José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1901 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta: Milyen idiótaságokról beszélsz, ember? Ha arról, hogy nem kéne felívelgetni a labdákat, az oké, de ezt leszámítva a legjobb védőnk, és ezt bőven bizonyította már nem egyszer, pl. a Bayern elleni meccseken toronymagasan ő volt a legjobb, de még ide sorolhatnék egy csomó meccset is. Hihetetlen, hogy a pályán kívüli hülyéskedéseit folyamatosan keveritek a pályán mutatott teljesítményével, mert aki szerint nem teszi oda magát a pályán és csak hülyéskedik, az nem tudom, melyik meccset nézi... (Amúgy Luiz tegnap még csak a padon sem volt.)

Elhiszem, hogy nagy kedvenced Iva, de egy szélső hátvédnek igen is kell tudnia beívelgetni, és nem hiszem, hogy Mourinho ezt megtiltotta neki, vagyis ha igen, akkor azt csak is azért tehette, mert rájött, hogy Ivanovics erre képtelen. Mondjuk nem is értem, miért nem középhátvédet játszik, holott alapvető hiányosságai vannak szélső hátvédként.
Semmi baj Ivával szélsőhátvédként. A labdával sokkal biztosabban bánik Dave-nél.
Iva idősebb is, ezáltal tapasztaltabb is sokkal, jobban is fejel, amire pl középen sokkal nagyobb szükség volna... Mondjuk Azpi jobban ad be, gyorsabb is, és azt a posztot szvsz jobban is bejátssza, mint Iva.
Nincs Iva-val semmi bajom se, csak ő középen sokkal meggyőzőbb, és nem szeretném, ha Dave-et elpazarolnánk, mert nagyon ígéretes játékos, de ha nem fog játszani, akkor csak egy ígéret marad...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1902 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:
Hawaii írta: Milyen idiótaságokról beszélsz, ember? Ha arról, hogy nem kéne felívelgetni a labdákat, az oké, de ezt leszámítva a legjobb védőnk, és ezt bőven bizonyította már nem egyszer, pl. a Bayern elleni meccseken toronymagasan ő volt a legjobb, de még ide sorolhatnék egy csomó meccset is. Hihetetlen, hogy a pályán kívüli hülyéskedéseit folyamatosan keveritek a pályán mutatott teljesítményével, mert aki szerint nem teszi oda magát a pályán és csak hülyéskedik, az nem tudom, melyik meccset nézi... (Amúgy Luiz tegnap még csak a padon sem volt.)

Elhiszem, hogy nagy kedvenced Iva, de egy szélső hátvédnek igen is kell tudnia beívelgetni, és nem hiszem, hogy Mourinho ezt megtiltotta neki, vagyis ha igen, akkor azt csak is azért tehette, mert rájött, hogy Ivanovics erre képtelen. Mondjuk nem is értem, miért nem középhátvédet játszik, holott alapvető hiányosságai vannak szélső hátvédként.
Semmi baj Ivával szélsőhátvédként. A labdával sokkal biztosabban bánik Dave-nél.
Persze, hogy jobban bánik vele amikor a spanyol 24 éves ami a védőknél még igencsak fiatalnak számít. Én hatalmas potenciált látok a srácban és jó lenne ezt kihasználni, mert posztja egyik legjobbjává válhatna 2 éven belül.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1903 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: Milyen idiótaságokról beszélsz, ember? Ha arról, hogy nem kéne felívelgetni a labdákat, az oké, de ezt leszámítva a legjobb védőnk, és ezt bőven bizonyította már nem egyszer, pl. a Bayern elleni meccseken toronymagasan ő volt a legjobb, de még ide sorolhatnék egy csomó meccset is. Hihetetlen, hogy a pályán kívüli hülyéskedéseit folyamatosan keveritek a pályán mutatott teljesítményével, mert aki szerint nem teszi oda magát a pályán és csak hülyéskedik, az nem tudom, melyik meccset nézi... (Amúgy Luiz tegnap még csak a padon sem volt.)

