Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9901 Hozzászólás Szerző: Chester »

Some old friends on pitch... Carlo Cudicini, Paolo Ferreira, Ricalrdo Carvaho, Williaa Gallas, Alexei Smertin, Claude Makelele, Geremi.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9902 Hozzászólás Szerző: Chester »

lol, jj watt a riporter a chelsea tv-ben :D

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#9903 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

kecske01 írta:
emsanya írta:
Dante írta:Ki a f.szt érdekel mennyit dekázik salec. A másik két ember talán a legkompetensebb -hozzáértő- szakértők a szakmában. Az analízisek meg nem csak meccs közben vannak, hanem forduló záró meccs után is, ami nem 8 perc.
Poénból mertem összehasonlítani a "technika" szó hallatán az ottani és az itthon szakértőket (ami azért igaz is lehet). Sajnálom és elnézést kérek. A holnapi mérkőzés utáni fél vagy egy órás analízishez jó szórakozást kívánok, én inkább az ünneplésre és a díj átadásra vagyok kiváncsi...
Ünneplésből is több lesz a Sky-on ezt most megmondom ott ez egy külön tortúra digin meg 6 kor jön a kövi műsör.
18:30-kor jön a következő műsor.Mert a kupaátadást majd a digisport 1 is közvetíti és ott hosszabb a műsor idő is.Szóval a meccs után érdemes lesz majd oda átkapcsolni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9904 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
Dante írta:Ki a f.szt érdekel mennyit dekázik salec. A másik két ember talán a legkompetensebb -hozzáértő- szakértők a szakmában. Az analízisek meg nem csak meccs közben vannak, hanem forduló záró meccs után is, ami nem 8 perc.
Poénból mertem összehasonlítani a "technika" szó hallatán az ottani és az itthon szakértőket (ami azért igaz is lehet). Sajnálom és elnézést kérek. A holnapi mérkőzés utáni fél vagy egy órás analízishez jó szórakozást kívánok, én inkább az ünneplésre és a díj átadásra vagyok kiváncsi...
Ünneplésből is több lesz a Sky-on ezt most megmondom ott ez egy külön tortúra digin meg 6 kor jön a kövi műsör.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#9905 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Ki a f.szt érdekel mennyit dekázik salec. A másik két ember talán a legkompetensebb -hozzáértő- szakértők a szakmában. Az analízisek meg nem csak meccs közben vannak, hanem forduló záró meccs után is, ami nem 8 perc.
Poénból mertem összehasonlítani a "technika" szó hallatán az ottani és az itthon szakértőket (ami azért igaz is lehet). Sajnálom és elnézést kérek. A holnapi mérkőzés utáni fél vagy egy órás analízishez jó szórakozást kívánok, én inkább az ünneplésre és a díj átadásra vagyok kiváncsi...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9906 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ki a f.szt érdekel mennyit dekázik salec. A másik két ember talán a legkompetensebb -hozzáértő- szakértők a szakmában. Az analízisek meg nem csak meccs közben vannak, hanem forduló záró meccs után is, ami nem 8 perc.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#9907 Hozzászólás Szerző: emsanya »

easy írta:
emsanya írta:Stúdió, technikai fejlettség, nem tudtam hogy van olyan akinek a díszlet számít :). Vagy ha technika, akkor lehet hogy Gary Neville technikásabb mint Salec? :D Na ebben se vagyok biztos :D
Azért egy ilyen 'díszlet' eléggé fel tudja dobni a közvetítést, gondolom erre gondolt a srác. Nevillet meg Saleccel összehasonlítani... :D de édiii
Sokkal többet nem tudnak ezzel a díszlettel se hozzáadni egy közvítetéshez :D. Abban a 8 percben amit a szünetben beszélgetnek pláne (jelen esetben a meccs utáni analízis se sokat fog érni :) ) Carra-t vagy Neville-t meg továbbra is tartom, hogy mondjuk kevesebbet dekázna mint Salec :D. Ha Shearer vagy Lamps lenne szakértő, akkor már nem vagyok biztos :D

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#9908 Hozzászólás Szerző: easy »

emsanya írta:Stúdió, technikai fejlettség, nem tudtam hogy van olyan akinek a díszlet számít :). Vagy ha technika, akkor lehet hogy Gary Neville technikásabb mint Salec? :D Na ebben se vagyok biztos :D
Azért egy ilyen 'díszlet' eléggé fel tudja dobni a közvetítést, gondolom erre gondolt a srác. Nevillet meg Saleccel összehasonlítani... :D de édiii

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#9909 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Nagyon aranyos, hogy azt gondolod a digisport saját maga gyártja le a saját kameráival a meccsünket :D, de édiii...

A sky is ugyanazt a képet kapja mint a digisport, semmit nem számít hol nézed...
Szerintem a stúdiós elemzésre meg a szakértőkre gondolt, nem arra hogy milyen a kép minősége...
Stúdió, technikai fejlettség, nem tudtam hogy van olyan akinek a díszlet számít :). Vagy ha technika, akkor lehet hogy Gary Neville technikásabb mint Salec? :D Na ebben se vagyok biztos :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9910 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Nagyon aranyos, hogy azt gondolod a digisport saját maga gyártja le a saját kameráival a meccsünket :D, de édiii...

A sky is ugyanazt a képet kapja mint a digisport, semmit nem számít hol nézed...
Szerintem a stúdiós elemzésre meg a szakértőkre gondolt, nem arra hogy milyen a kép minősége...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9911 Hozzászólás Szerző: Chester »

a digi2-n lesz a mi meccsünk, zoli0415-nek lesz igaza

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#9912 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: Szerintem egy Sky sports streamet fogok keresni mert erről nem akarok semmilyen formába lemaradni ott amúgy is komolyabban foglalkoznak a dolgokkal meg hát más azért a technikai fejlettség a Digi és a Sky között.
Nagyon aranyos, hogy azt gondolod a digisport saját maga gyártja le a saját kameráival a meccsünket :D, de édiii...

A sky is ugyanazt a képet kapja mint a digisport, semmit nem számít hol nézed...

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#9913 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

kiskacsa08 írta:Most ez hogyan lesz a Digin? A második félidőt leadják élőben a 2-esen?
Az egészet adják 15:55-től legalábbis azt mondták tegnap a magazinba.

Zalán

Re: Premier League

#9914 Hozzászólás Szerző: Zalán »

A digi oldalában nem mindig szabad megbízni mert sokszor hülyeség van kiírva, nekem a digi sporton sokszor más van kiírva mint ami valójában megy. A sport 24 max 10 perces így gondolom 15:55-től adják a meccsünket és a port.hu is ezt írja, én abban jobban bízok mint a digi oldalában.

http://www.port.hu/tv/pls/tv/tv.prog?i_ ... 2015-05-24" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9915 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Körmeccs vetítés lesz úgy tudom ott legalábbis azt írták.(Man utd, City meg a mi meccsünket fogják váltogatnia digi1-en elvileg) Szerintem egy Sky sports streamet fogok keresni mert erről nem akarok semmilyen formába lemaradni ott amúgy is komolyabban foglalkoznak a dolgokkal meg hát más azért a technikai fejlettség a Digi és a Sky között.

A Digi honlapja azt írja hogy MU-Hull és Newcaslte-West Ham körkapcsolás lesz. Mondjuk ennek van értelme, a City és a mi meccsünket felesleges lenne kapcsolgatni, egyik sem lesz érdekes, az egyedüli nyitott kérdés az az hogy a Castle vagy a Hull marad-e benn.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9916 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Körmeccs vetítés lesz úgy tudom ott legalábbis azt írták.(Man utd, City meg a mi meccsünket fogják váltogatnia digi1-en elvileg) Szerintem egy Sky sports streamet fogok keresni mert erről nem akarok semmilyen formába lemaradni ott amúgy is komolyabban foglalkoznak a dolgokkal meg hát más azért a technikai fejlettség a Digi és a Sky között.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9917 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kiskacsa08 írta:Most ez hogyan lesz a Digin? A második félidőt leadják élőben a 2-esen?

A honlapjuk szerint 17.10-től adják élőben a mi meccsünket, akkor már kb. a 60. perc körül fogunk járni. Mondjuk az elég fura hogy előtte 15.45-től valami hírműsor lesz, nem is közvetítenek semmit. Akkor miért nem nyomják a meccsünket az elejétől?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#9918 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Most ez hogyan lesz a Digin? A második félidőt leadják élőben a 2-esen?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9919 Hozzászólás Szerző: Chester »

lol
a ginger mourinhot berakták az igazi helyére fm-ben, és fordítva :D
http://www.squawka.com/news/football-ma ... ces/381734" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#9920 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kiskacsa08 írta:
Nem szeretem ezt a "statisztikát". Az sokkal többet megmutat, ami a befejezett fordulók utáni elsőséget mutatja. Aszerint a Chelsea áll első helyen 38 fordulóval, mindenki más második 0-val. :)
Ezt amúgy José és mi is orrba-szájba emlegetjük, "top since day 1" meg minden, de igazából a második és harmadik forduló között a Sp*rs állt az élen jobb gólkülönbséggel. A 38-ból csak 37 hét volt (lesz) a miénk.

http://www.premierleague.com/en-gb/matc ... _STANDINGS
They do now.

Válasz küldése