Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12641 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Azért a cityt se értem ,ha falcaot leigazolják már 5 csatárjuk lesz valakit el kéne adniuk.

Falcao-ért beáldozni Negredo-t nem nagy áldozat..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7002
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12642 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért a cityt se értem ,ha falcaot leigazolják már 5 csatárjuk lesz valakit el kéne adniuk.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12643 Hozzászólás Szerző: easy »

"I finally understand Van Gaal's formation; 3-5-2 means 3 games - 5 signings - 2 points." :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12644 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ikszelt az Arse, ami azt jelenti hogy ha a kövi fordulóban megverjük a Swansea-t a Bridge-en akkor mindenki legalább három ponttal mögöttünk(a komoly riválisaink így is).

Az első három kör után egyértelműen mi vagyunk a legjobb csapat. A védelmünk nem annyira jó mint tavaly, de inkább egyéni hibáknak tűnnek a bekapott gólok, a rendszer továbbra is működik. Mind a három meccsünket legalább két gólos különbséggel, magabiztosan nyertük.

Az Arsenal nagyon gyenge eddig idén.. A hajrában tudta csak megverni otthon a Palace-t, az Everton majdnem megverte őket, a Leicester ellen idegenben sem voltak jobbak ma(és a BL-ben is nagyon gyengén muzsikáltak). Ők általában a szezon elején nagyon jók, össze kell kapniuk magukat.

Az United nevetséges eddig, Van Gaal szerintem nagyot bukhat ha ragaszkodik ehhez a 3 belső védős rendszerhez.. Nincsenek jó középhátvédeik, nincsenek igazán jó játékosaik a szélre(nagyon kevés klasszis LWB és RWB van). Cuadrado tökéletes lenne ehhez a felálláshoz. Young meg Valencia nem tud védekezni, Shaw meg nem tudom mennyire tud majd besegíteni a támadásokhoz. Elöl a Rooney-Mata-Di Maria-Van Persie névsor impresszív, de ha a csapat hátsó része nem működik akkor veszélytelenek.

A Liverpool a Soton elleni meccset nagyon nehezen de behúzta, a City simán megverte őket, most meg legyalulták a Sp*rs-t, nehéz megítélni őket. Szerintem nem igazoltak túl jól, Lambert, Markovic és Balotelli nem fogják tudni gólokban és gólpasszokban pótolni Suaréz-t. Moreno és Manquillo tipikusan olyan full-back-nek tűnnek akik nagyon jól támadnak, de nem olyan stabilak védekezésben. Ennek ellenére jó kis csapat lesznek, de szerintem nem fogják tudni felvenni a versenyt velünk, főleg úgy hogy egy kemény BL-csoport is jön nekik már ősszel.

A City a tegnapi vereség ellenére nagyon jó csapat, minden poszton van legalább két iszonyú jó játékosuk(pont mint nekünk). Szerintem ami mellettünk dönthet(illetve fog dönteni) idén az Mourinho. Pellegrini jó kis csapatot csinált Madridban és Malagá-ban, de nem egy taktikai zseni, ha nem működik olajozottan a gépezet általában nem tud jól belenyúlni a meccsbe. Tavaly oda-vissza vertük őket a bajnokságban, és azóta csak jobb csapat lettünk. Az ő keretük is erősödött, Caballero, Sagna és Lampard rutinos keretemberek, Mangala és Fernando pedig komoly erősítést jelent nekik(és még Falcao is az övék lehet).

Kíváncsi vagyok, hogy alakul a bajnokság, szerintem illene behúznunk ezzel a kerettel, már csak azért is, mert májusban lesz fél évtizede hogy nem nyerünk PL-t, ami elég nagy csalódás..

