Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6841 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
emsanya írta:Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Van nekik PRO4, FEM3 meg Szuper TV2. Nyilván a FEM3-on nem sok Premier League lesz, de a Pro4 adott már BL-t egy időben. Valahogy megoldják. A PL-csomag elég drága és rengetegen nézik. Nem tudom mi van hétvégente ezeken a csatornákon, de gondolom hogy dobna a nézettségen a PL.
A Pro4 az kapásból kiesik, mert most fogják átnevezni valami Mozi+ra, a FEM3 tematikáját meg átalakítják állítólag és az is új nevet kap, szóval érdekes. Arról már nem is beszélve, hogy ezek közül amit említettél, csak a SuperTV2 fut HD-ban...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#6842 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Van nekik PRO4, FEM3 meg Szuper TV2. Nyilván a FEM3-on nem sok Premier League lesz, de a Pro4 adott már BL-t egy időben. Valahogy megoldják. A PL-csomag elég drága és rengetegen nézik. Nem tudom mi van hétvégente ezeken a csatornákon, de gondolom hogy dobna a nézettségen a PL.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6843 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Varhatoan amugy ez lesz, hogy a tv2 elso szezonban kolcson adja mashova a jogokat. Miutan egyelore semmilyuk sincs :D, studio, stab ilyesmi. A digi is kivár. Eurosport kizart, nincs is eleg feluletuk. Sztem biztosan lesz lathato valahol, mert az IMG-nek se az az erdeke hogy ne legyem sehol, nem azert vettek meg...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6844 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta:
Szabi írta:Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
Bírom Pogbát, de sokkal jobban járnánk, ha abból az összegből 3 játékost vennénk. Jelenleg nincs olyan helyzetben a keret, hogy egy ilyen drága igazolással kéne csiszolni, mikor védelmünk még mindig nincs.
Én is hasonlóképpen gondolom, bár nagyon örülnék neki, azt se tagadom.

Más:
Bő egy hónap múlva kezdődik a PL, és még mindig semmi konkrét nincs a magyarországi közvetítési jogokkal... Pletykákat lehet olvasni itt-ott (http://nol.hu/belfold/egeszpalyas-letam ... is-1615403" onclick="window.open(this.href);return false;), nincs itt olyan, aki többet tud esetleg? :)

Cold Rainy Nights in Britannia-facebook

" Gyorsvonatként közeleg a Premier League 2016/2017-es szezonja, de még mindig nem tudni, hogy Magyarországon mely csatornán lesznek láthatóak a világ legnépszerűbb bajnokságának mérkőzései.
Mint ismeretes, a meccseket jelenleg közvetítő DigiSport első körben elbukta a licitet, és a jogok az önálló hazai csatornával nem rendlkező IMG-hez kerültek. Ők szeretnék továbbértékesíteni a csomagot, és állítólag három érdeklődő kilincsel náluk: a Digi, az Eurosport, valamint az ősztől várhatóan két sportcsatornát is indító TV2 csoport.
Iparági pletykák szerint utóbbi tűnik befutónak - már csak azért is, mert újabban rengeteg állami hirdetési pénz felett gazdálkodhat. Sőt, hallani olyasmit is, hogy a TV2 vezérigazgatója, Dirk Gerkens másodállásban az IMG regionális vezetője, s mint ilyen, ő tárgyal a Premier League közvetítési jogainak értékesítéséről is. Ha ez igaz - hangsúlyozzuk, az információ nem biztos -, akkor viszont tényleg felesleges bármiről beszélni.
Szintén a fülünkbe jutott, hogy bár a TV2 a közvetítési jogokat már kvázi bezsákolta, egyelőre még az új csatornák arculatával sem készült el - holott az ilyesmi általában legalább 3-4 hónapos meló eredményeképp jön létre. Mivel a bajnokság augusztus elején indul, nem kell matekzseninek lenni ahhoz, hogy kikövetkeztessük, aligha az új csatornákon fognak majd pörögni a meccsek. De akkor hol? Nos, a TV2 csoport jelenleg sem szűkölködik csatornákban, és úgy tudjuk, átmeneti ideig hajlandó lesz szétszórni a meccseket jelenlegi portfóliójának adóira..."


