Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 909
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#3321 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kazomester írta:Na dzsozé hivatalos, akkor már csak az Arsenal van hátra neki, hogy minden komolyabb riválisunkat kipróbálja :) Érzelmileg nem érdekel már a személye, de szakmailag tartok tőle, hogy jól sülhet el nekik... Persze ahhoz az is kell, változtasson a felfogásán. Nézzük a jó oldalát is, Willian - José újraegyesülés? 8)
Ment volna a BM hez vagy Dortmund, de neeem :/ még a mű dolgot úgymond elnéztem neki, de ezt már nem. Nem tudom mit akar még bizonyítani itt a PL ben

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3322 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na dzsozé hivatalos, akkor már csak az Arsenal van hátra neki, hogy minden komolyabb riválisunkat kipróbálja :) Érzelmileg nem érdekel már a személye, de szakmailag tartok tőle, hogy jól sülhet el nekik... Persze ahhoz az is kell, változtasson a felfogásán. Nézzük a jó oldalát is, Willian - José újraegyesülés? 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3323 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Kazo, én személy szerint Allegri kinevezését nagyobb dobásnak tartanám. Ha mégis Mou lesz, akkor most már kezeit sem tudja mosni a "legnagyobb klub" kifogással. A sp*rshoz menés Full Judas.
Érdekli is őt szerinted? :D Neki lassan csak annyi érzelmi kötődése van hozzánk, hogy itt volt évekig edző.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3324 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://twitter.com/SkySportsNews/statu ... 73506?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

José lesz valószínüleg a befutó a Spursnél! :) Amúgy szerintem Pochettino pihenni fog nyárig! Kizárt hogy év közben átvegyen egy csapatot. Sok kispad felszabadulhat a szezon végén,akár egy Juve kispad is,akik nagyon szerették volna a szezon elején.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3325 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:Poch-ot kib*szták a spuritól. Egy ellenféllel kevesebb. Remélem ha anglián belül marad, visszatér a Sotonhoz és újra erős középcsapatot gyárt belőlük.
Kizártnak tartom, hogy visszalépjen egy szintet. Ha nem a PL-ben, akkor más liga topcsapatánál látjuk majd szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3326 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Kazo, én személy szerint Allegri kinevezését nagyobb dobásnak tartanám. Ha mégis Mou lesz, akkor most már kezeit sem tudja mosni a "legnagyobb klub" kifogással. A sp*rshoz menés Full Judas.
Számomra már most is az, abszolút nem szeretem már őt. Viszont potenciálisan még tartok tőle egy komolyabb csapatnál.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3327 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remélem a MU vagy az Arsenal nem repül rá Poch-ra. Jobb az Emery-Ole duo nekik...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4835
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#3328 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kazo, én személy szerint Allegri kinevezését nagyobb dobásnak tartanám. Ha mégis Mou lesz, akkor most már kezeit sem tudja mosni a "legnagyobb klub" kifogással. A sp*rshoz menés Full Judas.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3329 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Poch-ot kib*szták a spuritól. Egy ellenféllel kevesebb. Remélem ha anglián belül marad, visszatér a Sotonhoz és újra erős középcsapatot gyárt belőlük.
Már meg is indultak a Mou pletykák, úgyhogy annyira nem örülnék.

Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Tottenham are considering José Mourinho as new manager, after sacking Pochettino. And José would be open to start a discussion with Sp*rs. Daniel Levy will decide on next hours. #THFC #Tottenham #Sp*rs #Pochettino

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4835
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#3330 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Poch-ot kib*szták a spuritól. Egy ellenféllel kevesebb. Remélem ha anglián belül marad, visszatér a Sotonhoz és újra erős középcsapatot gyárt belőlük.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3331 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én kedvelem a Spurst, amúgy. :D Jöhet a lincselés:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6991
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3332 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:Bocs srácok, többet nem buzdítom a Poolt, de akkor légyszí senki ne tegye ezt mást csapattal se.
Sokak örülnek a Leszter szereplésének, ami ugyan az mint ha én örülök pl a pool szereplésének.
Itt csak annyiról van szó, hogy ne a City nyerjen már megint, és nem is Londoni csapat a Pool ugyhogy nem zavarna ha ők nyernék inkább. De lehetne ott Leszter, vagy Stoke akkor nekik menne a hajrá részemről, persze csak is elhanyagolható mert a 99% az a Chelsea felé megy.
Mellesleg ez így magánvélemény, sokan kiakadnak azon ha valaki inkább a Poolnak adná a bajnokságot mint a City nek mert ők utálják a Poolt, naés? én meg a Cityt most akkor csak azért vagyok én a hülye mert ti többen vagytok? :D
Na mind1 részemről lezárt téma, igyekszem nem írni Pool a kapcsolatban a jövőben még ha az nekünk jó akkor sem. Béke! Hajrá Chelsea!
Nincs azzal baj, ha szimpatizálsz a Pool-al csak fura. :D Én nekem az Inter a második kedvenc csapatom pl. Nyilván, ha nem a Pool vagy a többi nagy csapat neve lenne e mögött a jó foci, tudatos építkezésnél, amit a Pool csinál, hanem mondjuk egy Wolves, Everton stb. akkor nekem se baszná a szememet. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3333 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bocs srácok, többet nem buzdítom a Poolt, de akkor légyszí senki ne tegye ezt mást csapattal se.
Sokak örülnek a Leszter szereplésének, ami ugyan az mint ha én örülök pl a pool szereplésének.
Itt csak annyiról van szó, hogy ne a City nyerjen már megint, és nem is Londoni csapat a Pool ugyhogy nem zavarna ha ők nyernék inkább. De lehetne ott Leszter, vagy Stoke akkor nekik menne a hajrá részemről, persze csak is elhanyagolható mert a 99% az a Chelsea felé megy.
Mellesleg ez így magánvélemény, sokan kiakadnak azon ha valaki inkább a Poolnak adná a bajnokságot mint a City nek mert ők utálják a Poolt, naés? én meg a Cityt most akkor csak azért vagyok én a hülye mert ti többen vagytok? :D
Na mind1 részemről lezárt téma, igyekszem nem írni Pool a kapcsolatban a jövőben még ha az nekünk jó akkor sem. Béke! Hajrá Chelsea!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3334 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:
Szabi írta: :D
Ha megnézed az időpontot, a meccs közben írta, szurkolás jelleggel, hogy a Pool nyerjen és mögénk kerüljön a City, nem úgy általában mintha a Pool lenne a másik kedvenc csapata.
Írtam én egy szóval is az ellenkezőjét? A kiemelt részt csak viccből, az ambivalencia okán idéztem..
Tisztában vagyok vele, hogy Chelsea-drukker és szimplán csak a City elleni bajnoki harcban szurkol a 'Pool-nak, ahogy tette tavasszal is, ettől az még szúrhatja egyesek szemét, hogy az indokoltnál többször, a szembeszél ellenére is látványosan buzdítja a 'Pool-t, mikor a bajnoki címről vagy a BL-sikerről van szó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3335 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta: :D
Ha megnézed az időpontot, a meccs közben írta, szurkolás jelleggel, hogy a Pool nyerjen és mögénk kerüljön a City, nem úgy általában mintha a Pool lenne a másik kedvenc csapata.