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: Premier League

#12645 Hozzászólás Szerző: hjamal »

Dante írta:
hjamal írta:3 meccsen 5 gól az elfogadhatatlan még egy stokenál is.
Biztos hogy valami felett elsiklok, vagy félre értek valamit, de három meccsen négy kapott gólunk van. De a lényeggel egyetértek, nagyon sok, sokkal jobban örülnék a magabiztos 1-0-knak. Viszont a védelem tavaly is hasonlóan kezdte, annyi különbséggel hogy nagyon nyögvenyelősen ment a gólszerzés. Szerintem most az utóbbi érdemel nagyobb figyelmet, mert a n+1 góllal meg lehet szerezni a három pontot amíg összeáll a védelem (remélem ballábas LB-vel), viszont fordítva ez nem igaz.
jogos, javítva köszi. :D
2012.05.19. 20:45

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12646 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Fernando Torres 39 bajnokin szerzett 4 gólt a Chelsea-ben, Diego Costának viszont csupán három meccs kellett ehhez (nso)

Mondtam h mindent penzt meger az uj spanyol/brazil koboldunk :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12647 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

hjamal írta:a mai parádé margójára, hogy ne csak a bitang erős támadószekcióról beszéljünk. 3 meccsen 5 gól az elfogadhatatlan még egy stokenál is.

Figyelj mind a három meccsen (legalább kettővel) több gólt lőttünk, mint az ellenfél, nem ez a lényeg? Tavaly baromi jól védekeztünk, de sokszor bajban voltunk, ha gólt kellett lőni akár kisebb csapatok ellen is. A Burnley-t és a Leicester-t könnyen bedaráltuk, az Everton ellen meg kb. akkor lőttünk gólt amikor akartunk.

Lehet hogy túl egyszerűen fogom fel a dolgot, de én majd akkor aggódom a három kapott gól miatt ha nem lövünk legalább négyet.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12648 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Az zavaró leginkább, hogy túlságosan tömörülünk. 4-2-3-1-ben a védekező 6 ember bent a tizenhatoson belül, a többiek meg erre-arra, a szélsők nyilván a szélen, de rengeteg lecsorgó labdát lőnek a kapunkra (Arfield gólja tökéletes példa), és a mai meccsen is nem egyszer volt, hogy Mirallas, Lukaku vagy Eto'o tök szabadon lőhettek ~20-25 méteres körzeten belül, erre nagyon ráb*szhatunk később. Ez most egy ilyen meccs volt, de a védelemért nem aggódnék, szokni kell még azt, hogy Matic mellett nem egy védekező(bb) játékos van, bár ha Ramires így játszik... Nem mellesleg Oscar letámadásai is baromira hiányoztak, nem véletlenül van a kezdőben, bár Willian nagyszerűen pótolta ebből a szemszögből. Ne feledjük, hogy komoly ellenfelünk volt, nem egy tetszetős akciót vezettek végig, amihez mi csak asszisztáltunk, de ki lesznek javítva ezek a hibák.
Oscar tavaly tavasszal se játszott a nagyok ellen, mégis eredményesen bekkeltük ki őket. Szvsz a túlságos tömörüléssel sincs baj, hadd lövöldözzék rá 20-25-ről ha elakad a blokkban, ill. nyugodtan ívelhetik befele a labdát, ha Terry és Cahill könnyűszerrel kifejelgetik azokat. (lásd: tavalyról a két buszmeccs) A 3 kapott gól annak tudható be, hogy Iva és Cahill kivételesen rossz napot fogtak ki, van ilyen, ma belefért. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6485
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12649 Hozzászólás Szerző: Dante »

