Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2101 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2021. május 11., kedd 23:15
Anti írta: 2021. május 11., kedd 21:13 Én nem bánom, ha negyedikek is leszünk, csak a pool ne legyen BL résztvevő 😄
Kétlem, hogy jövőre is benne maradnak ebben a rossz formában. Ha így lesz, akkor a Pool az erősebb ellenfél, tehát a mi szemszögünkből az az ideális ha őket fárasztják inkább a BL meccsek. A Leicester az EL-t is komolyan veszi, a scouser-ekről ez nem mondható el. Ha szeretnénk az első helyért küzdeni, akkor nem árt, ha a riválisok is hasonló terhelés mellett játszák a szezont, mint mi.
Dehogy veszi komolyan az El-t a Leicester. Ezeknek a kisebb angol csapatoknak csak a bajnoksag szamit, sokszor csak a csereket jatszak ilyen meccseken. Sparta praha is kiverte iden oket siman.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2102 Hozzászólás Szerző: Dante »

Anti írta: 2021. május 11., kedd 21:13 Én nem bánom, ha negyedikek is leszünk, csak a pool ne legyen BL résztvevő 😄
Kétlem, hogy jövőre is benne maradnak ebben a rossz formában. Ha így lesz, akkor a Pool az erősebb ellenfél, tehát a mi szemszögünkből az az ideális ha őket fárasztják inkább a BL meccsek. A Leicester az EL-t is komolyan veszi, a scouser-ekről ez nem mondható el. Ha szeretnénk az első helyért küzdeni, akkor nem árt, ha a riválisok is hasonló terhelés mellett játszák a szezont, mint mi.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2103 Hozzászólás Szerző: Traxver »

nagyon fontos 3 pont lenne ez holnap de sztem megint lesznek pihentetések a hétvégi kupa döntőre

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#2104 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én nem bánom, ha negyedikek is leszünk, csak a pool ne legyen BL résztvevő 😄
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

edeskeves
Hozzászólások: 3132
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2105 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Sajnos nyerni tudott a Leicester a MU-nal .. jo lett volna legalabb egy X. Ez azt is jelenti, hogy a City mostmar hivatalosan is bajnok.
Holnap remelem begyujtjuk a 3 pontot es maradunk a 3. helyen.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2106 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Anti írta: 2021. május 9., vasárnap 19:32 Ha mi is meg a City is top4 be végzünk, akkor az 5. helyezett nem lesz BL résztvevő, ugye?
Az ötödik semmiképpen nem lenne BL résztvevő. Csak mi, amennyiben a BL-t megnyernénk.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#2107 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha mi is meg a City is top4 be végzünk, akkor az 5. helyezett nem lesz BL résztvevő, ugye?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#2108 Hozzászólás Szerző: Anti »

Innen már csak magunkkal cseszhetünk ki.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2109 Hozzászólás Szerző: Traxver »

jó lenne ha a MU a köv meccseken is pontokat tudna csenni a Liecester meg a Pool ellen mi meg legyőznénk az Arsenalt
közben a West Ham kikapott így 6 pontra van az 5. hely

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2110 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. május 8., szombat 12:16 Ma a kezdőben szeretném látni CHOt, Zijest, Jamest és Alonsot is. Függetlenül attól, hogy fontos a Top4, hiszen nem tudhatjuk hogy a BL döntő hogyan alakul majd, kicsit pihentetni kell a többet játszó játékosainkat. Inkább most pihenjen pár játékos és hétközben csapjuk meg a szarzit.
+Abraham-Giroud duo is kezdhetne elöl

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2111 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ma a kezdőben szeretném látni CHOt, Zijest, Jamest és Alonsot is. Függetlenül attól, hogy fontos a Top4, hiszen nem tudhatjuk hogy a BL döntő hogyan alakul majd, kicsit pihentetni kell a többet játszó játékosainkat. Inkább most pihenjen pár játékos és hétközben csapjuk meg a szarzit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 734
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2112 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A mai meccsen lehet egyik edző sem lövi el a "bomba" taktikát, amit a döntőre tartogat.....nagyon jó lenne ma győzni( aztán a döntőben is), de egy idényen belül 3x megverni a City-t, nem kis teljesítmény 🤪

