Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7921 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

STOKE CLOSE IN ON IMBULA

Stoke are close to completing the signing of Porto midfielder Giannelli Imbula, Sky sources understand.

18 millioba fog nekik fajni. Basszus, oriasi tanar a francia! Ennyiert siman johetett volna ide is. Portoban meg mit szivtak? A csapat egyik legjobbjat potom penzert? Nagyon sajnalom, meg lett volna oldva a vkp poszt eleg olcson.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2016. február 1., hétfő 16:23-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#7922 Hozzászólás Szerző: gerawba »

A Newcastle meg megvette Doumbiát, az az ember csak úgy sz*rta a gólokat a CSZKA-ban, hihetetlen volt... Kíváncsi vagyok itt mire viszi, azért egy Mitrovics-Doumbia kettős elég jól hangzik. Mondjuk, hogy ilyen középpályával milyen kiszolgálást fognak kapni, az egy másik kérdés...
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ja-2481077" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#7923 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pilgrim írta:Na Guardiola hivatalosan is a Cityé, Mourinho meg átveszi az Unitedet nyártól pletykák szerint. Kíváncsi vagyok hogyan alakítja át a Cityt, gondolom sok változás lesz és sok igazolás. Remek lesz a következő idény, ha Mourinho is Manchesterben köt ki, mert biztosan ő is kénye kedve szerint alakíthatja majd a vörösöket. Micsoda csata lesz az első helyért városon belül. Nagyon izgalmas lesz a 2 géniusz párharca, izgalommal várom.
Korlátlan pénz lesz mindkettőjüknek, nagy csaták várhatóak, az biztos.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#7924 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Na Guardiola hivatalosan is a Cityé, Mourinho meg átveszi az Unitedet nyártól pletykák szerint. Kíváncsi vagyok hogyan alakítja át a Cityt, gondolom sok változás lesz és sok igazolás. Remek lesz a következő idény, ha Mourinho is Manchesterben köt ki, mert biztosan ő is kénye kedve szerint alakíthatja majd a vörösöket. Micsoda csata lesz az első helyért városon belül. Nagyon izgalmas lesz a 2 géniusz párharca, izgalommal várom.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#7925 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:Több forrás is lehozta, hogy a Dinamo Kijev elfogadta az Arsenal 30 millió eurós ajánlatát Yarmolenkoért. Kíváncsian várom, hogy ez igaz e.

A Sp*rs pedig úgy néz ki, megszerzi a Fulham csatárát, Moussa Dembelet, így két teljesen azonos nevű játékosuk lesz. :D
A belga nevét 1 s-sel írják,csak a transfermarkton láttam kettővel. 1 betű különbség,ráadásul mindkettő a Fulhamből :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7926 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Több forrás is lehozta, hogy a Dinamo Kijev elfogadta az Arsenal 30 millió eurós ajánlatát Yarmolenkoért. Kíváncsian várom, hogy ez igaz e.

A Sp*rs pedig úgy néz ki, megszerzi a Fulham csatárát, Moussa Dembelet, így két teljesen azonos nevű játékosuk lesz. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7927 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Townsend-Newcastle. Most ezt az angol vonalat reszesitik elonyben, a franciak azert csunyan megbuktak Sissoko kivetelevel. Thauvin sem valtja be a hozza fuzott remenyeket, bar o Marseille-ben is egy picit tulertekelt volt. Meglehet nezni, Cabella milyen fontos embere az OM-nek, egy eve meg vergodott a szarkáknál (mondjuk emlekszem, tavaly a bridge-en azt csinalt velunk amit akart).
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6996
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7928 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért zseniálisak a Szarzenál drukkerek is...még mindig képesek kifütyülni Fabre-t. Mi Cech-et egyszer nem fütyültük ki. Ez a különbség a 2 tábor között.
Azért Fabre is oda szólt nekik már öltözőbe vonuláskor.
https://www.youtube.com/watch?v=5IjiUNY4bJ8

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7929 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Chucky írta:Sajnos nem láttam a meccset, mert dolgoztam. De szép volt srácok! Viszont ez a győzelem akkor lesz igazán értékes, ha elverjük a Watfordot is.
Így érthetőbb? Őket megverni mindig jó. De ez még nem feltámadás. Az majd akkor lesz, ha a Watfordot is verjük. És nekünk most az kell, nem szikrák.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#7930 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chucky írta:Sajnos nem láttam a meccset, mert dolgoztam. De szép volt srácok!
Sose értettem ezt a hozzáállást. Miért? Egy győzelem önmagában nem értékes? Dehogynem! Mostanában kevés jutott ki nekünk belőle, nehogy már leértékeljük ezt azért, mert a Watford ellen esetleg nem jön össze. Dupla öröm ráadásul, hogy az Arsenal-t vertük (oda-vissza)....

