Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41281 Hozzászólás Szerző: undertow »

Festa írta:Gullit már egyszer volt a Chelseanel.
nem mondod? :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41282 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ozi egyébként Kuyt meg Cocu qrva jok :D
Cocu esetében a jó volt találóbb!Annyi jó fiatal van nem egy 36évest kell erőltetni!
Kuyt is jó,de ha van egy Van Nistelrooyom akkor ha a fene fenét eszik is Kuyt csak csere!
Azért nehogy már Kuyt kiszorít egy olyan játékost aki 3bajnokságban lett gólkirály(nemsok ilyen volt)
De ezt inkább vmi Holland topicba kéne ecsetelni :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41283 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
ZenZo írta:Már egyéb topikokban megosztottam veletek, én nem bánnám Van Bastent az edzői poszton. Egyébként többen írtátok, hogy szerintetek rossz, vagy egyenesen sz@r edző. Miért is? Mert az évtizedek óta szerencsétlenséggel sújtott Holland válogatottal nem jutott el igazán messzire? Az a válogatott pont olyan, mint amilyen a mostani angol. Papíron világverő keret, pályán pedig valahogy semmi sem akar összejönni. Csak esetükben nem csak ennek a garnitúrának, hanem az azelőttinek, meg az azelőttinek... pedig egytől egyig neves és elismert játékosokkal volt tele az Oranje.
A miért is re röviden a válasz!Cocu,Melchiot,Bouma,Kuyt,Hoojdonk és sorolhatnám oda nem illők játszatása!
Valamint Klasszisok mint Van Nistelrooy,Seedorf,Makaay stb.nem játszatása!És most természetessen nem feltétlenül csak a jelenre céloztam!
Ahhogy mondod van közös pont az angol válogatottal méghozzá h soha se a megfelelő edzőket ültetik le!Sztem

igen nekem is ez a bajom vele... kb olyan a csapat összeállitásba mint abra amit a Chelseavel csinál. mintha ez ilyen haveri foci lenne :)

Ozi egyébként Kuyt meg Cocu qrva jok :D

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41284 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Már egyéb topikokban megosztottam veletek, én nem bánnám Van Bastent az edzői poszton. Egyébként többen írtátok, hogy szerintetek rossz, vagy egyenesen sz@r edző. Miért is? Mert az évtizedek óta szerencsétlenséggel sújtott Holland válogatottal nem jutott el igazán messzire? Az a válogatott pont olyan, mint amilyen a mostani angol. Papíron világverő keret, pályán pedig valahogy semmi sem akar összejönni. Csak esetükben nem csak ennek a garnitúrának, hanem az azelőttinek, meg az azelőttinek... pedig egytől egyig neves és elismert játékosokkal volt tele az Oranje.
A miért is re röviden a válasz!Cocu,Melchiot,Bouma,Kuyt,Hoojdonk és sorolhatnám oda nem illők játszatása!
Valamint Klasszisok mint Van Nistelrooy,Seedorf,Makaay stb.nem játszatása!És most természetessen nem feltétlenül csak a jelenre céloztam!
Ahhogy mondod van közös pont az angol válogatottal méghozzá h soha se a megfelelő edzőket ültetik le!Sztem
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41285 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Már egyéb topikokban megosztottam veletek, én nem bánnám Van Bastent az edzői poszton. Egyébként többen írtátok, hogy szerintetek rossz, vagy egyenesen sz@r edző. Miért is? Mert az évtizedek óta szerencsétlenséggel sújtott Holland válogatottal nem jutott el igazán messzire? Az a válogatott pont olyan, mint amilyen a mostani angol. Papíron világverő keret, pályán pedig valahogy semmi sem akar összejönni. Csak esetükben nem csak ennek a garnitúrának, hanem az azelőttinek, meg az azelőttinek... pedig egytől egyig neves és elismert játékosokkal volt tele az Oranje.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41286 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én csak azt kötném ki hogy ki ne legyen az edző :) Rijkard és V Basten neee :) lécci :)
ha van olyan hogy a 2 legszarabb az edző a világon akkor azok Ők :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41287 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Festa írta:
undertow írta:nekem sincsenek nagy elvarasaim.
legyen meg a bl szereples, lehetoleg vegezzunk a pool es a tottingam felett, es szerzodtessunk egy rendes edzot.*

boldog lennek, ha grant megcafolna, de nem erzem, hogy fel tud noni a feladathoz. eleve hatranybol indul, nem kedvelik a jatekosok. meg ha profin is viselkednek, nagyon konnyen erezhetik ugy, hogy grant furta ki joset, akit sokuk imadott. es hat jose minden szempontbol magasra tette a lecet. ugyhogy azt mondom minel elobb jon egy klasszis edzo, akit tudnak tisztelni a jatekosok, annal jobb.

*emlitettem mar, hogy gullit szabad? akar holnap kezdhetne. 8) :lol:

Gullit már egyszer volt a Chelseanel.Viszont ha Jól tudom Deschamps neve is felmerült.
Ő is szabad és szintén egykori Chelsea játékos.Fiatal edző aki feljutatta a Juvét az első osztályba.
A Monacot meg BL döntőbe jutatta
Benne lenne energia felemelni ezt a csapatot.
Ja csak ő is olyan mint Muri,nem szereti ha belepofáznak a dolgaiba...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41288 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nincs Mikel, Lampard, Ballack. Egy másik csapatnál ilyenkor jönne el Sidwell és/vagy Woods ideje.
A Hull elleni kezdő ötletem a Carling cup topikban...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41289 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Akkor előjövök az én megoldás tervemmel!
Egyértelműen egy fiatalitási művelet kell, hogy elinduljon. A meghatározó játékosaink már nem számítanak fiatalnak, valahogy nincs bennük elég bizonyítási vágy. Lampard, Drogba, Carvalho 30 lesz jövőre, Terry még csak 27, de vele nincs is baj. Ballack, Seva, Belletti, Ferreira, Makelele szintúgy nem mai csirkék...
Nem azt mondom, hogy a tartalékcsapat tagjaival töltsük fel a keretet, de, ha már külföldről vagy Angliából igazolunk, fiatal tehetségeket hozzunk, ne pedig "kipukkadt" sztárokat.
Kell a vérfrissités, kell az elszántság. Szerintem simán a mienk a legnagyobb átlagéletkorú csapat az EPL-ben, ami nem jó.
Sokan szídtátok az Arsenal-t, én megmondtam a nyáron, hogy jók lesznek...Erre jé...pár forduló után veretlenek, ők rúgták a legtöbb gólt, egy meccsel kevesebbet játszva is vezetik a tabellát és a BL-ben is taroltak az UEFA kupa győztes ellen.
Rengeteg fiatal tehetség rohangál a világban, őket még lehet motiválni.
Persze ehhez kéne egy jó edző. Nekem mindegy ki lesz, csak, ha 2 hónap után nincs eredmény, ne rúgjuk ki. Persze Grant-ben nem bízok, mert nincs múltja és ahhoz képest már öreg. Hiddink, Deschamps, Gullit, van Basten, Zola, Wisey, Clarkey...bárki jöhet, csak maradjon a helyén legalább 2 évig.
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#41290 Hozzászólás Szerző: Festa »

undertow írta:nekem sincsenek nagy elvarasaim.
legyen meg a bl szereples, lehetoleg vegezzunk a pool es a tottingam felett, es szerzodtessunk egy rendes edzot.*

boldog lennek, ha grant megcafolna, de nem erzem, hogy fel tud noni a feladathoz. eleve hatranybol indul, nem kedvelik a jatekosok. meg ha profin is viselkednek, nagyon konnyen erezhetik ugy, hogy grant furta ki joset, akit sokuk imadott. es hat jose minden szempontbol magasra tette a lecet. ugyhogy azt mondom minel elobb jon egy klasszis edzo, akit tudnak tisztelni a jatekosok, annal jobb.

*emlitettem mar, hogy gullit szabad? akar holnap kezdhetne. 8) :lol:

Gullit már egyszer volt a Chelseanel.Viszont ha Jól tudom Deschamps neve is felmerült.
Ő is szabad és szintén egykori Chelsea játékos.Fiatal edző aki feljutatta a Juvét az első osztályba.
A Monacot meg BL döntőbe jutatta
Benne lenne energia felemelni ezt a csapatot.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41291 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

""I think he can kill defenders," said Rafa Benitez of the "terrific" Fernando Torres. The striker, left out of Liverpool's drab stalemates with Birmingham and Portsmouth, scored a hat-trick as the Reds beat Reading 4-2 in the Carling Cup. Surely enough to earn him a place in his club's next Premier League match? "Could be," said Rafa. "We'll see." And that, ladies and gentlemen, is why they won't be in the title race come May."

Football365.com írta a tegnapi Reading-Pool meccs után. :D :D :lol: :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41292 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Grantről én már írtam, hogy én nem ítélem őt meg így ismeretlenül, bár nyilvánvaló, hogy a papírforma az, hogy nem lesz sikeres nálunk (sajnos...).

Más:

Sajnos sok az igazság ebben a cikkben.

igen igen, korszerü meglátás. az erőszaknak a mai világban, főleg a sportban, főleg ilyen magas szinten nincs helye.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41293 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Grantről én már írtam, hogy én nem ítélem őt meg így ismeretlenül, bár nyilvánvaló, hogy a papírforma az, hogy nem lesz sikeres nálunk (sajnos...).

Más:

Sajnos sok az igazság ebben a cikkben.

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#41294 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

undertow írta:nem tehetek rola. a tamogatas megvan, de a bizalom valahogy hianyzik.
ha oszinte akarok lenni, akkor azt is megmondom, hogy barmilyen pozitiv eredmenyt clarky hatasanak fogok betudni...
andy joset utalta, belolem grant nem tud semmifele szimpatiat kivaltani. ez van.
Egyetértek. Grant egy vicc. Szerintem tök ciki és alig várom, hogy egy komolyabb edző jöjjön.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41295 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem tehetek rola. a tamogatas megvan, de a bizalom valahogy hianyzik.
ha oszinte akarok lenni, akkor azt is megmondom, hogy barmilyen pozitiv eredmenyt clarky hatasanak fogok betudni...
andy joset utalta, belolem grant nem tud semmifele szimpatiat kivaltani. ez van.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#41296 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Szerintem még kicsit korai leírni Grant-et. Joséval sem játszott (sokkal) jobban a csapat a ManUtd-nál jóval gyengébb ellenfelek ellen sem az elmúlt 3 mérkőzésen.. Persze Rosenborg ellen jók voltunk, csak balszerencsések..

Nincs KÖZÉPpályánk. Essien sajnos nem igazi alternatíva sem Lampard sem Ballack helyére. Mikelt is elveszítjük 3 találkozóra, pedig most játszhatta volna be magát végleg a kezdőbe :(

Karácsonykor szerintem elégedettek leszünk, bár félő addigra minden elúszhat idén..

Ami biztos: Seva elől egyedül csatárnak nagyon nem jó, akkor már inkább Pizarro. Seva valahogy a középpálya és a csatársor között jobban érvényesül, amikor még van területe..

Lampard hol vagy? Gyógyulj meg! Néha amikor ott van a pályán nem lehet észrevenni 89 percig.. Most annyi a különbség, hogy 95 percig nem lehet látni, de ezt végig észre lehet venni..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41297 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem sincsenek nagy elvarasaim.
legyen meg a bl szereples, lehetoleg vegezzunk a pool es a tottingam felett, es szerzodtessunk egy rendes edzot.*

boldog lennek, ha grant megcafolna, de nem erzem, hogy fel tud noni a feladathoz. eleve hatranybol indul, nem kedvelik a jatekosok. meg ha profin is viselkednek, nagyon konnyen erezhetik ugy, hogy grant furta ki joset, akit sokuk imadott. es hat jose minden szempontbol magasra tette a lecet. ugyhogy azt mondom minel elobb jon egy klasszis edzo, akit tudnak tisztelni a jatekosok, annal jobb.

