Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10121 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Aztán az miért olyan hú de jó nekünk? (azon kívül, hogy van pár patkány náluk)
Minden szezonban 6 pontot szereztünk ellenük (egyetlen egyszer volt egy darab x)... A csicska Newcastlet meg mindenki szétalázza, minket meg állandó jelleggel lesz*patnak, néha még a Bridgen is. Aston Villa hasonló, lightosabb kivitelben.
Nem a mi szempontunkbol neztem hanem a PL szinvonala szempontjabol. Ha valaki felteszi a kerdest, hogy a Newcastle vagy a Hull a PL-be valo akkor szerintem 100-bol 99 ember elobbit mondja. Az pedig eleg szanalmas takarozas, hogy essenek ki, mert mi balfaszok vagyunk ellenuk. Szerintem ilyen 15. helyeken levo csapatok ellen mindenkepp nyerni kellene es nem a kiesukkel megszabadulni toluk. Foleg, hogy minden mas nagy csapatnak vannak ilyen mumusaik akik ellen rendszeresen pontokat veszitenek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#10122 Hozzászólás Szerző: marknagy »

United elég kényelmesre vette a végét, ha a Pool hozta volna a papírformát, most ők lennének a TOP4-ben...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10123 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Aztán az miért olyan hú de jó nekünk? (azon kívül, hogy van pár patkány náluk)
Minden szezonban 6 pontot szereztünk ellenük (egyetlen egyszer volt egy darab x)... A csicska Newcastlet meg mindenki szétalázza, minket meg állandó jelleggel lesz*patnak, néha még a Bridgen is. Aston Villa hasonló, lightosabb kivitelben.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10124 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ket alomkieso mar majdnem biztosan megvan. Meg csak a Hull kell csatlakozzon hozzajuk es bekesseg van.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10125 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Például?
ennyivel fogadtam arra, hogy kiesnek 3-as oddsért :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#10126 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:én a lefújásig tartottam azt, hogy nem fognak kiesni, de nem gondoltam volna, hogy a szundi veri a sotont. azt kizártnak tartom, hogy a newcastle a maradék 3 meccséből ne nyerjen egyet se, az nagyon gáz lenne, ugyanakkor muszáj vagyok reménykedni abban, hogy a hull esik ki, 1700 okom van rá. :D
Például? Nálam a Sunderland a favorit. Simán benne van, hogy akár még egy győzelemmel is kiesnek, mivel a gólarányuk talán nekik a leggyengébb.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10127 Hozzászólás Szerző: Chester »

én a lefújásig tartottam azt, hogy nem fognak kiesni, de nem gondoltam volna, hogy a szundi veri a sotont. azt kizártnak tartom, hogy a newcastle a maradék 3 meccséből ne nyerjen egyet se, az nagyon gáz lenne, ugyanakkor muszáj vagyok reménykedni abban, hogy a hull esik ki, 1700 okom van rá. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10128 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagyon úgy néz ki, hogy ezzel 2 kieső biztosan megvan a QPR és a Burnley személyében, amit ezúttal is üdvözlök, míg az utolsó kieső hely kapcsán akár 6 csapat is érintett lehet. :shock: A retkes Newcastle igazán kieshetne, mocsadék senkiháziak, bár nem sok esélyt látok rá. :(
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10129 Hozzászólás Szerző: Chester »

Végre lett egy haszna ennek a tetves liverpoolnak és kiejtették a qpr-t.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#10130 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:8 fordulóval ezelőtt a Newcastle-nek 35 pontja volt, a Leicester-nek 18. Most előbbinek 35, utóbbinak 34 van. Zseniális...

Szerk: Ferdinand felesége hosszú betegség után elhunyt, 34 éves volt. Szegény Rio..

http://www.qpr.co.uk/news/article/rio-f ... 35616.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Vezet a sunderland is, ráadásul emberelőnyben is vannak. Így a newcastle kemény 2 pontra van a veszélyzónától :O Elég nagy bajba vannak... a Leicester hatalmas hajrába kezdett, az Aston villa Sherwood alatt más kategória lett, a Hull 2 meccses győzelmi szériában van és még gólt sem kaptak se a Palacetól, se a Liverpooltól. Most még a Sunderland is behúzza. Nem mintha bármennyi szimpátiát is éreznék a Newcastle játékosai iránt, túlfizetett lusta geci az összes de mint klub a Newcastle-nek a PL-ben lenne a helye. De jelenleg az egyik favorit az utolsó kieső helyre. A szurkolóiknak is jár a taps, hogy kiutálták Pardewt. Mondjuk Ashley is egy barom, hogy nem hozott helyette egy tisztességes edzőt.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10131 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

8 fordulóval ezelőtt a Newcastle-nek 35 pontja volt, a Leicester-nek 18. Most előbbinek 35, utóbbinak 34 van. Zseniális...

Szerk: Ferdinand felesége hosszú betegség után elhunyt, 34 éves volt. Szegény Rio..

http://www.qpr.co.uk/news/article/rio-f ... 35616.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10132 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem nem fognak, a Sunderland sincs top formában, a Hull sorsolása meg baromi nehéz, a QPR-Burnley duó meg már kiesett szvsz.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#10133 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Mekkora mázlija van ennek a fos Newcastle-nek, hogy már csak 3 meccsük lesz hátra, 40 fordulós lenne a bajnokság kiesnének mint a picsa, de lehet 39-nél is, borzasztóan gyengék.
Még így is bőven kieshetnek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10134 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mekkora mázlija van ennek a fos Newcastle-nek, hogy már csak 3 meccsük lesz hátra, 40 fordulós lenne a bajnokság kiesnének mint a picsa, de lehet 39-nél is, borzasztóan gyengék.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#10135 Hozzászólás Szerző: Dante »

The Foxes boss said his players had faced a lot of criticism this season and the journalist asked him to specify what criticism he was talking about.
Tehát ki akarta provokálni belőle hogy elismerje a balfaszságát.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10136 Hozzászólás Szerző: easy »

rafanadal írta:
easy írta::lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=hEyOtCCiwnY" onclick="window.open(this.href);return false;
Rendesen leosztotta, de mi volt a kerdes amire igy kiakadt? Nem lehet rendesen hallani.
Azt énse értettem, ezt találtam: "When Pearson commented that his players have had to deal with “criticism and negativity” this season, he was asked to specify what he meant." Erre jött a - szerintem - kissé erős válasz :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10137 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

easy írta::lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=hEyOtCCiwnY" onclick="window.open(this.href);return false;
Rendesen leosztotta, de mi volt a kerdes amire igy kiakadt? Nem lehet rendesen hallani.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10138 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Zala0821 írta:
kecske01 írta:
rafanadal írta:Ugye hogy lehet focizni is a gyengebb csapatok ellen? Szep volt fiuk! Hetvegen bajnoki cimet szeretnek unnepelni.
Ha nyerünk akkor már most vasárnap lesz a díjátadó is?
Nem, mert akkor még nem fogjuk tudni, hogy mit játszott az arsenal, mert csak akkor vagyunk bajnokok ha nyerünk az arsenal pedig vereséget szenved
Teljesen mindegy mit játszik az Arsenal, ők 15 pontot szerezhetnének még, nekünk viszont már most 13 előnyünk van, szóval ha nyerünk, 16 pont lesz az előny. Szóval az Arsenal itt már semmit sem tehet magáért, max mi húzhatjuk még egy kicsit.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#10139 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Zala0821 írta:
kecske01 írta:
rafanadal írta:Ugye hogy lehet focizni is a gyengebb csapatok ellen? Szep volt fiuk! Hetvegen bajnoki cimet szeretnek unnepelni.
Ha nyerünk akkor már most vasárnap lesz a díjátadó is?
Nem, mert akkor még nem fogjuk tudni, hogy mit játszott az arsenal, mert csak akkor vagyunk bajnokok ha nyerünk az arsenal pedig vereséget szenved
Ha nyerünk, akkor mindenképp bajnokok vagyunk, az Arsenal eredményétől függetlenül. A díjátadóra egy esetleges Crystal Palace elleni győzelem esetén a meccs legvégén kerül sor.

Zalán

Re: Premier League

#10140 Hozzászólás Szerző: Zalán »

kecske01 írta:
rafanadal írta:Ugye hogy lehet focizni is a gyengebb csapatok ellen? Szep volt fiuk! Hetvegen bajnoki cimet szeretnek unnepelni.
Ha nyerünk akkor már most vasárnap lesz a díjátadó is?
Nem, mert akkor még nem fogjuk tudni, hogy mit játszott az arsenal, mert csak akkor vagyunk bajnokok ha nyerünk az arsenal pedig vereséget szenved

Válasz küldése