Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5081 Hozzászólás Szerző: misakd »

Joey írta:Láttam játszani nem egyszer. És semmi olyat nem láttam amitől annyira el kellene ájulni. Egy holland bajnokságba jó. Enny. Szerintem. De persze én se verném a fejemet a falba, ha itt is hasonlót játszana jövőre.
hagyjuk már ezt, semmitol nem kell elajulni csak ha Joe Cole csinal 2 bicikli cselt ugye?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5082 Hozzászólás Szerző: misakd »

Joey írta:Nem akarlak elkeseríteni, de Di Maria lehet hogy többet tett le az asztalra, mint Stoch, sőt.....
Di Maria 78 bajnoki meccsen 9 gól
Stoch 23 bajnoki meccsen 8 gól
a két bajnokság kb. ugyanaz a színvonal

mindketten valogatottak és ott 1 golt szereztek
és Stoch fiatalabb

Szerintem nem tett le sokkal többet sőt semmivel töbet az asztalra Di Maria :wink:

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5083 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Láttam játszani nem egyszer. És semmi olyat nem láttam amitől annyira el kellene ájulni. Egy holland bajnokságba jó. Enny. Szerintem. De persze én se verném a fejemet a falba, ha itt is hasonlót játszana jövőre.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5084 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Joey írta:
Stoch angliaban is remekelt, utanpotlas legjobbja volt... Ugyan azzal a jatekkal csinal hulyet hollandiabol. Amugy sem ertem Joey, hogy varhatsz egy felfuttatott portugalt, amikor a mi tulajdonunkban all hollandia egyik egjobb teljesitmenyt nyujto jatekosa.
A tartalékoknál kb. inden 2. játékosunk nagy tehetség volt... Ott volt Di Santo aki első évében sorra lőtte a gólokat. Idén 1-nél tart. De még rengeteget lehetne sorolni... Sinclair, Jimmy Smith, stb, stb.... A holland bajnokság arra jó, hogy a középszerűnél kicsit jobb játékosok, kiemelkedőt tudjanak nyújtani.... Semmi másra.
Igen, meg jo hogy ilyen pozitiv vagy, elvegre cfc szurkolok vagyunk, hozzuk kontenerekben a legiosokat, ketezrevel!

Mit varsz tole, a (tudtommal) elso kolcsonadasa utan? A tartalekoknal kituno volt, most pedig kolcsonadtak, es 100%ot belead a jatekba.
Kerdem en, mit szeretnel? Mit erjen el?
Masodik vagy harmadik lett egy szavazason, ahol a bajnoksag legjobbjait soroltak fol.
Egy aranylabda, vagy aranycipo jobban mutatna, alairom, de ez elvarhato?

Szerintem, Te meg nem lattad jatszani, tessek, nezd meg:
http://www.livesport.cc/index.php?ugras ... s_id=27483" onclick="window.open(this.href);return false;

Most kezdodott. Nem lattam a kezdot, de azthiszem jatszik! Aranyszinu cipojerol konnyen felismerhto. Jobb es bal szelen keresd.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5085 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Stoch angliaban is remekelt, utanpotlas legjobbja volt... Ugyan azzal a jatekkal csinal hulyet hollandiabol. Amugy sem ertem Joey, hogy varhatsz egy felfuttatott portugalt, amikor a mi tulajdonunkban all hollandia egyik egjobb teljesitmenyt nyujto jatekosa.
A tartalékoknál kb. inden 2. játékosunk nagy tehetség volt... Ott volt Di Santo aki első évében sorra lőtte a gólokat. Idén 1-nél tart. De még rengeteget lehetne sorolni... Sinclair, Jimmy Smith, stb, stb.... A holland bajnokság arra jó, hogy a középszerűnél kicsit jobb játékosok, kiemelkedőt tudjanak nyújtani.... Semmi másra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5086 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Norbertoo írta:
Ezeket a neveket minek írod ide? Szerinted a portugál bajnokságból nem lehet kapásból felsorolni 5 játékost, aki náluk jobban bevált (főleg Robbennél, mert zseninek zseni, csak ezt évente kb. 5 meccsen tudja megmutatni, mert egyébként harcképtelen) ?

