Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13061 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Már régóta figyelem, hogy hatalmas arc ez a Sherwood. :D
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2335205" onclick="window.open(this.href);return false;
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13062 Hozzászólás Szerző: Chester »

zzzzz írta:A Derby vagy a QPR (remélhetőleg az előbbi) lesz a 20. csapat jövőre a PL-ben. 24-én lesz a döntő.
A Derby-nek én is örülnék, Bamford mehetne a PL-be, és talán más játékosunk is. :)

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13063 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Ferdinand is búcsút int a Mu-nak. A Red Wallt azért nem felejtük el, utcalány jók voltak Vidiccsel.
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... ign=ManUtd" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13064 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

A Derby vagy a QPR (remélhetőleg az előbbi) lesz a 20. csapat jövőre a PL-ben. 24-én lesz a döntő.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13065 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Lehet szavazni: http://www.chelseafc.com/chelsea-articl ... ftheseason" onclick="window.open(this.href);return false;

Nehéz döntés, de nálam Hazard - Baker - Oscar - Torres - Lampard a sorrend.
Baker nyert. :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#13066 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Több is lehetett volna a szezonban, de így alakult. Jövőre én már 20 alatt várom a kapott gólok számát (elképesztő mennyit csökkent ez a szám tavaly óta, biztos vagyok benne, hogy jövőre még zuhanni fog), illetve, ha lehetséges ~10 góllal többet rúgni (81 gólt rúgni nem éppen lehetetlenség, ahogy Mou is mondta jobb helyzetkihasználás kell és akkor ez is meglesz, mert az hogy 3x kapuralövésből 1 gól lesz, kevés) ez már biztosan elég lesz a bajnoki címhez és a kiegyensúlyozott szezonhoz. Én bízok José legendásan erős 2. idényében :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13067 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

putthelime írta:Pepe Mel-t felállították a West Brom padjáról.
Ezek rosszabbak, mint mi :D :D :D Mégis mit akarnak, bajnokságot nyerni? Bent maradtak, nem tudom, még mi mást tudtak volna elérni. Mondjuk azután, amit Clarke-kal csináltak, meg sem lepődöm ezen. (Meg úgy rémlik, RDM sem állt ott rosszul anno, mikor felállították.)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13068 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Pepe Mel-t felállították a West Brom padjáról.
They do now.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#13069 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ez egy jó fej edző ez már korábban is látszott, utolsó meccsén ez egy szép húzás volt :D

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#13070 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ek-2335205" onclick="window.open(this.href);return false;


:D
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#13071 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Nem volt ez olyan rossz szezon. Nem gondoltam volna, hogy BL elődöntőig jut a csapat. Talán más szisztémában kiállva az is meglehetett volna. Remélem Mou tanult ebbből a hibából.

A bajnokságban is újra 80 pont felett, örülök ennek. Egyik rivális ellen sem kaptunk ki, a Cityt is, a Poolt is idegenben vertük, ez azért szép. A kevés bekapott gólnak is örülök. Viszont a kis csapatok ellen gyalázat volt ez az idei szezon, legalább otthon darálni kéne őket. A hazai veretlenségért is kár. Ha ezt "összeszokós" évnek szánta Mou, szerintem egyáltalán nem csalódás.

Kell egy-két jó igazolás, meg néhány távozó, mert pl Torres, Ba nem Chelsea szint, ez már tisztán látszik. Eto is csak a padra jó. Costanak annyira nem örülnék, szerintem nem olyan nagy szám, mint amennyire tartják, meg a viselkedése is... Majd meglátjuk.

Lukakunak jó lenne még egy esélyt adni. Courtoist, Hazardot megtartani.

Ramiresnek kegyetlen pocsék szezonja volt, mégis állandóan játszott, nem tudom mit látott benne Mou, de talán csak nem volt más éppen akkor. Nem rossz játékos azért. Oscar kb ugyan ez volt. A védelem viszont nagyrészt brillirozott, Luizt sem kéne elengedni, ha mégis, akkor igazolni valakit a helyére.

