Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Premier League

#14161 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

2-2 háháháháháhááááááá :D Mojszi tájm :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jolly Joker 2014. február 9., vasárnap 19:52-kor.

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#14162 Hozzászólás Szerző: morfium »

Mindig ezt csinálják, a kiesőjelölt trágyadombokat megverik, aztán jön egy középmezőnyös csapat aztán megverik őket... Látszik mennyit változott a világ, úgy örülnek mint majom a farkának hogy az utolsó Fulham ellen aki mindenkitől kikap, otthon nyerni tudnak...

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Premier League

#14163 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

fordítanak a tehenek......

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14164 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Sok sok evig kivanom nekik ezt a zsenialis szakembert. Muszaj is, mert a Chelsea buzi, hogy kirugdalja az edzoket (igaz ezek ellenere / koszonhetoen szetnyertuk magunkat) es ez ott nem modi. Ezt olvastam SE-en eveken keresztul. Hosszu edzoskodest :)
Mata is egy balfasz, oda ment, ahol az a taktika egy Sunderland/Stoke ellen, hogy 34 eredmenytelen beiveles utan is berakja az ujat RvP-hez Young. Persze h kifejelik, egy 5 eves afrikai futballszereto kisgyerek is ertelmesebb, mint mojzi. Remelem ikszre kihuzza azert a Fulham
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14165 Hozzászólás Szerző: Chester »

Öröm látni hogy eddig [kop-kop-kop] Mataval sem tudnak mit kezdeni, csak kóvályog a pályán és ívelget, szépen leveszi a labdákat de ennyi. Intelligens ember, nem értem hogy nem gondolhatott arra hogy nem a MU a neki legmegfelelőbb csapat, de ez már nekünk nem számít. Nagyon esélyes hogy nem ez marad a vége, hiszen nagyon nyom a MU, ha kicsivel több kontrája lenne a Fulhamnek [és Richardson nem lenne ennyire balf*sz] akkor egy 0-2-nél már én is nyugodtabb lennék. Remélem nem nyernek a tehenek, legyenek minél messzebb a BL helyektől.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14166 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Mojsz vicc tárgyává tette a unitedet. Csak rá kell nézni és látszik a kétségbeesés és a fogalmatlanság. Minnél előbb adják föl a blőd elveiket, h időt kell adni az edzőnek annál hamarabb indulhatnak felfelé. Nyáron mozdítható lesz klopp vagy akár simeone. Valamelyiket el kell hozniuk ha komoly célokért akarnak menni. Egyszerűen vicc ez az ember. Moyes az életbe se tudná lenyomni Josét... Szerintem még a city keretével se.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14167 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Holtby mi labdát adott?? :o :o Vezet a fülem a Trashfordon.
Tényleg gyönyörű volt, de a hatalmas teljesen üres terület is nagyon tetszett, ahová Sidwell teljesen zavartalanul befuthatott nulla MU-játékostól zavartatva :) Mondjuk kezdek aggódni, hogy ha esetleg nem nyernének, akkor Moyes repülne.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#14168 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hihetetlen hogy Mataval is csak ívelgetni tudnak. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cfclegend2 2014. február 9., vasárnap 18:33-kor.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14169 Hozzászólás Szerző: Chester »

Holtby mi labdát adott?? :o :o Vezet a fülem a Trashfordon.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#14170 Hozzászólás Szerző: focimark »

Vezet a Fulham :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14171 Hozzászólás Szerző: Chester »

kdako írta:azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról
Tudom mire gondolsz színvonal alatt, de sok múlik a felvezetésen is. Láttunk már olyat hogy a sz*rt nagyon jól el tudják adni, de van hogy egy jó meccsre rendkívül komolytalan és igénytelen felvezetést csinálnak. A magyar meccsekre azért NB1-hez mérve normális szakemberek elemeznek, nem egy Mourinho se Várhidi vagy Nyilasi, de a Harmadik Félidőbe bőven megfelelnek. A spanyol meccseket nem nézem, se az összefoglalókat, így a Fiesztát sem, de tudom hogy ott van farkas Norbert, aki nagyon profin képzett a spanyol fociból, szereti is csinálni, vele fel tudják vinni a színvonalat + ugye körbe van nekik nyalva a La Liga.

A Digin jók a PL műsorok, a magazin, a felvezető és az összefoglalók is, de nekem valahogy komolytalannak tűnnek a szakértők. Vannak jó meglátásaik, de a legtöbb mint egy birka úgy mondja vissza a szöveget, ugyanazt a sablon dolgokat halljuk, ami szerintem nem a sajátjuk. A Sallói nem egy lángész, de ő legalább tényleg tudja hogy mennek Angliában a dolgok, hiszen volt a Wolverhampton megfigyelője, így az ő szavaira sokszor odafigyelek. Az más dolog, hogy a műsoraik sokszor viccesek, zrikálják egymást folyton [főleg a Monoki-Salec-Dodó hármas], de én kicsit komolyabb szakértelmet várnék el a Digitől, nem sablonokat meg betanult mondatokat.

A Sportklubnak az az egy pechje volt hogy az olasz bajnokik manapság a lőtéri döglött kutyát nem érdeklik, aki nem nekik drukkol nem biztos hogy megnéz egy meccset ami nem rangadó [most nézem a Lazio-Roma-t és valami ordenáré sz*r meccs], viszont ők voltak a legszimpatikusabbak a felvezetés terén, hiszen sokszor alkalmazták az NST-s bloggereket, akik nem egy jó cikket szültek meg az olasz fociról, de annak a csatornának nincs sok jövője, és nem tudom hogy azóta alkalmazzák-e a bloggereket.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14172 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Frankie1986 írta:Valaki tudja honnan tudom letölteni tegnapi meccset?
Ha csak megnézni akarod, akkor itt meg tudod: http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... tle-united" onclick="window.open(this.href);return false;
Az alján vannak download linkek is, de azokat még sose próbáltam ki.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#14173 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Valaki tudja honnan tudom letölteni tegnapi meccset?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14174 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kdako írta:
Николаевич írta:

Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.
azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról

Tényleg, azt hittem hogy az NBI már csak a M1-n, M2-n és Duna Tv-n van. Mondjuk nekem az egy nagy rejtély hogy hol bujkál az a rengeteg ember aki NBI-et néz, talán az idősebb korosztály viszi fel a nézettséget.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14175 Hozzászólás Szerző: kdako »

Николаевич írta:

Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.
azt ne felejtsük el, hogy a magyar bajnokik nézettsége jobb, mint a külföldieké, bármit is gondolunk a színvonalról
GO BLUES!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14176 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koza írta:Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra

Tegnap meccs közben is írtam, hogy mi ilyen gólokat nem kaptunk volna.. Wenger a saját sírjukat ásta meg azzal, hogy Wilshere-t és Arteta-t szánta védekező középpályásnak. Jó játékos mind a kettő, de egyikőjüknek sem a védekezés az erőssége. Nézd meg hétfőn mekkora munkát végzett Matic, Luiz és Ramires középen. A hátsó sorunk is sokkal stabilabb, idén 8 meccsünkön 1 gólt kaptunk, azt is az United ellen.

Koscielny és Mertesacker nagyon jók a levegőben, ezért a kiscsapatok ívelgetős focija ellen hatékonyan védekeznek, de a gyors játékosok szétszedik őket(hatot kaptak a City-től Navas, Agüero és Silva játékának köszönhetően, és tegnap is a Sturridge-Sterling-Suarez trió okozott gondokat). Monreal és Sagna is igen körülményes, egy komolyabb szélső megeszi őket vacsorára.

A Liverpool-t mi úgy vertük meg otthon, hogy alig volt helyzetük(az elején ugyan bekapartak egy szerencsés gólt). A stabil védősor és a Mikel-Luiz szűrőpáros gondoskodott arról, hogy Suarez-ék ne tudjanak gyorsan támadásokat vezetni, ezáltal meg is voltak lőve.

Ennek ellenére nem lesz könnyű az Anfield-en játszani, de ha behúzzuk a sok kötelező meccsünket akkor a 36. fordulóra összekaparhatunk egy kis előnyt, hogy egy x is elég legyen.
Shady60 írta:elég szégyen h ezt a putris szar bundás olasz bajnokságot kell lesni a jó Angol helyett telhetetlen zsidó digi

ja és jöhet akkor a digi 3


Este pedig Monaco - PSG meccs lesz a Digi-n, tehát már francia bajnokságot is adnak. Nem lepne meg, ha nemsokára kijönne a digi 3.. Nagyon jól csinálják, pár év alatt teljesen kigolyózták a többi sportcsatornát, a Sport Tv csak az amerikai sportok miatt nézhető(a baseball azért hiányzik), a Sportklubon pedig már semmi nincs.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#14177 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

elég szégyen h ezt a putris szar bundás olasz bajnokságot kell lesni a jó Angol helyett telhetetlen zsidó digi

ja és jöhet akkor a digi 3
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#14178 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

koza írta:Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra
Hát azért nem hiszem hogy nehezebb lenne mint a City volt

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14179 Hozzászólás Szerző: koza »

Most néztem végig a tegnapi Liverpool - Arsenal meccs góljait és azt kell hogy mondjam hogy valami elképesztő gyors kontrákat tud vezetni a Pool,egy eladott labdából 1-2 passzal már ziccerbe hozták a csatárokat,valósággal tátva maradt a szám a játékuktól..szerintem ők lesznek majd az igazán nagy falat számunkra

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14180 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

cfclegend2 írta:
Sheenka írta:
Didier90 írta:Most nézem nem adja a digi a tham evertont a lazio roma " rangadó" miatt?!!!! Wtf?
Mostantól ez lesz a tendencia vagy mi? Az egyetlen dolog amit nézek a retkes tv-be az a Pl meg a Bl. Qrva anyátokatpot kívánok kedves digisport
Nemtom miről beszélsz, természetesen adja a Digi.
Igen, felvételről. Úgy meg már semleges szurkolóknak nem az igazi.
Bocs tényleg, benéztem. Eredmenyek.com még mindig azt írja h adja:(

Válasz küldése