Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5321 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sarri megy a levesbe az El utan, szoval sok beleszolasa nem lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5322 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:
cech19960320 írta: Zouma már itt a fórumban is le lett írva kismilliószor, hogy nem látszik már rajta a sérülés, a fizikuma rendben, a súlypontemelkedése szintén, agilitás, robbanékonyság szintén. Bátran, jól és éretten játszik, itt lenne a helye a következő szezonban a kezdőben.
valamelyik cikknél úgy írták , hogy a robbanékonyságát korlátozza, csak nem tudom mennyire ilyen hírhajhászás
igen CHO :D (kv előtt ,csoda hogy nem HBO lett :D ) csak nála azt olvastam, hogy kevésbé sérült le, így gyorsabban vissza is tud térni
nah Zoumanak örülök, köszi :)
Egyenlőre Zoumával kapcsolatban nincs minek örülni. Majd ha jövőre látjuk a keretünkbe nevezve. Simán lehet az is, hogy Sarri mesterünk nem lesz elégedett a francia hegyomlással és nem tart rá igényt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#5323 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta:
fst200 írta:
kazomester írta:#Chelsea have confirmed that Ruben Loftus-Cheek will have surgery on his raptured Achilles tendon this evening.

mennyi az esély egyebként , hogy ez maradandó sérülés lesz ? vagy mivel fiatal,stb x idő után teljesen visszanyeri a képességét?
HDO nál gondolom nincs ennek veszélye
elég szomorú ,hogy három nagyon tehetséges játékosunk is így lesérült, Zoumat nézi valaki, ő mennyire tudta összeszedni magát?
Az achilles szakadás lassaln gyógyul, de emlékeim szerint nem igazán szokott olyan krónikusan visszatérő problémává válni mint pl a térd(ugye elég ha csak Hutchinson, van Ginkel vonalra gondolunk)
HDO gondolom CHO akar lenni (kezdőbetűkből szokás :D ). Nem nagy a korkülönbség köztük, ne állítsuk már be úgy, hogy az egyik fiatal, simán felépül, a másik meg öreg, neki könnyeben lesz maradandó :D

Zouma már itt a fórumban is le lett írva kismilliószor, hogy nem látszik már rajta a sérülés, a fizikuma rendben, a súlypontemelkedése szintén, agilitás, robbanékonyság szintén. Bátran, jól és éretten játszik, itt lenne a helye a következő szezonban a kezdőben.
valamelyik cikknél úgy írták , hogy a robbanékonyságát korlátozza, csak nem tudom mennyire ilyen hírhajhászás
igen CHO :D (kv előtt ,csoda hogy nem HBO lett :D ) csak nála azt olvastam, hogy kevésbé sérült le, így gyorsabban vissza is tud térni
nah Zoumanak örülök, köszi :)

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5324 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta:
kazomester írta:#Chelsea have confirmed that Ruben Loftus-Cheek will have surgery on his raptured Achilles tendon this evening.

mennyi az esély egyebként , hogy ez maradandó sérülés lesz ? vagy mivel fiatal,stb x idő után teljesen visszanyeri a képességét?
HDO nál gondolom nincs ennek veszélye
elég szomorú ,hogy három nagyon tehetséges játékosunk is így lesérült, Zoumat nézi valaki, ő mennyire tudta összeszedni magát?
Az achilles szakadás lassaln gyógyul, de emlékeim szerint nem igazán szokott olyan krónikusan visszatérő problémává válni mint pl a térd(ugye elég ha csak Hutchinson, van Ginkel vonalra gondolunk)
HDO gondolom CHO akar lenni (kezdőbetűkből szokás :D ). Nem nagy a korkülönbség köztük, ne állítsuk már be úgy, hogy az egyik fiatal, simán felépül, a másik meg öreg, neki könnyeben lesz maradandó :D