Elhiszem, hogy nagy kedvenced Iva, de egy szélső hátvédnek igen is kell tudnia beívelgetni, és nem hiszem, hogy Mourinho ezt megtiltotta neki, vagyis ha igen, akkor azt csak is azért tehette, mert rájött, hogy Ivanovics erre képtelen. Mondjuk nem is értem, miért nem középhátvédet játszik, holott alapvető hiányosságai vannak szélső hátvédként.
Semmi baj Ivával szélsőhátvédként. A labdával sokkal biztosabban bánik Dave-nél.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1904 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

langidave írta:
Hát engem ez a nyilatkozat azért megnyugtatott, örülök, hogy látja a problémákat, hogy padra vágta Luizt az idiótaságai miatt, meg, hogy ezek a hosszú labdák, meg iva beívelései nem az ő ötlete. Mata-t továbbra se tudom felfogni, értem, hogy Oscar lesz a nr10 (erre amúgy a brazil teljesen rászolgált), de azért adhatna neki egy teljes meccset
Milyen idiótaságokról beszélsz, ember? Ha arról, hogy nem kéne felívelgetni a labdákat, az oké, de ezt leszámítva a legjobb védőnk, és ezt bőven bizonyította már nem egyszer, pl. a Bayern elleni meccseken toronymagasan ő volt a legjobb, de még ide sorolhatnék egy csomó meccset is. Hihetetlen, hogy a pályán kívüli hülyéskedéseit folyamatosan keveritek a pályán mutatott teljesítményével, mert aki szerint nem teszi oda magát a pályán és csak hülyéskedik, az nem tudom, melyik meccset nézi... (Amúgy Luiz tegnap még csak a padon sem volt.)

Elhiszem, hogy nagy kedvenced Iva, de egy szélső hátvédnek igen is kell tudnia beívelgetni, és nem hiszem, hogy Mourinho ezt megtiltotta neki, vagyis ha igen, akkor azt csak is azért tehette, mert rájött, hogy Ivanovics erre képtelen. Mondjuk nem is értem, miért nem középhátvédet játszik, holott alapvető hiányosságai vannak szélső hátvédként.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1905 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amúgy amit elmond az új irányzatról, abból azt szűröm le, hogy a Bayern tavalyi játékát akarja meghonosítani, ami nagyon jó lenne, és megértem hogy nem egy csettintés, de ennek nem azt kéne eredményeznie, hogy 5-6 játékos nem kap egyáltalán lehetőséget. A legtöbb játékosunk nincs formában, van aki nem csak fejben, de fizikailag sem, ezen kéne minél előbb javítani, mert amíg a játékosok nem állnak át az új taktikára szenvedni fogunk, és a pontokat csak 1-1 egyéni villanással lehet megmenteni, ahogy azt a fölforgatott Bayern csinálta ellenünk.
Az pozitívum, hogy mindennel képbe van, látja a játékosok hülyeségeit, a hibákat és próbál minden meccsen más úton elindulni, viszont az negatívum, hogy nem veszi észre pár kedvencénél ha szar. (Eden, Ramires leginkább)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1906 Hozzászólás Szerző: langidave »

Hát engem ez a nyilatkozat azért megnyugtatott, örülök, hogy látja a problémákat, hogy padra vágta Luizt az idiótaságai miatt, meg, hogy ezek a hosszú labdák, meg iva beívelései nem az ő ötlete. Mata-t továbbra se tudom felfogni, értem, hogy Oscar lesz a nr10 (erre amúgy a brazil teljesen rászolgált), de azért adhatna neki egy teljes meccset

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1907 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

California Max írta:Úgy tűnik nő a feszültség Abra és Mou közt a spanyol trió mellőzése miatt...

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... se-2291950" onclick="window.open(this.href);return false;?
Alig vártam, hogy ezek a mocskos zugfirkász férgek elkezdjék a menetrendszerű, minden alapot nélkülöző beokádásaikat a témával kapcsolatban. Nem csalódtam.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: José Mourinho

#1908 Hozzászólás Szerző: California Max »

Úgy tűnik nő a feszültség Abra és Mou közt a spanyol trió mellőzése miatt...

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... se-2291950" onclick="window.open(this.href);return false;?

Avatar
BrollySSJ4
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 7:20
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Drogba
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1909 Hozzászólás Szerző: BrollySSJ4 »

chiedis írta:A f@szomat gyozkodje Mataval, komolyan. Rasszista portugal, ennyi
Rasszista? :D Torres is spanyol mégis játszatja, még ha nem is full mecseket :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1910 Hozzászólás Szerző: chiedis »

A f@szomat gyozkodje Mataval, komolyan. Rasszista portugal, ennyi
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#1911 Hozzászólás Szerző: bádika »

http://youtu.be/yZ51HzMSz4Q" onclick="window.open(this.href);return false; :roll: :wink:
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1912 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Gereb írta:
Még így is oltári nagy baromságnak látom, hogy nem játszatja Mata-t.

