Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4840
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10041 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cfclegend2 írta:A koefficiensek viszont számítani fognak, és közel vagyunk ahhoz, hogy a PL-től elvegyék a 4. BL indulási helyet. Hogyha ez majd bekövetkezik, nekünk meg bejön egy gyengébb szezon (mert nyilván lesz majd olyan), akkor már ott vagyunk, hogy izzadhatunk a 3. helyért.
Vagy szándékosan csináljuk, hogy ne indulhasson a szarzi meg a spuri :mrgreen:

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#10042 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

A koefficiensek viszont számítani fognak, és közel vagyunk ahhoz, hogy a PL-től elvegyék a 4. BL indulási helyet. Hogyha ez majd bekövetkezik, nekünk meg bejön egy gyengébb szezon (mert nyilván lesz majd olyan), akkor már ott vagyunk, hogy izzadhatunk a 3. helyért.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10043 Hozzászólás Szerző: Chester »

értettem hogy mire akartál gondolni, de én nem ebben látom a megoldást a SAJÁT európai szereplésünkben, egyszerűen tökösebbnek és okosabbnak kellett volna lennie mourinhonak, mindkétszer hazai pályán buktunk el nyert helyzetből egy gyengébbnek vélt csapat ellen (még ha a különbségek minimálisak is voltak), ennek semmi köze ahhoz, hogy izzadás nélkül nyerjük a bajnokságot vagy nem, szerintem

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10044 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:mondjuk én a többi angolra magasról teszek a nemzetközi porondon, nem a ligának szurkolok hanem a klubnak. az meg hogy nem vagyunk rákényszerítve nagy nyomásra a bajnokságban, néha mourinho összehozza a bekkelős taktikájával, hogy szimulálja ezt... hogy a többi szurkoló mint mond a bajnoki címünkről, és vele a bajnokság színvonaláról, az a kutyát nem érdekli

Engem se az érdekel hogy marha sikeres legyen a Liverpool. gondolhatod hogy leszarom, de a BL jól mutatja hogy az angol csapatok közel sem olyan erősek mint pár éve. 6-8 éve ha valaki angol bajnok lett az legalább két európai topcsapatot meg kellett hogy előzzön.

Nem is arról beszélek, hogy mások véleménye miatt szeretnék nívósabb bajnokságot, egyszerűen csak úgy gondolom hogy ha lenne még 1-2 igazán jó csapat rajtunk kívül az az európai kupaszereplésünkre jó hatással lehetne.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#10045 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:mondjuk én a többi angolra magasról teszek a nemzetközi porondon, nem a ligának szurkolok hanem a klubnak. az meg hogy nem vagyunk rákényszerítve nagy nyomásra a bajnokságban, néha mourinho összehozza a bekkelős taktikájával, hogy szimulálja ezt... hogy a többi szurkoló mint mond a bajnoki címünkről, és vele a bajnokság színvonaláról, az a kutyát nem érdekli
azért akad bőven felszínes nímand aki inkább másoknak akar megfelelni, köztünk is vannak páran

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10046 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

ChesterB írta:mondjuk én a többi angolra magasról teszek a nemzetközi porondon, nem a ligának szurkolok hanem a klubnak. az meg hogy nem vagyunk rákényszerítve nagy nyomásra a bajnokságban, néha mourinho összehozza a bekkelős taktikájával, hogy szimulálja ezt... hogy a többi szurkoló mint mond a bajnoki címünkről, és vele a bajnokság színvonaláról, az a kutyát nem érdekli
Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10047 Hozzászólás Szerző: Chester »

mondjuk én a többi angolra magasról teszek a nemzetközi porondon, nem a ligának szurkolok hanem a klubnak. az meg hogy nem vagyunk rákényszerítve nagy nyomásra a bajnokságban, néha mourinho összehozza a bekkelős taktikájával, hogy szimulálja ezt... hogy a többi szurkoló mint mond a bajnoki címünkről, és vele a bajnokság színvonaláról, az a kutyát nem érdekli

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10048 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Николаевич írta:jövőre legyen komoly verseny a bajnoki címért
mondjuk nem értem ilyet miért kívánsz

Utána írtam: azt szeretném ha nem a szemétdomb királya lennénk hanem egy erős bajnokság győztesei. Idén nem volt még egy csapat aki közel olyan teljesítményt nyújtott hogy bajnok legyen. A 2-3. helyen lévő csapatoknak 70 pontja van, ennyivel se Olaszországban, se Spanyolországban nem lehet az első hely közelében lenni, de még Németországban se nagyon, pedig ott négy meccsel kevesebbnél tartanak. A City-nek, az United-nek, az Arsenal-nak és a Liverpool-nak is voltak olyan hosszú hónapjai amikor péppé verették magukat minden ellenfelükkel, nekünk annyi volt a dolgunk hogy ne szúrjuk el. Hamar összeszedtünk 7-8 pont előnyt, onnantól kezdve meg elég volt hozni a kötelezőket, a rangadókon meg döntetlenekkel megtartani azt.

Pár éve rendszeresen ott volt 2-3 angol csapat a BL-elődöntőben, mostanában erre egyedül nekünk van esélyünk, de mi sem vagyunk a Barca vagy a Real szintjén. Ha a City összekapja magát, az United tovább erősödik és neadjisten az Arsenal is összerak egy szezont akkor meg kell emberelnünk magunkat. Addig szerintem nem lesz keresnivalónk a BL-ben amíg a bajnokságban nem leszünk rákényszerülve hogy nyerjünk az Etihadban vagy legyűrjük az United-et. Európában már nem lehet döntetlenre játszani, ezt a saját bőrünkön tapasztaltuk meg az elmúlt két évben. Mourinho régi Chelsea-je baromi komoly nyomást tudott helyezni bárkire. 3 gólt lőttünk negyed óra alatt a Rijkaard-féle Barcának, négyet vágtunk a Ballack-Schweini-Lahm által vezetett Bayern-nek és bedaráltuk három góllal Sir Alex Unitedét nem egyszer.

Erősödjön csak szépen a többi csapat, én nem tartok ettől. Inkább legyen 3-4 erős ellenfél akik ellen vért kell hugyozni minthogy bajnokok legyünk zsinórban négyszer 10-15 ponttal mint a Juventus. Ők se értek vele sokat, idén először vannak ott a négy között, előtte mindig repültek a nyolcaddöntőben vagy a csoportkörben.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10049 Hozzászólás Szerző: Chester »

de itt nem én választok, arról itt egyikünk sem tehet, hogy angliában a chelsea ennyivel a többiek előtt jár csapatépítésben, annyira meg azért nem vagyunk faszák, hogy rögtön nehéz ellenfeleket kívánjunk magunknak, mert láthattuk hogy lettünk kipicsázva a blben. jó dolog volt az utolsó fordulókban megszerezni a bajnoki címet, vagy az utóbbi évek bl menetelései, de soha nem kívánnék nehéz ellenfelet a csapatomnak, főleg ha ezeket utálom mint a szart

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#10050 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

ChesterB írta:
Николаевич írta:jövőre legyen komoly verseny a bajnoki címért
mondjuk nem értem ilyet miért kívánsz
Ha az életben mindig a könnyebb utat választod akkor sosem fogsz elérni semmit.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10051 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:jövőre legyen komoly verseny a bajnoki címért
mondjuk nem értem ilyet miért kívánsz

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10052 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:De egy nyomorék ez a Depay..Elment a Unitedbe - hivatalos. Én kurvára örültem volna neki is..Szélső, gólerős, gyors, jól cselez.

Jó kis játékos, de nekünk nincs rá szükségünk. Én örülök neki hogy az United-be ment és nem másik bajnokságba. Erősödjenek szépen az ellenfeleink, jövőre legyen komoly verseny a bajnoki címért, ne vakok között legyünk a félszeműek.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#10053 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Áruld már el h minek?Van egy kész bajnok csapatotok.Hazard helyére?Mert Jose nagyon csípi Williant nem hiszem h kitette volna őt a kezdőből.Nem hiszem h Depay jobban védekezne mint Mata és ha a spanyol sem kellett neki akkor majd pont a holland kell neki mi?A united meg most épül még csak.Rengeteget tud majd játszani nálunk.Hasonló döntést hozott mint annak idején Eden.Meg gondolom LVG is döntő volt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10054 Hozzászólás Szerző: Chester »

miért nyomorék? az egyik legjobb holland edzőhöz megy, első számú szélső lesz náluk, még mindig jobb mintha liverpoolba ment volna

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#10055 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

De egy nyomorék ez a Depay..Elment a Unitedbe - hivatalos. Én kurvára örültem volna neki is..Szélső, gólerős, gyors, jól cselez.
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#10056 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Liverpool in training today ahead of the match against Chelsea at Stamford Bridge this weekend.
https://twitter.com/Futbol_Bible/status ... 3162459136" onclick="window.open(this.href);return false;

:D :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6484
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#10057 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát nem tudom. Oké hogy aranyos Veratti, meg tud küzdeni, de azért messze van a franciától. Pogba a tökéletes box-to-box. Magas, erős, kétlábas, gyors, 8 tüdejű, ugyan hülye, de meccseken ritkán jön elő. Angol nevelésnek számít, ha jól tudom, de lehet nem.
Ha nagyon 4-3-3-at akarunk, akkor érdemes lenne a megfelelő játékost hozni, máskülönben nem haladtunk semmit előre, csak egy név változik.

Szerk.: most látom hogy rossz topig, bocs az offért

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10058 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:A Real vmelyik nap állítólag bepróbálkozott egy 30 milliós ajánlattal Verrattiért. Ugyan a PSG egyből elutasította, de egy 40 millás ajánlatra szerintem már nem mondanának nemet, és akkor mégsem dobtunk ki egy Pogbányi (70m) pénzt szinte tök ugyanolyan képességű játékosra. Amúgy transfermarkt szerint jelenleg 26,4 millió fontot ér, szóval még akár a 35 milliós ajánlat sem lenne teljesen reménytelen próbálkozás.
pogba 50 milliót ér tm alapján, mégis alsó hangon 80-ért dná a juve, nem az alapján múlik. verratti talán a legfontosabb (legjobb) játékos a psg-ben, fiatal, 4 évig érvényes szerződése van, a posztján is az egyik legjobb, a psg nincs rászorulva az eladására, innentől nem értem miért engednék el ilyen olcsón. 60 alatt szvsz nem megszerezhető, viszont utcalány jó játékos.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#10059 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Hawaii írta:
AryanH írta:Érdekes lenne újra visszaállni a 4-3-3-ra, de csak akkor ha tényleg olyan típusú játékost tudunk oda szerződtetni. Egy box-to-box típusú középpályás remek lenne vagy aki körülbelül azt a szintet le tudja hozni. Kik lehetnek a jelöltek?
Verratti! Őt kb 30-35 millióért simán el lehetne hozni, és majdnem ugyanazt a teljesítményt tudná is hozni, mint Pogba.
A kis gec..it elviselném.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#10060 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:kevés az a 30-35 millió...
A Real vmelyik nap állítólag bepróbálkozott egy 30 milliós ajánlattal Verrattiért. Ugyan a PSG egyből elutasította, de egy 40 millás ajánlatra szerintem már nem mondanának nemet, és akkor mégsem dobtunk ki egy Pogbányi (70m) pénzt szinte tök ugyanolyan képességű játékosra. Amúgy transfermarkt szerint jelenleg 26,4 millió fontot ér, szóval még akár a 35 milliós ajánlat sem lenne teljesen reménytelen próbálkozás.

Válasz küldése