Zouma már itt a fórumban is le lett írva kismilliószor, hogy nem látszik már rajta a sérülés, a fizikuma rendben, a súlypontemelkedése szintén, agilitás, robbanékonyság szintén. Bátran, jól és éretten játszik, itt lenne a helye a következő szezonban a kezdőben.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#5325 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kazomester írta:#Chelsea have confirmed that Ruben Loftus-Cheek will have surgery on his raptured Achilles tendon this evening.

mennyi az esély egyebként , hogy ez maradandó sérülés lesz ? vagy mivel fiatal,stb x idő után teljesen visszanyeri a képességét?
HDO nál gondolom nincs ennek veszélye
elég szomorú ,hogy három nagyon tehetséges játékosunk is így lesérült, Zoumat nézi valaki, ő mennyire tudta összeszedni magát?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5326 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea have confirmed that Ruben Loftus-Cheek will have surgery on his raptured Achilles tendon this evening.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5327 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:A felkészülést sem csinálhatja, talán szezon elején/közepén elkezdheti az edzéseket.
A probléma nem is feltétlenül ezzel van, hanem hogy hogy tér vissza - mert elég sérülékeny típus - és megkapja e egyáltalán a lehetőséget. Már 21 évesen is kész volt a kerettagságra, nagy nehezen beverekedte magát a kezdőbe, talán Sarri is látja hogy nem csak a legjobb opció perpill, hanem hosszútávon is meghatározó játékos lehetne. Ha edzőváltás lesz csak egy olyannál van esélye, aki tisztában van a képességeivel, máskülönben Zouma sorsára juthat, ha nem van Ginkel-ére.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5328 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A felkészülést sem csinálhatja, talán szezon elején/közepén elkezdheti az edzéseket.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5329 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
kazomester írta: Hát ezaz, hogy nem volt kezdő. És részemről itt jön be Sarri felelőssége (ha KÖTELEZŐ volt berakni Rubent akkor nem, akkor elfogadom), hogy a szar minőségű pályára becserélte őt. Továbbra is nonszensz számomra, hogy egy szerződés úgy szóljon, hogy mindenkinek kutya kötelessége pályára lépni. Ott volt 11 kezdő, gyakorlatilag A csapat (egyéni formától függ), 45 perc lazulás, mindenki látta akit látni kellett, megúsztuk sérülés nélkül, de nem, jöjjön be még pár ember hátha. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom.
Valszeg pont a rossz minőségű gyep miatt cserélt, mert a fáradtság plusz az egyenetlen talajviszonyok nem jó kombók.

Sajnos pont az utóbbi meccsek legjobb formát mutató játékosa sérült meg, baromi nagy balszerencse. Utoljára a Bayern ellen a BL döntőben a fél csapat sérült volt. Nehezen ugyan, de hoztuk.
Eltiltott vagy sérült, igen :)
De azt a csapatot ne is hasonlítsuk össze ezzel, más szituáció, más karakterek... Az egy mentálisan sokkal erősebb alakulat volt akkor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5330 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta: Hát ezaz, hogy nem volt kezdő. És részemről itt jön be Sarri felelőssége (ha KÖTELEZŐ volt berakni Rubent akkor nem, akkor elfogadom), hogy a szar minőségű pályára becserélte őt. Továbbra is nonszensz számomra, hogy egy szerződés úgy szóljon, hogy mindenkinek kutya kötelessége pályára lépni. Ott volt 11 kezdő, gyakorlatilag A csapat (egyéni formától függ), 45 perc lazulás, mindenki látta akit látni kellett, megúsztuk sérülés nélkül, de nem, jöjjön be még pár ember hátha. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom.
Valszeg pont a rossz minőségű gyep miatt cserélt, mert a fáradtság plusz az egyenetlen talajviszonyok nem jó kombók.

Sajnos pont az utóbbi meccsek legjobb formát mutató játékosa sérült meg, baromi nagy balszerencse. Utoljára a Bayern ellen a BL döntőben a fél csapat sérült volt. Nehezen ugyan, de hoztuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5331 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
kazomester írta:
edeskeves írta:Elsosorban nem Sarrit hibaztatnam, mivel nyiltan kimondta, hogy SAJNOS mennikell es inkabb pihennenek a jatekosok. Gondolom nem viccbol kuldte fel ezt a csapatot, a vezetoseg full barom, hogy egy ilyen meccset lekotottek. De legalabb a szerzodesbe belefoglaltak volna, hogy jatekra tokeletesen alkalmas palyan jatsszak le a meccset.
Benne volt a pakliban, hogy leserulhet Hazard, Kepa, Azpi akarki. Balszerencse, hogy mar megint Ruben. A masik, hogy “Rubennek problemai vannak a hataval minek jatszatta ez a barom digo”, ha jol tudom az achilles serulesnek nem sok koze van a hathoz. Minden szarert nem kell ot elovenni, mikozben a hata kozepere nem kivanta ezt az utazast.
Ha az volt a szerződésben, hogy az ÖSSZES felnőtt játékost játszatni kell, akkor megkövetem Sarri-t (de csak őt), de ki hallott már ilyen fogyatékos feltételről? Azt ne mondja nekem senki, hogy az ilyen hakni meccseken kötelezően MINDENKINEK játszania kell. Majdhogynem az alap csapattal álltunk fel és toltunk egy teljes félidőt, játszott a legnagyobb sztárunk is, mégis mi a búbánatos faszt akartak még a szervezők? Követelőzni tudnak, de játékra alkalmas pályát összehozni már nem. Szarháziak.
Altalaban mikor lekotik az ilyen meccseket belefoglaljak a szerzodesekbe, hogy milyen csapattal kell reszt venni, mivel ennek tukreben kalkulaljak az arat is, amit kap a klub ezert. Mindenki a fullos csapatot akarja latni es nem a tartalekokat 1-2 nagyobb nevvel kiegeszulve. Nyilvan nem lattam a szerzodest, de gondolom igy lehetett. Ruben szempontjabol ez nyilvan pech, de ha jol tudom (nem kovettem ezt a meccset egyaltalan) meg csak kezdo sem volt. Sarrit egyaltalan nem erzem ludasnak ebben, ugyanugy leserulhetett volna Hazard is, na akkor mihez kezdenenk..
A legfobb ludas a vezetoseg aki leszervezte ezt a turat a kovetkezo pedig a szervezok, akik ilyen palyan jatszattak le a meccset.
Hát ezaz, hogy nem volt kezdő. És részemről itt jön be Sarri felelőssége (ha KÖTELEZŐ volt berakni Rubent akkor nem, akkor elfogadom), hogy a szar minőségű pályára becserélte őt. Továbbra is nonszensz számomra, hogy egy szerződés úgy szóljon, hogy mindenkinek kutya kötelessége pályára lépni. Ott volt 11 kezdő, gyakorlatilag A csapat (egyéni formától függ), 45 perc lazulás, mindenki látta akit látni kellett, megúsztuk sérülés nélkül, de nem, jöjjön be még pár ember hátha. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5332 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
edeskeves írta:Elsosorban nem Sarrit hibaztatnam, mivel nyiltan kimondta, hogy SAJNOS mennikell es inkabb pihennenek a jatekosok. Gondolom nem viccbol kuldte fel ezt a csapatot, a vezetoseg full barom, hogy egy ilyen meccset lekotottek. De legalabb a szerzodesbe belefoglaltak volna, hogy jatekra tokeletesen alkalmas palyan jatsszak le a meccset.
Benne volt a pakliban, hogy leserulhet Hazard, Kepa, Azpi akarki. Balszerencse, hogy mar megint Ruben. A masik, hogy “Rubennek problemai vannak a hataval minek jatszatta ez a barom digo”, ha jol tudom az achilles serulesnek nem sok koze van a hathoz. Minden szarert nem kell ot elovenni, mikozben a hata kozepere nem kivanta ezt az utazast.
Ha az volt a szerződésben, hogy az ÖSSZES felnőtt játékost játszatni kell, akkor megkövetem Sarri-t (de csak őt), de ki hallott már ilyen fogyatékos feltételről? Azt ne mondja nekem senki, hogy az ilyen hakni meccseken kötelezően MINDENKINEK játszania kell. Majdhogynem az alap csapattal álltunk fel és toltunk egy teljes félidőt, játszott a legnagyobb sztárunk is, mégis mi a búbánatos faszt akartak még a szervezők? Követelőzni tudnak, de játékra alkalmas pályát összehozni már nem. Szarháziak.
