Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9901 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Köszi srácok!

Azért kemény, hogy egy guard of honor (tényleg volt?) után így elkentek minket, tiszteletből. :D Mondjuk mindig is bírtam Pulist, ha már megtörtént, akkor ellene essen meg.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9902 Hozzászólás Szerző: Chester »

rlc megint hibátlan volt, ugyan most nem volt 100%-os passzpontosság, de sokkal bátrabban játszott, a passzain, testcselein meglátszott, pedig faragták őt is párszor.

kit lehet még kiemelni? hát, matic sem volt rossz, bár egy gól a lábában maradt, luis is lelkes volt, rajta látszott, hogy ő a csapatban szeretne ragadni, noha voltak hibái. remynek volt egy kapufája, de amúgy a busz ellen fabregas nélkül nem tudtunk mit kezdeni, csak a labdabaszás ment. összességében azért látszott, hogy ez a csapat nagy részének egy púp a hátán, így is álltunk hozzá, megérdemelten nyert a wba, taktikailag megvertek ma minket

fabregas meg így akarta, kizárt, hogy véletlenül ilyen erővel bebaszd a labdát a tömegbe. nem tudom mit kellett volna neki adni a szabálykönyv szerint, így nem vitatnám meg a piros lap jogosságát, de már a pool ellen is benne volt a frusztráltság. costa meg costa volt, ennyi, őt is kár volt játszatni igazából. összességében a nyertes te vagy, bár rlc miatt mindenképp érdemes megnézni a meccset felvételről, meg a lefújás utáni pillanatokat, ezek volt egyedül szépek abban a ~2 órában.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9903 Hozzászólás Szerző: Szabi »

RLC nagyjából azt hozta, mint múltkor, Remy lőtt egy kapufát és ő tényleg odatette magát, szerintem Filipe is értékelhető volt, volt egy elég jó szabadrúgása is.

Costa inkább ártott (abból indult az egész Fabregas eset, hogy középen összeakaszkodott talán McAuleyval), Fabre pedig ezzel elb*szta a lehetőségét a rekordbeállításra/döntésre (bár nem mondanám szándékosnak). Cuadrado is azt hozta, amit eddig mindig: a rengeteg alibi passz mellé 0 megnyert 1v1, illetve egy borzalmas becsúszás jókora ütemkéséssel :D
Izzyt kifütyülték, de nem igazán vette fel, úgy éreztem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9904 Hozzászólás Szerző: béla »

putthelime írta:Moziban voltam (hál' Istennek), mi a p*csa történt? :D

Ez tényleg szándékos volt, vagy csak valami rosszul elsült rúgás?
http://mediacdn.fanatix.com/media/e1/56 ... anatix.mp4

Van valaki, akit ki lehetett emelni? Úgy olvasom RLC-t megint királynak láttátok, rajta kívül valaki? Costa focizott vagy csak gyilkolt?
Nem hinném,hogy szándékos volt. Ahogy elrúgta,egyből fel is rakta a kezét,hogy elnézést kérjen. Szerintem csak oda akarta rúgni a labdát.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9905 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Moziban voltam (hál' Istennek), mi a p*csa történt? :D

Ez tényleg szándékos volt, vagy csak valami rosszul elsült rúgás?
http://mediacdn.fanatix.com/media/e1/56 ... anatix.mp4

Van valaki, akit ki lehetett emelni? Úgy olvasom RLC-t megint királynak láttátok, rajta kívül valaki? Costa focizott vagy csak gyilkolt?
They do now.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9906 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remy jól nyomta ma, kár, hogy nem ment 2 centivel beljebb a lövése, akkor lehet láttunk volna egy kis lelkesedést a többiektől is a hajrában. Én naiv módon azt vártam, hogy mivel a WBA-nak és nekünk sincs semmi tét, így valamilyen bajnokhoz illő játékot (direkt nem gólfesztivált írtam) mutatunk, hát sokat nem kaptam vissza.

(igazából az fáj a legjobban, hogy ezt a fost néztem, miközben a kedvenc játékosom parádézott a kettesen :D )
ChesterB írta:gera: alapjáraton egyetértenék veled, de egy ilyen sörmeccsen nem fogok kiakadni
Ezzel én is így vagyok...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9907 Hozzászólás Szerző: Chester »

gera: alapjáraton egyetértenék veled, de egy ilyen sörmeccsen nem fogok kiakadni

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9908 Hozzászólás Szerző: gerawba »

AwayRoller írta:
gerawba írta:Bebizonyosodott ma, hogy tényleg nem szabad olyan lehengerlő támadójátékot játszani, mint amit ma is láthattunk, mert kinyílunk hátul, és a brutál jó védelmünk kap egy 3-ast pik-pak.
Persze ha a tévedhetetlen Mourinho lenne az edzőnk, sosem fordulhatna elő, hogy 3-0-ra leszopat minket egy WBA...
Mit akartál látni? Csak mert kb 60-70%os labdabirtoklásunk volt, ezt már kb. Pep is megirigyelhetné. Szerintem ez épp a tévedhetetlen Guardiola féle játék lejáratásának is elment.

