Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3139
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4541 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Londonban él a családja és biztos számít Conte is, meg hogy itt a barcaval, reallal ellentétben ő lenne a legnagyobb király.
Viszont kb ugyanennyi ellenérv is van, szóval szerintem sincs sok esélyünk rá, csak ha nagyon-nagyon akarná Abra. Egyébként álom kategória Bale-nek és a fékek távozásának örülnék csak annyira mint neki
Minden csak penz kerdese..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4542 Hozzászólás Szerző: Dante »

Londonban él a családja és biztos számít Conte is, meg hogy itt a barcaval, reallal ellentétben ő lenne a legnagyobb király.
Viszont kb ugyanennyi ellenérv is van, szóval szerintem sincs sok esélyünk rá, csak ha nagyon-nagyon akarná Abra. Egyébként álom kategória Bale-nek és a fékek távozásának örülnék csak annyira mint neki

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4543 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem értem minek választana minket akár a Juve, akár a többi kérője helyett, én nem látok a megvételére sok esélyt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#4544 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:Pogba nevét dobták be újra. Állítólag biztosan teszünk ajánlatot érte a nyáron aminek része lenne Cuadrado és Oscar is.
Ha mindkettőt belevonnánk, akkor kb 30 milliót kellene még ráfizetnünk. Túl szép, hogy igaz legyen... :D

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#4545 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pogba nevét dobták be újra. Állítólag biztosan teszünk ajánlatot érte a nyáron aminek része lenne Cuadrado és Oscar is.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#4546 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

A tegnapi meccs elején mondta a kommentátor, hogy Conte a jelenlegi keretből beszélgetett már a játékosokkal. Nyílván így neki is tisztább lesz a kép, ki megy/marad kit akar megtartani/elengedni, illetve közben gondolom a játékosokat is figyeli.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolások

#4547 Hozzászólás Szerző: bNc »

Chester írta:
andrewm93 írta:Mivel látom, hogy az idei szezonról már nem igen van kedve a fórumnak beszélgetni, felhoznék egy másik témát. Ti személy szerint milyen posztra hoznátok új embereket, kiket, ha esetleg van konkrét elképzelésetek, és kiket nem szeretnétek látni jövőre a keretben?
Attól függ kire nem számít Conte. Hiú ábránd, hogy a fiatalokat és a kölcsönben lévő játékosokat kipróbálja, hiszen júliusig rá se néz a keretre. Sportigazgató legyen, az a legfontosabb.
Szerintem már most is nézi a keretet. Sőt, szerintem már hónapok óta nézegeti ő a keretet. És ha van esze akkor kikéri Hiddink véleményét is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4548 Hozzászólás Szerző: Chester »

andrewm93 írta:Mivel látom, hogy az idei szezonról már nem igen van kedve a fórumnak beszélgetni, felhoznék egy másik témát. Ti személy szerint milyen posztra hoznátok új embereket, kiket, ha esetleg van konkrét elképzelésetek, és kiket nem szeretnétek látni jövőre a keretben?
Attól függ kire nem számít Conte. Hiú ábránd, hogy a fiatalokat és a kölcsönben lévő játékosokat kipróbálja, hiszen júliusig rá se néz a keretre. Sportigazgató legyen, az a legfontosabb.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#4549 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Mivel látom, hogy az idei szezonról már nem igen van kedve a fórumnak beszélgetni, felhoznék egy másik témát. Ti személy szerint milyen posztra hoznátok új embereket, kiket, ha esetleg van konkrét elképzelésetek, és kiket nem szeretnétek látni jövőre a keretben?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4550 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea are planning a squad overhaul this summer with 24-year-old Oscar set to be placed on the transfer market ahead of Antonio Conte’s arrival, according to The Times.

Egyre több ehhez hasonló pletykát lehet olvasni, remélhetőleg van valóságalapja. :D
Chester írta:Conte stílusához szerintem nem illik James, hiába jó játékos. Előbb fogja megtartani Cuadradot minthogy Iscot vagy Jamest beépítse akár szélsőnek, akár CM-nek (merthogy szerintem a 4-2-3-1-et hanyagolni fogja).

