Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19861 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na! Remélem visszajön az önbizalma! Fejjel, mi mással.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19862 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kár willi-ért! Fabregas is lejöhetett volna.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19863 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Wili megsértődött :(
Szerintem egyaltalan nem erdemelte meg a cseret, probalkozott, megindult ment elore, Moses persze marad.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19864 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Zsolti írta:Giroud mekkora màkos gòlt tuszkolt be :lol:
Mak? Agyonszpatta oket, inkabb az volt a mak, hogy be tudta fejezni es nem csak tizi lett belole. Hazard first touch se volt semmi.
Williant miert vitte le rejtely, ahogy lattam ujabb “csapatepito” dontes volt..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19865 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Wili megsértődött :(

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#19866 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Giroud mekkora màkos gòlt tuszkolt be :lol:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19867 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ez az! Szép volt a harcosság! Így kell ezt csinálni!

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19868 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Az elso 10 perc utan elegge visszaestunk, Giroud cserekent tobbet hozzatesz szerintem, mint amikor kezdo. Moses no comment, az a bedobas is 10 volt. Pedro, Morata kell a masodik felidore es lehetoleg ne a 75.perc utan.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19869 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ezeket a rövid kirúgás utáni labdavesztéseket hogy gondolják? Nem hiszem el hogy 2 év alatt nem tudtak begyakorolni egy formációt ilyen esetekre.
Röviden ki a CB-nek, CB a wingbacknek, közben jön a pressing és a wingback vakon elrúgja amiből jöhet is a támadás. Kezdem nagyon megutálni ezt a felállást, sokkal precízebb felkészülés kellene hozzá ami nálunk nincs meg.

Kicsit nagy a mellény/komolytalan a hozzáállás/dekoncentráltak a srácok. Jó lenne komolyan venni mostantól a meccset, mert hamar kihúzhatják alólunk a szőnyeget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2018. április 22., vasárnap 16:41-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19870 Hozzászólás Szerző: Bubi »

[SNWL 520p] acestream://a08428fc466cd141347dbe68643899b998f430f7" onclick="window.open(this.href);return false;
[BT Sport 1 720p] acestream://e77bd6eb1f098b012662c0786e1b36cd23dc99d8" onclick="window.open(this.href);return false;
[BT Sport 1 1080p] acestream://888866b9ee182d151741bf184138f576b1259294" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19871 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Végre nem lassított felvételt kellett nézni a baloldalon, a beadásai is bíztatók voltak, ha hoz még 2 jó meccset, remélem bent is marad a kezdőben. De ha más nem, a következő edző kipaterolja a szabadrúgás árust.
Mi a bajod Alonsoval? Szerintem rengeteget fejlődött, mióta itt van és még mindig teljesen korrekt teljesítményt hoz. Nem véletlen, hogy bekerült az idei PL legjobb csapatába.
A szar is ízletes, nem véletlen, hogy annyi légy imádja. Most eltekintve attól, hogy egy gyilkos, egy ideális wing back egyik tulajdonságát sem birtokolja. Olyan lassú, mint egy csiga, beadni nem tud, rendszeresen fent ragad a támadásokkal és így lyuk keletkezik a bal oldalon (ahol ha Cahill játszik, eleve húzós). Gyakorlatilag SS-t játszik, állandóan ott kolbászol a 16os környékén, kipattanóra várva. Ha leveszed azt a pár szabadrúgás gólját, melyik tulajdonsága miatt kellene egy Chelsea keretében lennie? "Imádkozom", hogy az új edző, új filozófiájának köszönhetően a hozzá hasonló 1 trick hero-k eltűnnek a csapat közeléből.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19872 Hozzászólás Szerző: Gallion »

