Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#3881 Hozzászólás Szerző: laczze »

- Hiddink szeptember előtt nem tudja átvenni a Chelseat az ügynöke szerint[/quote]

akkor meg nem is kell, vagy most vagy semmikor mert azért nehogy már ő döntsön mikor aka ide jönni!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3882 Hozzászólás Szerző: focimark »

Greench írta:- A Gazzetta szerint az Inter eladná Sneijdert a Chelseanek 21 millió fontért. Így lenne keret Sanchezre és Rossira

- Hiddink szeptember előtt nem tudja átvenni a Chelseat az ügynöke szerint
Ha Sneijder elmegy akkor 100% hogy az MU-ba!

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#3883 Hozzászólás Szerző: Greench »

- A Gazzetta szerint az Inter eladná Sneijdert a Chelseanek 21 millió fontért. Így lenne keret Sanchezre és Rossira

- Hiddink szeptember előtt nem tudja átvenni a Chelseat az ügynöke szerint
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#3884 Hozzászólás Szerző: misakd »

Marco van Basten nem is értem ,hogy kerülhet szóba.Úgy tudom Semmi komoly trófeát nem hódított el.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3885 Hozzászólás Szerző: focimark »

Mi?Hughes?Na ne!Amúgy meg meddig húzzák még, hétfőn bejelenthetnék végre az új edzőt aki remélem Hiddink lesz!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3886 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Greench írta:
Chucky írta: Ezért visítoztam Moyes-ért. .
Minek? Olyan sz.r focit játszani mitn az evertonnál? ott évek óta ott van, építkezett.. és az milyen játék h nagyok ellen győzelem vagy több esetben x, és kicsik ellen szopás, és a szezon kezdés a 18. helyről... gondolkozz már.

Hiddinket!!!!

Petíciót irjunk hiddinkért :D

És a végén hol kötött ki? Nézd meg a játékosállományt. Ja és nézd meg, hogy mi, ilyen kerettel miket játszottunk velük. Egyébként kicsit olyanok vagyunk(a Klub), mint a Magyar Honvédség. Mindig azt gondoljuk, hogy mmi csinálunk mindent jól, a környező országok meg nem... Az eredmény ismert. Érdekes, hogy a MU-nál(egyébként teszek rájuk, de az eredményességük ismert) bemertek vállalni egy SAF-t a nyomorék Aberdeenből. Mi meg vegetálunk itt. Mikor ment oda? 86? És mit nyert a csapattal? Potom 10-12 bajnokságot? vagy 2 BL-t, vagy 3 FA kupát stb. (az adatok nem tutik, csak kb-ra vannak). Érdekes, hogy ennek a tetves -mert azok- klubnak elég jó Moyes. Persze ízlések és pofonok. Jó Hiddink. Ez nem kérdés. De nem kell alá egy hulladék.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#3887 Hozzászólás Szerző: Greench »

Chucky írta: Ezért visítoztam Moyes-ért. .
Minek? Olyan sz.r focit játszani mitn az evertonnál? ott évek óta ott van, építkezett.. és az milyen játék h nagyok ellen győzelem vagy több esetben x, és kicsik ellen szopás, és a szezon kezdés a 18. helyről... gondolkozz már.

Hiddinket!!!!

Petíciót irjunk hiddinkért :D
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3888 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Vissza is ment Hiddink oddsa 1.54-ről...
http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nem ez lesz. Az elején ettől rettegtem komolyan! Hogy Hiddink nem vállalja be, és jön mellé valami kretén... MvB, most meg ez a szerencsétlen csomag. Ezért visítoztam Moyes-ért. Persze ez még nem tuti...

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3889 Hozzászólás Szerző: Bon »

Abramovich wants 64-year-old Dutchman Hiddink and former Chelsea striker Hughes to combine as director of football and first-team coach and break Barcelona’s European dominance.

Negotiations are well advanced and despite the fact that the two men have no previous working relationship, Chelsea’s billionaire owner is confident that they will prove an instant success.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3890 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

zoli0415 írta:twitter.com/thechels:
Awaiting confirmation but Hiddink expected to be on way to Chelsea early as tomorrow. Not clear if he will be manager or Dir of Football.
Már a dailymail is lehozta (ami nem valami megbízható forrás de hátha)
Tehát hogy Hughes lesz a menedzser és Hiddink lesz a sportigazgató.
Hughes???? Ugyanmár, ennyire még a vezetőség se lehet diletáns, ha egy erős középcsapatot alig tud bent tartani a premier leagueben mit csinálna a Chelseanél? :roll: Ne legyen már az mint Roy Hodgsonnal a Liverpoolban! :x
Úgy tűnik Hiddink fog jönni, bár én még mindig kételkedem benne. (a Török válogatott kispadjára sem a kihívás miatt ült le, ha értitek....)
Hiddink mellett még Marco van Bastenről lehet szó, de szerintem ő se lenne jó húzás.
One ball to rule them all!

