Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22941 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Azt a qrva mekkora játék volt!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22942 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amugy nemtudom ki mit lát Lukakuban de hol érett ő meg egy nagycsapatra? Ma se csinált különösebben sokat, bár voltak szép dolgai de most azzal sokra nem mennek. Plusz a nagy csapatok ellen nem nagyon szerzett gólt azt meg hogy a kiscsapatokat tömi nekünk édeskevés lesz. Remélem nem igazol ide...
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22943 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:
Bandi írta: A szezon első felében elég sok szó volt erről, de igazából normális magyarázatot senki se tudott adni. Én se mondanám egy szimpatikus játékosnak, de az érdemei ebben a szezonban megkérdőjelezhetetlenek.
Mi neked a normális magyarázat? Én speciel mindig elmondtam, hogy Pedro utolsó passzai botrányosak, a támadások rendre elhalnak tőle (nem feltétlenül mára értendő, hanem általában az egész szezonra). Ezen felül állandóan cselekbe bonyolódik, holott kurvára nem tud szegény.
Nem mondom elit játékosnak és jövőre jó lenne a helyére egy klasszis, de azért azt neked is be kell látnod hogy el van túlozva amit írtok róla. A maival együtt 8 gólja és 8 gólpassza van a szezonban, azért nem annyira szörnyű statisztika ez, ehhez képest úgy állítjátok be mintha egy utolsó, mb1-es focista lenne... De fölösleges megint elkezdeni ezt a vitát, szóval a részemről le is zártam.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22944 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:
dankodavid írta: Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
De NINCS sajnos. Jövőre egy remek kiegészítő ember lehet, több nem, annak viszont kiváló. Idén nincs opció Willianen kívül sajnos, ez van. Egyébként Pedróra jó jelző a középszerű, kicsit szerény.
De ugye ettől még tekinthetek a vállalhatatlan semmirekellőségére ezer pokol lángoló tüze táplálta perzselő gyűlölettel, igaz?:)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22945 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:
Bandi írta:
Zanyád írta:Pont a gól előtt kezdtem írni, de anélkül is döbbenve olvasom, hogy egyesek mennyire rühellik Pedrot... csak nem értem, hogy miért... minimum átlagosan játszik, vannak nála gyengébbek a csapatban...
A szezon első felében elég sok szó volt erről, de igazából normális magyarázatot senki se tudott adni. Én se mondanám egy szimpatikus játékosnak, de az érdemei ebben a szezonban megkérdőjelezhetetlenek.
Mi neked a normális magyarázat? Én speciel mindig elmondtam, hogy Pedro utolsó passzai botrányosak, a támadások rendre elhalnak tőle (nem feltétlenül mára értendő, hanem általában az egész szezonra). Ezen felül állandóan cselekbe bonyolódik, holott kurvára nem tud szegény.
De te nem érted ezt a játékot, gólt lőtt, innentől egy utcalány jó játékos is. Pedrónál pont ugyanaz a szitu, mint anno Torres első góljánál volt, onnantól hetekig lehetett hallgatni az öreg nando seggnyalóit, hogy ő most aztán mennyire beindul majd, aztán persze a több hónapos gólcsend után megint visszatértek áldásos tevékenységükhöz. Most majd megint hetekig lehet hallgatni, hogy pedrito mekkora isten, és nyilván ha valaki annyira komplexen látja a futballt, hogy "höhö gót lőtt e' a csávó, akkó' tuti királycsávó", akkor felesleges vitázni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22946 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta: Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
De NINCS sajnos. Jövőre egy remek kiegészítő ember lehet, több nem, annak viszont kiváló. Idén nincs opció Willianen kívül sajnos, ez van. Egyébként Pedróra jó jelző a középszerű, kicsit szerény.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22947 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Most már ez is meg lesz!!! :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#22948 Hozzászólás Szerző: focimark »

Erdekes egy meccs ez :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22949 Hozzászólás Szerző: laczze »

A kapitány. Ezazz. Gólerősebb mint néhán csatár :D
Így már leszarom mint játszik a Sp*rs, de ekkora nyomás alatt Arsenal,Mu valamelyikétől szopni fog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2017. április 30., vasárnap 16:43-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22950 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:
Zanyád írta:Pont a gól előtt kezdtem írni, de anélkül is döbbenve olvasom, hogy egyesek mennyire rühellik Pedrot... csak nem értem, hogy miért... minimum átlagosan játszik, vannak nála gyengébbek a csapatban...
A szezon első felében elég sok szó volt erről, de igazából normális magyarázatot senki se tudott adni. Én se mondanám egy szimpatikus játékosnak, de az érdemei ebben a szezonban megkérdőjelezhetetlenek.
Mi neked a normális magyarázat? Én speciel mindig elmondtam, hogy Pedro utolsó passzai botrányosak, a támadások rendre elhalnak tőle (nem feltétlenül mára értendő, hanem általában az egész szezonra). Ezen felül állandóan cselekbe bonyolódik, holott kurvára nem tud szegény.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22951 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Bandi írta:
Zanyád írta:Pont a gól előtt kezdtem írni, de anélkül is döbbenve olvasom, hogy egyesek mennyire rühellik Pedrot... csak nem értem, hogy miért... minimum átlagosan játszik, vannak nála gyengébbek a csapatban...
A szezon első felében elég sok szó volt erről, de igazából normális magyarázatot senki se tudott adni. Én se mondanám egy szimpatikus játékosnak, de az érdemei ebben a szezonban megkérdőjelezhetetlenek.
dankot lehet valami barcas kancigány seggberakta, innen az utálat :mrgreen:

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22952 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

dankodavid írta:Na akkor megint leszophatja verbálisan, aki le akarja, és megmagyarázhatja magának és mindenkinek, miért jó játékos is ő (nem az, és semmi keresnivalója itt, segítek szívesen). Egész meccsen három jó passza nem volt, erre vakon, hisztiből belebasz egyet és jó helyre megy. Szánalmas az röhejes szerencse, ami mindig megmenti ezt a férget, mert ugyan ettől még nem lesz hasznos játékban, de legalább ott ragad a kezdőben és pár agyatlan bemagyarázhatja, hogy "igen, hibázgat, de azért na, milyen szép gólt lőtt és láwcsipedrito". Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
vegyél be valami bogyót öreg :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22953 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hogy mutogatott a gól után, hogy ésszel fiúk... :D Pont pedro:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#22954 Hozzászólás Szerző: focimark »

Costa-Matic-Pedro volt a labda utja csak ugy mondom :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22955 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

nemtudom írta:
dankodavid írta:
kazomester írta:
Pedro vállalhatatlanul játszik. :|
Mindenki pontosan tudja, de főleg a csapattársai, hogy egy kibaszott ócska játékos, biztos vagyok benne, ha 70-ig beáll Fábregas, behúzzuk. Nyilván nekem sem lenne kedvem mindig emberhátrányban játszani csak azért, hogy a kis szellemi fogyatékos primitív fejére kiüljön az a bugyuta vigyor, ami olyankor szokott, ha valami, a megszokottnál is nagyobb marhaságot csinál.
acsarkodj hülyegyerek, szerencsére conte tudja kit kell játszatni. nem először lő hasznos gólt
Akkor én is elküldhetlek a utcalány anyádba, ha nekiállsz személyeskedni, ugye? Remélem, nem fogsz nagyon megsértődni:))
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22956 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Zanyád írta:Pont a gól előtt kezdtem írni, de anélkül is döbbenve olvasom, hogy egyesek mennyire rühellik Pedrot... csak nem értem, hogy miért... minimum átlagosan játszik, vannak nála gyengébbek a csapatban...
A szezon első felében elég sok szó volt erről, de igazából normális magyarázatot senki se tudott adni. Én se mondanám egy szimpatikus játékosnak, de az érdemei ebben a szezonban megkérdőjelezhetetlenek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22957 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pl Matic. Alapvetően nem szoktam szidni, de egy labdát nem bír átvenni ami megye3 ban alapvető dolog már. Ha meg sikerül neki egy csel elesik a saját lábában..
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22958 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na akkor megint leszophatja verbálisan, aki le akarja, és megmagyarázhatja magának és mindenkinek, miért jó játékos is ő (nem az, és semmi keresnivalója itt, segítek szívesen). Egész meccsen három jó passza nem volt, erre vakon, hisztiből belebasz egyet és jó helyre megy. Szánalmas az röhejes szerencse, ami mindig megmenti ezt a férget, mert ugyan ettől még nem lesz hasznos játékban, de legalább ott ragad a kezdőben és pár agyatlan bemagyarázhatja, hogy "igen, hibázgat, de azért na, milyen szép gólt lőtt és láwcsipedrito". Ha nélküle csak egy középszerű ember lenne a kezdőben, vélhetően nem kellett volna a hetvenedik percig várni a gólra, borzasztó szellős az everton.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22959 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Pont a gól előtt kezdtem írni, de anélkül is döbbenve olvasom, hogy egyesek mennyire rühellik Pedrot... csak nem értem, hogy miért... minimum átlagosan játszik, vannak nála gyengébbek a csapatban...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22960 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Csak annyit szeretnék mondani: Pedro Rodriguez

Válasz küldése