Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#961 Hozzászólás Szerző: Dante »

A sky szerint mindegyik érintett PL klub visszalépett az ESL-ből.

https://www.skysports.com/football/news ... per-league

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#962 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gary Neville beszedet a Skysportson remelem utolag be fogja tudni linkelni valaki, mert sporttortenelmi jelentosegu pillanat volt. Gyonyoruen osszefoglalta ennek az egesz "Szuperliga" koncepcionak a velejeig rohadtsagat.
211! NEW RECORD!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#963 Hozzászólás Szerző: Anti »

kecske01 írta: 2021. április 20., kedd 23:01 More reports coming in about the Super League.

Atletico and Barcelona are still IN.

Chelsea are undecided and have expressed doubts.

Man City are the only team to have officially withdrawn.

(Source: @partidazocope)

Nem leptunk mi ki sehonnan.
Rájöttek a meccs közben, hogy rohadtul nem biztos a top4...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#964 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta: 2021. április 20., kedd 20:56
Pityee írta: 2021. április 20., kedd 20:54
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 20:43 Hivatalosan kilepett a City is. Hamarosan koveti a Barca,Atleti es Arsenal is.
Na akkor úgy néz ki a szurkolóink megmentették az idei szezont és magát a futballt 8)
Jól hangzik ez így, de azért ne gondoljuk hogy egy 1000 fős kis tüntetés miatt dőlt be egy milliárdos üzlet :D
Ha már ekkora erővel bír ez az 1000 szurkoló, nem kérjük kölcsön, hogy üldözzék el a kormányt?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#965 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

More reports coming in about the Super League.

Atletico and Barcelona are still IN.

Chelsea are undecided and have expressed doubts.

Man City are the only team to have officially withdrawn.

(Source: @partidazocope)

Nem leptunk mi ki sehonnan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#966 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. április 20., kedd 20:56
Pityee írta: 2021. április 20., kedd 20:54
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 20:43 Hivatalosan kilepett a City is. Hamarosan koveti a Barca,Atleti es Arsenal is.
Na akkor úgy néz ki a szurkolóink megmentették az idei szezont és magát a futballt 8)
Jól hangzik ez így, de azért ne gondoljuk hogy egy 1000 fős kis tüntetés miatt dőlt be egy milliárdos üzlet :D
Nyilván. De mègiscsak mi voltunk az első csapat aki kilépett és megszüntette ezt az őrületet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#967 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. április 20., kedd 20:54
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 20:43 Hivatalosan kilepett a City is. Hamarosan koveti a Barca,Atleti es Arsenal is.
Na akkor úgy néz ki a szurkolóink megmentették az idei szezont és magát a futballt 8)
Jól hangzik ez így, de azért ne gondoljuk hogy egy 1000 fős kis tüntetés miatt dőlt be egy milliárdos üzlet :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#968 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 20:43 Hivatalosan kilepett a City is. Hamarosan koveti a Barca,Atleti es Arsenal is.
Na akkor úgy néz ki a szurkolóink megmentették az idei szezont és magát a futballt 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#969 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta: 2021. április 20., kedd 20:46
cech19960320 írta: 2021. április 20., kedd 20:35
edeskeves írta: 2021. április 20., kedd 20:32
Gyozott a maffia.. ultra gaz ez az egesz, hogy ilyen amator modon vagtak neki ennek az egesznek, remelem viszont, hogy a ket szegyen szervezet ellen is lesznek tuntetesek es nagyobb szerepet kap pl a katari munkaskorulmenyek. Arra is kivancsi lennek, hogy abbol mi lenne, ha bojkottalnak bizonyos valogatottak a tornat. Akkor meg azok a jatekosok nem lephetnenek palyara BL, EL es hazai bajnoki meccseken? Ok meg folytatnak tovabb ugyanugy mindenfele megtorlas nelkul az amokfutast.
Ácsi. nem a maffia győzött, hanem a szurkolók. Mindenki látja, hogy az uefa és a fifa sem a "jó", de a focit ezzel a "Franchise" szarral megölnék. 15-20 klub végtelen pénzzel, közéjük kerülni meg lehetetlen??? meg a faszomat... A BL-t, EL-t kell megreformálni, és nem úgy ahogy azt az uefa bejelentette, valamint átláthatóság, nyilvános fizuk, költségsapkák kellenek. De az nem opció, hogy pár klub kilép a rendszerből. Onnantól a többi szépen lassan elsorvadna..
Ez a kitiltas mindenhonnan meg allami szankciok jatszottak inkabb a szerepet abban, hogy kilepjenek nem hinnem, hogy egy par oras tuntetes utan dontottek igy. Nyilvan ennek is resze van benne.
Viszont az altalad emlitett reformok es stb meg fognak tortenni? Mert szerintem nem, ez a ket szervezet nem veszelyeztetne a korrupt es penzehes jovojuket.
Megegy dolog, Bajnokok Ligaja ahol indul az angol negyedik... :D
Szerintem az alap otlet nem lett volna rossz, hogy megversenyeztetni a nagy csapatokat, de azt gondoltam, hogy ennel azert felkeszultebbek es nem ilyen amator modon indulnak neki, hogy par nap alatt eltoroljek az egeszet. Es azt meg vegkepp nem ertem, hogy hogy lehetnek ilyen amator vezetok a klubok elen, akik alairjak a szerzodeseket a belepesrol, bele se gondolva az esetleges kovetkezmenyekrol ezzel nevetseg targyava teve a klubokat es megbelyegezni, hogy a penz utan mentek volna.. na nekem ez miatt csalodas a Chelsea Football Club.
Valamilyen reform biztos hogy lesz, de az semmiképp sem lehet olyan, ahol alanyi jogon indulnának csapatok mindenféle teljesítménytől függetlenül, és nem lehet onnan kiesni, kikerülni.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#970 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta: 2021. április 20., kedd 20:35
edeskeves írta: 2021. április 20., kedd 20:32
Bandi írta: 2021. április 20., kedd 20:25 Atletico Madrid are also pulling out of the Super League.
@JacobsBen

