Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2741 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
cech19960320 írta:
Traxver írta:Csak össze jön vhogy az az egy pontocska
Mert ha nem nem is érdemlünk BLt
Így még nem elég az X, hogy nem kaptak ki :D
Debizony, mivel a Leicester meg a MU egymással játszik.
Istenem gecc :D nagyon hosszó napom volt, nem megy már a matek XDD jogos... megyek, hozok is egy sört hogy felébredjek a meccsre :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2742 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta:
Traxver írta:Csak össze jön vhogy az az egy pontocska
Mert ha nem nem is érdemlünk BLt
Így még nem elég az X, hogy nem kaptak ki :D
Debizony, mivel a Leicester meg a MU egymással játszik.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2743 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta:Csak össze jön vhogy az az egy pontocska
Mert ha nem nem is érdemlünk BLt
Így még nem elég az X, hogy nem kaptak ki :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2744 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Csak össze jön vhogy az az egy pontocska
Mert ha nem nem is érdemlünk BLt

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2745 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amennyiben így marad a United meccs, már egy X is elég a Pool ellen a BL-hez :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2746 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Én értem, néhányan miért vetik fel Kanté távozását. Tény, hogy 29 éves, idén először szabdalják sérülések az idényét (4 ilyen szezon után azért ez várható volt), és az is igaz, hogy valószínűleg az idei nyár az utolsó, hogy 100 millióhoz közelítő összeget kapnánk érte. Az is igaz, hogy nincs kőbe vésett pozíciója a csapatban, hintázik a hatos és a nyolcas poszt között, mindkét helyen megvannak az erősségei és a hátulütői és talán akkor lenne a leghasznosabb, ha egy Rice, SMS szerű ember mellett játszana (mint anno Drinkwater, Matic, vagy a válogatottban Pogba) 4-2-3-1-ben vagy 4-4-2-ben, Lamps viszont úgy tűnik, a 4-3-3-at favorizálja inkább. Tehát vannak érvek a kis N'golo elengedése mellett, ezt aláírom.

Viszont! Hatalmas veszteségként élném meg a távozását. Kanté az egyetlen világklasszis játékosunk, Lamps és az edzői stáb feladata, hogy megtalálják az ideális pozíciót számára. Kanté van akkora klasszis, hogy érdemes legyen miatta igazítani a taktikán. Még Sarri alatt a számára idegen jobb oldali CM poszton is képes volt a csapat húzóembere lenni, még úgy is a legjobb középpályásunk, hogy nem a legideálisabb poszton játszik. Úgy kell a személye a csapatba, mint egy falat kenyér, Kanté a világ talán legszimpatikusabb futballistája, ez az egész klubra jó fényt vet (tudom, nem a legfontosabb tényező, de az Abra érában talán még sohasem volt olyan pozitív a Chelsea megítélése, mint most), példakép a fiatalok számára. Képes lehet még akár 4-5 idényt is a legmagasabb szinten játszani, csak fontos lenne, hogy érkezzen egy csere CDM, aki tehermentesíti, mert irreális elvárás vele szemben, hogy 30 évesen is úgy tolja végig a szezon 50 meccsét, ahogy tette ezt a leicesteres vagy az első chelsea-s szezonjában.

Declan Rice pedig tökéletesen illene Kanté mellé a középpályára.

Összességében én Kanté maradására szavazok, de értem és elfogadom az ellenérveket.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2747 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Előttem már leírtak többen is amit én is ugyanúgy gondolok. Hazard után, semmi áron nem engedném el a másik világklasszis játékosunkat. Szerintem Top10es focista a világon jelenleg. Ráadásul a fiatalok számára Kanté egy olyan követendő példa, ami páratlan a jelenlegi futballban. Nincsenek sztárallűrjei, nem tölti minden második hetét a fodrásznál, nem játsza az eszét a jobbnál jobb sportkocsikkal, tőle csak tanulni lehet. Őt még az ellenfél szurkolói sem szidják, ami sokat elmond. Szóval aki idejön Kantéért a 90+os ajánlatával, azt remélem elküldi a klub melegebb éghajlatra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2748 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta:Szabi, belepofázok, mert az Essienes párhuzamot én írtam :D Szimpatizálok Kantéval és az egyik legkorrektebb arcnak tartom a mai fociban. A hsz-em nem arra irányult, hogy most minden áron pateroljuk ki, csináljunk pénzt belőle, hanem ha valóban beállít valaki egy 90+os ajánlattal, akkor azt érdemes megfontolni. A jelenlegi piacon elérhetőnek tűnik több játékos is, aki kb 5 évvel fiatalabb és kihozható belőle a következő Kanté vagy akár még több is, tehát az elengedése nem lenne annyira fájó.

Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek, a jelenlegi szituban kell valaki backupnak Kanté mögé.
Senki nem fog idén 90 millió ajánlatot tenni, de valószínűleg 50-60-nál többet sem (ha egyáltalán bejelentkezik valaki érte). Jövő nyáron meg már 30 éves lesz, ha hoz egy világklasszis idényt és helyreáll a világ rendje, talán akkor kapnánk érte komolyabb összeget, de nem sok esélyt látok erre. Tehát arról már lecsúsztunk hogy meggazdagodjunk belőle, én is megtartanám, ha jó formába lendül, akkor még évekig lehet egy világklasszis középpályásunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2749 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Serulesek kozott is van kulonbseg, ha ezek szimplam izom serulsek az még nem olyan vész. Na meg ő olyan posztokon jatszik es ugy hogy utkozik mint allat.

En se helyette hanem mellé hoznék valakit.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2750 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta:kihozható belőle a következő Kanté vagy akár még több is
Az ilyen kijelentés alapján felmerül bennem, hogy lehet, nem mindenki van tisztában azzal, hogy Kanté mennyire különleges.
Kante had 156 interceptions and 175 tackles. (15/16)
Ndidi rendelkezik idén a legjobb mutatókkal ezen a téren, 123 szerelés, 78 interception. Nem írom le mind az 5 év statisztikáját, de közelében sincs senki annak, amire Kanté képes, ha az eredeti helyén játszik. Igyekszem figyelni a top bajnokságok játékosait, az elmúlt évtizedben nem igazán volt olyan védekező középpályás, mint Kanté - a magasságán kívül nincs gyengepontja, fizikálisan és mentálisan is a legmagasabb szintet képviseli emellett nem egy két dimenziós "szerelő-gép", jól kezeli a labdát, jól passzol és box-to-box-ként is megállta a helyét.

Röviden; posztján a valaha volt egyik legjobb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2751 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi, belepofázok, mert az Essienes párhuzamot én írtam :D Szimpatizálok Kantéval és az egyik legkorrektebb arcnak tartom a mai fociban. A hsz-em nem arra irányult, hogy most minden áron pateroljuk ki, csináljunk pénzt belőle, hanem ha valóban beállít valaki egy 90+os ajánlattal, akkor azt érdemes megfontolni. A jelenlegi piacon elérhetőnek tűnik több játékos is, aki kb 5 évvel fiatalabb és kihozható belőle a következő Kanté vagy akár még több is, tehát az elengedése nem lenne annyira fájó.

Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek, a jelenlegi szituban kell valaki backupnak Kanté mögé.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2752 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta: Kante egy végtelenül szimpatikus és jó focista, de rendszeresen sújtják a sérülések. Ha "ki lehet szállni" egy üzletből nyereségesen, akkor meg kell fontolni. De kétlem egyébként, hogy eladnánk.
Én pedig azon a véleményen vagyok, hogy ne a csapat legjobb játékosán akarjunk "nyerészkedni", és ne csak a pénzügyi, hanem a sportszakmai szempontokat is vegyük figyelembe. Pont ma röppentek fel olyan hírek, miszerint Sarri-t a Juve sportigazgatója biztosította a jövő évi maradásáról, na ez pont előidézhet egy olyan üzletet, amelyből "ki lehet szállni" nyereségesen - vagy minimum úgy, hogy mindenki elégedett legyen a nap végén - és nem az elit távozna egy tekintélyes összegért, hanem a sallang. Lehet feleannyi pénzt kapnánk csak érte, mint amennyit a kis franciáért perkálnának, de gondolom a kettejük közötti minőségbeli különbséget senkinek sem kell ecsetelni.

Az idézett első mondatod pedig két helyen is sántít. Egyrészt Kanté nem egy jó, hanem egy világklasszis futballista (persze világos számomra, hogy a "jó" a te olvasatodban is ezt jelenti itt :D ), másrészt csak az elmúlt egy éve sérülésekkel tűzdelt, előtte lelőni sem lehetett. 29 évesen a legjobb korban van, engem is aggasztanak a rendszeres problémái, de véglegesen még nem írnám le. Inkább az volt a csoda, hogy 2015-től egészen tavaly májusig megállás nélkül végignyomott 4 évet. A teljesítményére nem igazán volt kihatással a sok kihagyás (persze voltak gyengébb meccsei - kinek nem... -, de egészen szenzációsak is), Essiennél azért nem ez volt a helyzet, ő kategóriákat zuhant a korábbi szintjéhez képest.
És kisebb nyavalyái vannak csupán Kanténak, nem egy achilles- vagy ACL-szakadás, ami ténylegesen "nyugdíjazhatná" a legmagasabb szinttől.

