Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#5541 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta:Most am komoly hogy a spíler tv NHL.t fog adni szerdán a mi meccsünk idején ?
ki ellen játszunk szerdán? lemaradtam valamiről?

paliczandras
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#5542 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Most am komoly hogy a spíler tv NHL.t fog adni szerdán a mi meccsünk idején ?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5543 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:...
Mint már írtam, szerintem Ranieri is bent tartotta volna a leicestert. Megkaphatta volna az esélyt.

Érdemes megnézni a szavazatok állását, nem csak én gondolom így.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ho-2554105" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. február 24., péntek 22:46-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5544 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:

Persze, nem csak az ő sara a rossz szereplés, de managerként elsősorban ő felel érte. Játékosokat nem lehet év közben cserélni. Biztos baromi nehéz döntés volt kirúgni őt, főleg hogy most minden szurkoló látványosan utálni kezdte őket, de meg kellett húzniuk mert rohamléptekkel mentek a kiesés felé. Ha az lenne a helyzet mint a Serie A-ban (van három csapat leszakadva és a 17. már full biztonságban van, 8 pontra a kieséstől) akkor egy 17. helyért sem rúgták volna ki Ranierit, de nagyon úgy néz ki hogy semmi újat nem tud kitalálni az öreg. Tolja ugyan azt a 4-4-2-őt, gyakorlatilag ugyan azokkal az emberekkel akikkel tavaly, semmi újat nem tud előhúzni a kalapból. Igazoltak egy csomó penge játékost(Slimani, Mendy, Ndidi, Kaputska, Musa), de Ranieri egyikkel sem tudott kezdeni a világon semmit. 5 meccs zsinórban rúgott gól nélkül az nagyon durva, és ez egyértelműen az edző sara, taktikailag komoly gondok vannak ha ilyen előfordul egy csapatnál.

Ahogy tegnap is írtam, ha kiesne a Leicester elhúzna a keret háromnegyede, teljesen a nulláról kéne csapatot építeniük, nem nagyon lenne belőle feljutás egy-két éven belül. Ezt nem kockáztathatta meg a Leicester csak azért mert "tisztességesebb" lett volna Ranierivel szemben ha nem rúgják ki.

Mancinit szerintem nem tartozik a legszűkebb elitbe, de azért szép eredményeket ért el a City-vel, az Inter-rel és a Lazio-val is. Van annyi rutinja hogy kicsit újragondolva a játékot benntartsa a Leicester-t.

Nem tudom tudtátok-e, én most olvastam, Mancini karrierje utolsó fél évét épp Leicester-ben töltötte:

Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5545 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:
Az a kabaré,hogy nem is olyan rég kapott új szerződést.
Amúgy tényleg nagy szemétség volt elküldeni.
Ez is azt támasztja alá,hogyha fent akarsz tartani egy szintet akkor bizony hiába lettél bajnok kötelező a vérfrissítéa nyáron.
Ebbe bele bujott José és most sajnos Ranieri (őt jobban sajnálom).
Josénak sokat köszönhetünk de amit a 2. regnálása alatt csinált az nekem nagyon nem jött be, a sok potenciállal bíró fiatal játékosokat elküldte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5546 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
Szerintem meg ez abszolút inkorrekt volt Ranierivel szemben, sőt patkányság magasfoka volt. Azzal mindenki tisztában van, hogy a tavalyi PL címük egy világraszóló egyszeri csoda volt és megismételhetetlen. De ez az idei szezon és az eddigi teljesítmény, közel sem csak az ő hibája. Az egész csapat olyan szinten visszaesett, de ezt se mondanám így, inkább maradtak azok akik a tavalyi szezon előtt voltak. Vardy, Mahrez? Jelenleg semmivel sem jobbak egy átlagos játékosnál. Morgan, Huth, Fuchs, védelem? Úgy szaladnak át rajtuk, mint kés a vajon. Azt kell számon venni, hogy a leicesternél mindig is a kiesés elkerülése volt a cél és szerintem ezt idén is teljesítette volna Ranieri. Oké, kockáztattak volna, de szerintem amit tavaly elért az öreg, az lett volna a minimum, hogy nem rúgják ki, esetleg szezon végén megköszönik neki amit eddig letett és közös megegyezéssel elmegy. Arról nem is beszélve, hogy legalább a BL visszavágót megvárhatták volna... Ami pedig a fő kabaré, hogy állítólag Mancini veszi át őket :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5547 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:
kazomester írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2553973 Nyilván nem hivatalos még, de annyira erről bezsélnek, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy ne így legyen majd. Nagyon nem örülök neki, jövőre már annyira meg lesz erősítve a MU, hogy már José sem lesz képes annyira lehúzni, hogy ne kelljen velük számolni... :roll:
Egyertelmuen visszalepes lesz neki az utd, de anyagilag biztos jobban jar.
Pogba se az EL miatt költözött vissza Manchesterbe.
Gondolom Grizi lesz a legdrágább játékos a világon és a Pl legjobban kereső játékosa.
De szerintem a felét nem éri annak a 100 millió fontnak amiről beszélnek.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5548 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kazomester írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2553973 Nyilván nem hivatalos még, de annyira erről bezsélnek, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy ne így legyen majd. Nagyon nem örülök neki, jövőre már annyira meg lesz erősítve a MU, hogy már José sem lesz képes annyira lehúzni, hogy ne kelljen velük számolni... :roll:
Egyertelmuen visszalepes lesz neki az utd, de anyagilag biztos jobban jar.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#5549 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2553973 Nyilván nem hivatalos még, de annyira erről bezsélnek, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy ne így legyen majd. Nagyon nem örülök neki, jövőre már annyira meg lesz erősítve a MU, hogy már José sem lesz képes annyira lehúzni, hogy ne kelljen velük számolni... :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5550 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon sajnálom Ranierit, de ezt már tényleg nem engedhette tovább a vezetőség. Év elején úgy tűnt hogy a Sunderland, Swansea és Hull kiemeledően gyenge csapatok, így gyakorlatilag magasról tehetnek a bajnokságra, de a tigrisek meg a hattyak nagyon összekapták magukat az edzőváltások után, a Sunderlandet és Big Sam-et meg ismerjük. Bajnoki cím ide vagy oda, ha egy csapat öt meccsen nulla gólt szerez annak az edzője általában repül. Gondolom hogy nagyon nehéz döntés volt kirúgni Ranierit, de a Leicester-nek óriási pofon lenne a kiesés. A Hull, a Burnley vagy a Norwich az elmúlt években többször kizúgott és visszajutott, mert nagyjából egyben maradt a keret, nem szedték szét őket a PL-csapatok. A Leicester ha kiesik akkor Vardy, Mahrez, Slimani, Mendy, Musa, Ndidi, Schmeichel, Simpson meg Okazaki biztos hogy dobbantanak, teljesen szétesik az egész keret, esélyes hogy onnan nem lesz visszaút az első osztályba évekig. Ha benn maradnak akkor esélyes hogy pár embert meg fognak tudni tartani(ha Mahrezt nem is) és a bevételek miatt tudnak jó játékosokat igazolni, olyanokat akik a Champoba nem mennének el.
laczze írta:Így minden kellős közepén? Ez furi, kíváncsi leszek milyen hatással lesz a bl szezonjukra.


Nem hinném hogy komoly hatással lenne. Vagy kiesik most a Leicester, vagy továbbverik magukat valahogy és kiesnek a nyolc között. Az már a nagy fiúk ligája, ott nem fognak senkit megszorítani. A klub jövőjét nézve sokkal hogy az első osztályban maradjanak mint hogy a 8 vagy a 16 között esnek ki a BL-ben. Talán nem is nagyon hiányzik az a két plusz meccs a rókáknak, inkább koncentráljanak a bajnokságra, főleg hogy a PSG-Real-City/Monaco-Dortmund-Juve-Atletico-Bayern féle társaság bármely tagja elég kemény veréseket szórna rájuk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5551 Hozzászólás Szerző: laczze »

Így minden kellős közepén? Ez furi, kíváncsi leszek milyen hatással lesz a bl szezonjukra.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5552 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

IsteniDiego írta:Angol hírek szerint a Leicester menesztette Ranierit.
Hivatalos
http://lcfc.com/news/article/2016-17/cl ... 91441.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#5553 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Angol hírek szerint a Leicester menesztette Ranierit.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5554 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Az újságírók biztosra veszik, hogy Wenger elhagyja az Arsenalt nyáron és Barcelonában vagy a francia válogatottnál folytatja. Kérdés, hogy ki lesz utódja? Szerintetek ki jöhet szóba?
Allegrit írták az újságok.
amúgy nem hiszem, hogy a barca edzője lesz szerintem inkább a francia válogatottat fogja irányítani.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5555 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az újságírók biztosra veszik, hogy Wenger elhagyja az Arsenalt nyáron és Barcelonában vagy a francia válogatottnál folytatja. Kérdés, hogy ki lesz utódja? Szerintetek ki jöhet szóba?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#5556 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem a legnagyobb húzás lenne a Barcától Wengert odavinni, ott megkapja az öreg amit akar és az ő elképzelése a játékról szinte tökéletes átfedésben van a barca hagyományaival.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5557 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Egyre tobb helyen jelennek meg olyan pletykak, hogy Wenger veszi at a barcat nyartol. Ez csak szerintem hihetetlen? :D
akkor lesz majd B4RC4.
szerintem ez egy hülyeség.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#5558 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyre tobb helyen jelennek meg olyan pletykak, hogy Wenger veszi at a barcat nyartol. Ez csak szerintem hihetetlen? :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#5559 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Cáceres :arrow: Soton
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=593D7806" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#5560 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... udi-arabia

Mik vannak? Clattenburg Szaúd-Arábiába "igazolt", nem vezet több meccset a PL-ben.

Igen. utcalány sok lóvét ígértek neki, és az FA szabályzata meg tiltja hogy a bíróik más szövetség által is alkalmazva legyenek

Válasz küldése