Értem én a pesszimizmust, meg a negatívizmust, de hol van egy ici-pici bohémség belőletek? Cech eligazolásával elszállt minden? (A mai Cseho. nagy rszét latinul Bohemiának hívják)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7931 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Sajnos nem láttam a meccset, mert dolgoztam. De szép volt srácok! Viszont ez a győzelem akkor lesz igazán értékes, ha elverjük a Watfordot is.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7932 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:Néztem amúgy programot, hát elég rosszul jött ki a sorsolás, mert a következő 7 tétmeccsünkből 5 idegenben lesz (a maival együtt ez 8/6), nem lesz egyszerű dolgunk. Sorrendben: MK Dons (i), Watford (i), MU (o), Newcastle (o), PSG (i), Soton (i), Norwich (i)
Annyira azért nem vészes. MK Dons meccstől annyira nem félek, félgőzzel is verni kellene őket. Watford, MU, Newcastle trióból mindegyik elég komoly mélyponton van a formájukat tekintve, tehát ezen 3 meccsen mind a 9 pontot illene hozni. PSG ellen szerintem nincs sok esélyünk, talán az egyetlen reményünk, ha addigra Iva, Matic és Hazard összeszedik magukat. A Soton és a Norwich meccs viszont tényleg elég kemény lesz, de ha akarunk vmit ettől a szezontól, akkor le kell győzni őket is.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7933 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

:shock: Nem hiszem, el, hogy erről a meccsről lemaradtam, csak most láttam, hogy megverték a szarzenált, az meg hogy sikerült? Álmomban sem gondoltam volna, hogy képesek összebalfaszkodni egy ilyen eredményt...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#7934 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Végre megvan a három pont, bár szerintem ha még van 10 perc a meccsből, Iva oldaláról tuti kapunk egy gólt, rossz volt nézni ahogy lézengett ott erőtlenül, még az is elment mellette, aki nem akart. Azt egyébként én sem értem, hogy a harmadik cserét ilyen állásnál miért nem használjuk ki, nem lett volna baj, ha pluszba érkezik a gyorsvonatokkal szembe Baba vagy a középpályára Ruben.

Néztem amúgy programot, hát elég rosszul jött ki a sorsolás, mert a következő 7 tétmeccsünkből 5 idegenben lesz (a maival együtt ez 8/6), nem lesz egyszerű dolgunk. Sorrendben: MK Dons (i), Watford (i), MU (o), Newcastle (o), PSG (i), Soton (i), Norwich (i)
6+8+5+4+1+1+2+1

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Premier League

#7935 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Nah,ez a mai nagyon tetszett!

Negyedora eltelte utan felkialtottam,hogy idei legjobb teljesitmenyunket produkaljuk,kiallitas elott is jobbak voltunk.

Fabre kapott eleg negativumot ebben a szezonban(jogosan) de az utobbi meccseken o is egyertelmu javulast mutatott,a mai szvsz extra volt,nagyon lagyan es magabiztosan fordulgatott labdaval,es remekul latott a palyan,visszajott vedekezni is,egy szoval, ez ami elvarhato egy ilyen szintu jatekostol,mint Fabregas(MOTM).

Costa tette amit kellett,nem volt nagy kontakt,DE volt,es ez a lenyeg, Mertesucker nem tiltakozott olyan hevesen,igy elismerve hibajat. A vaddiszno utolso 6 meccsebol 6x betalalt,ez kell vegig! :D

Mikel hihetetlen amit csinal amugy meccsek ota, masodviragzas vagy nem tudom hanyadik,de oriasi TANAR az ember. 8)

Vedelem is rendben volt,Iva csongasait korrigaltak igy nem lett semmilyen problema.Courti neha valoban lehetett volna magabiztosabb,de ahogy elmondtak elottem is, sokszor szabalytalanul zavartak megitelesem szerint.

Remy sajnos nagyon nincs jatekban,korulbelul harom eletveszelyes kontra akadt el nala, Teixeira kell..

Hazard visszatert..a palyara,remelem a kovi meccseken a jatek ritmusat mar o is fel tudja venni. Kellenek a gyozelmek,leheto legtobbet kell kihozni a maradek meccsekbol!

Egyszerubb lett volna valoban inkabb begyotorni azt a masodik golt,de nyertunk es igy utolag lenyegtelen,hogy mennyire. Ami teny,az az,hogy oda-vissza elkentuk a szarzi szajat az utobbi 10 ev legrosszabb szezonjaban. :D

Menni kell elore,es erot meriteni ebbol az idegenbeli gyozelembol, es akkor lehet igazan ertekes ez a mai eredmeny! :)
Stone haxleader!

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7936 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

marknagy írta:Egyebkent ha valamikor, akkor most nincs ertelme a karogasnak, persze megertem hogy nem eroltettuk a tamadasukat emberhatranyban es ez nem tetszik, de ez a Chelsea-fele gala, es szerintem nagyon okosan tettuk, nalunk volt a labda, igazi helyzete nem volt az Arsenalnak. Ilyen jatekkal lehet a BL-ben tovabbjutni a PSG ellen nem mellesleg, szoval gyakorlasnak is jo volt. Szerencsenk csak azzal volt hogy Wenger kepes volt lehozni az egyetlen golkepes emberet.
PSG azert jobb csapat, ellenuk tobb kell, veszelyesebb tamadoik vannak, na meg hatul is azert elegge rendben vannak. A jatek ellenuk is valami hasonlo lesz, csak meg jobban kell teperni es koncentralni, legfokepp hatul.
Es az embereket ugy kivonni a forgalombol, mint ma pl Ozilt. Hazard remeljuk minel gyorsabban osszekapja magat, jo lenne mar vegre, ha minden emberunk elerheto lenne es ugy tudnank einditani egy gyozelmi szeriat. A BL mar semmikep nem lesz meg, de azert jo lenne minel elorebb vegezni.
Nagyon kivancsi leszek a Watford ellen mit tudnak kihozni magukbol ezutan a fontos es ertekes gyozelem utan.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7937 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mikel amúgy hatalmas tanár volt ma is, Özilnek jóformán momentuma sem volt az egész meccsen.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#7938 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egyebkent ha valamikor, akkor most nincs ertelme a karogasnak, persze megertem hogy nem eroltettuk a tamadasukat emberhatranyban es ez nem tetszik, de ez a Chelsea-fele gala, es szerintem nagyon okosan tettuk, nalunk volt a labda, igazi helyzete nem volt az Arsenalnak. Ilyen jatekkal lehet a BL-ben tovabbjutni a PSG ellen nem mellesleg, szoval gyakorlasnak is jo volt. Szerencsenk csak azzal volt hogy Wenger kepes volt lehozni az egyetlen golkepes emberet.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7939 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

edeskeves írta:
rafanadal írta:Mit ne mondjak egyszerűbb lett volna a 2. gólt megszerezni és nyugodtan letudni a 2. félidő lényegi részét, de most nem fogok panaszkodni, mert 3 pontot szereztünk végre és továbbra is veretlenek vagyunk Hiddink alatt. Már 13. helyen vagyunk a -2-es gólarányunknak köszönhetően (atya ég, hogy ezt is kimondtam ...) és szépen lassan lépegetünk most már felfele. BL helyekről szerintem lemondhatunk, de az EL-t simán összehozhatjuk.
Remenykedni sajnos meg korai barmiben is, ha a kov meccset hozzuk, akkor igen, de ez eddig nem nagyon sikerult. Mai teljesitmeny rendben volt, foleg az elso felido. Hatul meg kicsit bozonytalanok vagyunk, de ez ma eleg volt. Fabregas nekem ma nagyon tetszett, szerintem nagyon jol jatszott, de lefele senki nem logott ki.
Sajna Costa megserult, vele jobban lehetett volna jatszani azt, amit a vege fele nyomtunk, mert gyorsabb es hatarozottabb, mivel jobban jatekban van, mint Remy.
Nagyon orulok, hogy ezt a nagykepu szurkoloit hazavagtuk megint, mondhatnak barmit, de oda-vissza cumi volt. Igy tovabb!
Szerintem azért a szerb légió megint kilógott lefele csak míg Ivanovicot kisegítették Zouma és Willian, addig Maticot sokszor Mikel.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7940 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

rafanadal írta:Mit ne mondjak egyszerűbb lett volna a 2. gólt megszerezni és nyugodtan letudni a 2. félidő lényegi részét, de most nem fogok panaszkodni, mert 3 pontot szereztünk végre és továbbra is veretlenek vagyunk Hiddink alatt. Már 13. helyen vagyunk a -2-es gólarányunknak köszönhetően (atya ég, hogy ezt is kimondtam ...) és szépen lassan lépegetünk most már felfele. BL helyekről szerintem lemondhatunk, de az EL-t simán összehozhatjuk.
Remenykedni sajnos meg korai barmiben is, ha a kov meccset hozzuk, akkor igen, de ez eddig nem nagyon sikerult. Mai teljesitmeny rendben volt, foleg az elso felido. Hatul meg kicsit bozonytalanok vagyunk, de ez ma eleg volt. Fabregas nekem ma nagyon tetszett, szerintem nagyon jol jatszott, de lefele senki nem logott ki.
Sajna Costa megserult, vele jobban lehetett volna jatszani azt, amit a vege fele nyomtunk, mert gyorsabb es hatarozottabb, mivel jobban jatekban van, mint Remy.
Nagyon orulok, hogy ezt a nagykepu szurkoloit hazavagtuk megint, mondhatnak barmit, de oda-vissza cumi volt. Igy tovabb!

Válasz küldése