Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10681 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

20 millákat ma kb. középszer. játékosokra is ki kell adni, ha le akarod szerződtetni. Amúgy meg a Barca játékospolitikájában már rég nem keresem a logikát.

Az Eriksen dolog csak egy megérzés, viszont a Mikeles az tény. Amikor olyan játékot kell hozni, amit kb. egy felsőházi csapat játszik, abban tökéletes Mikel, de amikor magasabbra kell tenni a lécet, akkor már kevés.

Persze ezek saját vélemények, lehet Song valóban egy szuper vkp, csak én vagyok vak.

UI: És az Arsenalt ne nevezd top klubnak kéééééérlek :mrgreen:

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#10682 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:
AwayRoller írta:Song szvsz nem véletlenük játszik a WestHamben és nem egy top klubban.

Szerintem Song pont hogy bizonyítja a West Ham-ben hogy klasszis. A Real Madrid-nál meg a Barcánák nem becsülik meg az ilyen melós középpályásokat, ezért nem is értettem hogy miért megy oda. Makelele-t meg Yaya Touré-t is könnyen elengedték mert nem volt helyük a csapatban, Angliában viszont mindkettő bizonyított.

Az meg hogy miért nem topkluban játszik összetett kérdés. A Barcánál nyáron még függőben volt hogy lesz-e valami az átigazolási tilalomból, valószínűleg ezért adták csak kölcsön Song-ot. 27 éves, kereslet volt rá, ő távozni akart, szerintem ezért került csak kölcsönbe, vésztartaléknak.
Ezt emelném ki, mert valóban összetett kérdés, de a válasz szerintem annál egyszerűbb. Szimplán vannak olyan játékosok, akik utcalány jók egy középkategóriás csapatban, de valamiért(na itt jön be az összetett rész) nem képesek meglépni azt az 1 lépcsőfokot, ami egy top klubhoz szükséges. Így kapásból nálam ilyen játékos Song-gal együtt Allen, Eriksen, Sigurdsson, Lallana, de nem kell túl messze menjünk mi sem, hogy Lukaku, SWP, JC eszünkbe jusson, vagy akár idesoroljuk Mikelt, Salaht, Willian?-t
És az Arsenal nem topklub? Szerinted a Barca poénból vitte el 20 millióért az Arsenalból Songot, nem pedig azért, mert kiemelkedőt nyújtott egy topklubban? Mert az Arsenalban rohadt jól nyomta. A felsorolás meg egy vicc. Honnan tudod, hogy Eriksen nem állná meg a helyét egy nagyobb klubban? De Mikel sem értem, hogy kerül ebbe részlegbe, mikor lényegében más klubban nem is játszott a Chelsea-n kívül.
Why always me?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10683 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Song szvsz nem véletlenük játszik a WestHamben és nem egy top klubban.

Szerintem Song pont hogy bizonyítja a West Ham-ben hogy klasszis. A Real Madrid-nál meg a Barcánák nem becsülik meg az ilyen melós középpályásokat, ezért nem is értettem hogy miért megy oda. Makelele-t meg Yaya Touré-t is könnyen elengedték mert nem volt helyük a csapatban, Angliában viszont mindkettő bizonyított.

Az meg hogy miért nem topkluban játszik összetett kérdés. A Barcánál nyáron még függőben volt hogy lesz-e valami az átigazolási tilalomból, valószínűleg ezért adták csak kölcsön Song-ot. 27 éves, kereslet volt rá, ő távozni akart, szerintem ezért került csak kölcsönbe, vésztartaléknak.
Ezt emelném ki, mert valóban összetett kérdés, de a válasz szerintem annál egyszerűbb. Szimplán vannak olyan játékosok, akik utcalány jók egy középkategóriás csapatban, de valamiért(na itt jön be az összetett rész) nem képesek meglépni azt az 1 lépcsőfokot, ami egy top klubhoz szükséges. Így kapásból nálam ilyen játékos Song-gal együtt Allen, Eriksen, Sigurdsson, Lallana, de nem kell túl messze menjünk mi sem, hogy Lukaku, SWP, JC eszünkbe jusson, vagy akár idesoroljuk Mikelt, Salaht, Willian?-t

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10684 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... uzzle.html

Nehéz elhinni, hogy nincs benne José keze abban, hogy sorra jelennek meg ilyen témájú és hangvételű írások a hivataloson :D

Into ya' face!