Vagy kit akarsz JM helyére a padra? Rafa-t? (Amúgy még mindig a tévedhetetlen Mourinho csapatának van a legkevesebb veresége a top ligák közül :wink: )

PS. Hatalmas taps a kiutazó drukkereknek, majdnem végig zúgott a Top of the leage, a We know what we are és a Campeone.
Hát nem is tudom, talán most, hogy megnyertük a bajnokságot, végre élvezhető focit?! Mert ugye amikor még nincs meg a tuti 1. hely akkor ez a kifogás, hogy kell a bunker meg a foci gyilkolás mert az eredmények mindenekfelett.. Gondolom most meg az, hogy hova szórakoztassanak, már bajnokok vagyunk, mi a f*sz kell még.
Meg amikor még május közepén is BL-ben vagyunk, akkor ugye nagyon fáradtak a fiúk, nem lehet elvárni a gálázást, de most, hogy zseniális taktikával már minden kupából kiestünk április elejére, most gondolom már nem lehet motiválni őket, mert nincs semmi tét...

Kit akarok a padra? Egy olyan Mourinhot, akinek megjött az esze, és nem ezt a fost játszatja. Most láttam épp, hogy a Pool meccset milyen sokan osztályozták itt a fórumon, pedig az egy rangadó volt... Elég sokatmondó.

A szurkolóknak tényleg respect, ma csak ők érdemelték meg a Chelsea mezt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9909 Hozzászólás Szerző: Chester »

rlc ma is remekül játszott, brown bemutatkozott, akét is végre láttuk ismét a nagycsapatban, volt szurkolás végig, láthattam a világ legkomikusabb piroslapját, a többit le kell szarni a mai napról, nincs jelentősége. imádkozni kell, hogy a jövő évi menetrend sorsolásakor valami könnyebb csapatot kapjunk az első fordulóban, aztán ennyi, már mindenki a kupaátadást várja

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#9910 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

gerawba írta:Bebizonyosodott ma, hogy tényleg nem szabad olyan lehengerlő támadójátékot játszani, mint amit ma is láthattunk, mert kinyílunk hátul, és a brutál jó védelmünk kap egy 3-ast pik-pak.
Persze ha a tévedhetetlen Mourinho lenne az edzőnk, sosem fordulhatna elő, hogy 3-0-ra leszopat minket egy WBA...
Mit akartál látni? Csak mert kb 60-70%os labdabirtoklásunk volt, ezt már kb. Pep is megirigyelhetné. Szerintem ez épp a tévedhetetlen Guardiola féle játék lejáratásának is elment.

Vagy kit akarsz JM helyére a padra? Rafa-t? (Amúgy még mindig a tévedhetetlen Mourinho csapatának van a legkevesebb veresége a top ligák közül :wink: )

PS. Hatalmas taps a kiutazó drukkereknek, majdnem végig zúgott a Top of the leage, a We know what we are és a Campeone.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9911 Hozzászólás Szerző: marknagy »

AwayRoller írta:Eddig is a második favoritom volt Pulis, de ma(a piros lap előtt is) JM fölé nőtt taktikailag.
Hát ez elég nagy kritika Mourinhonak...

Courtois meg nem De Gea, idén alig láttam tőle bravúrt, a kötelezőt hozza, de ma pl. 2 golban is benne volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2015. május 18., hétfő 23:05-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9912 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Láttátok milyen szép beadás csinált Fabregas? Tökéletesen Brunt fejére ívelte a labdát, csak az a hülye nem befejelte a labdát a kapuba, hanem megállt értetlenkedve... amatőrök
One ball to rule them all!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9913 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bebizonyosodott ma, hogy tényleg nem szabad olyan lehengerlő támadójátékot játszani, mint amit ma is láthattunk, mert kinyílunk hátul, és a brutál jó védelmünk kap egy 3-ast pik-pak.
Persze ha a tévedhetetlen Mourinho lenne az edzőnk, sosem fordulhatna elő, hogy 3-0-ra leszopat minket egy WBA...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#9914 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kiskacsa08 írta:Nyomorék WBA szurkolók miért fújolják Brown-t? 18 éves a srác....
A kérdésedben ott is a válasz. ;)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9915 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Nyomorék WBA szurkolók miért fújolják Brown-t? 18 éves a srác....
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#9916 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Eddig is a második favoritom volt Pulis, de ma(a piros lap előtt is) JM fölé nőtt taktikailag.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9917 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hogy nem ég le a pofájuk.... RLC és Remy próbálkozik, de a többiek...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9918 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Gálameccs, örömjáték, 3-0!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9919 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ez már azért égő, hiába tétnélküli...

*Courtois rövidre...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9920 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amazing24 írta:Igy most nem jatszhat az elso ket bajnokin? Vagy nem viszi at a kovi szezonra?
Sunderland, community shield, elso bajnoki, remelem az a city ellen lesz.....

Válasz küldése