Az utóbbi két évben nélküle végünk lett volna.
Tavaly mérföldekkel jobb gól/assist mutatói voltak mind bárkinek Európában az ő posztján.
És ez mégsem elég.
Egyszerűen nem értem.
Ja és ha valaki nézte az utóbbi meccseinket, akkor szintén értetlenül állhat, ugyanis lényeges kreativitás deficitben szenvedünk középpályán. Hiába wörkrétel Mourinho, CR wörkrétje is szar volt védekezésben pl, meg lehet szervezni a védekezést így is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1913 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elvileg a Swindon ellen 90 percet kap Josétól Mata, ott kell meggyőznie Mourinhot.

Chelsea FC ‏@chelseafc 5 perc
Mourinho on Mata: 'He will be playing from the beginning against Swindon. I hope he tells me I have been wrong on the pitch. He's a top kid, and a very good professional, so I am waiting for a professional reaction'. #CFC

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: José Mourinho

#1914 Hozzászólás Szerző: Gereb »

dankodavid írta:Jose Mourinho has come out and said that his team's performance did not please him and restated his support for Oscar in the number 10 role ahead of Juan Mata because of his better work-rate.

I want to play Mata and Oscar, but Juan has to work and adapt to a certain style of play because I'm not ready to change Oscar's position. Juan has to learn to play the way I want to play, be more consistent."

"I'm building a different team, the most difficult thing is first to change the philosophy. That takes a little bit of time. We are not playing especially well, the results are not especially good, but the beauty of the Premier League is that everybody loses points so no dramas.

"The reality is we are there, we have 10 points. I have to say I never worked so hard as I'm doing this season with this group of players."
Még így is oltári nagy baromságnak látom, hogy nem játszatja Mata-t.

Az utóbbi két évben nélküle végünk lett volna.
Tavaly mérföldekkel jobb gól/assist mutatói voltak mind bárkinek Európában az ő posztján.
És ez mégsem elég.
Egyszerűen nem értem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1915 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Jose Mourinho has come out and said that his team's performance did not please him and restated his support for Oscar in the number 10 role ahead of Juan Mata because of his better work-rate.

I want to play Mata and Oscar, but Juan has to work and adapt to a certain style of play because I'm not ready to change Oscar's position. Juan has to learn to play the way I want to play, be more consistent."

"I'm building a different team, the most difficult thing is first to change the philosophy. That takes a little bit of time. We are not playing especially well, the results are not especially good, but the beauty of the Premier League is that everybody loses points so no dramas.

"The reality is we are there, we have 10 points. I have to say I never worked so hard as I'm doing this season with this group of players."
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#1916 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ja és amellett el is siklottunk, hogy hosszabb interjúban azt is kifejtette, hogy basel ellen mikelnek és banak kellett volna megfordítani a meccset!!!
Ezt José Mourinho a chelsea sztáredzője mondta Mikel és Ba-nak kellett volna megfordítani a meccset akik közül előbbinek életében volt kb. 5 előrepassza másik meg úgy mozog mint egy mozgássérült...
Remélem ezt viccnek szánta mert különben itt óriási gondok vannak!!!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: José Mourinho

#1917 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Én amiatt is aggódok, hogy a nagy keret miatt néhányan kevesebb játéklehetőséghez fognak jutni, és így elégedetlenkedni fognak. Télen például nem tudom elképzelni hogy valaki ne távozzon, erre pedig Essiennek van a legnagyobb esélye.
Why always me?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1918 Hozzászólás Szerző: Dante »

rafanadal írta:- Mata megy ki jobb szélre, befele cselez, passzokat oszt, lő, egyáltalán nem az a klasszis vonal szélső lesz, inkább olyan Robben style - ezen mocskosul sokat kell dolgozni, de össze lehet hozni, kell egy kicsit gyorsítani a spanyolt, megtanítani minimálisan de valamennyire visszazárni és a többit csak formálni
Az a baj, hogy ezzel több mint valószínű hogy kikészíti Mata-t. Azt tudjuk, hogy volt ő gyorsabb is, amióta bekerült középre jóval lassabb futótempóhoz szoktatta magát, mert ott nincs is rá szükség, és a felszedett izomtömeg is kicsit lassíthatja. Lőni és passzolni tud, az menne is jobboldalt, kérdés, hogy helyzetbe tudja e hozni magát, úgy mint Robben, vagy Hulk. Még ha ott is hasznos lenne, több mint valószínű, hogy visszaesne a gól-assisst/meccs mutatója, és nem biztos, hogy Oscar meglövi azt a gólmennyiséget amit Mata lőne középen.
Nem értem amúgy Mourinho-t, ha ballábas jobbszélsőt akar, akkor Willian helyett miért nem Hulkot vettük meg, vagy egy fiatal feltörekvőt, miért a legjobbunkat akarja átrakni olyan pozícióba, ahol nem a legjobb.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1919 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