Salahból remek "fegyver" lehetne a kontráknál. Hihetetlenül gyors, fürge. Kicsit javul a labdatechnikája, jó lehet. Matics meg jó igazolás volt. Willian sem volt rossz, bár remélem, ettől csak jobb lesz majd.

És remélem azért jövőre nem 10 emberrel fogunk védekezni minden nagy csapat ellen, mert azért néha én már azt éreztem, hogy ez tényleg gáz... Célfutball ide vagy oda.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13072 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Greench írta:Azt remélem észrevettétek, hogy idén a MCitynek sok gólja mákos volt, és mind Tourétól indult (már amennyi), és sok góljuk a kapufáról is pattant be...
Ahhhhhha, mind a 102? :shock: :D :D Ne legyünk már ennyire elvakultak azért...
Szvsz teljesen megérdemelten nyerte meg a City a bajnokságot, mert a 3 esélyes közül ők nyújtották mindig a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt, nem igazán voltak hullámvölgyeik, és Agüero több hónapos kiesését is elbírták. Idén mi abszolút nem érdemeltük meg, hiába vertük meg a nagyokat. Ez egy 38 meccses "kupa", szóval nem elég, ha csak a rangadókra szívjuk fel magunkat, és ilyen noname kis csapatoktól kikapunk, ráadásul mindezt úgy, hogy a hazai "szüzességünket" is sikerült mindeközben elveszíteni...

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#13073 Hozzászólás Szerző: Greench »

Azt remélem észrevettétek, hogy idén a MCitynek sok gólja mákos volt, és mind Tourétól indult (már amennyi), és sok góljuk a kapufáról is pattant be...
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#13074 Hozzászólás Szerző: béla »

kecske01 írta:Az igaz ,hogy ha az Arsenal megnyeri a FA kupát akkor a bajnokság 7. helyezettje indul az EL-ben (Man. utd.)...???
Ez akkor lehetne csak,ha a döntő mindkét résztvevője európai indulást érő helyen végzett volna a bajnokságban.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13075 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem, a döntős fog indulni, úgyhogy a Hull biztos EL induló.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13076 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Az igaz ,hogy ha az Arsenal megnyeri a FA kupát akkor a bajnokság 7. helyezettje indul az EL-ben (Man. utd.)...???

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#13077 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Kicsit már kezd off lenni, de ha megtartjuk Torrest, visszajön Lukaku és még veszünk egy nagy nevű játékost, tegyük fel, hogy Costat, akkor annak tényleg az lesz a vége, hogy az egyik játékos elégedetlen lesz és hisztizni fog. Remélem Lukaku bizonyítani fog itt is és nem fog Torres csak a neve miatt elsőbbséget élvezni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13078 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sajnos a második félidőről egy az egyben lemaradtam, de mindenképp megszerzem majd, főleg hogy Swift és Aké is pályára lépett. :)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13079 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Hát elvileg a "big name striker" továbbra is tervben van, erről sokat kérdezik Mourinhot és mindig ugyanazt válaszolja.
Torres elpasszolásának pedig tényleg nincs realitása az érte elvárt és az érte kapható ár közötti hatalmas szakadék miatt.

Nem ideális, akárki lesz a 3., valamelyik megint hisztizni fog a 3 csatárból.

És igen, szerintem Eto'o-tól ezzel búcsút vettünk.
They do now.

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13080 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ez szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy Torres marad minimum addig, amíg a szerződése szól. Eto'o helyett jön egy másik csatár, Ba is esélyes, hogy megy, az ő helyét pedig valószínű, hogy Lukaku veszi át. Mondjuk ha végig egy csatárral fogunk játszani, akkor a 3 közül az egyik nem fog sok lehetőséget kapni csak kb annyit, mint Ba.

Válasz küldése