Nézegetve itt a Serie A-t, mivel várhatóan onnan lesz nagyobb mozgás, nézegettem pár játékost. A szokásos nevek (Nainggolan, Manolas, Pjanic, Higuain, Bonucci stb) mellé kerestem pár játékost, aki Conte rendszerébe illene, őket találtam. (Szabi biztos ki tudja majd egészíteni)

- Felipe Anderson: Én annyira nem vagyok tőle hanyatt esve, de szélsők kellenek, és ő a legjobbak között van a bajnokságban. Mondjuk ha tényleg 50 millió euró alatt szóba sem állnak a vevőkkel, akkor hagyni kell a picsába.
- Jorginho: Conte most kezdi felfedezni, már a válogatottba is behívta. Ahogy nézegettem róla videókat meg statisztikákat, Verrattira hasonlít a leginkább a játéka, 24 éves, nem tartanám rossz üzletnek, ha Nainggolan például nem jön össze.
- Allan: Ő is a Napoliban tolja, és elég jól. Brutálisan jó labdaszerző, aki előrejátékban sem fogyatékos. Valamelyiküket jó lenne megszerezni.
- Diawara: 18 évesen stabil kezdő a Bolognában, elég jó statisztikái vannak. Guineai védekező középpályás, ha nem is megvenni, de felírni a nevét mindenképp érdemes lenne.
Cuadradot szerintem is marasztalni fogja Conte, az ő rendszerébe kellenek a hozzá hasonló univerzális játékosok, és az ilyenekből most hiány van nálunk.

A neveket akiket említettél:
Anderson szerintem a MU-ba fog szerződni, egyébként egy nagyon penge játékos, csak a formáját kéne állandósítania, mert az eléggé hullámzó. Ha Hazard távozik, akkor őt el lehetne hozni a helyére (persze nem 50 milliókért).
Jorginho valóban nem rossz, de szerintem nincs meg benne az az extra, ami kéne nekünk. Verrattira tényleg hajaz, de azért jelentős különbség van köztük, és én nem látom Jorginhoban azt a bizonyos pluszt.
Allanra mind igaz amit írtál, sokkal inkább őt választanám ebből a kettősből.
Diawarat túl sokszor nem láttam, de tehetségesnek tűnik, elég sokan szeretnék már most megszerezni.

Hát ha a SerieA-ból kell neveket mondani, én szélsővédő poszton számítok erősítésre. Ezt már múltkor is írtam, hogy nem valami extra a felhozatal, de a Napoliból Hysaj vagy Ghoulam, esetleg a Fiorentinából Marcos Alonso jó választás lenne. Utóbbi tökéletesen is passzolna Conte rendszerebé.

Középpályára és előrébb az említetteken és a csapattal hírbe hozott neveken kívül nem igazán tudnék mondani olyat, aki komolyabban számításba jöhetne.
Николаевич írta: Nekem Bernardeschi tetszik Olaszországból. Mind a két oldalon bevethető, nagyon jó kis szélső. Jó szezonja van, Conte most hívta be először az Azurriba, 21 éves a srác. A Napoliban az általad említett két középpályáson kívül Insigne és Koulibaly az akit talán érdemes lenne megfontolni, meg én azt se bánnám ha Salah maradna.
Bernardeschi még nagyon fiatal, van is benne hosszabb távon lehetőség, de én nem ájulok el tőle jelenleg. Koulibaly az engem egy az egyben egy kicsivel jobb kiadású Sakhora emlékeztet, jók a kvalitásai és vannak kiváló meccsei, de egy időzített bomba, bármilyen látszólag ártalmatlan helyzetben benne van a hiba. Insignét én nem csípem, szerintem túlértékelt picit, mondjuk a rúgótechnikája az pazar, azt aláírom.
Chester írta:Nekem Dembele a favoritom a Rennes-ből, de még ő is baromi fiatal, Bernandeschit nem ismerem. A Bundesliga is tele van fasza szélsőkkel, remélem sikerül legalább egy értelmes játékost venni.
Dembele tuti a Bayernbe megy a hírek szerint, én még nem láttam játszani, de videók alapján sztár kaliber lehet.
Chester írta:Kantenak allitolag 20 millio fontos elengedesi zaradek van a szerzodesebe, remelem kiperkaljuk.
BL nélkül szerintem esélytelen sajnos, pedig nem semmi üzlet lenne. Helyette jöhetne Krychowiak. 4-3-3-ban vele és Nainggolannal egészen brutál középpályánk lenne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4551 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta:Kantenak allitolag 20 millio fontos elengedesi zaradek van a szerzodesebe, remelem kiperkaljuk.
Egy pillanatig sem szabadna habozni. Kb. a modern kiadású Makelele a csávó. Más kérdés, hogy mennyire akar a BL-ben játszani jövőre, mert akkor labdába se rúghatunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4552 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kantenak allitolag 20 millio fontos elengedesi zaradek van a szerzodesebe, remelem kiperkaljuk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4553 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:...meg én azt se bánnám ha Salah maradna.
Történt valami változás? Tudtommal az az üzlet már le van zsírozva és júl. 1-től 15m euró ellenében a Roma játékosa.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4554 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nekem Dembele a favoritom a Rennes-ből, de még ő is baromi fiatal, Bernandeschit nem ismerem. A Bundesliga is tele van fasza szélsőkkel, remélem sikerül legalább egy értelmes játékost venni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4555 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:Conte stílusához szerintem nem illik James, hiába jó játékos. Előbb fogja megtartani Cuadradot minthogy Iscot vagy Jamest beépítse akár szélsőnek, akár CM-nek (merthogy szerintem a 4-2-3-1-et hanyagolni fogja).

Nézegetve itt a Serie A-t, mivel várhatóan onnan lesz nagyobb mozgás, nézegettem pár játékost. A szokásos nevek (Nainggolan, Manolas, Pjanic, Higuain, Bonucci stb) mellé kerestem pár játékost, aki Conte rendszerébe illene, őket találtam. (Szabi biztos ki tudja majd egészíteni)

- Felipe Anderson: Én annyira nem vagyok tőle hanyatt esve, de szélsők kellenek, és ő a legjobbak között van a bajnokságban. Mondjuk ha tényleg 50 millió euró alatt szóba sem állnak a vevőkkel, akkor hagyni kell a picsába.
- Jorginho: Conte most kezdi felfedezni, már a válogatottba is behívta. Ahogy nézegettem róla videókat meg statisztikákat, Verrattira hasonlít a leginkább a játéka, 24 éves, nem tartanám rossz üzletnek, ha Nainggolan például nem jön össze.
- Allan: Ő is a Napoliban tolja, és elég jól. Brutálisan jó labdaszerző, aki előrejátékban sem fogyatékos. Valamelyiküket jó lenne megszerezni.
- Diawara: 18 évesen stabil kezdő a Bolognában, elég jó statisztikái vannak. Guineai védekező középpályás, ha nem is megvenni, de felírni a nevét mindenképp érdemes lenne.

Nekem Bernardeschi tetszik Olaszországból. Mind a két oldalon bevethető, nagyon jó kis szélső. Jó szezonja van, Conte most hívta be először az Azurriba, 21 éves a srác. A Napoliban az általad említett két középpályáson kívül Insigne és Koulibaly az akit talán érdemes lenne megfontolni, meg én azt se bánnám ha Salah maradna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4556 Hozzászólás Szerző: Chester »

Conte stílusához szerintem nem illik James, hiába jó játékos. Előbb fogja megtartani Cuadradot minthogy Iscot vagy Jamest beépítse akár szélsőnek, akár CM-nek (merthogy szerintem a 4-2-3-1-et hanyagolni fogja).

Nézegetve itt a Serie A-t, mivel várhatóan onnan lesz nagyobb mozgás, nézegettem pár játékost. A szokásos nevek (Nainggolan, Manolas, Pjanic, Higuain, Bonucci stb) mellé kerestem pár játékost, aki Conte rendszerébe illene, őket találtam. (Szabi biztos ki tudja majd egészíteni)

- Felipe Anderson: Én annyira nem vagyok tőle hanyatt esve, de szélsők kellenek, és ő a legjobbak között van a bajnokságban. Mondjuk ha tényleg 50 millió euró alatt szóba sem állnak a vevőkkel, akkor hagyni kell a picsába.
- Jorginho: Conte most kezdi felfedezni, már a válogatottba is behívta. Ahogy nézegettem róla videókat meg statisztikákat, Verrattira hasonlít a leginkább a játéka, 24 éves, nem tartanám rossz üzletnek, ha Nainggolan például nem jön össze.
- Allan: Ő is a Napoliban tolja, és elég jól. Brutálisan jó labdaszerző, aki előrejátékban sem fogyatékos. Valamelyiküket jó lenne megszerezni.
- Diawara: 18 évesen stabil kezdő a Bolognában, elég jó statisztikái vannak. Guineai védekező középpályás, ha nem is megvenni, de felírni a nevét mindenképp érdemes lenne.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#4557 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta:James még rohadt jó játékos lehet, inkább őt. Balere nekünk kéne ráfizetni kB. ..
James nekem kicsit Hazard, akkor már inkább Bale, ő húzóembernek is kivűló lenne, ebből pedig jelenleg hiány van nálunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4558 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James még rohadt jó játékos lehet, inkább őt. Balere nekünk kéne ráfizetni kB. ..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4559 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én is inkább Bale-t preferálnám, szélső kéne, nem 10-es, de őt meg tuti nem adják oda. Azt se bánom, ha inkább fizetnek egy valag pénzt, de én inkább elhatárolódnék az Isco-James kettőstől.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4560 Hozzászólás Szerző: Dante »

Inkabb cserélnem Bale-re 1:1-ben. Nem lennenek motivációs problémák, meg vita a taktikán. Mas szerintem nem nagyon tudna pótolni egy Hazardt

Válasz küldése