Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4881 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:Salah közben 9 góljával vezeti a PL góllövőlistáját.. Rád nézek, José.
Nagyon sokat fejlődött ahhoz képest ami itt volt. Szerintem senki nem gondolta volna, hogy idáig jut. Baromira érzi a Pool taktikáját és a kaput, az egyszer biztos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4882 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Salah közben 9 góljával vezeti a PL góllövőlistáját.. Rád nézek, José.
Itt van helyette Pedro :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4883 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Salah közben 9 góljával vezeti a PL góllövőlistáját.. Rád nézek, José.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4884 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Felidoben Arsenal-Sp*rs 2-0. Jo lenne ha igy maradna, a csirkeket meg is eloznenk egy gyozelemmel. Biztos adna egy plusz motivaciot a fiuknak ez az eredmeny es Conte kisajtolna beloluk a 3 pontot.
Remelem marad a kp-n a Kante-Bakayoko-Fabregas harmas. Aztan az se erdekel ha Azpi odavarazsol Morata fejere egy jo lasztit es azzal nyerunk 1-0-ra de jo lenne nyomast gyakorolni a ket manchesteri csapatra.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4885 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hivatalos (Moyes), kiesett a West Ham! :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4886 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért kicsit sem gyanús, hogy a válogatott szünet elött "hirtelen" kidőlnek a kulcsjátékosok. Nekik van eszük és bejátszák azt amit nekünk is kéne. Azért tudjuk, hogy Kanté és Hazard is a válogatott meccseken sérültek meg és tudjuk, hogy ment nélkülük. :evil:
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) tájékoztatása szerint Raheem Sterling, Jordan Henderson és Fabian Delph kihagyja a válogatott soron következő felkészülési mérkőzéseit.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#4887 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Николаевич írta:
almos írta:Bilic out. Sajnálom, mert jól indult a pályafutása a WHU-nál, de már tavaly is gondok voltak, idén pedig pocsék teljesitményt nyújtanak. Kiváncsi vagyok ki jön helyette.

A mai viszonyokhoz képest így is rengeteg türelmet kapott, csoda hogy eddig húzta.

Ha tökös a West Ham bevàllal egy jó De Boert :)

Pardew-nak nincs csapata, nem lepne meg ha ő jönne tüzet oltani, mint a Palace-nál Woy.
Meglepődnék ha de Boer-t a közeljövőben, bármilyen első osztályú csapat a top 5 bajnokságból alkalmazná. Az Inter-nél is megbukott, de a Palace-al égett igazán nagyot. Nem hiszem, hogy egy épeszű klubigazgató ezek után számításba venné őt, talán Hollandiában lenne újra esélye.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4888 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Bilic out. Sajnálom, mert jól indult a pályafutása a WHU-nál, de már tavaly is gondok voltak, idén pedig pocsék teljesitményt nyújtanak. Kiváncsi vagyok ki jön helyette.

A mai viszonyokhoz képest így is rengeteg türelmet kapott, csoda hogy eddig húzta.

Ha tökös a West Ham bevàllal egy jó De Boert :)

Pardew-nak nincs csapata, nem lepne meg ha ő jönne tüzet oltani, mint a Palace-nál Woy.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#4889 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az übervicc Moyes :lol:

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#4890 Hozzászólás Szerző: almos »

Bilic out. Sajnálom, mert jól indult a pályafutása a WHU-nál, de már tavaly is gondok voltak, idén pedig pocsék teljesitményt nyújtanak. Kiváncsi vagyok ki jön helyette.
LAMPARD#8

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4891 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

rafanadal írta:
DrAd írta:Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.
Igen, viszont ebben mindig lesz egy érdekkonfliktus, hogy egyesek felrakják a rendes kezdőt és mások próbálnának fiatalokat játszatni. Ha kiesnek az a baj, ha a fiatalok egész szezonban nem kapnak lehetőséget az a baj. Akkor csináljanak egy tartalék kupát vagy valami olyasmit, mint az utánpótlás csapatoknál, hogy 3 felnőtt játszhat maximum.
Ezzel viszont megint az a baj, hogy ilyen kupák, versenysorozatok léteznek, és ezekben szerepelnek is a tartalékok. Ez a ligakupa lehetőség azért kiváló nekik, mert pont találkozhatnak felnőtt játékosokkal, rendes keretekkel és kipróbálhatóak itt, nem okoz különösebben nagy kockázatot, ha esetleg nem válnak be rögtön.

Ha olyan lenne a rendszer, mint amit te felvázoltál, 90%-unk nem követné rendszeresen a versenysorozat eseményeit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#4892 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

DrAd írta:Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.
Igen, viszont ebben mindig lesz egy érdekkonfliktus, hogy egyesek felrakják a rendes kezdőt és mások próbálnának fiatalokat játszatni. Ha kiesnek az a baj, ha a fiatalok egész szezonban nem kapnak lehetőséget az a baj. Akkor csináljanak egy tartalék kupát vagy valami olyasmit, mint az utánpótlás csapatoknál, hogy 3 felnőtt játszhat maximum.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Premier League

#4893 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Egyáltalán nem értek egyet az előttem hozzászólókkal. Én szeretem nézni, ahogyan a fiatalok és a kevesebb lehetőséget kapók megmutatják magukat a pályán, és a ligakupa pont erre való, az ellentmondás onnan adódik, hogy néhány edző nyilvánosan leszólja, majd felrakja a teljes kezdőt. Most akkor komolyan veszik, vagy nem? Ha már úgyis annyira lényegtelen, akkor tessék a nagyobb csapatok ellen és a döntőben is a fiatalokat játszatni! Egyébként is Musonda, Kenedy és társai úgysem kapnak elég lehetőséget, főleg ha még ez a kupa sem lenne.

Az FA kupa meg ugyanolyan kupa, mint minden országban, nem tudom miért lenne lényegtelenebb, mint a német, vagy a spanyol. Persze minden csapatnak megvan a prioritási sorrendje a bl, bajnkság és kupák között, viszont a keret nem 11 emberből áll. Akinek meg mégis, az vállalja a felelősséget, és ne panaszkodjon a terhelés miatt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#4894 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem így is sok nekik a terhelés, fölösleges egy adott országban két kupának lennie. Legyen egy és annak legyen rangja.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4895 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta:Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Mint már írtam nem csak tavaly, hanem 10 éve is, az FA (az én véleményem alapján) és a Liga kupa a vigaszdíj. Kiváltképp bírom, amikor edzők és az adott csapat szurkolói odamondják az év végén: "kiestünk a Bl-ből, 3-ok lettünk a bajnokságban, de MEGVAN AZ FA kupa!"

oké. gratulálok.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4896 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Én inkább ezt úgy fogalmaznám meg, hogy a szezon ebben a szakaszában még mindenki leszarja, ha kiesik a csapat a tartalékokkal, hát kiesett, ez van. Ha viszont már eljutott az elődöntőig, akkor meg "illene már megnyerni", meg "tegyük már oda magunkat, mégiscsak egy trófea" váltja fel a korábbi hozzáállást.

Ehhez jönnek még hozzá azok a sorsolások, amikor két nagy csapatot sorsolnak össze egymással. Az mindig külön történet.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4897 Hozzászólás Szerző: laczze »

Vicc, hogy elvileg minden nagycsapat leszarja, közbe meg mind az a 5-6 csapat a kezét összetenné év végén ha megtudná legalább azt nyerni. Legalább azt vagy kiegészíteni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4898 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Remek időzítés, akkor most aggódhatunk, hogy úgy fognak feltámadni ellenünk, mint legutóbb a Palace edző váltás után?!
Nem tudom te hogy vagy vele, de én abszolút nem aggódok, hogy mi lesz a ligakupával. Pár napja olvastam Conte nyilatkozatát arról, miszerint teljesen feleslegesnek tartja ezt a sorozatot, én teljesmértékben egyetértek vele. Ha lenne C csapatunk, akkor őket látnám szívesen játszani ebben a sorozatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4899 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Zsolti írta:
Drogbert írta:
kazomester írta:HUDDERSFIELD 2-0 MAN UTD, érdemes lehet belenézni :)
Lindelof oriasit hibazott...szetszedtek ot es a baratnoet a szurkolok a twitteren :))
Mit csináld leirnád röviden mert nem láttam a meccset?
David Luiz kib#szta volna a stadionbol a labdat erre lindelof lehuzza a fejet :mrgreen: es hadja, hogy a Huddersfield 2-el vezessen 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4900 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Remek időzítés, akkor most aggódhatunk, hogy úgy fognak feltámadni ellenünk, mint legutóbb a Palace edző váltás után?!

Válasz küldése