pulci03 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... rult-77948
Itt kezdődnek a problémák, hogy miért kell egy jól működő társaságot megbontani és azt sem lehet mondani, hogy Hazard kiérdemelte volna a helyét kezdőben mert ő is csak nullát nyújtott eddig. Ha megnézzük tavaly milyen jól működött a kp. támadó szekciója és most még papíron meg is erősödött KDB, Willian érkezésével akkor érthetetlen, hogy most miért nem megy a játék.
Abban igaza van Josénak, hogy Oscar talán az egyetlen aki jó formában játszik de Matából nem fog szélsőt csinálni mert az nem az ő posztja...
Az igazi nagy kérdés, hogy ha ragaszkodik Oscarhoz középen akkor miért nem oldotta meg a szélső poziciókat és akkor még ott van a csatár kérdés is amiben szintén rossz döntést hozott és ezen is elmehet a szezonbeli sikerességünk!!!
http://www1.skysports.com/football/news ... t-his-game" onclick="window.open(this.href);return false;
"It's part of a process with him. One thing is to play with Ramires and Oscar in the side, them closing (down) each side, and Mata as a number 10 behind a striker, to have clever assists and to have clever passes; fantastic actions because he has great talent.
"I want to build with Oscar as my number 10. I want the other two players, from the side (wings), to adapt to that reality and to learn how to do things that they were not ready to do before."
"Another thing to adapt to the way we want to play. In this moment, Oscar is my number 10 and, if somebody tells me that Oscar is not Chelsea's best player since the beginning of the season, I'd have to disagree."
Egyébként ha hiszünk ezeknek amit mond, akkor én értem mit akar kihozni ebből az egészből, de ez mocskosul nagy meló és kérdés mennyire lesz türelmes Abra. Építkezést akarunk évek óta, tessék, megvan, viszont ez simán a szezonunkba kerülhet.

SZERINTEM ezek Mourinho elképzelései:
- Mata szörnyen egy lábas és hiába mocskosul jó középen ha a csapatban van valaki akit jobbá lehetne tenni ezen a poszton (Oscar) - ezt el is kezdte kihozni a brazilból
- Mata megy ki jobb szélre, befele cselez, passzokat oszt, lő, egyáltalán nem az a klasszis vonal szélső lesz, inkább olyan Robben style - ezen mocskosul sokat kell dolgozni, de össze lehet hozni, kell egy kicsit gyorsítani a spanyolt, megtanítani minimálisan de valamennyire visszazárni és a többit csak formálni
- ez lenne az alap tkp kezdő: Hazard-Oscar-Mata és cserének ott van KDB-Willian-Schürrle - minőségi pótlás minden posztra és mindenkinek hozzá illő szerepkör (ne ugorjatok a torkomnak Mata miatt, szerintem meg lehet csinálni azt, hogy azon a poszton is ezt a teljesítményt hozza ki magából, talán még többet is)
- csatárkérdés ? ötletem sincs, de neki se szerintem

Amennyiben ezt így akarja és össze is tudja hozni, akkor mocskosul erős lesz ez a támadó szekció JÖVŐRE, de ehhez kell egy év építkezés.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#1920 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... rult-77948" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt kezdődnek a problémák, hogy miért kell egy jól működő társaságot megbontani és azt sem lehet mondani, hogy Hazard kiérdemelte volna a helyét kezdőben mert ő is csak nullát nyújtott eddig. Ha megnézzük tavaly milyen jól működött a kp. támadó szekciója és most még papíron meg is erősödött KDB, Willian érkezésével akkor érthetetlen, hogy most miért nem megy a játék.
Abban igaza van Josénak, hogy Oscar talán az egyetlen aki jó formában játszik de Matából nem fog szélsőt csinálni mert az nem az ő posztja...
Az igazi nagy kérdés, hogy ha ragaszkodik Oscarhoz középen akkor miért nem oldotta meg a szélső poziciókat és akkor még ott van a csatár kérdés is amiben szintén rossz döntést hozott és ezen is elmehet a szezonbeli sikerességünk!!!

Lezárt