Amúgy a City a 3. bajnokságát nyerné zsinórban. Ők azok, akik messze túltettek azon a költekezésen, amit mi csináltunk 2004 és 2008 között. Ha náluk valami nem jó, az aktuális edző kap 2 db "A" kategóriás játékost a kérdéses posztra a következő nyáron. Jahm, sokkal jobban befogadná a gyomrom, ha ők nyernének megint...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3336 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem teljesen felesleges ezen lovagolni. Úgy gondolta, jobban járunk, ha a Pool nyer. Pont. Frásznak kell belelátni ebbe egy rivális csapat támogatását. Amihez egyébként joga is lenne, bár nem értem hogy lehet így őszintén a kék oldalon állni, de mindegy is.
Én is elgondolkoztam, mit jelentenének számunkra a lehetséges végkimenetelek, függetlenül attól, hogy az egész poolt szurkolóstól, YNWA és Fuck off Chelsea FC dalocskástól, mindenestől rühellem, azonban igyekeztem azt is figyelembe venni, hogy számunkra mi a fontos. Ha nem reális, hogy megszorongassuk a tökeiket, akkor húzzanak a pcsába előre, a City meg szakadjon le mögülünk, bármennyire is úgy gondolom, hogy legfeljebb egy tál disznószart érdemelnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#3337 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:
AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Én bárhogy nézem nem jöttünk volna ki jól a Sziti győzelmével jobban, sőt.
Szerintem a Pool befoghatatlan lesz idén, tavaly is az volt és legalább a Sziti nincs elöttünk már.
Egyébként nem vagyok Pool szurkoló kicsit sem, szimpatikus ahogy kimásztak a középcsapatok gödréből és Klopp is szimpatikus figura,
:D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3338 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha már érthetetlen hovatartozás, indokolatlan gyűlölet vagy egy életet átívelő ragaszkodás: én jobban örülök ha angol nyeri a BLt mint bármely más nemzet, de ezt én sem tudnám megmagyarázni.

Talán annyi, hogy nagyon szeretem a premierliget, nekem több mint 20 éve nyújt állandó szórakozást, kikapcsolódást, ezért örülök ha bármely csapat nemzetközi sikereket ér el. Legyen mindig a csúcson. De amúgy annak is örülnék ha nem csak a PL meg a Laliga dominálna. Felzárkózhatnának a németek, franciák, az ázsiaiak és a délamerikaiak, brutál lenne:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6991
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3339 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta:Ez hülyeség, akkor ennyi erővel a Leicesternek sem lehet drukkolni, bármilyen mindent verő indokot írtok. Pedig itt aztán páran oda is tövig benyalnak.
Én leszarom az összeset, lehet szimpatikus bármilyen csapat, nekem semmi bajom se a poolal se a leicesterrel, de maradjunk óvatosak, ez egy chelsea fórum, chelsea szerető emberekkel. :wink:
Leicester szurkolókat nem ismerek. De gondolom egy esetleges Arsenal vagy Sp*rs Bl győzelemnek se örült volna itt sok ember, mondván Londonba csak egy győztes lehet. Pedig a 2004-es Arsenal is igen impresszív volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3469
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3340 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez hülyeség, akkor ennyi erővel a Leicesternek sem lehet drukkolni, bármilyen mindent verő indokot írtok. Pedig itt aztán páran oda is tövig benyalnak.
Én leszarom az összeset, lehet szimpatikus bármilyen csapat, nekem semmi bajom se a poolal se a leicesterrel, de maradjunk óvatosak, ez egy chelsea fórum, chelsea szerető emberekkel. :wink:

Válasz küldése