Manchester City pulling out of Super League. City have told organisers they no longer want to be part of the £4.6billion scheme. Chelsea preparing documentation to also withdraw. Full details coming

Joan Laporta (Barcelona president):
“Barcelona will NOT join the Super League until our socios vote for it. It's their club, so it's their decision."

Akkor ez ennyi volt :D
Gyozott a maffia.. ultra gaz ez az egesz, hogy ilyen amator modon vagtak neki ennek az egesznek, remelem viszont, hogy a ket szegyen szervezet ellen is lesznek tuntetesek es nagyobb szerepet kap pl a katari munkaskorulmenyek. Arra is kivancsi lennek, hogy abbol mi lenne, ha bojkottalnak bizonyos valogatottak a tornat. Akkor meg azok a jatekosok nem lephetnenek palyara BL, EL es hazai bajnoki meccseken? Ok meg folytatnak tovabb ugyanugy mindenfele megtorlas nelkul az amokfutast.
Ácsi. nem a maffia győzött, hanem a szurkolók. Mindenki látja, hogy az uefa és a fifa sem a "jó", de a focit ezzel a "Franchise" szarral megölnék. 15-20 klub végtelen pénzzel, közéjük kerülni meg lehetetlen??? meg a faszomat... A BL-t, EL-t kell megreformálni, és nem úgy ahogy azt az uefa bejelentette, valamint átláthatóság, nyilvános fizuk, költségsapkák kellenek. De az nem opció, hogy pár klub kilép a rendszerből. Onnantól a többi szépen lassan elsorvadna..
Ez a kitiltas mindenhonnan meg allami szankciok jatszottak inkabb a szerepet abban, hogy kilepjenek nem hinnem, hogy egy par oras tuntetes utan dontottek igy. Nyilvan ennek is resze van benne.
Viszont az altalad emlitett reformok es stb meg fognak tortenni? Mert szerintem nem, ez a ket szervezet nem veszelyeztetne a korrupt es penzehes jovojuket.
Megegy dolog, Bajnokok Ligaja ahol indul az angol negyedik... :D
Szerintem az alap otlet nem lett volna rossz, hogy megversenyeztetni a nagy csapatokat, de azt gondoltam, hogy ennel azert felkeszultebbek es nem ilyen amator modon indulnak neki, hogy par nap alatt eltoroljek az egeszet. Es azt meg vegkepp nem ertem, hogy hogy lehetnek ilyen amator vezetok a klubok elen, akik alairjak a szerzodeseket a belepesrol, bele se gondolva az esetleges kovetkezmenyekrol ezzel nevetseg targyava teve a klubokat es megbelyegezni, hogy a penz utan mentek volna.. na nekem ez miatt csalodas a Chelsea Football Club.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#971 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hivatalosan kilepett a City is. Hamarosan koveti a Barca,Atleti es Arsenal is.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#972 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta: 2021. április 20., kedd 20:32
Bandi írta: 2021. április 20., kedd 20:25 Atletico Madrid are also pulling out of the Super League.
@JacobsBen

Manchester City pulling out of Super League. City have told organisers they no longer want to be part of the £4.6billion scheme. Chelsea preparing documentation to also withdraw. Full details coming

Joan Laporta (Barcelona president):
“Barcelona will NOT join the Super League until our socios vote for it. It's their club, so it's their decision."

Akkor ez ennyi volt :D
Gyozott a maffia.. ultra gaz ez az egesz, hogy ilyen amator modon vagtak neki ennek az egesznek, remelem viszont, hogy a ket szegyen szervezet ellen is lesznek tuntetesek es nagyobb szerepet kap pl a katari munkaskorulmenyek. Arra is kivancsi lennek, hogy abbol mi lenne, ha bojkottalnak bizonyos valogatottak a tornat. Akkor meg azok a jatekosok nem lephetnenek palyara BL, EL es hazai bajnoki meccseken? Ok meg folytatnak tovabb ugyanugy mindenfele megtorlas nelkul az amokfutast.
Ácsi. nem a maffia győzött, hanem a szurkolók. Mindenki látja, hogy az uefa és a fifa sem a "jó", de a focit ezzel a "Franchise" szarral megölnék. 15-20 klub végtelen pénzzel, közéjük kerülni meg lehetetlen??? meg a faszomat... A BL-t, EL-t kell megreformálni, és nem úgy ahogy azt az uefa bejelentette, valamint átláthatóság, nyilvános fizuk, költségsapkák kellenek. De az nem opció, hogy pár klub kilép a rendszerből. Onnantól a többi szépen lassan elsorvadna..

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#973 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. április 20., kedd 20:25 Atletico Madrid are also pulling out of the Super League.
@JacobsBen

Manchester City pulling out of Super League. City have told organisers they no longer want to be part of the £4.6billion scheme. Chelsea preparing documentation to also withdraw. Full details coming

Joan Laporta (Barcelona president):
“Barcelona will NOT join the Super League until our socios vote for it. It's their club, so it's their decision."

Akkor ez ennyi volt :D
Gyozott a maffia.. ultra gaz ez az egesz, hogy ilyen amator modon vagtak neki ennek az egesznek, remelem viszont, hogy a ket szegyen szervezet ellen is lesznek tuntetesek es nagyobb szerepet kap pl a katari munkaskorulmenyek. Arra is kivancsi lennek, hogy abbol mi lenne, ha bojkottalnak bizonyos valogatottak a tornat. Akkor meg azok a jatekosok nem lephetnenek palyara BL, EL es hazai bajnoki meccseken? Ok meg folytatnak tovabb ugyanugy mindenfele megtorlas nelkul az amokfutast.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#974 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amúgy kb jelenleg úgy néz ki az egész, hogy ezt Perez és Agnelli zsarolta ki, Kroenkét és Woodwardot meghülyítve...A többieket meg a pénzzel sarokba szorítva

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#975 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Atletico Madrid are also pulling out of the Super League.
@JacobsBen

Manchester City pulling out of Super League. City have told organisers they no longer want to be part of the £4.6billion scheme. Chelsea preparing documentation to also withdraw. Full details coming

Joan Laporta (Barcelona president):
“Barcelona will NOT join the Super League until our socios vote for it. It's their club, so it's their decision."

Man United are withdrawing from the Super League. [@LeahSmith_]

Akkor ez ennyi volt :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandi 2021. április 20., kedd 20:28-kor.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#976 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta: 2021. április 20., kedd 18:13
Moldván írta: 2021. április 20., kedd 18:11
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 17:39 "Premier League Chelsea's sponsor, Three, Yokohama Tyres, Hublot, Sure, Cadbury and Beats by Dr. Dre will step down from the sponsorship role next season"

6 szponzorunk is kiszall a kovetkezo szezontol, ha a csapat az ESL-be folytatja.
Kérdem én, hogy ezt hogyan viszik végig? Gondolom ha Nekünk kötelezettségünk van feléjük, akkor ez visszafelé is igaz. Magyarul perkálnak és mennek? Vagy már ehhez is köze van a fifának/uefanak/anyamnak/nagyanyamnak?
egyszerű.. amennyiben bárhonnan ki leszünk zárva, úgy a szerződés ránk eső részét mi már nem teljesítjük, így szabadon felbonthatják azt
Igy igaz. Ezek a cegek atszamolva sulyos milliardokat fizetnek (ft-ban ertem) azert, hogy a Chelsea reklamozza oket. Ezert is tunnek fel meccsrol meccsre ezek a markak a hazai merkozesunkon, mint a PL-ben, kupakban vagy a BL-ben. Nyilvan, ha mar csak az egyik sorozat is kiesik, akkor nem teljesiti a klub a szerzodest. Nem vagyok jogasz, de meg azt sem tartom kizartnak, hogy meg nekunk kene nekik fizetni.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#977 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta: 2021. április 20., kedd 18:11
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 17:39 "Premier League Chelsea's sponsor, Three, Yokohama Tyres, Hublot, Sure, Cadbury and Beats by Dr. Dre will step down from the sponsorship role next season"

6 szponzorunk is kiszall a kovetkezo szezontol, ha a csapat az ESL-be folytatja.
Kérdem én, hogy ezt hogyan viszik végig? Gondolom ha Nekünk kötelezettségünk van feléjük, akkor ez visszafelé is igaz. Magyarul perkálnak és mennek? Vagy már ehhez is köze van a fifának/uefanak/anyamnak/nagyanyamnak?
egyszerű.. amennyiben bárhonnan ki leszünk zárva, úgy a szerződés ránk eső részét mi már nem teljesítjük, így szabadon felbonthatják azt

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#978 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 17:39 "Premier League Chelsea's sponsor, Three, Yokohama Tyres, Hublot, Sure, Cadbury and Beats by Dr. Dre will step down from the sponsorship role next season"

6 szponzorunk is kiszall a kovetkezo szezontol, ha a csapat az ESL-be folytatja.
Kérdem én, hogy ezt hogyan viszik végig? Gondolom ha Nekünk kötelezettségünk van feléjük, akkor ez visszafelé is igaz. Magyarul perkálnak és mennek? Vagy már ehhez is köze van a fifának/uefanak/anyamnak/nagyanyamnak?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#979 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: 2021. április 20., kedd 17:49Nem ismertem egyaltalan ezt a Threet pl szoval ha nem a Chelsea tamogatoi lennenek valoszinuleg soha eletemben nem hallottam volna roluk, de gondolom sok Chelsea szurkolo van meg igy rajtam kivul es olyanok is akik szerzodtek is veluk akar.
Ja, ez egy márka?! Azt hittem valami Alonso szolidaritás miatt hordják.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#980 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 17:44
emsanya írta: 2021. április 20., kedd 17:41
Pilgrim írta: 2021. április 20., kedd 17:39 "Premier League Chelsea's sponsor, Three, Yokohama Tyres, Hublot, Sure, Cadbury and Beats by Dr. Dre will step down from the sponsorship role next season"

6 szponzorunk is kiszall a kovetkezo szezontol, ha a csapat az ESL-be folytatja.
Dr. Dre megment minket!
Eszmeletlen jo fulesuk van. Nekem eddig solo volt, most ruhaztam be a studio 3-ra, hat gyerekek besirtam mikor meghallgattam rajta a master of puppets-t.
Legalább youtube-os codec-kel? :D

Válasz küldése