Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#801 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Eléggé meh.
De az egész forduló csupa sótlan párosítás. Azért a Cech-Drogba tengely remélem aznap összeáll!
They do now.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Ligakupa

#802 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Következő forduló:

CHELSEA - Bolton
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Ligakupa

#803 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

putthelime írta:Azért azt nem szabad szó nélkül hagyni, hogy köszönőviszonyban sem volt ez a mai MU az alapcsapattal.
Egy MK Dons-t ilyen csapattal is illene megverni. Vagy legalább nem 4-gyel kikapni. Ezt akárhogy nézem, szégyen volt.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#804 Hozzászólás Szerző: Chester »

Anti írta:Most ti komolyan azt hiszitek hogy ez a manure esélyes az aranyra??? Még top 3-ba se lesznek terhelés ide vagy oda.
Ki mondta, hogy az aranyért mennek? Én speciel az egymás elleniken fosok tőlük, a bajnoki címre nem pályáznak.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#805 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én se értem, miről beszéltek. :D Felesleges őket esélyesként számon tartani... talán a dobogóra odaérhetnek egy nagy hajrával, mire összeáll Van Gaal terve. Persze az is biztos, hogy ezt a mai meccset csillagászati magasságokból leszarták, még azt is megkockáztatom, hogy direkt estek ki, de azért ezt egy stílusos 1:0-al, 2:1-el is tehették volna, nem kell feleslegesen hülyét csinálni magukból.

Ezen meg 10 perce szakadok:

Kép

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2306
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#806 Hozzászólás Szerző: Anti »

Most ti komolyan azt hiszitek hogy ez a manure esélyes az aranyra??? Még top 3-ba se lesznek terhelés ide vagy oda.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Ligakupa

#807 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:Az az ~5 meccs, ami várhatott volna rájuk nem oszt, nem szoroz szerintem. Főleg, hogy ahogy ebből a meccsből is lejött, LvG a fiataloknak adta (volna) a Ligakupát.
Egyetértek veled, de pl. December-január környékén az elődöntők-döntő pl egy ManCity-vel leglább fárasztotta volna őket 2 PL meccs között
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#808 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Az az ~5 meccs, ami várhatott volna rájuk nem oszt, nem szoroz szerintem. Főleg, hogy ahogy ebből a meccsből is lejött, LvG a fiataloknak adta (volna) a Ligakupát.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Ligakupa

#809 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem örülök, így sincs nekik EL/BL +terhelés, na így meg pláne semmi...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#810 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Azért azt nem szabad szó nélkül hagyni, hogy köszönőviszonyban sem volt ez a mai MU az alapcsapattal.

De igazából mindegy, az ilyen dolgok mindig szívet melengetőek :D

És persze:

Kép
They do now.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#811 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:4 basszus, 4, ez azért nem gyenge.
:( Rooney négyhavi fizetése kb. annyi, mint a Dons játékosállományának összértéke.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#812 Hozzászólás Szerző: Chester »

4 basszus, 4, ez azért nem gyenge.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Ligakupa

#813 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Laza edzőmeccs ez az MK Dons-nak.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Ligakupa

#814 Hozzászólás Szerző: Spring »

Kép
:lol: :lol:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Ligakupa

#815 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ed-2319419" onclick="window.open(this.href);return false;
Mekkora nyomorék már ez a pellegrini?XD Legutóbb a Bayern elleni baki mot meg ez....
WE ARE ALL CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Ligakupa

#816 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta:Aki esetleg nem látta volna, itt az utóbbi évek legszórakoztatóbb büntetőpárbaja :) Sok Ramos és Anelka van benne:
http://www.youtube.com/watch?v=aSqg8K7q3Xc" onclick="window.open(this.href);return false; (MU-Szunderland)
Nagyobb veszélyben voltak a biztonságiak a kapu háta mögött, mint maga a kapu. :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ligakupa

#817 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Aki esetleg nem látta volna, itt az utóbbi évek legszórakoztatóbb büntetőpárbaja :) Sok Ramos és Anelka van benne:
http://www.youtube.com/watch?v=aSqg8K7q3Xc" onclick="window.open(this.href);return false; (MU-Szunderland)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#818 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Cahillt szadra ne vedd. A masik meg, hogy ne is kepzeljunk iden tobbet a csapatrol, mint ami. Remelem igazad van es kigurigazzuk a citehet, de meg ovatosan. 4-5 meccs osszejott es egyre nagyobbak az almok...
Nyugodj bekeben Mister !

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#819 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Mi a West Ham "A" csapatának vágtunk 3-at, a City meg 6-ot egy jóval tartalékosabb WHU-nak, biztos velem van a baj, ha ettől nem vagyok elájulva.

Értem én, hogy az a stratégia, hogy megnyerjük az összes hátralévő meccsünket a City kivételével, viszont a City otthon csak max ellenünk fog pontokat hullajtani, tehát számolni kell egy min. 90%-os hazai City mérleggel a legvégén, ezért is lenne nagyon fontos a 3 pont, persze nem mondom, hogy rossz az 1 pont, de a City-t a saját pályáján megverni, az bajnokhoz méltó cselekedet lenne.

A City-Luiz párhuzamodat még mindig nem vágom, de biztos. :D
Kamu dolgokat sose írok róla, csak egy cseppet bassza a csőrömet, amikor visszavezetitek rá, hogy azért kaptunk gólt, mert a gól előtt 20 perccel eladta a labdát. Ha még a hülye is látja, hogy vki tök más a hibás a gólért, akkor is megtaláljátok Luiz-t. Még akkor is simán a nyakába varrnátok, ha csak a kispadon üldögélne, tisztelet persze a kivételnek. Költői túlzás, de remélem, érthető, mert tényleg ezt csináljátok... Hibázott egy jó párat idén, ez tény, és el is ismerem, de van olyan a csapatban, aki nem?
Hazard pl hasznavehetetlen volt alsó hangon minimum 2-3 hónapig, Cole olykor azt se tudta, melyik rendezvényen van, Lampard minden 5. meccsén azért elfogadhatóan játszik, Cech meg karrierje legnagyobb lepkéit szedte be az elmúlt pár hónapban, és még bőven sorolhatnám...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#820 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Imádom, amikor terelsz. :D
:)
Hawaii írta:Meccs képe alapján gondoltam a sima meccset, ahol faszán levédekezzük őket, majd gurítunk párat. Én nem vágom, miért érzitek akkora bravúrnak, hogy lehozzuk x-szel a meccset, amikor bőven benne van, hogy nyerhetünk is. Nyilván nem mi leszünk a meccs egyértelmű esélyesei, de azért nehogy már bravúrnak számítson egy bajnokesélyestől, ha legyőzi idegenben a másik bajnokesélyest. Tavaly, ha jól emlékszem, mi voltunk azon kevesek egyike, akik megverték idegenben a MU-t, azt sem hiszem, hogy sokan gondolták volna, hogy győzhetünk az OT-on, és mégis győztünk.
Nem az alapján írja senki sem azt szerintem, hogy mi nem fogunk nyerni az Etihadban mert a City annyira jó és mi annyira rosszak vagyunk, pusztán azt vesszük elő hogy eddig sose a győzelemért mentünk első sorban idegenbe. Mind az Arsenal, mind a MU és a sp*rs ellen is nyerhettünk volna, ez is igaz, de ehhez az kellett volna, hogy azt a pár ordító ziccert amink volt belőjük, nem tettük, maradt az x. Ha ugyan úgy nem lőjük be a ziccereket az Etihadban akkor ott sem fogunk nyerni, mert ahhoz többet kéne lőnünk a City-nél, de nekem belefér a vereség is, ha a kicsik elleni meccsek nagy részét hozzuk.
Hawaii írta:Amúgy miért kell kiindulni a novemberi hullámvölgyes meccseinkből? Azóta elég sokat fejlődtünk, és néha még el is hiszem, hogy egy komoly football club vagyunk. Egyébként mindegyik idegenbeli rangadónkon jobbak voltunk, és jóval többet is elérhettünk volna egy x-nél, de ha Mourinho-nak a döntetlen volt az álma, ám legyen. Ha Lampard nem fog felépülni a City meccsig, akkor úgyse fogjuk a 4-5-1-es pussy taktikánkat játszani. Nem mondom, hogy ugorjunk neki a City-nek, de ne is teli gatyesszal bekkeljünk a 0-0-s x-ért, mert annál jóval több van bennünk.
Egyik idegenbeli rangadónkat sem novemberben játszottunk, úgy hogy nem tudom ki vette elő a novemberi formát, én biztos nem. :D Az előző blokkban leírtam mi kellett volna a győzelmekhez, nem fogom megint legépelni.
Hawaii írta:Röhögök a City helyzetkihasználásán nem is véletlenül, mert kész vicc volt a WHU ellen is, a saját csatárainktól meg már rég elfogadtam, hogy képtelenek gólt szerezni, szóval nem értem, mire fel van ez a párhuzam.
Hát nem tudom, én lehet nem röhögnénk ha 32 lövésből 6 gólt lőnénk és ezzel nyernénk 6-0-ra, és abból 5 gólt a csatáraink lőnének. :D :D Ez már álom kategória.

Hawaii írta:Most komolyan akárhányszor reagálsz nekem, mindig vhogy beletolod Luiz-t, de már én várom a legjobban, hogy eladjuk, mert ott legalább majd megbecsülik, mondjuk az legalább biztató, hogy csak a magyar fórum utálja, és máshol van szemük az embereknek. Tutira véletlenül akarja leigazolni a Bayern és a Barca is 40 millióért... Csak tudnám, hogy Cahill miért nem illik bele a koncepciójukba, és hogy miért nem adna érte senki se 40 milliót, ez biztos csak véletlen... :o

Pusztán azért vettem elő, mert írtad korábban hogy
Hawaii írta:Jól van, mielőtt még elcsöppennétek a City-től
vagy hogy
Hawaii írta:City-ről is úgy beszéltek, mintha legyőzhetetlen, isteni csapat lenne
, holott te Luizról szoktál ugyan így beszélni, mint ahogy azt mi tettük a City ellen, ezért hoztam fel. Semmi bajom a brazillal, tényleg nagyon imádom a fickót, de az már tényleg beteg hogy ugyan azokat a hibákat ejti meccsről meccsre, sajnos nem mindig sikerül kijavítania. Cahillel együtt emlegetni meg az angolra sértés, egyik legokosabb angol játékos a világon, ami náluk nagy szó, Carvalho óta nem volt ilyen értelmes belső védőnk. Képességekben jobb Luiz, de fejben hatalmas szakadék van köztük, egy védőnél pedig az nem árt ha nem fogyatékos. Inkább örülj annak hogy nem Cahillt akarják elvinni, sokkal nehezebb lenne pótolni mint Luizt, még egy ilyen jó angol védőt nem találsz egyhamar, ez szól első sorban Cahill mellett, az angol játékosok mindig drágábbak. Luizt nyilván azért is akarják többen mert gyorsabb Cahillnél, a barca és a Bayern is magasan feltolt védekezést használ, ahogy a brazil válogatott is, oda hasznosabb egy Luiz stílusú játékos, de ha ott is lenne ennyi bakija Guardiola ugyan úgy kivágná a csapatból mint José.

Válasz küldése