Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Ligakupa

#141 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
kecske01 írta:Kemeny hogy a spursnek 1 nap pihi van a ligakupa meccsig. Nem ertem iden minek kell eroltetni ezt a kupat.
Az hagyján, hogy 1 napjuk van pihenni, csütörtökön viszont EL meccsük is lesz, vasárnap pedig már fontos bajnokit játszanak a MU ellen. Durva azért, hogy 8 nap leforgása alatt 4 meccsük is lesz. Ennek függvényében Mourinho kénytelen lesz elengedni ezt a Ligakupa meccset.
Azt is tudjuk, hogy Mourinho szeret panaszkodni stb, de full igaza van amikor szidja ezt a menetrendet, nem tudom van e megegy csapat aki 1 nap pihenovel jatszik ujabb meccset. Igy aztan nem lenne meglepo, ha kikuldene az ifiket a ligakupa meccsre, de ha meg kiesnek esetleg egy nagyobb vereseggel utana azert lenne megszolva. Bar nyilvan nem erdekli majd es valoszinuleg be is aldozza a ligakupat, oszinten kit erdekel ez a sorozat es az Arsenalon kivul ki veri ra ki ha megnyerik?
City is elég komolyan szokta venni. Utóbbi években párszor be is húzták. (elmúlt 5évben 4szer)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Ligakupa

#142 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
kecske01 írta:Kemeny hogy a spursnek 1 nap pihi van a ligakupa meccsig. Nem ertem iden minek kell eroltetni ezt a kupat.
Az hagyján, hogy 1 napjuk van pihenni, csütörtökön viszont EL meccsük is lesz, vasárnap pedig már fontos bajnokit játszanak a MU ellen. Durva azért, hogy 8 nap leforgása alatt 4 meccsük is lesz. Ennek függvényében Mourinho kénytelen lesz elengedni ezt a Ligakupa meccset.
Azt is tudjuk, hogy Mourinho szeret panaszkodni stb, de full igaza van amikor szidja ezt a menetrendet, nem tudom van e megegy csapat aki 1 nap pihenovel jatszik ujabb meccset. Igy aztan nem lenne meglepo, ha kikuldene az ifiket a ligakupa meccsre, de ha meg kiesnek esetleg egy nagyobb vereseggel utana azert lenne megszolva. Bar nyilvan nem erdekli majd es valoszinuleg be is aldozza a ligakupat, oszinten kit erdekel ez a sorozat es az Arsenalon kivul ki veri ra ki ha megnyerik?
Az alacsonyabban jegyzett ligákat akiknek nem csak a körönkénti díjazás, hanem a teltházas meccsek is sokat számítanak.Igazából minden topcsapat elindul a ligakupában, évről évre. A legtöbb nem is veszi félvállról. Jó lehetőség játszatni az ifiket és a peremembereket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#143 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
kecske01 írta:Kemeny hogy a spursnek 1 nap pihi van a ligakupa meccsig. Nem ertem iden minek kell eroltetni ezt a kupat.
Az hagyján, hogy 1 napjuk van pihenni, csütörtökön viszont EL meccsük is lesz, vasárnap pedig már fontos bajnokit játszanak a MU ellen. Durva azért, hogy 8 nap leforgása alatt 4 meccsük is lesz. Ennek függvényében Mourinho kénytelen lesz elengedni ezt a Ligakupa meccset.
Azt is tudjuk, hogy Mourinho szeret panaszkodni stb, de full igaza van amikor szidja ezt a menetrendet, nem tudom van e megegy csapat aki 1 nap pihenovel jatszik ujabb meccset. Igy aztan nem lenne meglepo, ha kikuldene az ifiket a ligakupa meccsre, de ha meg kiesnek esetleg egy nagyobb vereseggel utana azert lenne megszolva. Bar nyilvan nem erdekli majd es valoszinuleg be is aldozza a ligakupat, oszinten kit erdekel ez a sorozat es az Arsenalon kivul ki veri ra ki ha megnyerik?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#144 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kecske01 írta:Kemeny hogy a spursnek 1 nap pihi van a ligakupa meccsig. Nem ertem iden minek kell eroltetni ezt a kupat.
Az hagyján, hogy 1 napjuk van pihenni, csütörtökön viszont EL meccsük is lesz, vasárnap pedig már fontos bajnokit játszanak a MU ellen. Durva azért, hogy 8 nap leforgása alatt 4 meccsük is lesz. Ennek függvényében Mourinho kénytelen lesz elengedni ezt a Ligakupa meccset.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#145 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kemeny hogy a spursnek 1 nap pihi van a ligakupa meccsig. Nem ertem iden minek kell eroltetni ezt a kupat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Ligakupa

#146 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... tt-2785891

Spurival játszunk a ligakupa kövi fordulójában. Mivel a Leyton Orientnál többen is koronavírussal fertőződtek, ezért játék nélkül jutott tovább a Spuri.
Hol korrekt ez, főleg egy 4. osztályú egyesülettel, akiknek sokat számít az a kiírás!? Na és velünk? Egyel többet pihenhetnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Ligakupa

#147 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... tt-2785891" onclick="window.open(this.href);return false;

Spurival játszunk a ligakupa kövi fordulójában. Mivel a Leyton Orientnál többen is koronavírussal fertőződtek, ezért játék nélkül jutott tovább a Spuri.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Ligakupa

#148 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Chelsea will face Middlesbrough/Barnsley at Stamford Bridge in the third round of the Carabao Cup.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Ligakupa

#149 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Még van egy hónap a meccsig, ha így megy tovább a MU szekere, sanszos, hogy már nem Ole lesz az edző és feléled a United.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#150 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:
Szabi írta:A következő ellenfél az MU hazai pályán...
En orulok neki. Van miert visszavagni, hiaba nem lesz akkora volumenu meccs mint a bajnoki, nagyon remelem, hogy kiutjuk oket.

Liverpool meg az Arsenalt fogja fogadni. A City megint meguszta, ok a Southamptont kaptak. Hihetlen milyen szerencsejuk van a sorsolasokkal mar evek ota az angol kupakban..
Én csak amiatt nem örülök, hogy így valószínűleg nem lesz annyi fiatal, mint a mai meccsen. Legalábbis Gilmour, Guehi, Anjorin vagy Maatsen nem valószínű, hogy szerephez jut. OGS gondolom minden lehetőséget meg akar ragadni, hogy kupát (haha) meccseket nyerjen, nem hiszem, hogy Chong félékkel fog kiállni. Na meg Lampsnak is fontos lehet a revans szempontjából a meccs. Éles meccsre számíthatunk, mert mindkét edzőnek kellene a győzelem.

A City-nek mákja van, de annyira nem rossz ez. A top6-ból így 3 biztosan kihullik már a negyedöntőkre, szóval ha sikerülne továbbjutni, egy jó sorsolással megint lehetne döntőzni. Pláne, hogy rendeznek egy-egy League One és League Two párharcot is, szóval onnan érkezik két gyenge csapat a legjobb nyolcba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#151 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szabi írta:A következő ellenfél az MU hazai pályán...
En orulok neki. Van miert visszavagni, nagyon remelem, hogy kiutjuk oket.

Liverpool meg az Arsenalt fogja fogadni. A City megint meguszta, ok a Southamptont kaptak. Hihetlen milyen szerencsejuk van a sorsolasokkal mar evek ota az angol kupakban..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#152 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A következő ellenfél az MU hazai pályán...
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#153 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta:Elsőre ezt találtam, nem tudom mi marad meg belőle. Reméljük lesz vállalható stream :)

https://www.totalsportek.com/chelsea-live-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;
Valszeg itt is lesz:
https://livesport.ws/en/85807-chelsea-grimsby_town.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Ligakupa

#154 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Elsőre ezt találtam, nem tudom mi marad meg belőle. Reméljük lesz vállalható stream :)

https://www.totalsportek.com/chelsea-live-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Ligakupa

#155 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:Tudom volt már, de aki tud bármi streamet estére ne tartsa magába. Végre tudom nézni a meccset. (tudnám) :D
Nem Tudom hogy lesz-e stream, Angliában sem közvetítik, talán az amerikaiakban lehet bízni Puli miatt.

Rojadirectan vannak fent linkek, talán ott érdemes lesz szétnézni

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Ligakupa

#156 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tudom volt már, de aki tud bármi streamet estére ne tartsa magába. Végre tudom nézni a meccset. (tudnám) :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#157 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:Anjorin lehet a következő, aki berobbanhat a felnőttek közé 1-2 év múlva, ha úgy alakul az eredmény, nagyon megnézném őt egy negyed órára.
Daily Mail szerint fog is játszani ma.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#158 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta:Hát én a következő kezdőt tudom most elképzelni:

Caballero---James-Guehi-Zouma-Alonso---Kante-Gilmour---CHO-Barkley-Pulisic---Giroud
Kante-t én is pihentetném, plusz szívesebben nézném Bats játékát Zsiru helyett.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#159 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante-t inkabb pihentetnem egy ilyen meccsen. Jo lenne, ha nem serulne le megint.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#160 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hát én a következő kezdőt tudom most elképzelni:

Caballero---James-Guehi-Zouma-Alonso---Kante-Gilmour---CHO-Barkley-Pulisic---Giroud

Jó eredmény esetén pedig az Anjorin-Maatsen duó kap legalább fél órát..

Legrosszabb esetben viszont ezzel állunk ki:
Caballero---James-Guehi-Zouma-Alonso---Kanté-Barkley---Pedro-CHO---Giroud-Batman

Válasz küldése