José az admin

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10685 Hozzászólás Szerző: putthelime »

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... uzzle.html

Nehéz elhinni, hogy nincs benne José keze abban, hogy sorra jelennek meg ilyen témájú és hangvételű írások a hivataloson :D

Into ya' face!
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10686 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Hagyjuk mar Guardiolat. Egy jatekot tud jatszani es akinek megvannak a jatekosai es az ellenszere az ellen az ugy megveri oket mar, mint tavaly a Real. En egyaltalan nem tartom ot az egyik legjobb edzonek jelenleg. Lehet, hogy top 10, de nem egy Ancelotti vagy Mourinho.
Guardiolában pont az van meg, ami Wengerben nincs: a győztes mentalitás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10687 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:Song szvsz nem véletlenük játszik a WestHamben és nem egy top klubban.

Szerintem Song pont hogy bizonyítja a West Ham-ben hogy klasszis. A Real Madrid-nál meg a Barcánák nem becsülik meg az ilyen melós középpályásokat, ezért nem is értettem hogy miért megy oda. Makelele-t meg Yaya Touré-t is könnyen elengedték mert nem volt helyük a csapatban, Angliában viszont mindkettő bizonyított.

Az meg hogy miért nem topkluban játszik összetett kérdés. A Barcánál nyáron még függőben volt hogy lesz-e valami az átigazolási tilalomból, valószínűleg ezért adták csak kölcsön Song-ot. 27 éves, kereslet volt rá, ő távozni akart, szerintem ezért került csak kölcsönbe, vésztartaléknak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10688 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta: Fabregas? Song?
Fabre jogos, őt kihagytam. Song szvsz nem véletlenük játszik a WestHamben és nem egy top klubban.
martinhege írta: Nasri...
Ezen jót röhögtem :lol: :lol: :lol: Köszi, you made my day :wink: :D

martinhege
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 12:20
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Premier League

#10689 Hozzászólás Szerző: martinhege »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:
Sheenka írta:A kezdőcsapatból tulajdonképpen minden játékosuk jó, és olyan embereket rakhatnak padra mint Walcott vagy Ramsey. Évről évre egyre jobbak.
Bullsh*t! Cazorla, aki érne is valamit, indokolatlanul keveset játszik és nem saját poszton. Özil f*s, Wilshere megragadt egy szinten, pedig anno nagyon élveztem a játékát, Ramsey karrierjét Shawcross szó szerint kettétörte. Ilyen agyatlan Walcottokról meg Oxokról nem ejtenék szót. Welbeck kuka, még a MU-nak se kellett. Chambers keveset van játékban, Merte lassú, Debuchy átlagos...

- Kapusposzton semmi extra, a védelmük ócska.
- A középpályájuk, ha nem a bennük rejlő potenciált nézzük(Ramsey meg Wilshere,stb.), hanem hogy jelenleg milyen szinten teljesítenek, akkor sehol sincsenek hozzánk, a Cityhez, a MU-hoz, de szvsz még a Poolhoz képest sem. Kb. olyan a kpjuk, mint a spurinak vagy épp a Soton-Swansea-nak. Van egy húzóember(Sánchez-Eriksen-Tadic-Sigurdsson) és van a töltelék...
- Csatárposzton Giroud-val elég nagyot húztak, de láthattuk idén is, ha ő kidől nincs aki pótolja.

Az elmennek a legjobbjaik dumát pedig nem eszem meg, van Persie-n kívül senki jelentőset nem vesztettek, őt meg a francia tökéletesen pótolja. (max. még Vermaelen, de ő sem volt topformában, örülhettek hogy vitte a Barca)
Fabregas? Song?

Nasri...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10690 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
Sheenka írta:A kezdőcsapatból tulajdonképpen minden játékosuk jó, és olyan embereket rakhatnak padra mint Walcott vagy Ramsey. Évről évre egyre jobbak.
Bullsh*t! Cazorla, aki érne is valamit, indokolatlanul keveset játszik és nem saját poszton. Özil f*s, Wilshere megragadt egy szinten, pedig anno nagyon élveztem a játékát, Ramsey karrierjét Shawcross szó szerint kettétörte. Ilyen agyatlan Walcottokról meg Oxokról nem ejtenék szót. Welbeck kuka, még a MU-nak se kellett. Chambers keveset van játékban, Merte lassú, Debuchy átlagos...

