Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6793
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3321 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Második tiszta kéz :lol: tizi persze nincs, vissza se nézték.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#3322 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta:
laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.
Ráadásul a City lefocizza őket, ezek meg találnak 3 gólt, plusz a bírók is konzekvensen (nem feltétlen szándékosan) a Poolnak kedveznek. Jó csapat a Pool, de iszonyúan sok a mázli, meg a hátszél.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#3323 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Szerintem válts fórumot. Chelsea szempontból egyértelmű, hogy vagy a City győzelme a legjobb ha következő fordulóban sikerül megverni őket vagy az X, mert akkor elveszik 1 pont. De már vagy 2 éve látványosan nyalod ennek a csöves bandának az utaját, úgyhogy meg sem lepődök.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#3324 Hozzászólás Szerző: laczze »

Alakul ez, mögöttünk a City is ha így marad.
Gyerünk Pool! :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3325 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Röhej az egész. De várom, hogy Klopp lelépjen ( szerintem lassan le fog ) es visszatérjen a pool a helyére ahová valók.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3326 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nézzétek a meccset, ezzek megint hülyére verik egymást:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6793
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Na hajra city.
Tipikus. Tiszta kezezés pool tizenhatosában, tizi persze nincs, kontrából gól. Idén minden bírói ítélet nekik kedvez.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#3328 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

James Lee írta:
kecske01 írta:Na hajra city.
Ahogy látom, bíró pajtás nem ezen az állásponton van. :lol: röhej
Szerintem először a city játékos kezezett azért nem fújták vissza.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3329 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta:
kecske01 írta:Na hajra city.
Ahogy látom, bíró pajtás nem ezen az állásponton van. :lol: röhej

Kemény szitu volt. Ha megadja a kezezést (egyértelmű büntető volt, bűdületes bírói hiba) akkor vezet a city, gondolta ő, hogy nem ítél semmit már az elején, legyen jó a meccs, nem szól bele, erre kontrából bebassza a pool:D szoplacsek
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3330 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta:Na hajra city.
Ahogy látom, bíró pajtás nem ezen az állásponton van. :lol: röhej

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na hajra city.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3332 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Baromi szimpatikus csapat a Leicester. Nem tudom minek köszönhető az évekkel ezelőtti szintlépés és az azóta is tartós jó forma, de én nagyon örülök és drukkolok nekik. A mai fociban ahol elsősorban a pénz dominál - mert ha van pénzed akkor összeigazolsz egy jó csapatot ami rövid idő alatt megnyerhet mindent - ez a leszter példát mutat a kevésbé jó anyagi háttérrel rendelkező kluboknak. Erőt, hitet adhat nekik. Hozzáértéssel, jó szakemberekkel külső anyagi forrás nélkül is lehetsz jó, léphetsz szintet, nyerhetsz trófeákat.

Az első évük azthittem csak egy szerencsés fél évre támaszkodó hihetetlen győzni akarás, álmok kergetése csupán. Amolyan 200%os teljesítmény ami vagy kitart a végéig vagy nem. Erre 2.ak idén is a bajnokságban, tegnap lemosták az Arsenalt a pályáról. Simán pótolták a legjobbjaik elvesztését, Mahrezt, Kantét, Drinkwatert és Maguire helyett Ndidi, Maddison, Ricardo Pereira, Tielemans, Ayoze Pérez meg az akadémiáról egy Chilwell... Valaki ott valamit nagyon jól csinál.
Sok mindennek köszönhető! Az átigazolásokért felelős embereknek,aki Rodgers taktikájába tökéletes igazolnak játékosokat,na meg persze Rodgersnek is. Maguire-t egy sokkal sokoldalúbb jobb játékossal,Söyüncü-vel pótoltak.Pereira,Ayoze,Maddison,Ndidi,Tielemans mind jól passzolnak ehhez a focihoz! Ráadásul Barnes is szépen muzsikál! Mind feltörekvő,tehetséges játékosok,akik érzik hogy együtt jól muzsikálnak! Az egyedüli hátránya ennek a csapatnak szerintem csak az lehet,ha kiesik mondjuk egy Vardy,vagy egy Ndidi,vagy Maddison..Nem fogják tudni kivel pótolni,és máris megtörhet a lendület!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3333 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Baromi szimpatikus csapat a Leicester. Nem tudom minek köszönhető az évekkel ezelőtti szintlépés és az azóta is tartós jó forma, de én nagyon örülök és drukkolok nekik. A mai fociban ahol elsősorban a pénz dominál - mert ha van pénzed akkor összeigazolsz egy jó csapatot ami rövid idő alatt megnyerhet mindent - ez a leszter példát mutat a kevésbé jó anyagi háttérrel rendelkező kluboknak. Erőt, hitet adhat nekik. Hozzáértéssel, jó szakemberekkel külső anyagi forrás nélkül is lehetsz jó, léphetsz szintet, nyerhetsz trófeákat.