Azt meg, hogy Di María 36 milla, azt gondolom egyesek a Benfica klubvezetésétől tudják, mert ilyeneket tuti, hogy nem nyilatkoznak a sajtónak (max. a sok szennylap találja ki, ahogy az lenni szokott)

Amúgy ha már itt tartunk, akkor szerintem Dzsudzsák előrébb jár Stochnál, és ő sem tud minden meccset felejthetetlent nyújtani... Ezt csak azért mondom, mert most úgy várják itt párán Mirot, mint a messiást, de attól még, hogy remekel egy holland bajnokságban, attól még nem hiszem, hogy a PL-ben is hasonló szinten fog tudni játszani az első évben, amikor komolyan számolnak vele (bár még ez sem biztos, hogy így lesz)...
Stoch angliaban is remekelt, utanpotlas legjobbja volt... Ugyan azzal a jatekkal csinal hulyet hollandiabol. Amugy sem ertem Joey, hogy varhatsz egy felfuttatott portugalt, amikor a mi tulajdonunkban all hollandia egyik egjobb teljesitmenyt nyujto jatekosa.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kölcsönjátékosok

#5087 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Norbertoo írta:
Joey írta:
Egyetértek. Már többször is előfordult, hogy a portugál bajnokságban remekeltek a játékosok, s aztán máshol semmi.
És ez a hollandra hatványozottam igaz.
Robben? Nistelrooy?
Ezeket a neveket minek írod ide? Szerinted a portugál bajnokságból nem lehet kapásból felsorolni 5 játékost, aki náluk jobban bevált (főleg Robbennél, mert zseninek zseni, csak ezt évente kb. 5 meccsen tudja megmutatni, mert egyébként harcképtelen) ?

Azt meg, hogy Di María 36 milla, azt gondolom egyesek a Benfica klubvezetésétől tudják, mert ilyeneket tuti, hogy nem nyilatkoznak a sajtónak (max. a sok szennylap találja ki, ahogy az lenni szokott)

Amúgy ha már itt tartunk, akkor szerintem Dzsudzsák előrébb jár Stochnál, és ő sem tud minden meccset felejthetetlent nyújtani... Ezt csak azért mondom, mert most úgy várják itt párán Mirot, mint a messiást, de attól még, hogy remekel egy holland bajnokságban, attól még nem hiszem, hogy a PL-ben is hasonló szinten fog tudni játszani az első évben, amikor komolyan számolnak vele (bár még ez sem biztos, hogy így lesz)...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5088 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Robben? Nistelrooy?
Kezman, Huntelaar, Kalou...

Úha két példa. :lol: :lol: Ronaldo. Asszem ez az egy már most több mintdent elért mint az a kettő... És pl. Robben nem hiszem hogy egyénileg akkora karriert futott be.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kölcsönjátékosok

#5089 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Joey írta:
Egyetértek. Már többször is előfordult, hogy a portugál bajnokságban remekeltek a játékosok, s aztán máshol semmi.
És ez a hollandra hatványozottam igaz.
Robben? Nistelrooy?

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5090 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Egyetértek. Már többször is előfordult, hogy a portugál bajnokságban remekeltek a játékosok, s aztán máshol semmi.
És ez a hollandra hatványozottam igaz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kölcsönjátékosok

#5091 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta:
Joey írta:Nem akarlak elkeseríteni, de Di Maria lehet hogy többet tett le az asztalra, mint Stoch, sőt.....
Di Maria sztem tobb lehetoseget kapott letenni barmit is az asztalra. Stochnak ez az elso szezonja ahogy szem elott jatszhat.
Di Maria ellen szoljon, hogy latin, es egy Latin bajnoksagban tette le azt, amit letett, es Stoch mellett szoljon, hogy olyan jatekkal lett Hollandia egyik legjobbja egy (nevet nem ismerem) szavazason, ami angliaba forrt ki. Raadasul az UEFA kupaban is pazarul jatszott...

Sztem akinek tobb eselye van bevallni, az Stoch, es o eleg olcson megvan:)
Egyetértek. Már többször is előfordult, hogy a portugál bajnokságban remekeltek a játékosok, s aztán máshol semmi. Stoch nagyon jó, szerintem mindketten hasonlót tettek le az asztalra, de Stoch nekünk ingyen van, s Di Maria 36 millió. Én Stoch mellé tenném a voksomat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5092 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Joey írta:Nem akarlak elkeseríteni, de Di Maria lehet hogy többet tett le az asztalra, mint Stoch, sőt.....
Di Maria sztem tobb lehetoseget kapott letenni barmit is az asztalra. Stochnak ez az elso szezonja ahogy szem elott jatszhat.
Di Maria ellen szoljon, hogy latin, es egy Latin bajnoksagban tette le azt, amit letett, es Stoch mellett szoljon, hogy olyan jatekkal lett Hollandia egyik legjobbja egy (nevet nem ismerem) szavazason, ami angliaba forrt ki. Raadasul az UEFA kupaban is pazarul jatszott...