- Kapusposzton semmi extra, a védelmük ócska.
- A középpályájuk, ha nem a bennük rejlő potenciált nézzük(Ramsey meg Wilshere,stb.), hanem hogy jelenleg milyen szinten teljesítenek, akkor sehol sincsenek hozzánk, a Cityhez, a MU-hoz, de szvsz még a Poolhoz képest sem. Kb. olyan a kpjuk, mint a spurinak vagy épp a Soton-Swansea-nak. Van egy húzóember(Sánchez-Eriksen-Tadic-Sigurdsson) és van a töltelék...
- Csatárposzton Giroud-val elég nagyot húztak, de láthattuk idén is, ha ő kidől nincs aki pótolja.

Az elmennek a legjobbjaik dumát pedig nem eszem meg, van Persie-n kívül senki jelentőset nem vesztettek, őt meg a francia tökéletesen pótolja. (max. még Vermaelen, de ő sem volt topformában, örülhettek hogy vitte a Barca)
Fabregas? Song?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10691 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...
Nem kellenek nagy nevek, ha van egy sikeres rendszer (lásd tavaly az Atletico), de ez ott nincs meg. Wenger már kiöregedett, ha kitölti a szerződését azzal csak nekünk kedvez, nem az Arsenalnak, noha pótolni sem lesz egyszerű.

Számomra felfoghatatlan, hogy egy olyan csapattól kéne tartani, ahol Welbeck kezdőjátékos, egy olyan meccsen, ahol nem taktikázni, hanem támadni kell. Egy féllábú Ramsey-t is előbb tenném a kezdőbe mint ezt a szerencsétlent, erre hétről hétre vele bohóckodnak (Giroud mellett ő volt a másik ziccerkirály a Monaco elleni két meccsen), Cazorla meg a duplaszűrőben rohad.

Guardiola szerintem nagyot tudna alkotni már ezzel az állománnyal is, és ő nem félne hozni az elképzeléseihez megfelelő embereket, de aligha lesz jövőre Pep az Arsenal menedzsere.
Hagyjuk mar Guardiolat. Egy jatekot tud jatszani es akinek megvannak a jatekosai es az ellenszere az ellen az ugy megveri oket mar, mint tavaly a Real. En egyaltalan nem tartom ot az egyik legjobb edzonek jelenleg. Lehet, hogy top 10, de nem egy Ancelotti vagy Mourinho.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10692 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sheenka írta:A kezdőcsapatból tulajdonképpen minden játékosuk jó, és olyan embereket rakhatnak padra mint Walcott vagy Ramsey. Évről évre egyre jobbak.
Bullsh*t! Cazorla, aki érne is valamit, indokolatlanul keveset játszik és nem saját poszton. Özil f*s, Wilshere megragadt egy szinten, pedig anno nagyon élveztem a játékát, Ramsey karrierjét Shawcross szó szerint kettétörte. Ilyen agyatlan Walcottokról meg Oxokról nem ejtenék szót. Welbeck kuka, még a MU-nak se kellett. Chambers keveset van játékban, Merte lassú, Debuchy átlagos...

- Kapusposzton semmi extra, a védelmük ócska.
- A középpályájuk, ha nem a bennük rejlő potenciált nézzük(Ramsey meg Wilshere,stb.), hanem hogy jelenleg milyen szinten teljesítenek, akkor sehol sincsenek hozzánk, a Cityhez, a MU-hoz, de szvsz még a Poolhoz képest sem. Kb. olyan a kpjuk, mint a spurinak vagy épp a Soton-Swansea-nak. Van egy húzóember(Sánchez-Eriksen-Tadic-Sigurdsson) és van a töltelék...
- Csatárposzton Giroud-val elég nagyot húztak, de láthattuk idén is, ha ő kidől nincs aki pótolja.

Az elmennek a legjobbjaik dumát pedig nem eszem meg, van Persie-n kívül senki jelentőset nem vesztettek, őt meg a francia tökéletesen pótolja. (max. még Vermaelen, de ő sem volt topformában, örülhettek hogy vitte a Barca)