A jövő év is hajtós lesz, kell szerezni egy embert a posztjára, aki megoldhatná a tehermentesítését és akkor talán nem kéne attól paráznunk, hogy mikor veszítjük el hetekre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2753 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem itt az idő, hogy elengedjük. A reallal kapcsolatban 90 milláról cikkeznek, a kis francia 29 éves, ki tudja meddig tart ki a 4 tüdejüsége. Sajnos úgy néz ki, nem csak ebben hasonlít Essienre, hanem láthatóan kinyírta a szervezetét ez a sok terhelés és utolérték a sérülések. Abból a 90 misiből be lehet szerezni egy jó kis kp-t, és a csapat "magassága" is megnőhet ez által. SMS vagy/és Rizs jól jönne.
Hónapokkal ezelőtt felhoztam már ezt a témát, nem volt népszerű, de egyetértek veled :)
broduer írta:Semmi pénzért nem engedném el. A világ legszimpatikusabb futballistája, ilyen karakterű játékosokat szeretnék látni a csapatomban. Amíg nem játszik rosszul, márpedig ezt nem lehet mondani, és ő is itt képzeli el a jövőjét, maradnia kell. Ugyanez vonatkozik nálam Azpira is, persze mindez csak a saját véleményem, de manapság kevés az igazán szimpatikus karakter a pályákon, meg kell őket becsülni.
Az a baj ez nem szimpátia verseny. Costa-t kifejezetten utáltam, de amíg szállította a gólokat elviseltem. Kante egy végtelenül szimpatikus és jó focista, de rendszeresen sújtják a sérülések. Ha "ki lehet szállni" egy üzletből nyereségesen, akkor meg kell fontolni. De kétlem egyébként, hogy eladnánk. Pedig egy magasabb technikásabb kp vélhetően nagyobb hasznunkra lenne már.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2754 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta: Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem itt az idő, hogy elengedjük. A reallal kapcsolatban 90 milláról cikkeznek, a kis francia 29 éves, ki tudja meddig tart ki a 4 tüdejüsége. Sajnos úgy néz ki, nem csak ebben hasonlít Essienre, hanem láthatóan kinyírta a szervezetét ez a sok terhelés és utolérték a sérülések. Abból a 90 misiből be lehet szerezni egy jó kis kp-t, és a csapat "magassága" is megnőhet ez által. SMS vagy/és Rizs jól jönne.
Semmi pénzért nem engedném el. A világ legszimpatikusabb futballistája, ilyen karakterű játékosokat szeretnék látni a csapatomban. Amíg nem játszik rosszul, márpedig ezt nem lehet mondani, és ő is itt képzeli el a jövőjét, maradnia kell. Ugyanez vonatkozik nálam Azpira is, persze mindez csak a saját véleményem, de manapság kevés az igazán szimpatikus karakter a pályákon, meg kell őket becsülni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2755 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta:
kecske01 írta:
emsanya írta:Kanté sajna még a pool ellen se játszhat.
Nevetseges.
Ő már sosem lesz olyan, mint volt az első két szezonjában. A sérülések kicsinálják, vagyis inkább a túlterhelés csinálta ki a testét. Az egyetlen jó ebben, hogy így már talán nem akarja majd leigazolni őt a fél világ.
Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem itt az idő, hogy elengedjük. A reallal kapcsolatban 90 milláról cikkeznek, a kis francia 29 éves, ki tudja meddig tart ki a 4 tüdejüsége. Sajnos úgy néz ki, nem csak ebben hasonlít Essienre, hanem láthatóan kinyírta a szervezetét ez a sok terhelés és utolérték a sérülések. Abból a 90 misiből be lehet szerezni egy jó kis kp-t, és a csapat "magassága" is megnőhet ez által. SMS vagy/és Rizs jól jönne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2756 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:Eddig nem támogattam középpályás érkezését, de muszáj lesz. És olyan aki védekezni is tud. Rice kiválo lenne.
Vagy Sergej Milinkovic-Savic.
Igen ő is tud ütközni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2757 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Eddig nem támogattam középpályás érkezését, de muszáj lesz. És olyan aki védekezni is tud. Rice kiválo lenne.
Vagy Sergej Milinkovic-Savic.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2758 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eddig nem támogattam középpályás érkezését, de muszáj lesz. És olyan aki védekezni is tud. Rice kiválo lenne.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2759 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:
emsanya írta:Kanté sajna még a pool ellen se játszhat.
Nevetseges.
Ő már sosem lesz olyan, mint volt az első két szezonjában. A sérülések kicsinálják, vagyis inkább a túlterhelés csinálta ki a testét. Az egyetlen jó ebben, hogy így már talán nem akarja majd leigazolni őt a fél világ.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2760 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Kanté sajna még a pool ellen se játszhat.
Nevetseges.

Válasz küldése