hjamal írta:3 meccsen 5 gól az elfogadhatatlan még egy stokenál is.
Biztos hogy valami felett elsiklok, vagy félre értek valamit, de három meccsen négy kapott gólunk van. De a lényeggel egyetértek, nagyon sok, sokkal jobban örülnék a magabiztos 1-0-knak. Viszont a védelem tavaly is hasonlóan kezdte, annyi különbséggel hogy nagyon nyögvenyelősen ment a gólszerzés. Szerintem most az utóbbi érdemel nagyobb figyelmet, mert a n+1 góllal meg lehet szerezni a három pontot amíg összeáll a védelem (remélem ballábas LB-vel), viszont fordítva ez nem igaz.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12650 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az zavaró leginkább, hogy túlságosan tömörülünk. 4-2-3-1-ben a védekező 6 ember bent a tizenhatoson belül, a többiek meg erre-arra, a szélsők nyilván a szélen, de rengeteg lecsorgó labdát lőnek a kapunkra (Arfield gólja tökéletes példa), és a mai meccsen is nem egyszer volt, hogy Mirallas, Lukaku vagy Eto'o tök szabadon lőhettek ~20-25 méteres körzeten belül, erre nagyon ráb*szhatunk később. Ez most egy ilyen meccs volt, de a védelemért nem aggódnék, szokni kell még azt, hogy Matic mellett nem egy védekező(bb) játékos van, bár ha Ramires így játszik... Nem mellesleg Oscar letámadásai is baromira hiányoztak, nem véletlenül van a kezdőben, bár Willian nagyszerűen pótolta ebből a szemszögből. Ne feledjük, hogy komoly ellenfelünk volt, nem egy tetszetős akciót vezettek végig, amihez mi csak asszisztáltunk, de ki lesznek javítva ezek a hibák.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12651 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

hjamal írta:a mai parádé margójára, hogy ne csak a bitang erős támadószekcióról beszéljünk. 3 meccsen 5 gól az elfogadhatatlan még egy stokenál is.
Mondjuk inkább úgy, hogy 3 meccsen 9 pont és máris jobban hangzik. Egyébként én is elégedetlen vagyok eddig a védelemmel, mert a tavaly ha jól emlékszem a legkevesebb gólt kaptunk a bajnokságban és a legjobb védekezésünk volt. Most meg ez azért nem annyira magabiztos és jól működő szerkezet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: Premier League

#12652 Hozzászólás Szerző: hjamal »

a mai parádé margójára, hogy ne csak a bitang erős támadószekcióról beszéljünk. 3 meccsen 4 gól az elfogadhatatlan még egy stokenál is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hjamal 2014. augusztus 31., vasárnap 0:50-kor.
2012.05.19. 20:45

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12653 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem gondoltam volna, hogy két hét múlva a Chelsea-Swansea meccsen az első fogadja a(z ideiglenes) másodikat.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12654 Hozzászólás Szerző: easy »

Tennis news: Mourinho beat Martinez 6-3 in the first set of the Barclays open.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12655 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Fogadni mertem volna rá, hogy Eto'o bácsi betalál elleneünk. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12656 Hozzászólás Szerző: royston »

Besicnek se kell egy darabig játszania az első csapatban :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12657 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Mekkora meccs volt már?! 3 meccs után én már kimerem jelenteni, hogy sokkal jobbak vagyunk mint tavaly... Fabregas a gólpasszokat, Costa a gólokat szórja. Tudjuk milyen nehéz győzni a Goodison-ban.. .most se volt könnyű de valahogy egy percig nem izgultam, hogy meg lesz-e a 3 pont. Ráadásul a City egy kötelező meccset bukott otthon, united se győzött ami mondjuk csak a káröröm miatt fontosXD
Biztatóan alakulnak a dolgok
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4841
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12658 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chucky írta:Hihetetlen meccs volt!!! Nem is szívtam, hanem rágtam a cigit 97 percen át. Szép volt srácok, így tovább. A rivális szurkolóknak meg üzenem (remélem olvassák): "Az antifocit játszó Dinamo előveszi a buszt...." Elő veszi mi? Anyádnak! :twisted:
Elővettük, csak most ráállítottuk az ellen kapujára és padlógáz :roll: :lol:

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#12659 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Hihetetlen meccs volt!!! Nem is szívtam, hanem rágtam a cigit 97 percen át. Szép volt srácok, így tovább. A rivális szurkolóknak meg üzenem (remélem olvassák): "Az antifocit játszó Dinamo előveszi a buszt...." Elő veszi mi? Anyádnak! :twisted:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12660 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na ezt a meccset próbálja valaki reálisan osztályozni! :D

Válasz küldése