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Premier League

#10693 Hozzászólás Szerző: lazaac »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...
Elfogadom a véleményedet, de nem értek egyet. Ha megnézed, hogy kik hagyták ott őket amikor süllyedt a hajó egyértelműen láthatod, hogy mekkora szarba kerültek. Évekig átvészelték a süllyedő hajó jelenségét rosszabbnál rosszabb keretekkel és rendszeresen bent maradtak a BL-t érő helyeken, ellentétben például a Liverpoollal. Ezt követően ahogy kifizették az adósságot egyből érkezett egy Özil, aki ugyan nagy blama volt, de megmutatták, hogy van miből és szeretnének is igazolni. Cazorla jó, Koscielny se rossz, Sanchez meg brutális statisztikát produkál ideigazolása óta. Ez a csapat épülőben van és szerintem sokkal értelmesebben építkeznek, mint mi. Legalább is az én szememben. Aztán lehet csak én látok bele túl sokat és neked van igazad. Nem mondom, hogy nem fogadom el az álláspontodat.
Értem hogy mire mondod ezeket a dolgokat és valamilyen szinten igazad is van,bár én mindig is utáltam az arsenalt mert ellenséges csapat,de többnyire igazad van,viszont abban nem értek egyet hogy értelmesebben építkeznek mint a Chelsea,oké a csapat kerete is elég szar pár helyen,de azért az arsenal nem építkezik jobban,túl sokat látsz bele,ők normális időn belül nem lesznek tényezők.Nem lesznek győztes mentalitású csapat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10694 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...
Nem kellenek nagy nevek, ha van egy sikeres rendszer (lásd tavaly az Atletico), de ez ott nincs meg. Wenger már kiöregedett, ha kitölti a szerződését azzal csak nekünk kedvez, nem az Arsenalnak, noha pótolni sem lesz egyszerű.

Számomra felfoghatatlan, hogy egy olyan csapattól kéne tartani, ahol Welbeck kezdőjátékos, egy olyan meccsen, ahol nem taktikázni, hanem támadni kell. Egy féllábú Ramsey-t is előbb tenném a kezdőbe mint ezt a szerencsétlent, erre hétről hétre vele bohóckodnak (Giroud mellett ő volt a másik ziccerkirály a Monaco elleni két meccsen), Cazorla meg a duplaszűrőben rohad.

Guardiola szerintem nagyot tudna alkotni már ezzel az állománnyal is, és ő nem félne hozni az elképzeléseihez megfelelő embereket, de aligha lesz jövőre Pep az Arsenal menedzsere.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#10695 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

AwayRoller írta:Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...
Ugyan. Egyrészt annyira tolnak 4-1-4-1et mint mi, a pivot egyik tagja szűrő a másik meg inkább passer. Másrészt Flaminitől nem várnak semmilyen megváltást, Coquelin a szűrőjük aki szépen lassan a posztja legjobbjai közé kezd emelkedni (whoscoreden 7.70et átlagol).
A keret nyilván nincs olyan erős mint a miénk vagy a City-é, erre nincs is lehetőségük, de évről évre kiemelkedően igazolnak. A kezdőcsapatból tulajdonképpen minden játékosuk jó, és olyan embereket rakhatnak padra mint Walcott vagy Ramsey. Évről évre egyre jobbak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10696 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...
Elfogadom a véleményedet, de nem értek egyet. Ha megnézed, hogy kik hagyták ott őket amikor süllyedt a hajó egyértelműen láthatod, hogy mekkora szarba kerültek. Évekig átvészelték a süllyedő hajó jelenségét rosszabbnál rosszabb keretekkel és rendszeresen bent maradtak a BL-t érő helyeken, ellentétben például a Liverpoollal. Ezt követően ahogy kifizették az adósságot egyből érkezett egy Özil, aki ugyan nagy blama volt, de megmutatták, hogy van miből és szeretnének is igazolni. Cazorla jó, Koscielny se rossz, Sanchez meg brutális statisztikát produkál ideigazolása óta. Ez a csapat épülőben van és szerintem sokkal értelmesebben építkeznek, mint mi. Legalább is az én szememben. Aztán lehet csak én látok bele túl sokat és neked van igazad. Nem mondom, hogy nem fogadom el az álláspontodat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10697 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ezzel nem értek egyet. Egyrészt amíg Wenger papa ott lesz, addig esélyük sincs, mert nonstop ezt a 4-1-4-1et tolják, amikor az 1vkp-s játék már régen nem hatékony, mellesleg Flaminiktól meg kukiktól várják a megváltást.

Másrészt: A nagy nevek? A védelemből max Koscielny aki értékelhető, középpályáról az alig játszó Cazorla, és elől Giroud, de egyik se volt olyan hipernagy név. Max Sánchez, de ő szvsz a vakok közt félszemű kategória.

