Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#801 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:Tudom, tudom, Hiddink-nek is haverja volt, meg most már Conte-val is spanolt, hogy a tavalyi szezonja után kirpóbálgatlja még jobbhátvédben :D. Ez a ti nagy haveri dolgotok aztán nagy észérv egy edzőnél...
Figyelj, ha neked, mint jó érzelmű szurkolónak örömet okoz, hogy figyelheted őt a jobboldalon, nem akarom elrontani ezt az eufórikus élményt, majd Conte megteszi helyettem úgyis.
Hidd el én örülnék a legjobban ha nem ő kezdene, többször leírtam h nálam tartalék CB max. De valahogy egyelőre ez a szakembereknél nem így megy és ez fura, el kell fogadni. Várok még én is, csak bíztam benne hogy elfelejti, de egyelőre nem...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#802 Hozzászólás Szerző: béla »

Van még rajtam kívül valaki, akinek tetszett ma Chalobah?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#803 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Tudom, tudom, Hiddink-nek is haverja volt, meg most már Conte-val is spanolt, hogy a tavalyi szezonja után kirpóbálgatlja még jobbhátvédben :D. Ez a ti nagy haveri dolgotok aztán nagy észérv egy edzőnél...
Figyelj, ha neked, mint jó érzelmű szurkolónak örömet okoz, hogy figyelheted őt a jobboldalon, nem akarom elrontani ezt az eufórikus élményt, majd Conte megteszi helyettem úgyis.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#804 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tudom, tudom, Hiddink-nek is haverja volt, meg most már Conte-val is spanolt, hogy a tavalyi szezonja után kirpóbálgatlja még jobbhátvédben :D. Ez a ti nagy haveri dolgotok aztán nagy észérv egy edzőnél...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#805 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:
emsanya írta: Iva-val kapcsolatban én is egy klasszikussal zárnám, csak azért játszik mert José "haverja" :D. A harmadik nemzetközileg is elismert edző José-val együtt, és kezdő lesz most is jobb bunkóban, úgy néz ki...
Az, a haverja, jól mondod, tavaly azért játszott.
Majd ha Azpi is elkezdi a felkészülést, akkor majd nézheted, ki lesz jobb oldalt, mert nem ez a senkiházi, az biztos.
Ne zavard össze szegényt információkkal, érvekkel, logikával.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#806 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért Baba helyére is jöhetne valaki. Nagyon nem tetszik az egész csávó. Fizikailag semmiben sem erősödött Oscarral együtt, de ő már évek óta ilyen cingár.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#807 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: Iva-val kapcsolatban én is egy klasszikussal zárnám, csak azért játszik mert José "haverja" :D. A harmadik nemzetközileg is elismert edző José-val együtt, és kezdő lesz most is jobb bunkóban, úgy néz ki...
Az, a haverja, jól mondod, tavaly azért játszott.
Majd ha Azpi is elkezdi a felkészülést, akkor majd nézheted, ki lesz jobb oldalt, mert nem ez a senkiházi, az biztos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#808 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A szezon még tényleg nem kezdődött el :D, most sem, semmit nem jelentenek ezek a meccsek. Annyit lehetett látni, hogy ez egy amolyan klasszikus 4-4-2 akart lenni, Loftus volt feltolva Costa mellé, Moses és Willian taposták a vonalat, belül meg a Matic-Mikel csoda duó.

Iva-val kapcsolatban én is egy klasszikussal zárnám, csak azért játszik mert José "haverja" :D. A harmadik nemzetközileg is elismert edző José-val együtt, és kezdő lesz most is jobb bunkóban, úgy néz ki...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#809 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

a védelembe kell 2 játékos egy kh és egy jobboldali ezt a vak is látja és Conte már előben is megcsodálhatta a mi Ivankat.
Középpálya rendben lesz szerintem Fabregas-sal és Kante-val de ha 4-3-3 lesz akkor kell oda egy box to box játékos is szerintem.
elől megleszünk Hazard Costa Willian 3-sal.
Nekem tetszett Moses játéka ahogy a tavalyi félkészülésen is remélem marad a kerettel ahogy Kenedy is.
Costa sem tett ma sokat a gólszerzésért és Oscar is a szokásosat hozta.
remélem 3 nap múlva már másik Chelsea-t látunk.
Mert nekem az a problémám, hogy ez megint egy motiválatlan Chelsea volt.
1 emberen láttam a győzni akarást de ő a pálya szélén állt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2016. július 16., szombat 20:03-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#810 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na remélem ettől sokkal jobb lesz a szerdai meccs.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#811 Hozzászólás Szerző: langidave »

gerawba írta:Ennek a meccsnek egyelőre nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani, majd ha egy 3 hét múlva is így néz ki amit látunk, akkor lehet problémákról beszélni (de kizárt, hogy így legyen). Rengetegen itt sincsenek, Conte bármiféle elképzelését még nyilván esélytelen látni, a Rapid meg most ér a felkészülés végére (plusz nekik ez valami óriási meccsnek is számít...)

Conte meg akarta nézni és kipróbálni a lehető legtöbb embert, remélhetőleg hamar leesik neki, hogy kik azok, akiket ki kell vágni (ugye Iva...), aztán nekiállhat építkezni kb. a 0-ról, ahol jó ideje állunk.

És most még emsanya klasszikusa is igaz kivételesen, azaz a szezon még nem kezdődött el.
de ha az első meccsünkőn augusztusban Iva lesz az egyik hátvéd akkor idén nem nézek több meccset, mert akkor Conte egy barom.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Felkészülési meccsek

#812 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ennek a meccsnek egyelőre nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani, majd ha egy 3 hét múlva is így néz ki amit látunk, akkor lehet problémákról beszélni (de kizárt, hogy így legyen). Rengetegen itt sincsenek, Conte bármiféle elképzelését még nyilván esélytelen látni, a Rapid meg most ér a felkészülés végére (plusz nekik ez valami óriási meccsnek is számít...)

Conte meg akarta nézni és kipróbálni a lehető legtöbb embert, remélhetőleg hamar leesik neki, hogy kik azok, akiket ki kell vágni (ugye Iva...), aztán nekiállhat építkezni kb. a 0-ról, ahol jó ideje állunk.

És most még emsanya klasszikusa is igaz kivételesen, azaz a szezon még nem kezdődött el.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#813 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Őt nem összeverni kell, hanem páros lábbal kirúgni a csapattól, de amúgy ja.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#814 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A faszt idegeskedtek, inkább örüljetek, minél többet és minél gyakrabban barmolja el, annál hamarabb veri össze Conte.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Felkészülési meccsek

#815 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kiskacsa08 írta:Legalább Ivanovic gyorsan visszanyerte a tavalyi formáját.

remélem ezt a szezont is végigjátssza.
elkell adni és venni oda valakit mert ennek így semmi értelme.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#816 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:lol: Na de legalább hátha további igazolásokra sarkallja majd ez a vezetőséget (és nem csak 1 védőre gondolok).

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Felkészülési meccsek

#817 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Legalább Ivanovic gyorsan visszanyerte a tavalyi formáját.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Felkészülési meccsek

#818 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

BRAVO BRANA!!!!!!!! Formamentés megvan tavalyról!

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Felkészülési meccsek

#819 Hozzászólás Szerző: langidave »

Francesc Fabregas 4 írta:
Bandi írta:
adrian1989 írta:itt semmi nem változott.
nincs elképzelés továbbra sem a játékba.
és tudom Conte csak 3 napja van a csapattal de azért könyörgöm nehogy már egy Rapid lefocizzon minket teljesen.
és ami a legjobban idegesít, hogy semmit taktikai változtatás mondjuk 2 csatáros játék vagy valami.
Úgy tudtam hogy lesz valaki, aki 45 perc felkészülési meccs alapján, amikor kb a kulcsjátékosok fele még nyaral, megítéli a csapatot :lol:
:D Röhejes tényleg ahogy néhány ember elkezd itt nyávogni...Könyörgöm..a 3/4 csapat nyaral, Conte 3 napja van itt,felkészülési meccs..mit vártok??? Egy ilyen meccsen nem fogunk gálázni..Úgy tudom hogy ez egy nyitó meccs...Fradi ellen se rúgtunk 20-at és pörögtünk mint egy állat.
sztem ez csak a tavalyi év frusztrációja, sokakban benne maradt ez még, hogy kb minden kiscsapat agyonvert minket és indul az új szezon és megint 15 perc után hátrányban vagyunk...

szerk: a frusztrációm úgy látom csak tovább nő.... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2016. július 16., szombat 19:45-kor.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#820 Hozzászólás Szerző: béla »

Hát ha választhatnék Iva meg Djilo között...

Válasz küldése