Sztem akinek tobb eselye van bevallni, az Stoch, es o eleg olcson megvan:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#5093 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Nem akarlak elkeseríteni, de Di Maria lehet hogy többet tett le az asztalra, mint Stoch, sőt.....

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5094 Hozzászólás Szerző: misakd »

jatekos szempontjabol is hiba lenne 4-3-3ban elöl csak Drogbanak van biztos helye a csapatban siman bejatszhatja magat Miro jó jatekal

És nem kell igazolni össze vissza holmi Di mariakat

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5095 Hozzászólás Szerző: Bubi »

misakd írta:
Bubi írta:Stoch ismet jatszott a hetvegen, habar golt nem rugott, nagyon szepen jatszott!
jövöre remelem nem adjuk el, szibahoztak PSVel és AJAXal .
Hatalmas hiba lenne őt eladni inkabb vigyek Kalout vagy Sinclair.
Reszunkrol hiba lenne, a jatekos szemszogebol nem biztos, sott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5096 Hozzászólás Szerző: misakd »

Bubi írta:Stoch ismet jatszott a hetvegen, habar golt nem rugott, nagyon szepen jatszott!
jövöre remelem nem adjuk el, szibahoztak PSVel és AJAXal .
Hatalmas hiba lenne őt eladni inkabb vigyek Kalout vagy Sinclair.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5097 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Stoch ismet jatszott a hetvegen, habar golt nem rugott, nagyon szepen jatszott!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5098 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Edrekes modon stoch csere, most az 50. percben jarnak, es a werder vezet 3-1re, a twentenek 1 gol kell a tovabbjutashoz. Valoszinuleg stoch beall.

szerk: 4-1, pizzaro mesterharmast rugott. 2 gol kell a twentenek, stoch meg a padon.
szerk: volt ket csere, ot meg nem hozta be. Nem ertem Steve McLarent, Stoch nelkul nulla a twente.

Szerk: na jo kinyomtam, 75. percben utolso cserere valami hulyegyereket hozott be, stoch meg a padon... Down koros ez a McLaren...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kölcsönjátékosok

#5099 Hozzászólás Szerző: misakd »

Egyetértek Bubival jövöre Stochnak a Chelsea kezdöjeben a helye!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#5100 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Akit erdekel Miroslav Stoch jateka a twenteben, annak ajanlom a twente hivatalos honlapjat;
http://www.fctwente.nl/eredivisielive/" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt lathato a mai Werder bremen - Fc Twente UFA cup meccs, 21:05 -os kezdettel, plusz a szezonjuk minden meccserol van egy alapos osszefoglalo!(kulon ajanlom az Anderlecht - twente meccset, bolondot csinal az anderlachtbol)

Egyebkent Stoch biztatoan jol jatszik az UFA kupaban is, egyaltalan nincs megilletodve. A Twente nagy erossege! Villamgyors, egyszeru de hatasos cselekkel, lehet hogy csak haluzom, de nekem o Robben Junior (robben = messias), jatekra inkabb J.Colera hasonlit, fenykoraban.

Kivalo a helyzetfelismero kepessege, gyonyoruek a beadasai, pazar inditasok... Bal szelen tobbet latni, de jobboldalon is feltunik. Szerintem pont egy ilyen jatekosra van szuksegunk.

Kép

Webforditoval probaltam kisilabizalni a kep keszultjenek miertjet, azthiszem az a lenyeg, hogy csinaltak rola egy ilyen kepet, es igy orokkel halhatatlan lesz a fc twente szurkolok szemeben a 20 eves jatekos, miutan visszatert angliaba.

Sokan lathattatok mar a goljait, aki meg nem, annak ajanlom figyelmebe:
http://www.youtube.com/watch?v=7edtqRv9Iyo" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. február 25., csütörtök 19:39-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése