Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4521 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

2:0-nál darabokra téptem és kidobtam a tippmix szelvényemet:)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#4522 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

fst200 írta:
Dante írta:Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

verik a cityyyyyyttt!jupiiii :D

Mou azért kezdi összerakni a Mu-t, pool, city-t és minket is eltudott verni


az a baj, jövőre 60 játékossal fog indulni a city :(
Abban, hogy a Citybol csak Sterling kihagyott 3 ordito helyzetet, a Unitednek meg majd minden kapura meno lovesebol gol lett Mourinhonak nem sok erdeme van. Ez inkabb a klasszikus vak tyuk is talal szemet esete.
211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4523 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta:Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

verik a cityyyyyyttt!jupiiii :D

Mou azért kezdi összerakni a Mu-t, pool, city-t és minket is eltudott verni


az a baj, jövőre 60 játékossal fog indulni a city :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4524 Hozzászólás Szerző: Dante »

Közben a mu hatalmas nagy nulla, jó lenne ha szezon végéig hasonló taktikát favorizálna csozé.

Közben McTominay cseréje megvillant kétszer, nem rossz ez a srác, de a skótot nehezen fogja kiszorítani.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4525 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:
mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Nagyon könnyű meccseik lesznek az a baj (Bournemouth, Stoke, Brighton otthon, West Brom idegenben), tehát ha hoznánk is valamilyen csoda folytán az összes meccsünket, nem igazán látom, hogy ebből a négyből melyiket veszítenék el... A BL kavarhatna be nekik, de ezeket a meccseket tartalékolva is behúzzák szerintem.

A Sp*rs-nek is hasonlóan egyszerű menet lesz, és ők még ugye vesztett pontok tekintetében is jobban állnak a Liverpool-nál.
Olyan szempontból én is a Poolt tartom egyedül megelőzhetőnek a top4-ből, hogy ők képesek a kiscsapatok ellen szétszórtan játszani és pontokat elpancsolni. Ráadásul a WBA-Stoke duó nem egy kellemes ellenfélpáros. Kiemelném, hogy az esélyeink így is minimálisak, de a spuri nagyon egyben van, Mou le tudja 1-0-ázni a fontos meccseket, marad a Pool...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4526 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta:
Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
De egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy várom mikor vásárolják ki ezeket a játékosokat és süllyed vissza a toti a hatodik hely környékére ahová való :D?
Hiába vásárolnak ki egyet-kettőt, amíg nem egybe viszik el az egész kezdőt 1 milliárd fontért, addig nem igazán fognak markánsabban visszasüllyedni szerintem. Nagyon értenek a tehetségek kiszúrásához, játékosok felfuttatásához és beépítéséhez.

Dier, Alli, Eriksen és Son együttvéve került nagyjából annyiba, mint Drinkwater. Ez szerintem elég sokatmondó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4527 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem várhatod, kb minden angol klub tele van, mint a déli busz, ők pedig kifejezetten jól építkeztek és allűrmentes sztárjaik vannak. A pótlást is jól találják meg. Ettől függetlenül sok a buktató, meg nyilván az a legjobb ha mögöttünk vannak és mindenki más is, de perpill ők jóval előrébb járnak és sokkal kiegyensúlyozottabbak, mint mi. Összességében inkább ők, mint a mu, arsenal, pool.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4528 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
De egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy várom mikor vásárolják ki ezeket a játékosokat és süllyed vissza a toti a hatodik hely környékére ahová való :D?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4529 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?
Nagyjából. :D Jó csapatember lehet amúgy, ellenünk is nem gólt ünnepelni ment, hanem leb*szta Son-t, hogy miért nem passzolt neki. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4530 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
Őt teljesen elfelejtettem, az utóbbi 2 évben kb ennyi sikere volt, mint amit leírtál, nem?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4531 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Hát azért ott nem csak Eriksen aki képes meccseket eldönteni. Alli-t nem csípem, de láttuk hogy mit tud, Son-t többre becsülöm, ott van az említett Eriksen és a PL egyik legértelmesebb játékosa, Kane. A védelmük és a padjuk is elég masszív és Poch se kutyaütő. Jól csinálják a dolgokat, még ha nem is lesz soha arany az eredménye, ha a címeren túl nézek egy nagyon szimpatikus csapatot látok, bár ezt ellenünk általában megcáfolják. (Vertonghen, Walker, Rose, Alli, Dembele elég gusztustalan dolgokat tudnak csinálni)
Lamela-t ki ne felejtsd, főbb ismertetőjegye, hogy szereti megtaposni Fabregas kézfejét. Megtette mindezt múlt héten és a 2016-os 2-2 alkalmával is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4532 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát azért ott nem csak Eriksen aki képes meccseket eldönteni. Alli-t nem csípem, de láttuk hogy mit tud, Son-t többre becsülöm, ott van az említett Eriksen és a PL egyik legértelmesebb játékosa, Kane. A védelmük és a padjuk is elég masszív és Poch se kutyaütő. Jól csinálják a dolgokat, még ha nem is lesz soha arany az eredménye, ha a címeren túl nézek egy nagyon szimpatikus csapatot látok, bár ezt ellenünk általában megcáfolják. (Vertonghen, Walker, Rose, Alli, Dembele elég gusztustalan dolgokat tudnak csinálni)

