Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#26781 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Megyó írta:Amúgy, belenéztem vagy 20 percet a meccsbe, mert most volt a Chelsea Tvben és szeretnék lándzsástul Bosingwa védelmébe szállni.
Tele vagyunk lagymatag, elkényelmesedett, magához a klubhoz érzelmileg semmilyen szálon nem kötődő játékossal! Erre végre egy player, akiből előtör a harc! Vajon miért talpalta le az izraelit? Biztos, hogy kiállítsák és nekünk még rosszabb legyen… Frászt, azért mert bántotta a kiállítás is, meg a sorsforduló ponton már biztosra vehető vereség! Én innentől kezdve Bosingwat igazi „kékként” fogom kezelni!
Szted,de lehet h egyszerűen hülye és már szart az egészre :wink: :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26782 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:A goal.com szerint visszavonták Lamps pirosát.
ilyen nem létezik, piros lapot nem lehet visszavonni. az ott van, és ott is marad a statokban. a fegyelmi bizottság csak arról dönt, hogy az alap 3 meccs eltiltáson változtat-e. jelen esetben a 3-ból 0 lett.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26783 Hozzászólás Szerző: undertow »

Japep írta:Hülyeség volt tőle, de - mentségére szóljon, ez már a meccs végén volt, még ha kiállították volna sem azért kaptunk ki... :S
ezen a meccsen nem. és a köv 3 meccsen? villa park, ashley young?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26784 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amúgy, belenéztem vagy 20 percet a meccsbe, mert most volt a Chelsea Tvben és szeretnék lándzsástul Bosingwa védelmébe szállni.
Tele vagyunk lagymatag, elkényelmesedett, magához a klubhoz érzelmileg semmilyen szálon nem kötődő játékossal! Erre végre egy player, akiből előtör a harc! Vajon miért talpalta le az izraelit? Biztos, hogy kiállítsák és nekünk még rosszabb legyen… Frászt, azért mert bántotta a kiállítás is, meg a sorsforduló ponton már biztosra vehető vereség! Én innentől kezdve Bosingwat igazi „kékként” fogom kezelni!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26785 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem hiszem el hogy nem találnak normális bírókat Angliába... Másik kedvencem bíróm az a dagadt zsírdisznó akinek mindig vörös a feje, na az megint egy szarházi...
az meg nem kifogás hogy nem figyelt az esetre, könyörgöm ez a dolga, ha én nem figyelek a munkám során akkor jó sok ember megszívja miattam. Nálam se fogadják el h. bocs srácok nem figyeltem... miez
a bírókat is ugyan úgy pénz és meccs eltiltassal kéne súlytani, akkor jobban odafigyelnének és nem röhögcsélnének, mint riley...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26786 Hozzászólás Szerző: kdako »

Dani1905 írta:Még jó hogy a semmire nem tiltják el, az az idióta meg bocsánatot kért és beismerte hogy rossz döntést hozott kérdem én hogy melyik ablakba tegyük ki? :roll:
Hát ja, most örülünk neki, de az +1 pont (és -2 a poolnál) még sokat fog számítani...
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26787 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

emsanya írta:Ebben a rúgásban minden benne volt és nem Benayoun-nak szólt. Főleg a bíró ténykedésének...
Plusz jött ez a szöglet és felment a pumpa, bumm. Ez sajnos előfordul, pedig mint tudjuk Bosingwa nem ilyen játékos (még szándékosságot nem is láttam tőle).
en szemely szerint ala rugatm volna az hatasosabb lett volna. jol golyokon talalni a budos scouser bibsit o baby meg nezni is jo lett volna ez a rugas a zidane fele fejessel egyenlo.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26788 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Még jó hogy a semmire nem tiltják el, az az idióta meg bocsánatot kért és beismerte hogy rossz döntést hozott kérdem én hogy melyik ablakba tegyük ki? :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26789 Hozzászólás Szerző: kdako »

Az FA oldalán csak most jelent meg, de már olvasható itt is: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=1746" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26790 Hozzászólás Szerző: Japep »

Zsoca87 írta:A goal.com szerint visszavonták Lamps pirosát.
Már a samsungsport.hu szerint is.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26791 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A goal.com szerint visszavonták Lamps pirosát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26792 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ebben a rúgásban minden benne volt és nem Benayoun-nak szólt. Főleg a bíró ténykedésének...
Plusz jött ez a szöglet és felment a pumpa, bumm. Ez sajnos előfordul, pedig mint tudjuk Bosingwa nem ilyen játékos (még szándékosságot nem is láttam tőle).

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26793 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wisey írta: Ettől függetlenül mondjuk C.Ronaldo egy olyan játékos akit szerintem bármelyikünk szívesen felrúgna (úgy igazából), még egy sárga lapért cserébe is :twisted: ;)
Egy sárgáért még Ferguson is talán, csak úgy. :D

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26794 Hozzászólás Szerző: Japep »

Wisey írta:Ettől függetlenül mondjuk C.Ronaldo egy olyan játékos akit szerintem bármelyikünk szívesen felrúgna (úgy igazából), még egy sárga lapért cserébe is :twisted: ;)
Az biztos... :D
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#26795 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Hát, szerintem nem normális, ha valakinek ez tetszik. Én sem szeretem a szögletzászlós időhúzást, de elfogadom, mert adott esetben mindenki (mi is) csinálja.
Inkább elfogadtam volna, ha Gerrard van ott, csinált olyan dolgokat, ami miatt indokolt lett volna (bár nem elfogadható!!), de Benayoun???
Rosszkor volt rossz helyen, biztos nem az ő személyének szólt, hanem az egész meccsnek. Jobb ha egy reklámtáblán vezeti le a feszültséget, mint egy ellenfelén, ez tény ;)

Ettől függetlenül mondjuk C.Ronaldo egy olyan játékos akit szerintem bármelyikünk szívesen felrúgna (úgy igazából), még egy sárga lapért cserébe is :twisted: ;)

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26796 Hozzászólás Szerző: Japep »

ToreAndre írta:Hát, szerintem nem normális, ha valakinek ez tetszik.
Átvitt értelemben mondtam: nem az tetszett, hogy valakit hátba taposnak, hanem olyan idegállapotban legszívesebben megcsaptam volna az egyiket - erre tessék...lehet, hogy én vagyok kicsit idegbeteg típus... :D
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26797 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, szerintem nem normális, ha valakinek ez tetszik. Én sem szeretem a szögletzászlós időhúzást, de elfogadom, mert adott esetben mindenki (mi is) csinálja.
Inkább elfogadtam volna, ha Gerrard van ott, csinált olyan dolgokat, ami miatt indokolt lett volna (bár nem elfogadható!!), de Benayoun???
Only one Di Matteo!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26798 Hozzászólás Szerző: Japep »

Megyó írta:Amugy bevallom őszintén, egy-két rangadón nekem is verkedhetnékem volt
Ez velem is így van... :)
És még Bosingwát sem láthattuk hasonló helyzetben, nem tudhatjuk, milyen természet.
Hülyeség volt tőle, de - mentségére szóljon, ez már a meccs végén volt, még ha kiállították volna sem azért kaptunk ki... :S
Valljuk be, hülyeség volt, de - már így utólag, hogy nincs következménye - sokunknak tetszett... :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26799 Hozzászólás Szerző: Japep »

thomeee08 írta:Essien mikor tér vissza????

üdv Ricardo a kékeknél! Vki nem tudja, h van e opcios jog nyáron végleg szerződtetni őt ?
Voltak olyan hírek, hogy már edzésbe fog lassan állni, meg olyanok is, hogy a hazai Juve meccsen már becserélhető lesz, a visszavágóra viszont már teljesen bevethető.

Elvileg az az opció az, hogy ha beválik, Drogbát kell érte odaadni.
Most legalább azt is megtudjuk, Drogba mit akar - akkor lesz gáz, ha Drogba beindul ismét, és Quaresma is... :S
(Mert akkor ugye választani kell.)
Én soha nem felejtem el neki, amit a csapatért, értünk tett...nagyon sajnálnám ha elmenne (és így is, hogy nem megy neki)...magam sem tudom, mi van most... :S
GO BLUES!
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26800 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:http://www.youtube.com/watch?v=ppxIsei7 ... opic=41309

Az egyszerűen undorító. És angol fórumokon még büszkék rá... Érthetetlen!
Így megnézve sokadjára nem volt ez olyan durva.... Maga a tény erős, hogy hátba akarta taposni. Amugy bevallom őszintén, egy-két rangadón nekem is verkedhetnékem volt régebben, a Mu ellen nem egyszer :)
Amikor valami nagyon igazságalan helyzet volt, már kínomba azon filóztam, bár csak ott lehetnék a pályán és felrúghatnám ezt vagy azt...

Válasz küldése