Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19921 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Szerintem Morataval nincs ma sem gond, bár kicsit sok a hiszti.
Alonso nagyon túl van becsülve Conte részéről, sokkal szívesebben néznem Emersont. Fabregasnak nem volt még jó passzát, nettó emberhátrány. Hazard is szar, de azt még megértem hogy őt nem lehet padra rakni.
Miért nem mehet Hazard a padra, nem csinál semmi hasznosat hetek/hónapok ota, nincs gól veszély s játékában.
Gondolom a 80. perc körül majd Conte cserél.
Vicc hogy már egy Soton is leszopat.
Nincs semmi küzdeni akarás ebben a csapatban akikben volt azokból is kiölik a semmirekellők!
Morata nem veszélyes és ez lehet azért van mert Conte nagy ötlete,hogy legyen 2 csatárunk aki jól fejel de beadni nem tud senki, SZÉGYEN EZ AMIT KIRAKNAK A PÁLYÁRA ÉS ROHADT GUSZTUSTALAN AHOGY SZEMBEKÖPIK A SZURKOLOKAT!
De majd Hazard is megtudja hogy ilyen teljesítménnyel Madridba nem fogják éltetni csak kifütyülni!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#19922 Hozzászólás Szerző: Traxver »

a játékosok szerintem már rég nem bíznak Conte-ben, ezért sz*rnak a mai meccsre már majd max jövőhét vasárnap hajtanak.
jövőre itt tavaszi nagy takarítást fog tartani Abra papa szerintem.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19923 Hozzászólás Szerző: Apinho »

adrian1989 írta:Azért ez már tényleg elég gáz,nevetséges amit csinálnak.
Conte ugyanazt a szart vissza rakja minden héten kilehetne próbálni Emersont Alonso helyett és Fabregas helyett is játszhatna más mert a spanyol rogadt gyenge.Hazard is mehetne a padra mert ő is szarik bele.
Morata meg egy Yoshidaval nem bír el.
Ahhoz energiát kellene befektetni, látszik már semmit nem akar!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19924 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem Morataval nincs ma sem gond, bár kicsit sok a hiszti.
Alonso nagyon túl van becsülve Conte részéről, sokkal szívesebben néznem Emersont. Fabregasnak nem volt még jó passzát, nettó emberhátrány. Hazard is szar, de azt még megértem hogy őt nem lehet padra rakni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19925 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Apinho írta:Én már nem tudok mit mondani ezekre. Akarnak egyáltalán ezek nyújtani vmit? Mikor lesz olyan csapatunk, mint a róma, aki negyeddöntőben kiver egy barcát!?
Az a bizonyos Roma pár nappal a barsza elleni meccs előtt kapott ki hazai pályán a Fiorentinától.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19926 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Azért ez már tényleg elég gáz,nevetséges amit csinálnak.
Conte ugyanazt a szart vissza rakja minden héten kilehetne próbálni Emersont Alonso helyett és Fabregas helyett is játszhatna más mert a spanyol rogadt gyenge.Hazard is mehetne a padra mert ő is szarik bele.
Morata meg egy Yoshidaval nem bír el.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19927 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ő amúgy kapott, 57 felnőtt meccse volt. Nem is játszott rosszul, de a 32 éves Ivanovic miatt baloldalra kerülő Dave-et nem szoríthatta ki és pénzé tették. Már rég vissza kellett volna hozni.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19928 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én már nem tudok mit mondani ezekre. Akarnak egyáltalán ezek nyújtani vmit? Mikor lesz olyan csapatunk, mint a róma, aki negyeddöntőben kiver egy barcát!?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19929 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Szokásos ex játékos büntetés. Meg jó hogy majdnem az összes csapatban van volt játékosunk.
Őt ki is felejtettem a mai ex játékosok közül, hogy szintén sajnálom amiért nem kapott itt esélyt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19930 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szokásos ex játékos büntetés. Meg jó hogy majdnem az összes csapatban van volt játékosunk.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#19931 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:Aki félre tudja tenni a antipátiát az elismeri hogy az utóbbi meccseken hasznos Morata, ma felesleges lenne akár felhozni is a nevét, mint negatívum. Viszont ugyanígy a szimpátián túl is kellene látni, nem döntötte el a meccset, egyszerűen csak nem lógott ki.
Azt kár vitatni, hogy a szezon nagyobbik részében teljesen formán kívül volt, sokszor nem lehetett rá számítani és amikor igen, akkor nem akart játszani, kedvetlen volt. Jövőre ennél sokkal több kell, nem csak gólokban, de elhivatottságban is.
Ugyanez igaz a nagy kedvenc Hazardra is, a kezdőbe visszakövetelt Luizra is, de igazából mindenkire.

Többek között azért van sokak által ennyire "bevédve" Morata, mert rengetegen basztatják sokszor indokoltan, de talán még többször indokolatlanul. Például akkor is szar volt egyesek szerint, amikor sérülés miatt pályára sem lépett. Vagy amikor nem is volt szar.
Ugyanez lenne Hazarddal is, vagy bárki mással. Csak például az említett személynél a kritikusok annyit mondanak, hogy megfelelő ajánlat esetén távozhat felőlük a klubtól. Ha ugyanígy lenne megfogalmazva Morata esetében is a "kritika", akkor talán nem szakadt volna szét a tábor az ő megítélésével kapcsolatban.

De tök jó, hogy mérsékletességről és kommunikációról egy ilyen politikai katasztrófa után "papolok".

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19932 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aki félre tudja tenni a antipátiát az elismeri hogy az utóbbi meccseken hasznos Morata, ma felesleges lenne akár felhozni is a nevét, mint negatívum. Viszont ugyanígy a szimpátián túl is kellene látni, nem döntötte el a meccset, egyszerűen csak nem lógott ki.
Azt kár vitatni, hogy a szezon nagyobbik részében teljesen formán kívül volt, sokszor nem lehetett rá számítani és amikor igen, akkor nem akart játszani, kedvetlen volt. Jövőre ennél sokkal több kell, nem csak gólokban, de elhivatottságban is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19933 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:
Szabi írta:Arnautovic-ot sokan utálják (nagyképű, Zlatan utánzat), én speciel kedvelem, sajnálom, hogy megmarad örök tehetségnek, megnézném egy nagyobb csapatban, hogy minőségi csapattársakkal mit tudna. A Stoke is kiesik nélküle úgy tűnik.

A Pedro féle hányingerkeltő és semmirekellő emberek helyett elnézném nálunk is, ha már sztárokat úgysem igazolunk.
egyetértek lehet télen őt kellett volna megszerezni és nem csak a mai teljesítménye miatt hanem mert egy vadállat aki megy előre mint egy tank megvan a gyorsasága és a technikája is, hogy nálunk stabil kezdő legyen Morata helyett ami mindent elmond a spanyolról.
Mondjuk a hozzászólásaidat elnézve neked mindegy ki játszik itt úgyis egy szar lenne a szemedben... Én sem vagyok mindenkivel elégedett, de, hogy még a mai meccs után is Moratazol, mikor ő volt kb a csapat legjobbja az érdekes. Nem tudom mivel lenne nála jobb Arnautovic? Padra Pedro helyett csereembernek elférne talán, de nem a kezdőbe, főleg nem csatárként, még ha mostanában azt is játszik. Amúgy az egész szezont nézve mondom, hogy szerintem Morata nem vészes. Voltak ugyan gyengébb meccsei kihagyott ziccerekkel, de bőven hagyott ki meccseket is, elég csak Lukakut megnézni, aki több mint 1000 játékperccel többet játszott nála a szezonban. Ha annyit játszott volna mint a belga, szerintem 20 gól fölött lenne ő is...Nálam még igy is a "jók" között van Alvaro a szezont nézve.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19934 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Arnautovic-ot sokan utálják (nagyképű, Zlatan utánzat), én speciel kedvelem, sajnálom, hogy megmarad örök tehetségnek, megnézném egy nagyobb csapatban, hogy minőségi csapattársakkal mit tudna. A Stoke is kiesik nélküle úgy tűnik.

A Pedro féle hányingerkeltő és semmirekellő emberek helyett elnézném nálunk is, ha már sztárokat úgysem igazolunk.
egyetértek lehet télen őt kellett volna megszerezni és nem csak a mai teljesítménye miatt hanem mert egy vadállat aki megy előre mint egy tank megvan a gyorsasága és a technikája is, hogy nálunk stabil kezdő legyen Morata helyett ami mindent elmond a spanyolról.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19935 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Arnautovic-ot sokan utálják (nagyképű, Zlatan utánzat), én speciel kedvelem, sajnálom, hogy megmarad örök tehetségnek, megnézném egy nagyobb csapatban, hogy minőségi csapattársakkal mit tudna. A Stoke is kiesik nélküle úgy tűnik.

A Pedro féle hányingerkeltő és semmirekellő emberek helyett elnézném nálunk is, ha már sztárokat úgysem igazolunk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19936 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedro-nak sikerült elérnie, hogy jobban utáljam, mint Willian-t, az ember egy tripla 0, persze Conte felrakja a padra, mert be kell biztosítani a kibaszott Európa Liga helyet, nehogy a jövő reménysége néha játszhasson. Agyfasz ez az ember, alig várom a napot amikor eltűnik végre.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#19937 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

adrifater írta:Ez tragédia volt. Nem értem, miért Conte még az edző. Gáspár Győző is tudja motiválni ennyire a csapatot. Contét már 2 hónapja ki kellett volna rúgni, a játékosokat meg jól megbüntetni. Egy profi játékosnak mindent meg kell tennie a klubjáért a pályán, itt ez hónapok óta nem történik meg. Pedig ez még egy nevesincs klubnál is elvárás. Abramovics ezt miért tűri? Miért hagyta a pénzét így elveszni?
Nálunk ez az természetes a keret 2-3 évente teljesen elfelejt játszani utána meg feltámad ezt játsszuk már vagy 10 éve.

adrifater
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 11:18
Kedvenc játékos: Wilian
Kedvenc exjátékos: Mekelele

Re: Aktuális meccsek

#19938 Hozzászólás Szerző: adrifater »

Ez tragédia volt. Nem értem, miért Conte még az edző. Gáspár Győző is tudja motiválni ennyire a csapatot. Contét már 2 hónapja ki kellett volna rúgni, a játékosokat meg jól megbüntetni. Egy profi játékosnak mindent meg kell tennie a klubjáért a pályán, itt ez hónapok óta nem történik meg. Pedig ez még egy nevesincs klubnál is elvárás. Abramovics ezt miért tűri? Miért hagyta a pénzét így elveszni?

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19939 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Egyébként úgy néz ki hogy Conte sem fogta fel amit csozé sem. Ha a vesztes csapatot felrakod hetekig, mindenféle taktikai változtatás nélkül akkor semmi változás nem lesz az eredményben sem.
Január óta ez a szar van, hihetetlen hogy nem gondolkodott még el azon, hogy változtatni kellene.
Moses, Alonso, Fabregas hatalmas nulla, a kp átjáróház és minden meccsen hibázik a Courtois, Cahill, Christensen, Rudiger négyes valamelyike. Minek a három CB ha szarok? Minek Moses ha visszazáráson kívül semmiben nem hasznos? Miért nem lehet stabilizálni a kpt meg egy emberrel? Más formációhoz nem ért Conte?
Elég unalmas már "We have to bounce back" szöveg, meg az olasz sárdobálása.
Mekkora felhaborodas lesz, ha jogosan kibassza Abra, de ezekre a kerdesekre sem o, sem az ot vedok nem tudnanak valaszt adni szerintem. Van egy szint amit ra lehet fogni, hogy gyenge a keret, van egy masik szint ahol elojon az edzo szerepe. Nalam mar egy kicsit hamarabb az o szerepe jott elo, de lassan eljutunk odaig, hogy nem lesz kerdes senkinel sem. (aki nem elvakultan vedi)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19940 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:Gondolom ez a keret arra sem eleg, hogy otthon egy West Hamet megverjunk.
az eredmény azt mutatja.

Hazard-t nem nagyon szeretném egy darabig a kezdőbe mert amit csinál az minden csak nem az amiért megszerettük, úgy fest, hogy ő amit eddig felépített azt most lerombolja.
sajnálom, hogy megint elbasztam 90 percet az életemből erre a szarra.
mindig büszke voltam a Chelsea-re de mióta a legendák elmentek azóta valahogy minden más lett és mintha semmit nem jelentene ez a klub az itt játszóknak (tisztelet a kivételnek: Azpilicueta).
Conte is elővehetné a faszát, azt azok akik szarok kitenni a csapatból lehet, hogy 1-1 fiatal sokat dobna ezen a csapaton mert ők talán nem zsoldosok.
megint szarul cserélt minek jött az a semmirekellő Pedro Moses helyett, miért nem úgy cserélt, hogy 2 csatár legyen a pályán?
Hazard miért játszhatta végig a meccset ezzel a teljesítménnyel?
Fabregas miért kezdő még mindig?
és hogy lehet az, hogy Giroud mikor az 4rsenalba volt minden bement neki mióta meg itt van nem tudott csak 1 szaros gólt összehozni azt is a kupába?
nyáron sem lesz itt semmi pozitív változás mert 1 jó játékost se tudunk majd megvenni mert nem akarnak majd ide jönni mert itt nincs Bl és nincs semmi ami ide vonzaná a top játékosokat mert már pénz is több van Párizsba és Manchesterbe.

Válasz küldése