Valószínűleg pedig ez volt a helyzet. Ezért fizettek, nem a tartalék csapatért. Hazardot komolyabb, téttel bíró meccsekről is kihagyta ha pihennie kellett, ha tehette volna biztos, hogy nem játszatja egy ilyen fisz-fasz meccsen. Egyszerűen nem értem miért kellett nekünk ez a meccs. Nemsoká jön a szokásos nyári felkészülés, miért nem ért volna rá akkor? Rengeteg utazás, vállalhatatlan kikötések és játszhatatlan minőségű pálya. Vicc az egész.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5333 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
edeskeves írta:Elsosorban nem Sarrit hibaztatnam, mivel nyiltan kimondta, hogy SAJNOS mennikell es inkabb pihennenek a jatekosok. Gondolom nem viccbol kuldte fel ezt a csapatot, a vezetoseg full barom, hogy egy ilyen meccset lekotottek. De legalabb a szerzodesbe belefoglaltak volna, hogy jatekra tokeletesen alkalmas palyan jatsszak le a meccset.
Benne volt a pakliban, hogy leserulhet Hazard, Kepa, Azpi akarki. Balszerencse, hogy mar megint Ruben. A masik, hogy “Rubennek problemai vannak a hataval minek jatszatta ez a barom digo”, ha jol tudom az achilles serulesnek nem sok koze van a hathoz. Minden szarert nem kell ot elovenni, mikozben a hata kozepere nem kivanta ezt az utazast.
Ha az volt a szerződésben, hogy az ÖSSZES felnőtt játékost játszatni kell, akkor megkövetem Sarri-t (de csak őt), de ki hallott már ilyen fogyatékos feltételről? Azt ne mondja nekem senki, hogy az ilyen hakni meccseken kötelezően MINDENKINEK játszania kell. Majdhogynem az alap csapattal álltunk fel és toltunk egy teljes félidőt, játszott a legnagyobb sztárunk is, mégis mi a búbánatos faszt akartak még a szervezők? Követelőzni tudnak, de játékra alkalmas pályát összehozni már nem. Szarháziak.
Altalaban mikor lekotik az ilyen meccseket belefoglaljak a szerzodesekbe, hogy milyen csapattal kell reszt venni, mivel ennek tukreben kalkulaljak az arat is, amit kap a klub ezert. Mindenki a fullos csapatot akarja latni es nem a tartalekokat 1-2 nagyobb nevvel kiegeszulve. Nyilvan nem lattam a szerzodest, de gondolom igy lehetett. Ruben szempontjabol ez nyilvan pech, de ha jol tudom (nem kovettem ezt a meccset egyaltalan) meg csak kezdo sem volt. Sarrit egyaltalan nem erzem ludasnak ebben, ugyanugy leserulhetett volna Hazard is, na akkor mihez kezdenenk..
A legfobb ludas a vezetoseg aki leszervezte ezt a turat a kovetkezo pedig a szervezok, akik ilyen palyan jatszattak le a meccset.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5334 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:Elsosorban nem Sarrit hibaztatnam, mivel nyiltan kimondta, hogy SAJNOS mennikell es inkabb pihennenek a jatekosok. Gondolom nem viccbol kuldte fel ezt a csapatot, a vezetoseg full barom, hogy egy ilyen meccset lekotottek. De legalabb a szerzodesbe belefoglaltak volna, hogy jatekra tokeletesen alkalmas palyan jatsszak le a meccset.
Benne volt a pakliban, hogy leserulhet Hazard, Kepa, Azpi akarki. Balszerencse, hogy mar megint Ruben. A masik, hogy “Rubennek problemai vannak a hataval minek jatszatta ez a barom digo”, ha jol tudom az achilles serulesnek nem sok koze van a hathoz. Minden szarert nem kell ot elovenni, mikozben a hata kozepere nem kivanta ezt az utazast.
Ha az volt a szerződésben, hogy az ÖSSZES felnőtt játékost játszatni kell, akkor megkövetem Sarri-t (de csak őt), de ki hallott már ilyen fogyatékos feltételről? Azt ne mondja nekem senki, hogy az ilyen hakni meccseken kötelezően MINDENKINEK játszania kell. Majdhogynem az alap csapattal álltunk fel és toltunk egy teljes félidőt, játszott a legnagyobb sztárunk is, mégis mi a búbánatos faszt akartak még a szervezők? Követelőzni tudnak, de játékra alkalmas pályát összehozni már nem. Szarháziak.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5335 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sarri is egy idiota, hogy a csapat porcelanbabajat palyara kuldi egy ilyen semmit nem ero meccsen, de konyorgom, ilyen meccset miert kell lekotni az EL-donto elott? Azert szezon kozben eleg nagy volt ra az esely, hogy dontozni fogunk ebben a sorozatban. Szerintem ez az Arsenalnak oriasi elony, akik ezekben a pillanatokban is pihennek, keszulnek a meccsre, mi meg jo esellyel max repulon vagyunk, es atutazzuk a vilagot egy ilyen meccs elott. Kabare..Mar egy-ket honappal neztem, hogy ez nagyon szarul fog ki jonni.

