Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#781 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 2., csütörtök 14:27
edeskeves írta: 2023. március 2., csütörtök 14:08 Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?
Kell csatár nyáron ez 100%. Én mondjuk annak örülnék ha Felix lenne az (feltéve ha nem a spuri elleni teljesítményét hozza).
Felix szerintem a csatar mogott kotetlen szerepkorben lenne a legjobb, Alvarezzel jol nyomhatnak, mert o sem egy statikus center aki csak varja a labdakat, hanem osszjatekban is jo.
Szerintem tokeletes lenne ide, de nagy vagyam, hogy Felixet is megszerezzek nyaron vegleg. Vegre egy technikas jatekos, akit jo nezni es nem az unalmas megtolom es szaladok utana tipus.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#782 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

edeskeves írta: 2023. március 2., csütörtök 14:08 Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?
Kell csatár nyáron ez 100%. Én mondjuk annak örülnék ha Felix lenne az (feltéve ha nem a spuri elleni teljesítményét hozza).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. március 2., csütörtök 14:08 Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?
Majd Boehlyék kikérik Potterkókler véleményét és eldönti, hogy kell-e neki Alvarez :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#784 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2023. március 2., csütörtök 14:08 Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?
Haalandról is voltak hírek, hogy nem passzol a rendszerbe és nem a leghepibb a szitu(kb. az Ibra-Barca szitu). Ha már csatára költünk, azt a 170 millás kivásárlási árat tenném le inkább.

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#785 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Julian Alvarez elvileg nyaron tavozna a Citytol, Haaland mogott nem sokat jatszana ertheto modon es Guardiola el szokta engedni azokat akik elvagyodnak. Szerintem nagyon tehetseges csatar amit mar bizonyitott is a VB-n, ha tenyleg elerheto en mindenkepp megprobalnan. Fiatal is, beleillene Boehlyek tervebe.
Mit gondoltok?

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#786 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Drogbert írta: 2023. február 18., szombat 17:01
Chris22 írta: 2023. február 18., szombat 16:28
Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23

Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D
Ehez is nagyon nagy szerencse kellett, hogy gól legyen
Egy életerős, jó, veszélyes távoli lövést láttunk tőle. Ilyen nálunk nem hogy egy sem volt, hanem ha félévente egyszer vállalt hasonlót olyan volt mint amit én lőttem 6 évesen a rosszabbik lábammal, bekötött szemmel.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#787 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Chris22 írta: 2023. február 18., szombat 16:28
Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23
broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D
Ehez is nagyon nagy szerencse kellett, hogy gól legyen
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#788 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Elkiabáltad :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#789 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Moldván írta: 2023. február 18., szombat 16:23
broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.
Az ember nálunk a 11es pontról is éppenhogy el tudott lőni a kapuig. Ha 16osról kellett rálőni az kivètel nélkül szánalmas volt. :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#790 Hozzászólás Szerző: Moldván »

broduer írta: 2023. február 18., szombat 15:49 Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:
Most szerez győztes gólt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#791 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mióta Jorgi a szarziban van, sorra vesztik el a meccseket. :mrgreen:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#792 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 17., péntek 15:12 Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.
Mehetnek, de akkor is meg kell verni őket, nincs kifogás.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#793 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. február 17., péntek 15:12 Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.
Holnapig nem igen. De ha úgy játszunk, mint szerdán tökmindegy ki ül ott

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#794 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Uj edzo fog erkezni hozzajuk, igy azert benne van hogy az új edző hatás feldobja őket es menni fognak mint a gép.

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#795 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A full utolsót hazai pályán talán még Potter-el is elvárás legyőzni. Mondjuk most küldték el ott az edzőt úgyhogy ne kiabáljuk el :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#796 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2023. február 17., péntek 9:35 Ha a csapat teljesitmenye fokozatosan fejlodik, ami mar a dortmund ellen is latszott, akkor holnap a sotont meg kellene verni, mert ha nem akkor meg mindig nem tartunk sehol sem. Ami elkeserito lenne. De szerintem holnap nyerunk.
Mindenképp nyerni kell. Otthon vagyunk, tök utolsó ellen játszunk, én próbálok türelmes lenni Potterrel és a vereségben is megláttam a BVB ellen a potenciált, de itt SEMMI más nem fogadható el, mint a győzelem. Nem érdekel a jó játék sok kapuralövèssel, most nem. Csak a győzelem, nem izgat hogyan.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#797 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha a csapat teljesitmenye fokozatosan fejlodik, ami mar a dortmund ellen is latszott, akkor holnap a sotont meg kellene verni, mert ha nem akkor meg mindig nem tartunk sehol sem. Ami elkeserito lenne. De szerintem holnap nyerunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#798 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tudom ez csak karorom, de olyan szep lenne ha a city vinni el iden a pl trofeat. :lol: Esku jobban esne ez a 10. Hely. :D

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#799 Hozzászólás Szerző: Bandi »

A West Ham ellen idegenben soha nem könnyű, ilyen formában meg főleg… ráadásul az utóbbi meccseken elkezdték összeszedni magukat, szóval nagyon meglepődnék ha pont ma tudnánk nyerni…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#800 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. február 11., szombat 9:54 Nagyon nagyon kellene mar egy magabiztos győzelem.
Remelem meglepnek ma a sracok, mert ez mar kicsit sok lesz.
Teljesen mindegy mostansag mar hogy kis, kozep vagy nagycsapat jon ellenunk, ugyis kesz teny az hogy veszitunk. Kapjanak vegre erore es hajtsak ki a beluket!
Potter meg lepjen ra a helyes utra, mert jo taktika nelkul semmit sem ernek a jo jatekosok.
Szenvedős lesz mivel egyik kp-nk se épült fel. Felixtől sokat várok ma, egyéni villanások fognak kelleni a buszozós köcsögök ellen

Válasz küldése