Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#741 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ezt tegnap nem írtam le, de én pl tegnap kifejezetten gyengének láttam oszit is veled ellentétben. általában jónak látom a védőmunkáját, de itt folyamatosan lemaradt illetve rosszul helyezkedett, miatta is volt átjáróház a középpálya, nem csak matics miatt. de támadásokba jól szállt be.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#742 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta:
kecske01 írta:
cech19960320 írta: Ezzel így nagyjàból egyetértek, ami még jö ötletnek tűnik, az RLC kipróbálása csatárban... magas és erős a gyerek, gyors és tudja fedezni a labdát, és érzi a kaput is... kíváncsi leszek :)
Oscar tegnapi posztján is megnézném mit tud.
többet mint oszika vagy matic jelenlegi formájukban.
Oszi pedig tegnap feltűnően jó volt. Hogy ez az új szerepkör vagy csak a sörmeccs miatt az elválik. A gáz, hogy Matics miatt átjáróház volt a középpályánk. Ha Kanté van a helyén, akkor oké, de ha Oszi lecserélődik Fabregasra, akkor a védőmunka megint "gyengül" egy sort... Ha Moses vagy Wili melózása helyett bekerül Hazard, akkor megint túl offenzívek leszünk. És így is kishíján kaptunk 1-2 gólt, szóval várom mit talál ki Conte.

RLC valahol a 10-es és a csatár szerepkör közt játszott tegnap, inkább amolyan 4-4-1-1. Mou anno azért b*szta le és nem kezdette, mert állítólag csak nézte elől, ahogy a Mikel-Matics csodaduó védekezett. CM-ként hasonló feladatokat kéne teljesítsen, úgyhogy lehet nem árt, ha marad a csatárduó egyik tagja, minthogy Conte is megorroljon rá.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#743 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Támadásban nagyon bíztató volt a csapat és ez a felállás, nagy hangsúly lesz a szélsőkön. Batshuayi-n látni lehetett ennyiből, hogy jól fedezi a labdát és nagyon jól indul be a védővonalból, gyakorlatilag végig a védők között van kiugrásra készen. Remélem ha tényleg két csatáros játék lesz, Costa-val ketten lesznek azok, mert nagyon bíztatónak tűnik.

A védelembe egyértelmű hogy kell ember, nem is egy kéne, majd meglátjuk. Djilobodji és Koulibaly között tényleg van kb. 50 millio euro különbség? :D Kb. 3 millioért vettük Papy-t, nem hiszem el hogy KulaBácsi ennyivel többet tud. De remélem tényleg érkeznek többen is a védelembe...

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#744 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:
cech19960320 írta:
Szabi írta:Moses pazar eddig, bár annyira nem vagyok meglepve, tavaly is kb. ő nyomta a legjobban a pre-season meccseken, mégis kölcsön lett adva, mert pofára ment a válogatás. Conte imádja az ilyen hajtós és hasznos csapatembereket, ha ezt vagy ehhez hasonló formát fenntartja az amerikai túrán is, kizárt, hogy megváljunk tőle.

Az is tetszik, hogy Iva már csak egy félidőt kapott, remélhetőleg szépen lassan konstans a padon találja magát. Matic annyira nem vészesen szar eddig mint tavaly, de a jótól is nagyon messze van. Zárják le minél hamarabb Pogba ügyét, aztán repülhet is Torinóba, én nagyra értékelném, ha záros időn belül elkotródna innen.

Baba viszont eddig ezen a két előszezon meccsen is katasztrófa, gyakorlatilag nincs jó megmozdulása. Én türelmes vagyok/voltam vele, de nem igazán tud elfogadható produkciót nyújtani, az ember azért többet várna egy 20 millióért vett bekktől. Fizikálisan is kevésnek tűnik, védekezésben gyenge, támadásban jó szívvel közepes, szóval nem jó. Azpival nem tudjuk, hogy melyik oldalon számol Conte, de egy szélsővédő vétele is kötelező érvényű.

Aina és Chalobah eddig mindkét találkozón villantott valamit, megérdemelnék, hogy a kicsit komolyabban vett amerikai meccseken is kapjanak 30 perceket legalább. Illetve Hectort is megnézném Djilobodji helyett komolyabb csapat ellen, szerintem benne valamivel több a fantázia.

Ezzel így nagyjàból egyetértek, ami még jö ötletnek tűnik, az RLC kipróbálása csatárban... magas és erős a gyerek, gyors és tudja fedezni a labdát, és érzi a kaput is... kíváncsi leszek :)
Oscar tegnapi posztján is megnézném mit tud.
többet mint oszika vagy matic jelenlegi formájukban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7041
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#745 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta:
Szabi írta:Moses pazar eddig, bár annyira nem vagyok meglepve, tavaly is kb. ő nyomta a legjobban a pre-season meccseken, mégis kölcsön lett adva, mert pofára ment a válogatás. Conte imádja az ilyen hajtós és hasznos csapatembereket, ha ezt vagy ehhez hasonló formát fenntartja az amerikai túrán is, kizárt, hogy megváljunk tőle.