Szerk.: Gareth Southgate confirms that Ruben Loftus-Cheek was in his England squad before he picked up the injury last night. Another huge blow for the Chelsea man. #cfc

Gratulalok.
Ohh Chelsea we love you..

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5336 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Elsosorban nem Sarrit hibaztatnam, mivel nyiltan kimondta, hogy SAJNOS mennikell es inkabb pihennenek a jatekosok. Gondolom nem viccbol kuldte fel ezt a csapatot, a vezetoseg full barom, hogy egy ilyen meccset lekotottek. De legalabb a szerzodesbe belefoglaltak volna, hogy jatekra tokeletesen alkalmas palyan jatsszak le a meccset.
Benne volt a pakliban, hogy leserulhet Hazard, Kepa, Azpi akarki. Balszerencse, hogy mar megint Ruben. A masik, hogy “Rubennek problemai vannak a hataval minek jatszatta ez a barom digo”, ha jol tudom az achilles serulesnek nem sok koze van a hathoz. Minden szarert nem kell ot elovenni, mikozben a hata kozepere nem kivanta ezt az utazast.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5337 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Simon Phillips @SiPhillipsSport

Now confirmed, Ruben Loftus-Cheek has ruptured his Achilles’ tendon...

Szétbasz az ideg

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5338 Hozzászólás Szerző: Dante »

A brit bulvár achillest írt, tehát ugyanúgy mint CHO, legjobb esetben fél év kihagyás, és akkor örülhetünk ha olyan lesz, mint volt.

De mint mondtam, metro, guardian és társai, tehát nem 100%.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5339 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Bandi írta:Ne temessük azért RLC-t, haza se értek még Londonba, nyilván senki nem vizsgálta még meg. Egyedül Alonso nyilatkozott a meccs után hogy szerinte az achillese sérült, ebből sikerült ezt a "hírt" összerakni. Szóval van még azért remény hogy nem olyan súlyos a sérülés.
Akármennyire igaz a hír, már a tény hogy mankóval hagyta el a stadiont nem túl bíztató.

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#5340 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ne temessük azért RLC-t, haza se értek még Londonba, nyilván senki nem vizsgálta még meg. Egyedül Alonso nyilatkozott a meccs után hogy szerinte az achillese sérült, ebből sikerült ezt a "hírt" összerakni. Szóval van még azért remény hogy nem olyan súlyos a sérülés.

Válasz küldése