A többi meg full overrated bagázs...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10698 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:... jó Arsenallal ...
A mai napig nem tudom megérteni, hogy a viharba vagy képes minden szezon elején azt a rakás szerencsétlenséget bajnokesélyesnek titulálni... Tele van túlértékelt játékosokkal, amit be is mutatnak minden évben egy-egy látványos kipukkadással.
Elfogultság. Látok bennük olyasmit amit a Chelseaben már régóta szeretnék és nagyra értékelem, mert túl sok ideje szenvedünk a hiánya miatt. Egész pontosan arra gondolok, hogy náluk nincs edzőkeringő és a lehetőségekhez mérten egész jól építenek csapatot. Nekik ott ment el egy évtized, hogy köpték az Emirates költségeit és nem tudtak igazolni, de mostanában azért már jönnek nevek és folyamatosan fejlődnek. Lehet, hogy minden évben mellé lövök még 5 évig, de egyszerűen érzem bennük azt, hogy hamarosan ez megint egy bajnokesélyes csapat lesz amelyik nem pukkad ki.

(Mellesleg nem ártana nekik egy új orvosi stábot igazolni, mert az is nagyban "segít" nekik a szezonok elrontásában, hogy néha-néha a fél csapat sérült.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10699 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:... jó Arsenallal ...
A mai napig nem tudom megérteni, hogy a viharba vagy képes minden szezon elején azt a rakás szerencsétlenséget bajnokesélyesnek titulálni... Tele van túlértékelt játékosokkal, amit be is mutatnak minden évben egy-egy látványos kipukkadással.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#10700 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Didier90 írta:
ChesterB írta:Komolyan az Arsenaltól félünk? :D Én sem vagyok még nyugodt abban, hogy megnyerjük a bajnokságot, de egyelőre még a City a második. Megyünk még az Emiratesbe, ahol általában nem vesztesen távozunk, és lehet addigra már tisztes távolságra leszünk az aktuális második helyezettől. Nem kell izgulni a Hull ellen, a Soton ellen sem az 1-1 volt a realitás, simán nyerhettünk volna több góllal, nem volt szerencsénk, az irányelv a játékunkban viszont igenis biztató volt. A MU elleni meccsünkig lesz három nem könnyű, de nyerhető meccsünk, A City-nek ez a három meccs WBA H, Palace A, MU A; az Arsenalnak Newcastle A, Liverpool H, Burnley A; a MU-nak Liverpool A, Aston Villa H, City H, szóval esélyes, hogy a MU elleni meccsünkig ez a 6 pontos differencia nőni fog, és ugye van egy elmaradt meccsünk is.
Hát... jobb formába vannak mint mi, ahogy a Liverpool is. 8 pontot veszíthetünk a biztos bajnoki címhez 10 meccs alatt, a legutóbbi 10 meccsen vesztettünk 11-et... ugyhogy joggal aggodunk. A cityit már leírták de azért jöttek már vissza vert helyzetből 12-ben és 14-ben is, meg idén is szarul kezdték a szezont azt egyszercsak sorra nyerték a meccseiket. Én már nagyon várom, a szezon végét. Remélem a srácok elkezdik végre rugdosni a golokat, különben szenvedés lesz az egész és még bajba is kerülhetünk.
Oké, de ezek a 8 pontok mind olyan helyzetben vannak kiszámolva, hogy feltételezve van mellettük az, hogy a riválisok minden meccsüket nyerik. Azért akármilyen jó formában is legyenek, nem fognak egy 10-es győzelmi szériát összehozni. Főleg, hogy az Arsenal már most egy ötösnél tart ha jól tudom. Én úgy gondolom, hogy ha a hátralevő 30 pontból egy olyan 18 körüli megvan, akkor az már elég, mert ennyit még a legjobb formában levők is elszórnak.

(Minden esetre halkan megjegyzem, hogy amennyire vártam minden idők egyik legjobb PL-jét újra felépülő Manchesterrel és jó Arsenallal és Cityvel és talán odaszúró Liverpoollal illetve Tottenhammel, annyira fos lett az idei szezon. Nem emlékszem még egy ilyen gyenge PL szezonra amióta nagyjából '04-05 óta követem a sorozatot. És még halkabban hozzáteszem, hogy amilyen teljesítmény egyelőre elégnek tűnik a nagy híres angol bajnokság megnyeréséhez az is egy komoly pofon az angol focinak, mert lényegében egy jó ősszel és utána összebukdácsolt pontokkal lehetünk bajnokok.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése