Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Ligakupa

#401 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Na ez aztán faszán sikerült. Egy Liverpool elleni bajnoki előtt 120 percen keresztül játszottak az amúgy is agyonhasznált játékosok, Costa megsérült, a többieket jól összerugdosták és ki is estünk, bravúros.

Pozitívum volt viszont Kenedy játéka. Ez a gyerek eszméletlen nagy erőbedobással játszik, nagyon-nagyon odateszi magát. Jó lenne hétvégén kezdene. Sok mindent elbasz ő is, de tényleg látszik rajta hogy mindent megtesz és nekem már ez is elég lenne, de minden cameojában vannak remek megmozdulások, ma az a passz Hazard-nak zseniális volt, na meg ő harcolta ki(a szó szoros értelmében) a gólunkhoz vezető szögletet.

Traoré sem mozgott rosszul, bátran próbálkozott. Willian labdáját nagyon szépen vette át. Mindkét srácon látszik a lámpaláz és a meccshiány, de érdemes lenne foglalkoztatni őket. Kenedy-t sokkal több értelme lenne nyomni mint Pedro-t..

A szülinapos Zoumát is ki lehet emelni, ő is odatette magát idegen poszton.
Egyébként Baba is egész jól játszott, nem tűnt már olyan bizonytalannak. Csak játékba lendül ő is, ha kap lehetőséget.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#402 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Egy full lepusztult csapatot, emberelonyben nem tudunk bedaralni felora alatt. Hihetetlen bazdmeg! Nem hiszem el! Szegyenteljes az egesz. Semmi elkepzeles, vigyuk fel a gombot majd lesz valami..Semmi varatlan, Ramires ures kapus ziccerenel meg azthittem foldhoz vagom a telefont(arrol neztem). Pedig kiesett az Arsenal is..City ezt is tukor siman fogja majd megnyerni.
Ohh Chelsea we love you..

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Ligakupa

#403 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Csak suhanunk lejjebb es lejjebb, nem tudom hol van a vege ennek a melypontban.Pedig azt hittem Remy gólja,plusz a kiállítás utan hogy de,aztan megsem...

Amikor megláttam,h Hazard lövi biztos voltam,hogy kihahgyja,olyan mélységekben van a pali,hogy ez borítékolható volt. Ráadásul most,hogy kihagyta gondolom vegso osszeomlasban van szerencsetlen.

Hétvégén ha nem nyerunk pukli ellen,szerintem addig szól Jose nótája. Márpedig nem áll jól a széna,és nem tudom,hogyan lehet ebbe a csapatba lelket önteni :|

Nehéz lesz
Stone haxleader!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Ligakupa

#404 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na ez aztán faszán sikerült. Egy Liverpool elleni bajnoki előtt 120 percen keresztül játszottak az amúgy is agyonhasznált játékosok, Costa megsérült, a többieket jól összerugdosták és ki is estünk, bravúros.

Pozitívum volt viszont Kenedy játéka. Ez a gyerek eszméletlen nagy erőbedobással játszik, nagyon-nagyon odateszi magát. Jó lenne hétvégén kezdene. Sok mindent elbasz ő is, de tényleg látszik rajta hogy mindent megtesz és nekem már ez is elég lenne, de minden cameojában vannak remek megmozdulások, ma az a passz Hazard-nak zseniális volt, na meg ő harcolta ki(a szó szoros értelmében) a gólunkhoz vezető szögletet.

Traoré sem mozgott rosszul, bátran próbálkozott. Willian labdáját nagyon szépen vette át. Mindkét srácon látszik a lámpaláz és a meccshiány, de érdemes lenne foglalkoztatni őket. Kenedy-t sokkal több értelme lenne nyomni mint Pedro-t..

A szülinapos Zoumát is ki lehet emelni, ő is odatette magát idegen poszton.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#405 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

putthelime írta:Sokat elmond az öltözőben uralkodó helyzetről, amikor a tavalyi szezon "Év Játékosa" és húzóembere remegve áll oda büntetőt lőni.

Te láttál remegést, vagy bármiféle emberi érzelmet az arcán? Én csak a közöny tökéletes illusztrációját láttam rajta, esetleg azt, hogy mindjárt vége mehet haza.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Ligakupa

#406 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Horváth Ádám írta:Hazard egymaga is képes megbuktatni Mourinhot, meg fogja mutatni. És tényleg.

Nem létezik, hogy egy ilyen képességű játékos ekkora trágya szarrá változzon néhány hónap alatt. Valami oka van annak, hogy Hazard nem akar játszani a tudásának megfelelően. Mourinho szerintem kezdhet csomagolni, ha a Poolt nem verjük meg a hétvégén, fel fogják állítani a padról. Jelen helyzetben egy x is nagy csoda lenne. A magam részéről mondjuk a játékoskeretet is kiárusítanám, ilyen hitvány hozzáállást, mint amit ezek a keret idén produkál,nem lehet csak az edző nyakába varrni. Nincs olyan játékosa a csapatnak Terryn kívül, aki sajnálnék. Menjenek Isten hírével, egyik sem hiányozna, jöjjön olyan, aki hajlandó a mezért, a klubért dolgozni.
Kenedy :( :cry:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#407 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta: az a baj hogy az ellenfélnél akkora eke emberek vannak ,hogy ahhoz is hülyék hogy parázzanak :D
Az év kommentje, sírok :lol: :lol: :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#408 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Még egy kupa elúszott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Horváth Ádám 2015. október 28., szerda 0:34-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Ligakupa

#409 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Most kitörölném legszívesebben ezt a tróger f*szkalapot a kedvenc játékosaim közül, de csak azért se teszem, annyira éreztem, hogy ki fogja hagyni...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#410 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Sokat elmond az öltözőben uralkodó helyzetről, amikor a tavalyi szezon "Év Játékosa" és húzóembere remegve áll oda büntetőt lőni.
They do now.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6972
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#411 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:10-esünk jól leépítette magát 1/3 év alatt.
Egyik legjobbunk volt ma. Más tizikkel kikaptunk na és? sokkal jobbak voltunk mint ők.Majd 2 hét múlva úgyis bajnoki van ugyanitt

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#412 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

fst200 írta: az a baj hogy az ellenfélnél akkora eke emberek vannak ,hogy ahhoz is hülyék hogy parázzanak :D
Hát ez a beszólás kárpótolt a vereségért :lol: :lol: :lol:

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#413 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Jellemző...
Bár azt hittem direkt fölé vágja.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Ligakupa

#414 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szégyen b.meg, meddig van még lejjebb? :|

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Ligakupa

#415 Hozzászólás Szerző: Dante »

10-esünk jól leépítette magát 1/3 év alatt.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ligakupa

#416 Hozzászólás Szerző: fst200 »

komolyan, éreztem hogy kifogja hagyni... faszom, tudtam hogy azért megy oda hozzá Mou, hogy ő fogja utoljára rúgni

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Ligakupa

#417 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hazard-t soha többé nem engedném 11-est lőni. Amilyen magabiztos volt eddig, idén olyan szarul lövi őket.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ligakupa

#418 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta:Hát ha ez a csapat meg tud nyerni egy 11-es párbajt, akkor körbefosom a bokám :mrgreen:

hát amennyire most jók 11 es rugásban, még jó hogy Fabre most nincs :D

komolyan, Lampard,Cole,Ballack .. milyen 11esek voltak már ..

az a baj hogy az ellenfélnél akkora eke emberek vannak ,hogy ahhoz is hülyék hogy parázzanak :D

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Ligakupa

#419 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hát ha ez a csapat meg tud nyerni egy 11-es párbajt, akkor körbefosom a bokám :mrgreen:

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#420 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Tudjátok mi az, ami felbasz? Hogy emberelőny. lélektani előny és 0 elképzelés. lefosom ha kikapunk, csak ne ezt látnám.

Válasz küldése