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3891 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Greench írta:
zoli0415 írta: Tehát hogy Hughes lesz a menedzser
hát ettől agyfaszt kapna mindenki, olyan sz.r lenne h csak na
hát igen nagyon remélem hogy nem így lesz ....

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#3892 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Greench írta:
zoli0415 írta: Tehát hogy Hughes lesz a menedzser
hát ettől agyfaszt kapna mindenki, olyan sz.r lenne h csak na

Ha ő jön, akkor ne várjon jövőre senki egy kupára sem ;) Hiddink kell ide! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2011. június 5., vasárnap 10:55-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#3893 Hozzászólás Szerző: Greench »

zoli0415 írta: Tehát hogy Hughes lesz a menedzser
hát ettől agyfaszt kapna mindenki, olyan sz.r lenne h csak na
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3894 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

twitter.com/thechels:
Awaiting confirmation but Hiddink expected to be on way to Chelsea early as tomorrow. Not clear if he will be manager or Dir of Football.
Már a dailymail is lehozta (ami nem valami megbízható forrás de hátha)
Tehát hogy Hughes lesz a menedzser és Hiddink lesz a sportigazgató.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3895 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ha Sky Sports-os cikkből indulunk ki, akkor én biztos vagyok benne, hogy jön Hiddink.
Arra a kérdésre, hogy ő lesz e Szeptemberben a török válogatott menedzsere, Hiddink így válaszolt:

"Nem vagyunk abban az időben és abban a szituációban, szóval nem tudok semmi biztossal szolgálni."

Szóval ez olyan, hogy 100%, hogy megyek a Chelsea kispadjára, de még nem egyeztünk meg minden részletben. :D

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3896 Hozzászólás Szerző: timoboll »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/to ... nk-2080476" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3897 Hozzászólás Szerző: Chucky »

És az sem biztos, hogy távozik. Emlékeim szerint volt egy nyilatkozata, miszerint dübörög benne az energia. Olyannyira, hogy menne neki a válogatott és egy klubcsapat is egyszerre. Hozzátenném: egy ideig szerintem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#3898 Hozzászólás Szerző: laczze »

albundy írta:
zoli0415 írta:
AryanH írta:Hiddink abszolút problematikus, hiszen éppen az EB selejtezők közepén vagyunk, ilyenkor otthagyni a csapatot elég necces lenne. A törökökkel minimum négy meccse van még szeptember és októberben plusz ha sikerül a második hely akkor még selejtező is. Pedig fontos lenne már egy edző, hogy tényleg alakítani tudja a csapatot, véglegesíteni hogy ki a távozó és kit akar még hozni és nem az hogy még augusztus 31-én imádkozunk, hogy hátha jön még Neymar.
Ott is írják a cikkben, hogy a szerződésében van egy opt-out záradék.+a Chelsea fizetne is a török FA-nek (a guardian szerint), csak eddig nem tudtak tárgyalni, mert meg kelet várniuk a tegnapi meccset.
Örülnék ha jönne,de valóban nem a legszebb otthagyni 1 csapatot ilyenkor.Az a kérdés hogy ha jön akkor ezt nálunk is megcsinálja ha olyan kedve lesz?
Miért is csinálná meg velünk ? ki ad neki ilyen lehetőséget melyik csapat akit persze Hiddink is szeret, szerintem mi vagyunk az egyetlen csapat aki miatt távozna a törököktől!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#3899 Hozzászólás Szerző: albundy »

zoli0415 írta:
AryanH írta:Hiddink abszolút problematikus, hiszen éppen az EB selejtezők közepén vagyunk, ilyenkor otthagyni a csapatot elég necces lenne. A törökökkel minimum négy meccse van még szeptember és októberben plusz ha sikerül a második hely akkor még selejtező is. Pedig fontos lenne már egy edző, hogy tényleg alakítani tudja a csapatot, véglegesíteni hogy ki a távozó és kit akar még hozni és nem az hogy még augusztus 31-én imádkozunk, hogy hátha jön még Neymar.
Ott is írják a cikkben, hogy a szerződésében van egy opt-out záradék.+a Chelsea fizetne is a török FA-nek (a guardian szerint), csak eddig nem tudtak tárgyalni, mert meg kelet várniuk a tegnapi meccset.
Örülnék ha jönne,de valóban nem a legszebb otthagyni 1 csapatot ilyenkor.Az a kérdés hogy ha jön akkor ezt nálunk is megcsinálja ha olyan kedve lesz?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Edzőkérdés

#3900 Hozzászólás Szerző: béla »

Sindu írta: Ki van itt?
én itt vagyok :D

Lezárt