Hát ez valami egészen nagyszerű lenne... :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6845 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
Bírom Pogbát, de sokkal jobban járnánk, ha abból az összegből 3 játékost vennénk. Jelenleg nincs olyan helyzetben a keret, hogy egy ilyen drága igazolással kéne csiszolni, mikor védelmünk még mindig nincs.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#6846 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem nekünk most annyi esélyünk van kb. Pogbara, mint a Norwichnak, ő a Real - MU duó közül fog választani, szerintem utóbbi lesz...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6847 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta::lol: kezdődik. Nem tudom elképzelni , hogy a Utd.-be menne. Nem illik oda.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... aign=nsofb
Ha a Reál akár Pogbat vagy akár Kantét veszi meg, valakire rávásárolja. Ergo valaki padozik vagy eladják. Én nem tudom mit tervez a Real, de szerintem csak a Mu és mi vagyunk képben, akik megvehetik Pogbát. Kell-e nekünk? Hm.. jó kérdés. Az Eb alapján azt tudom mondani, hogy egy nagyon különleges játékos, egészen egyedi képességekkel, de hogy valóban kell-e, valóban szükséges-e, azt nem tudom..

Azt viszont biztosan, hogy a Real őrült... Kroos és Modrich fantasztikus játékosok és jó páros, Bale és Ronaldo dettó. Ez az igazi galatikus Real, őrültek, ha megbontják csak azért ezt a 4-est...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6848 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

:lol: kezdődik. Nem tudom elképzelni , hogy a Utd.-be menne. Nem illik oda.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... aign=nsofb

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6849 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:
Megyó írta:
emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:
Bocsi, lehet csak reggel van, de ez a két dolog hogy a viharba függ össze? :)
Hát csak arra alapoztam, hogy csak nem veszik már meg Pogbat is meg őt is. Álmodoztam, na :)
Bár most olvasom az átigazolási topicban, hogy már is idejét múlt a spekulációm

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6850 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Utd-el a fél futballvilágot szóba hozzák most.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6851 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

United lehet hogy viszi Lozano-t... na rá mi is rámehetnénk, illene Conte játékához.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6962
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6852 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Musa megy a Leicesterbe. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6853 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta:
emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:
Bocsi, lehet csak reggel van, de ez a két dolog hogy a viharba függ össze? :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6854 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.
Én is, mert akkor Griezman a miénk :twisted:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6855 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.
Egyebkent logikusan gondolkodva, en is azt erzem hogy a realba megy.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6856 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.
Én nem tudom elképzelni azt, hogy Pogba a mu-ban kössön ki, szerintem a real lesz a befutó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6857 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A "verőember" lehet Pogba lesz :D, amúgy így se volt olyan rossz kerete a MU-nak, rádobnak még pár játékost, biztos ami biztos.

Miki-ben én többet látok mint anno Kagawa-ban, sokkal kreatívabb a csávó. Szerintem sok gólra nem lesz képes, de asszisztok meg irányítást simán meg tudja oldani. Az más kérdés a PL mennyire fekszik neki.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#6858 Hozzászólás Szerző: royston »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Az örménnyel várnék,nehogy Kagawa legyen belőle vagy Anderson.Mindkettő anno nagyobb tálentnek tünt mint HM.
Aztán mindkettő bőven megbukott a mu-ba.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#6859 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Josénak már csak egy jó verőember hiányzik a középpályára és egész ütős csapata lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#6860 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Jose papa azert elkezedett igazolni rendesen. Erdekes, ahol van penz es engedik, ott igazol :D es mai hirek szerint Pogbara is ramennek. Ibra az Ibra, barmikor barhonnan veszelyes, még ennyi idosen is (azert ő nem ilyen ledurrant Falcao kategoria). Miki szinten nagy fogas, baszott kreativ csavo, azokat a kis reseket meg utso passzokat nagyon erzi, ami megfizethetetlen altalaban...
Én ezt a Mkhitaryant nem tudom hova tenni. A tavalyi szezonja egészen brutális volt, de nekem csak a balf*sz helyzetkihasználása az, ami megmaradt a fejemben. Ha agyonütnének sem tudnám fejből, bármilyen utánanézés nélkül elmondani mik az erősségei, nekem egy tök átlagos játékosnak tűnik. Ettől még persze lehet jó, lásd mondjuk Thomas Müllert.

És igen, az ottani sportigazgató (vagy igazolásokért felelős személy, nem tudom mi a posztja Woodwardnak) nem egy fukar f*sz mint Emenalo, így bátran kinyitják a pénztárcát neki, bár egyelőre mondhatni reális áron vettek mindenkit. Na majd Pogbát ha összejön... :D

Válasz küldése