Az első évük azthittem csak egy szerencsés fél évre támaszkodó hihetetlen győzni akarás, álmok kergetése csupán. Amolyan 200%os teljesítmény ami vagy kitart a végéig vagy nem. Erre 2.ak idén is a bajnokságban, tegnap lemosták az Arsenalt a pályáról. Simán pótolták a legjobbjaik elvesztését, Mahrezt, Kantét, Drinkwatert és Maguire helyett Ndidi, Maddison, Ricardo Pereira, Tielemans, Ayoze Pérez meg az akadémiáról egy Chilwell... Valaki ott valamit nagyon jól csinál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3334 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:
Pityee írta:Azért elég szép kis előnyt sikerült kiépíteni a szarzi, spuri, mu trió előtt. Más kérdés, hogy idén lehet nem velük kell megküzdenünk a top4ért :D Hihetetlen egyébként, a lesajnált Chelsea 5 pontra van az első helytől, ha ezt valaki a szezon előtt mondja nekem, kiröhögtem volna :mrgreen:
City elött állunk jelenleg, a sok ótvar csatár után a saját nevelésünk 10-el ott a második helyen (0 db lőtt büntetővel) és az arsenal, tottenham, united hármas sehol sincs (mind rommá igazolták magukat, 70-100 millios emberek) és mindezt Lampssal értük el.

Továbbra is éljük az álmunkat mi drukkerek!
Ez egy csoda ami nálunk folyik jelenleg.
A fiatalok kivannak éhezve a sikerre, új generáció.
Lampard a múlt (és lehet) a jelen Chelsea legendája irányítja a csapatot.
A board meg a nagy pénz emberek meg örülnek, mert úgy dől a pénz a klubhoz, hogy nulla angol fontot forgattak vissza a hazard és egyéb játékos eladásokból.
Mi szurkolók meg mindezt imádjuk.

Mindenki nyer.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3335 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Azért elég szép kis előnyt sikerült kiépíteni a szarzi, spuri, mu trió előtt. Más kérdés, hogy idén lehet nem velük kell megküzdenünk a top4ért :D Hihetetlen egyébként, a lesajnált Chelsea 5 pontra van az első helytől, ha ezt valaki a szezon előtt mondja nekem, kiröhögtem volna :mrgreen:
City elött állunk jelenleg, a sok ótvar csatár után a saját nevelésünk 10-el ott a második helyen (0 db lőtt büntetővel) és az arsenal, tottenham, united hármas sehol sincs (mind rommá igazolták magukat, 70-100 millios emberek) és mindezt Lampssal értük el.

Továbbra is éljük az álmunkat mi drukkerek!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6793
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3336 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért elég szép kis előnyt sikerült kiépíteni a szarzi, spuri, mu trió előtt. Más kérdés, hogy idén lehet nem velük kell megküzdenünk a top4ért :D Hihetetlen egyébként, a lesajnált Chelsea 5 pontra van az első helytől, ha ezt valaki a szezon előtt mondja nekem, kiröhögtem volna :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3337 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rohadt gyenge ez az Arsenal. A 20. perctől nézem a meccset, onnantól egykapuzik a leszter... Ez a Maddison gyerek az új David Beckham. Mezőnyben jó, ügyes, nade a pontrúgásai... Már csak azért is érdemes leigazolni.

Le is cummantották a Lesztert 2-0.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#3338 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Elég durva jelenet volt ez ma az Everton-Spőrsz meccsen, Son rendesen elkaszálta Andre Gomest. Apropó Son ma visszanéztek egy jelenetet (büntető) ahol Son eljátszotta a nagyhalált, persze az se volt jogos tizi nem is kapták meg. De hol van ilyenkor a sárga lap szinészkedésért? Múlthéten mi egyből megkaptuk. Ha Son akkor megkapja akkor lehet nem csúszik oda hátulról Gomesnek és nem töri el a lábát. Nevetséges volt megint a VAR.. (evertonnak visszase néztek egy jelenetet, ott is volt kontakt.)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#3339 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Charles Watts:

- Az Arsenal nem vette fel a kapcsolatot Mourinhóval.
- Auba és Laca még várnak a szerződéshosszabbítással, ugyanis mindketten a BL-ben akarnak játszani.

Lacát szívesen megnézném nálunk! Jó kis párost alkothatnának Tammyvel..Auba is beférne,bár az életkora miatt nem tudom meddig lesz toppon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3340 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:
Pityee írta:Még egy ilyen mákos csapat nincs mint ez a mocsadék pool.
Ez hihetetlen hogy megint kimákolták. Ótvar szarok voltak ahogy ellenünk is meg ugy az elmult hetekben általában és mindig nyernek. Nagyom remélem hogy nagy hajtásban beszopják majd.

Legalább a MU bukott. Azok után hogy nyertek ellenünk a ligakupában, szét trollkodták a chelsea létező összes közösségi felületét hogy ők mennyire jók.

No és az arsenal is megint döntetlenezett Emery bácsival továbbra is. További hasonlo jokat nekik!
Ráadásul jövő héten Leicester - Arsenal is lesz, szóval ha nem betlizünk a Palace ellen (akikről idegenben tudjuk, hogy mennyire veszélyesek a topcsapatokra), akkor a következő a mi fordulónk lehet. :)
Igen nagyon fontos lenne még ütni a palacet. Utána city az sajnos vsloszinű bukó, ezért is kéne.

Válasz küldése