Ha esélyünk lehet a 4. helyre, akkor az csak az őrül csozé mu-ja ellen lehet, képes bármit elszórakozni, de nagyobb az esély, hogy 2-1-ekkel beesik a bl helyekre. A Pool-Sp.rs páros nagyon jó formában van, kétlem hogy megállnának.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4533 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Nagyon könnyű meccseik lesznek az a baj (Bournemouth, Stoke, Brighton otthon, West Brom idegenben), tehát ha hoznánk is valamilyen csoda folytán az összes meccsünket, nem igazán látom, hogy ebből a négyből melyiket veszítenék el... A BL kavarhatna be nekik, de ezeket a meccseket tartalékolva is behúzzák szerintem.

A Sp*rs-nek is hasonlóan egyszerű menet lesz, és ők még ugye vesztett pontok tekintetében is jobban állnak a Liverpool-nál.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4534 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Erikson viszi a hátán a spurst , nekünk is kéne most egy ilyen győztes alkat

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4535 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Borítékolható a top 4 :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4536 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Tehát a mi egymáselleni meccsünkön kívül elég egyszer veszíteniük :D :D Egyébként a múltkori spuri meccsből kiindulva, számunkra a hazai pálya inkább hátrány mint előny.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4537 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Egyszeru a keplet, a Liverpoolnak meg ketszer ki kell kapjon, nekunk meg nyerni kell az osszes meccset. Az a szerencse (vagy nem szerencse, ahogy meccsel Conte), hogy meg jonnek hozzank.
Ohh Chelsea we love you..

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4538 Hozzászólás Szerző: fst200 »

laczze írta:Szokásos 2. szezont hozunk kb.
Itt mindenki hibás a vezetőség,Conte, és a játékosok is. Az összes.
Hazard is mióta itt van 1 kezemen megtudom számolni hány fontosabb meccset döntött el vagy egyáltalán volt kiemelkedő... Mehet madridba jó pénzért ha nyafog.
Szerintem az egész világ értetlenül áll a dolog elött ami nálun folyik.
Letérdeltetjük a PL rá fél évre meg már mélytorkoztatnak minket keményen ez nem csak az edző hibája ezek a balfaszok sem küzdenek, amikor véletlen igen akkor meg rohadtul elpártól tőlünk a szerencse, de azért feladni nem kéne.
Jaja ez így van sajnos,de azt se felejtsd el, hogy mindkétszer ugyanazt a keretet küldtük fel a következő idényre miután bajnokok lettünk,nem történt erősítés,egy két pozícióban cseréltünk játékost,pl Morata Costa ,Matic Baka,de nem extra igazolások voltak, muszáj költekezni, irányító, szélső - kettő világklasszis,úgy , hogy ez a keret marad ,ha Hazard lelép , akkor minimum kettő világklasszis szélső kell ,és egy Kroos szintű kp aki képes irányítani, védekezni, távolról gólt lőni, gólpasszt adni,Fabregas nem rossz,de semmi távoli lövés.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#4539 Hozzászólás Szerző: Szabi »

És még azt vallja a közvélemény, hogy a Bournemouth-tól ciki volt kikapni. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4540 Hozzászólás Szerző: Gallion »

2018-as tabella

Kép

Válasz küldése