*emlitettem mar, hogy gullit szabad? akar holnap kezdhetne. 8) :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41298 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát azért nem értelek titeket. Persze nem épp a legjobb dolog egy klasszis edző elvesztése, és pláne nem ilyenkor. de elvárásaink szerintem ettől nyugodtan lehetnek a csapattal szemben. Grantből határozottan hiányzik valami(*) ahhoz, hogy a csapat csúcsteljesítményt érjen el, de azért egy átlagos szintet talán ő is ki tud hozni a keretből... Ezek a srácok tudnak focizni. Bármennyire is szeretném, hogy még mindig JM irányítsa a gárdát, szerintem nekik nagyobb veszteség, ha Drogba, Lamps, Terry vagy akár mindhárom a padon üldögél. Mourinho elment, kirúgták vagy bármi, de nehogy már a szezon végéig sirassák a játékosok. Megismétlem: ezeknek a játékosoknak a többsége már átesett egy v. több olyan klubváltáson, hogy ez bár elkedvetleníti őket, azért hamar túl tudnak lendülni a dolgon a pályán. Akinél úgy gondolom, hogy az érzelmi kötődés miatt esetleg tovább tarthat ez a dekoncentráltság, az Terry, Lampard, Carvalho, Drogba és Essien. De ők csupán a csapatnak az ötöde! Persze fontos ötöde, de akkor is. Én igenis várom, hogy a csapat harcoljon legalább a PL elsőségért! A BL-re nem sok esélyünk van, csak akkor, ha itt hamar, kis szerencsével és tudomisén mivel továbbjutunk a csoportból. Az FA és CC majd kiderül, hogy mi lesz, ott lépjünk egyszerre csak egyet, és holnap tömjük ki a Hull-t!


* Szerintem ami Grantből leginkább hiányzik, és JM-ben szemmel láthatóan megvolt, hogy olyan légkört teremtett maga körül az öltözőben, úgy értett a játékosok nyelvén, úgy tudott bánni a sztárokkal, hogy egy vesztes mérkőzést a félidei szünetben szavakkal meg tudott fordítani. A kidolgozott taktikái többnyire zseniálisak voltak, de hibákat vétett ő is, és hát erre más is képes. A játékosokkal való jó viszonyt talán képes lesz Grant is elérni idővel, de olyat szerintem tőle sosem fogunk látni, mint Mouritól: 0-2-nél kijön a csapat, és 30 perc alatt megfordítja a mérkőzést. Ez az, amiben JM óriási volt. Meg hát Grantnek még lesz mit tanulni a csapatról és a játékosokról is, mert a MU elleni cseréi nem mondhatók igazán profinak. Posztra cserélt, és ennyi. De idővel ez is megoldódik. Az már csak rajta múlik, hogy ez az idő mennyi lesz...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#41299 Hozzászólás Szerző: dunyha »

nekem sincs sok elvárásom az első 4be lenni, otthoni veretlenség megtartása ,ha ez Granttal vagy mással sikerül akkor én örülni fogok.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41300 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

na akkor én jövök:

Semmi elvárásom nincs a csapat felé az idényt tekintve,ugyanis tudom,milyen elveszíteni egy fontos személyt.DE!jövöre szeretném azt a Chelsea-t látni,amelyikbe 2004ben beleszerettem.ronaldinhoval vagy nélküle,de össze kell szednünk magunknak,hogy a kulturáltabbak ne "összevásároltak"-nak,vagy cselszkinek hivjanak minket,hanem féljenek,amikor belépünk a stadionukba.szeretnék büszke lenni arra,hogy Chelsea drukker vagyok.

Mourinho kiváló edző,és nem az ő utodját kell keresni.két Mourinho nincsen!azt a személyt kell megtalálni,akinek példátlan viszonya van a játékosokkal,szereti a pörgős,rövidpasszos támadófocit,és aki hűséges a klubhoz,és hajlandó áldozatokat hozni a jó légkör érdekében.ő legyen az okosabb,ne abramovics!ti zömében Hiddinket javasoljátok,én Zolát tudnám elképzelni vezetőedzői poszton.bár élő meccseire nem emlékszem,azért a Chelsea TV-t én sem szoktam kihagyni.Ő az a személyiség aki kiváló emberileg,és rengeteg szakértelemmel rendelkezik.sajnálom hogy csak 14 vagyok,és Hiddinket sem ismerem,csak hallásból és eredményeiből,de biztos nagyszerű edző,és ezt (minden bizonnyal) a vezetőség 1-2 ételmesebb tagja is tudja.

Én azt mondom,hogy nem adhatjuk fel,és nem szabad egy percig sem kételkedni a klubban.erre az évre értsük meg a csapat gondjait,esetleges botladozásait,vivjuk ki a BL főtáblás helyet év végére,és jövőre nyerjük meg!!

"I Love Chelsea,Come on Chelsea..Come On!!" By Gianfranco Zola

Válasz küldése