Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7261 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gratulálok a Leicester. Filmbeillő csodát vittek véghez. Kíváncsi vagyok, hogy mi marad a keretből, bár gondolom a BL-ben nem akarnak nyeretlenül kiesni, ergo pénz ide vagy oda, de nem engedhetnek el mindenkit...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1535
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#7262 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

andrewm93 írta:Az év vesztesei még előttünk is a City szerintem. Kivágni százmilliókat az ablakon a negyedik helyre, ilyen idényben...
BL elődöntőznek:) Real ellen nem is esélytelenül.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#7263 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

rafanadal írta:
Chester írta:Ezt az Arsenalt is nyugodtan meg lehetne szüntetni, még a végén nemhogy bajnokok nem lesznek (ami egy Leicester X esetén matematikailag is megtörténik), de a négybe se jutnak be. :D
Pedig mennyivel jobb lenne ha a tetű City Guardiolával nem indulna a BL-ben. Abból a trióból simán a Cityt kívánom ötödiknek.

Közben meg vezet a Leicester. Most már kifejezetten elérhető közelségben van a bajnoki cím. Egy-két meccs és ünnepelhetnek. Remélem innen már nem fogják elbukni.
Az év vesztesei még előttünk is a City szerintem. Kivágni százmilliókat az ablakon a negyedik helyre, ilyen idényben... :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7264 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Ezt az Arsenalt is nyugodtan meg lehetne szüntetni, még a végén nemhogy bajnokok nem lesznek (ami egy Leicester X esetén matematikailag is megtörténik), de a négybe se jutnak be. :D
Pedig mennyivel jobb lenne ha a tetű City Guardiolával nem indulna a BL-ben. Abból a trióból simán a Cityt kívánom ötödiknek.

Közben meg vezet a Leicester. Most már kifejezetten elérhető közelségben van a bajnoki cím. Egy-két meccs és ünnepelhetnek. Remélem innen már nem fogják elbukni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7265 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezt az Arsenalt is nyugodtan meg lehetne szüntetni, még a végén nemhogy bajnokok nem lesznek (ami egy Leicester X esetén matematikailag is megtörténik), de a négybe se jutnak be. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7266 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az mondjuk aggasztó, hogy milyen könnyen került helyzetbe a Bournemouth, főleg az első félidőben, egy szavunk nem lehetett volna ha ők vezetnek a félidőben. Pár játékosunk viszont focira emlékeztető teljesítményt nyújtott, már ez is valami. Ja, és mondtam már, hogy hülye vén fasz? Miért nem cserélt hamarabb és többet? :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#7267 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fabre 3 gólpassz , Hazard 2 gól jó nap volt. :)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7268 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Na, legalább nem hoztak szégyent a kék mezre...

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#7269 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Chester írta:Semmit nem csinálunk, és 2-0 ide, így kell ezt. :D :D

Tudtam, hogy eljinxelem.

Fabregas ma nagyon jól tolta... és végre Hazard is mozgott picit :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7270 Hozzászólás Szerző: Chester »

Semmit nem csinálunk, és 2-0 ide, így kell ezt. :D :D

Tudtam, hogy eljinxelem.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7271 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bournemouth öngól :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#7272 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zanyád írta:Ti mire számítotok a mai meccsel kapcsolatban? Én optimista vagyok, szerintem azért döntetlenre kihúzzuk...
Látva a kezdőt én az ebédem felszínre juttatását helyeztem kilátásba.

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7273 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Zanyád írta:Ti mire számítotok a mai meccsel kapcsolatban? Én optimista vagyok, szerintem azért döntetlenre kihúzzuk...
Engem már csak az izgat kb hogy RLC kezd-e, ha nem akkor lehet hogy inkább kihagyom a meccset...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7274 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ti mire számítotok a mai meccsel kapcsolatban? Én optimista vagyok, szerintem azért döntetlenre kihúzzuk...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#7275 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bertrand-nak sok jó meccse volt, de nyilván fontos szempont volt hogy az egyik legstabilabb védelem tagja. (sőt, talán inkább ez döntött)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7276 Hozzászólás Szerző: Chester »

Rose-t nem tudom hogy sikerült beszerencsétlenkedniük, illetve Özil > Alli, amúgy korrekt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#7277 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Kalou a képességeihez mérten jól játszott. Ő ennyit tudott, neki ez volt a max, ellenben azokat, akiket felsoroltam, bőven a képességeik alatt teljesítenek. A meccseinken az ellenfelek átlag 3-4x veszélyeztetik a kaput (komolyabb helyzetekre gondolok itt elsősorban), ebből jó esetben Courtois azért 1-2-t kivéd, szóval a rengeteg bekapott gólért elsősorban a belga gyenge védés %-át hibáztatnám, mintsem az előtte lévő védelmét. Persze tény, hogy Ivanovicsék is vastagon benne vannak, de az esetek többségében Courtoisnak sem védhetetlen lövéseket kellene hárítania. Mindenesetre egy BL döntős kapustól sokkal többet vártam volna, és nagyon remélem, hogy jövőre összeszedi magát.
Kedvelem a Kiselefántot, minden szerencsétlensége ellenére :D

Courtois-ról viszont felesleges vitázni, mert szerinted mint utolsó bástya sokkal több helyzetet kellett volna védenie, szerintem meg ilyen védelem mögött nem lehet kellő önbizalmat és formát elérné, illetve nincsenek gondok a kvalitásaival.

Mindenesetre abban szerintem mindketten egyetértünk hogy a belga kapus is a "kapjon még egy esélyt" csoportba tartozik. Az idei még csak a második PL szezonja, sérült is volt, mindenki szar volt. De Gea is megkapta a bizalmat és idén toty, pedig tudjuk hogy milyen szar volt az első 1,5 évében

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7278 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:Én Kalou-t.

Egyébként Courtois-t b.sztatni ilyen fos védelemmel maga előtt elég unfair. Két dolog számon kérhető rajta, az egyik hogy kevésbé tudja irányítani ezt a hígagyú csürhét mint Cech, a másik meg, hogy nagy a pofája, mint a belga aranygeneráció valamennyi tagjának.
Kalou a képességeihez mérten jól játszott. Ő ennyit tudott, neki ez volt a max, ellenben azokat, akiket felsoroltam, bőven a képességeik alatt teljesítenek. A meccseinken az ellenfelek átlag 3-4x veszélyeztetik a kaput (komolyabb helyzetekre gondolok itt elsősorban), ebből jó esetben Courtois azért 1-2-t kivéd, szóval a rengeteg bekapott gólért elsősorban a belga gyenge védés %-át hibáztatnám, mintsem az előtte lévő védelmét. Persze tény, hogy Ivanovicsék is vastagon benne vannak, de az esetek többségében Courtoisnak sem védhetetlen lövéseket kellene hárítania. Mindenesetre egy BL döntős kapustól sokkal többet vártam volna, és nagyon remélem, hogy jövőre összeszedi magát.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#7279 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én Kalou-t.

Egyébként Courtois-t b.sztatni ilyen fos védelemmel maga előtt elég unfair. Két dolog számon kérhető rajta, az egyik hogy kevésbé tudja irányítani ezt a hígagyú csürhét mint Cech, a másik meg, hogy nagy a pofája, mint a belga aranygeneráció valamennyi tagjának.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4841
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#7280 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hawaii írta:Hiányolom Courtoist, Cahillt, Ivanovicot, Maticot, Oscart és Hazardt, a többi rendben van.
Rossz oldalt nézel. A Flops of the Year-ben mind megtalálod :wink:

Válasz küldése