Az is tetszik, hogy Iva már csak egy félidőt kapott, remélhetőleg szépen lassan konstans a padon találja magát. Matic annyira nem vészesen szar eddig mint tavaly, de a jótól is nagyon messze van. Zárják le minél hamarabb Pogba ügyét, aztán repülhet is Torinóba, én nagyra értékelném, ha záros időn belül elkotródna innen.

Baba viszont eddig ezen a két előszezon meccsen is katasztrófa, gyakorlatilag nincs jó megmozdulása. Én türelmes vagyok/voltam vele, de nem igazán tud elfogadható produkciót nyújtani, az ember azért többet várna egy 20 millióért vett bekktől. Fizikálisan is kevésnek tűnik, védekezésben gyenge, támadásban jó szívvel közepes, szóval nem jó. Azpival nem tudjuk, hogy melyik oldalon számol Conte, de egy szélsővédő vétele is kötelező érvényű.

Aina és Chalobah eddig mindkét találkozón villantott valamit, megérdemelnék, hogy a kicsit komolyabban vett amerikai meccseken is kapjanak 30 perceket legalább. Illetve Hectort is megnézném Djilobodji helyett komolyabb csapat ellen, szerintem benne valamivel több a fantázia.

Ezzel így nagyjàból egyetértek, ami még jö ötletnek tűnik, az RLC kipróbálása csatárban... magas és erős a gyerek, gyors és tudja fedezni a labdát, és érzi a kaput is... kíváncsi leszek :)
Oscar tegnapi posztján is megnézném mit tud.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Felkészülési meccsek

#746 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:Moses pazar eddig, bár annyira nem vagyok meglepve, tavaly is kb. ő nyomta a legjobban a pre-season meccseken, mégis kölcsön lett adva, mert pofára ment a válogatás. Conte imádja az ilyen hajtós és hasznos csapatembereket, ha ezt vagy ehhez hasonló formát fenntartja az amerikai túrán is, kizárt, hogy megváljunk tőle.

Az is tetszik, hogy Iva már csak egy félidőt kapott, remélhetőleg szépen lassan konstans a padon találja magát. Matic annyira nem vészesen szar eddig mint tavaly, de a jótól is nagyon messze van. Zárják le minél hamarabb Pogba ügyét, aztán repülhet is Torinóba, én nagyra értékelném, ha záros időn belül elkotródna innen.

Baba viszont eddig ezen a két előszezon meccsen is katasztrófa, gyakorlatilag nincs jó megmozdulása. Én türelmes vagyok/voltam vele, de nem igazán tud elfogadható produkciót nyújtani, az ember azért többet várna egy 20 millióért vett bekktől. Fizikálisan is kevésnek tűnik, védekezésben gyenge, támadásban jó szívvel közepes, szóval nem jó. Azpival nem tudjuk, hogy melyik oldalon számol Conte, de egy szélsővédő vétele is kötelező érvényű.

Aina és Chalobah eddig mindkét találkozón villantott valamit, megérdemelnék, hogy a kicsit komolyabban vett amerikai meccseken is kapjanak 30 perceket legalább. Illetve Hectort is megnézném Djilobodji helyett komolyabb csapat ellen, szerintem benne valamivel több a fantázia.

Ezzel így nagyjàból egyetértek, ami még jö ötletnek tűnik, az RLC kipróbálása csatárban... magas és erős a gyerek, gyors és tudja fedezni a labdát, és érzi a kaput is... kíváncsi leszek :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#747 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Moses pazar eddig, bár annyira nem vagyok meglepve, tavaly is kb. ő nyomta a legjobban a pre-season meccseken, mégis kölcsön lett adva, mert pofára ment a válogatás. Conte imádja az ilyen hajtós és hasznos csapatembereket, ha ezt vagy ehhez hasonló formát fenntartja az amerikai túrán is, kizárt, hogy megváljunk tőle.

Az is tetszik, hogy Iva már csak egy félidőt kapott, remélhetőleg szépen lassan konstans a padon találja magát. Matic annyira nem vészesen szar eddig mint tavaly, de a jótól is nagyon messze van. Zárják le minél hamarabb Pogba ügyét, aztán repülhet is Torinóba, én nagyra értékelném, ha záros időn belül elkotródna innen.

Baba viszont eddig ezen a két előszezon meccsen is katasztrófa, gyakorlatilag nincs jó megmozdulása. Én türelmes vagyok/voltam vele, de nem igazán tud elfogadható produkciót nyújtani, az ember azért többet várna egy 20 millióért vett bekktől. Fizikálisan is kevésnek tűnik, védekezésben gyenge, támadásban jó szívvel közepes, szóval nem jó. Azpival nem tudjuk, hogy melyik oldalon számol Conte, de egy szélsővédő vétele is kötelező érvényű.

Aina és Chalobah eddig mindkét találkozón villantott valamit, megérdemelnék, hogy a kicsit komolyabban vett amerikai meccseken is kapjanak 30 perceket legalább. Illetve Hectort is megnézném Djilobodji helyett komolyabb csapat ellen, szerintem benne valamivel több a fantázia.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#748 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pirospötty: Traoré, Aina, Moses, Rubey és csodával határos módon Oszi!!!
Fél-pirospötty: Bego, Terry, Wili, Costa, Chalobah, Batman.

Iva és Matics annyira darabos és körülményes, hogy fáj nézni is. Matics legalább fel-fel futott, de amint labdát kapott vége. Na de végre clean sheet.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#749 Hozzászólás Szerző: Chester »

Félszemmel néztem csak, Rubey meg Chalobah góljának örülök, egyelőre bizonyítják, hogy helyük lenne a keretben. :)

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Felkészülési meccsek

#750 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ezek a 89. percben történő cserék vajon mi célt szolgáltak, komolyan kíváncsi lennék rá :mrgreen: Na mind1, ez azért már biztatóbb volt, Chalobah góljának nagyon örültem, el is sírta magát a meccs végén, szép pillanat volt. Nagyon szurkolok neki, remélem megkapja a lehetőséget Conte-tól.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Felkészülési meccsek

#751 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Felvételről nézem meccset de Moses játéka eddig kiemelkedik csapatból, nagyon lendületes jól meghúzza a szélét és passzai is bejönnek!
Jó lenne többiek is csatlakoznának és felszívnák magukat főleg bajnokságra!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7041
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#752 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Moses nagyon gyors volt :shock: kellet egy kis szerencse is de megérdemelten vezetünk.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#753 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Moses messze a legjobbja a csapatnak jelenleg, kérdés, hogy mindez mennyire az eredménye annak, hogy ő végigpihente a nyarat. Mindenesetre ha a maradék meccseken, értelmes csapatok ellen is hasonló teljesítményre képes, maradhatna.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#754 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hawaii írta:Támadásban 4-2-4, védekezésben 4-4-2.
Így van. Maga az elképzelés tetszik is, csak így a Matics-Oszi kp egy átjáróáz. Iva haverunk formamentéséről nem is beszélve. Moses nagyon bíztató(megint).

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#755 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Támadásban 4-2-4, védekezésben 4-4-2.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Felkészülési meccsek

#756 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Első ránézésre 4-4-2, de nem igazán tudok elképzelni egy Matics-Oscar vagy egy Matics-Wili középpályát. 4-3-3-ban az Oscar-Matics-Wili már inkább hajaz egy Lamps-Make-Essien trióra(persze messze nem képességekben).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Felkészülési meccsek

#757 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo írta: Sose tudtam eldönteni, hogy Willian képességeit inkább szélen, vagy középen tudjuk-e inkább jobban kihasználni. Hol jobb? Egy klasszikus 4-3-3-as felállásban az egyik középpályás szerepében működőképes?

Mivel sajnos nem nagyon "lát" ezért egyértelműen szélen, de ha aztvesszük, hogy Fabregas box to box / mélységi irányító, akkor teljesen alkalmas lehet középen a csatár mögött mint harmadik TKP..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#758 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ez nekem is inkább 4-4-2, sokkal valószínűbb, hogy meg akarja nézni Conte Traorét Costa mellett, ez illeszkedne az általa favorizált nagydarab és kis-mozgékony center elképzelésbe.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Felkészülési meccsek

#759 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:
Chester írta:eam to face WAC RZ Pellets: Begovic, Ivanovic, Terry (c),
Djilobodji, Aina, Willian, Matic, Oscar, Moses, Traore, Diego Costa. #CFC
hmm... Ez inkább hajaz egy érdekfeszítő 4-3-3-ra, mint egy 4-4-2-re. *excited
Sose tudtam eldönteni, hogy Willian képességeit inkább szélen, vagy középen tudjuk-e inkább jobban kihasználni. Hol jobb? Egy klasszikus 4-3-3-as felállásban az egyik középpályás szerepében működőképes?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#760 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sztem meg inkább 4-2-4, de úgyis meccs közben derül ki.

Válasz küldése