adrian1989 írta:
Pityee írta:
kazomester írta:Végre nem lassított felvételt kellett nézni a baloldalon, a beadásai is bíztatók voltak, ha hoz még 2 jó meccset, remélem bent is marad a kezdőben. De ha más nem, a következő edző kipaterolja a szabadrúgás árust.
Mi a bajod Alonsoval? Szerintem rengeteget fejlődött, mióta itt van és még mindig teljesen korrekt teljesítményt hoz. Nem véletlen, hogy bekerült az idei PL legjobb csapatába.
Szerintem jót tesz Alonso-nak ez a 3 meccs pihenés, mert látszott rajta, hogy nem úgy mozog mint a szezon elején.
Sajnos nem láttam a meccset csak 1 rövid összefoglalót, de Emerson az alapján egész jónak tűnt, csak lehetőséget kell neki adni.
Morata-t viszont remélem Conte elfelejti egy kis időre, mert a srác nem elég, hogy szarul használja ki a helyzeteit, de még elkezdett hisztizni is amire most nincs szükség szerintem.
Ti mennyi esélyt láttok arra, hogy a Sp*rs elszórakozza az előnyét, én nem sokat, de az biztató, hogy a srácok még nem adták fel a küzdelmet.
Ha esetleg Conte behúzza a fiúkkal az FA kupát meg odaérne a top4-be szerintetek maradna vagy menne?
Szerintem itt szezon végére már nem sokat számít Conte szempontjából egy esetleges FA-kupa + BL hely. Arról is cikkeztek, hogy Abra is megunta, hogy állandóan a játékosok miatt (is) cserélgetjük az edzőket, úgyhogy itt nem a kupa nélküli év, hanem a teljesítmény, a játék képe és a board-dal való viszony ami valószínűleg Conte veszte lesz, és amit látszólag ő nem is bán annyira. Én azért naivan még mindig bízom a folytatásban vele.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19873 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
kazomester írta:Végre nem lassított felvételt kellett nézni a baloldalon, a beadásai is bíztatók voltak, ha hoz még 2 jó meccset, remélem bent is marad a kezdőben. De ha más nem, a következő edző kipaterolja a szabadrúgás árust.
Mi a bajod Alonsoval? Szerintem rengeteget fejlődött, mióta itt van és még mindig teljesen korrekt teljesítményt hoz. Nem véletlen, hogy bekerült az idei PL legjobb csapatába.
Szerintem jót tesz Alonso-nak ez a 3 meccs pihenés, mert látszott rajta, hogy nem úgy mozog mint a szezon elején.
Sajnos nem láttam a meccset csak 1 rövid összefoglalót, de Emerson az alapján egész jónak tűnt, csak lehetőséget kell neki adni.
Morata-t viszont remélem Conte elfelejti egy kis időre, mert a srác nem elég, hogy szarul használja ki a helyzeteit, de még elkezdett hisztizni is amire most nincs szükség szerintem.
Ti mennyi esélyt láttok arra, hogy a Sp*rs elszórakozza az előnyét, én nem sokat, de az biztató, hogy a srácok még nem adták fel a küzdelmet.
Ha esetleg Conte behúzza a fiúkkal az FA kupát meg odaérne a top4-be szerintetek maradna vagy menne?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19874 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Végre nem lassított felvételt kellett nézni a baloldalon, a beadásai is bíztatók voltak, ha hoz még 2 jó meccset, remélem bent is marad a kezdőben. De ha más nem, a következő edző kipaterolja a szabadrúgás árust.
Mi a bajod Alonsoval? Szerintem rengeteget fejlődött, mióta itt van és még mindig teljesen korrekt teljesítményt hoz. Nem véletlen, hogy bekerült az idei PL legjobb csapatába.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19875 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Végre nem lassított felvételt kellett nézni a baloldalon, a beadásai is bíztatók voltak, ha hoz még 2 jó meccset, remélem bent is marad a kezdőben. De ha más nem, a következő edző kipaterolja a szabadrúgás árust.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#19876 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Dante írta:
Николаевич írta:Emerson milyen volt?
Nem igazán dolgoztatták meg, tehát nehéz megmondani, amiket elvállalt azok biztatóak voltak. Kevésbé befejező típus, mint Alonso, bár valószínűleg kevés olyan lwb van, mint a spanyol.
Kb mindig üresen várta a labdát, megjátszható volt, nem vezette sokat, de akkor határozottan. A beívelései nem a 16-os oldaláról, hanem kicsit hátrébbről voltak, jó ívben, veszélyes helyre, azok szerintem jónak mondhatók. (mondjuk Branna-n és Bosingwa-n szocializálódva ez a kijelentés akár meg is kérdőjelezhető)
Nagyjából ennyi, az mindenképp jó, hogy nem látszott rajta a meccshiány.

Egyébként a meccs végére Baka is kezdte elkapni a fonalat.
ez a két név fájó sebeket szakított fel! :O
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19877 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Moses is csak akkor kerül itt megemlítésre ha kritikán aluli és hibázik, amikor győztes gólt lő és a csapat egyik legjobbja akkor nem. :D
Szerintem ő tartozott ezzel a jó teljesítménnyel, az utóbbi pár meccse elég gyenge volt, ahogy összességében az idei szezonja is az, ha tavalyihoz viszonyítjuk. Nehéz eldönteni hogy támadásban vagy védekezésben jobb (gyengébb), kb attól függ hogy milyen napja van. A Barca elleni első meccsen nagyon stabilan védekezett, ma jól mozgott be a védők mögé, ami sokszor nem megy neki és gólt is tudott szerezni, ami még többször nem megy neki, a ziccer ellenére sem. Mindenesetre értékes tagja a keretnek, őt semmiképp sem áldoznám be, ha lesz takarítás a nyáron, viszont egy szerintem szükséges formációváltás esetén (4 védő) inkább beugrónak kellene lennie.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19878 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Moses is csak akkor kerül itt megemlítésre ha kritikán aluli és hibázik, amikor győztes gólt lő és a csapat egyik legjobbja akkor nem. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19879 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Emerson milyen volt?
Nem igazán dolgoztatták meg, tehát nehéz megmondani, amiket elvállalt azok biztatóak voltak. Kevésbé befejező típus, mint Alonso, bár valószínűleg kevés olyan lwb van, mint a spanyol.
Kb mindig üresen várta a labdát, megjátszható volt, nem vezette sokat, de akkor határozottan. A beívelései nem a 16-os oldaláról, hanem kicsit hátrébbről voltak, jó ívben, veszélyes helyre, azok szerintem jónak mondhatók. (mondjuk Branna-n és Bosingwa-n szocializálódva ez a kijelentés akár meg is kérdőjelezhető)
Nagyjából ennyi, az mindenképp jó, hogy nem látszott rajta a meccshiány.

Egyébként a meccs végére Baka is kezdte elkapni a fonalat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19880 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Emerson milyen volt?

Válasz küldése