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#2113 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Abban bizok, lenyomunk egy olyan sprintet a bajnoksag vegen mint tavaly az Mu. Az utolso forduloba minket is leeloztek. Mi most tele vagyunk onbizalommal, sikerre ehes a csapat, es minden eselyunk megvan egy, a klub tortenetenek egyik legsikeresebb evere. A fiatal jatekosaink akik nem nyertek meg semmit sikerre ehesek, A tuchel magiaval karoltve pedig barmire kepesek lehetunk iden.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2114 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Igazan porgos 3 hetunk lesz, ma City, szerdan Arsenal, szombaton FA kupa donto, nem fogunk unatkozni. Remelem a BL dontore senki sem serul meg es fitten tudjuk tartani a keretet ennyi meccs ellenere is. Igazan kecsegteto, hogy elcsiphetjuk a 3. helyet a bajnoksagban, ki gondolta volna ezt januarban?

Nincsenek nagy elvarasaim a mai merkozessel kaocsolatban, szerintem mindket csapat tartalekosra veszi a figurat, de azert bizakodom a 3 pontban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2115 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. május 8., szombat 8:07
emsanya írta: 2021. május 7., péntek 22:33 Jol szétveri a Leicestert a newcastle. És utso 3 meccsük elég kemény, velünk is játszanak.

Én a holnapi city elleni meccset elengedném valamennyire. Pihenjenek a kezdők. Kepa, Alonso, CHO, Tammy, Zouma, Giroud kezdhetnek.
Az a baj szerdan Arsenal, nagyon megerdemelnek, hogy vegre kitomjuk oket, de tuti erre a meccsre megint osszekapjak magukat.
Jo lenne ma azert legalabb 1 pontot szerezni.
Én inkább az arsenalra koncentrálnék, verhetőek finoman szolva is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2116 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. május 7., péntek 22:33 Jol szétveri a Leicestert a newcastle. És utso 3 meccsük elég kemény, velünk is játszanak.

Én a holnapi city elleni meccset elengedném valamennyire. Pihenjenek a kezdők. Kepa, Alonso, CHO, Tammy, Zouma, Giroud kezdhetnek.
Az a baj szerdan Arsenal, nagyon megerdemelnek, hogy vegre kitomjuk oket, de tuti erre a meccsre megint osszekapjak magukat.
Jo lenne ma azert legalabb 1 pontot szerezni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2117 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jol szétveri a Leicestert a newcastle. És utso 3 meccsük elég kemény, velünk is játszanak.

Én a holnapi city elleni meccset elengedném valamennyire. Pihenjenek a kezdők. Kepa, Alonso, CHO, Tammy, Zouma, Giroud kezdhetnek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2118 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: 2021. május 3., hétfő 14:03 https://nemzetisport.hu/angol_labdaruga ... aign=nsofb

Ezt amúgy élőben kiszúrta valaki? :D
Na az ilyen misconductért simán sárgulhatna. Minden tiszteletem Mendy-é, hogy profi volt és higgadt maradt, én a helyében visszakézből küldtem volna arcba a csókát :lol:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#2119 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

https://nemzetisport.hu/angol_labdaruga ... aign=nsofb

Ezt amúgy élőben kiszúrta valaki? :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2120 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. május 2., vasárnap 22:26
Nincs olyan kreatív mélységi irányítónk amire te gondolsz, Kanté nem jó a labdakihozatalokban, Jorginho nem elég minőségi, Kovacicnak meg nem az a posztja. Másrészt Tuchel inkább két jól védekező CMel, vagy egy CDM és CM párossal képzeli el ezt a felállást. Múltkor Mount nem remekelt a középpályán ebben a 3 védős témában.

Csak ez a probléma ezzel, amúgy életképes lehetne.
Azért azt is túlzás kijelenteni, hogy Kanté nem jó a labdakihozatalokban. Néha úgy elszlalomozik 2-3 ember között, hogy esélyük nincs megállítani őt. A madrid ellen is voltak olyan megindulásai, hogy a Kroos-Modric-Casemiro kp-ból egyik sem tudta szabályosan megfogni. A mi csapatunkban ennek egyértelműen Kovacic a mestere, de szerintem Kanté sem rossz. Nála inkább a passzok gyengébbek, főleg az utolsók, amivel a támadókat kéne gólhelyzetbe hozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése