Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18001 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
Elgondolkoztam azon, hogy én vajon hogyan cselekedtem volna az ő helyében - ha már csak kb. 1,3 év van köztünk az ő javára - és el tudom képzelni, hogy hasonlóan reagálok a szituációra. Valószínűleg neki sem volt semmiféle fogalma arról, hogy mit akar Sarri, és eléggé hülyén jött ki az ő oldaláról, hogy megbeszélte az orvosokkal, hogy minden fasza és marad a pályán, erre lecserélik. Az vesse rá az utolsó követ, aki soha nem csinált még hülyeséget egy adrenalinnal feltüzelt, éles szituációban. Mi könnyen tudunk teljes nyugalomban a karosszékben verdiktet hozni, hogy "hát ez hülyeség volt". Aki meg azt kívánja, hogy törjön derékba a karrierje - találkoztam ilyen véleménnyel -, annak hasonlót tudok én is kívánni. Ja meg, hogy fulladjon meg egy rizsszemtől.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18002 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szabi írta:
edeskeves írta: Bar ugy tunik szepen eltusoljak majd az egeszet, felreertes volt. Ja.
https://www.youtube.com/watch?v=5TIYG7l0bHM" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=EEaHmwmMg-M" onclick="window.open(this.href);return false;
Mondjuk most megnézve az interjúkat, Sarri annyira határozottan mondja ezt a félreértés dolgot, hogy kezdem elhinni neki, hogy tényleg akkor fogta föl csak az egészet, mikor a doktor kijött és elmondta a szitut, hogy Kepa-nak kutya baja. Lehet annyira begőzölt és elvesztette a kontrollt, hogy nem fogta fel, mit történik körülötte és mit közölnek vele rádión. Nem tűnik egyébként úgy, hogy haragudna Kepa-ra, szerintem nem nagyon lesz ennek érdemben folytatása.
De basszus ez mit sem változtat azon, hogy Kepa arra nem volt képes (holott ő nem tudta Sarri mit tud) hogy szóljon neki vagy lemenjen az oldalvonalhoz, papa jólvagyok nem kell csere, helyette integet mint egy majom aztán Sarri ezt látva még tartja a cserét, na itt megbukik a félreértés is. Persze mondja hogy félreértés, mert Kepa a legdrágább kapus játszatni kell Sarri meg nem akar menni mert niincs hova, és az öltözőt is totál elvesztette, nem hiába tèpte szét a pulcsiát, dobálta az üveget meg indult el befelé.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18003 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kepa egyébként nyilvános bocsánatkérő levelet írt az instájára: (angol tudók előnyben)

"Upset and sad for not being able to take the title, we fought until the end against a great team. We will continue working to be stronger.

I would also like to clarify some facts of today's match:

First of all I regret how the end of the match has been portrayed. At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decisions. I think everything has been misunderstood in the heat of the final part of a match for a title. The coach thought I was not in a position to play on and my intention was to express that I was in good condition to continue helping the team, while the docs that had treated me arrived at the bench to give the message. I feel the image that has been portrayed was not my intention. I have full respect for the coach and his authority."

De lényegében annyi az egész, hogy tiszteli Sarrit és nem vonja kétségbe egyik döntését sem, csak a meccs és a döntő hevében cselekedett így.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18004 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: Bar ugy tunik szepen eltusoljak majd az egeszet, felreertes volt. Ja.
https://www.youtube.com/watch?v=5TIYG7l0bHM" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=EEaHmwmMg-M" onclick="window.open(this.href);return false;
Mondjuk most megnézve az interjúkat, Sarri annyira határozottan mondja ezt a félreértés dolgot, hogy kezdem elhinni neki, hogy tényleg akkor fogta föl csak az egészet, mikor a doktor kijött és elmondta a szitut, hogy Kepa-nak kutya baja. Lehet annyira begőzölt és elvesztette a kontrollt, hogy nem fogta fel, mit történik körülötte és mit közölnek vele rádión. Nem tűnik egyébként úgy, hogy haragudna Kepa-ra, szerintem nem nagyon lesz ennek érdemben folytatása.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18005 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Megyó írta:Harmadjára nézem meg... fú gyerekek, a sírás kerülget, hogy lehet ennyire méltatlan valami. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben.
Sajnálom, hogy érzelmileg ez ekkora hatással van rátok. Már egy ideje feltettem magamnak a kérdést, hogy vajon kinőttem abból, hogy ennyire érzelmileg beleéljem magam ebbe, vagy csak szimplán nem érdekel annyira a futball, mint TV-n keresztül fogyasztott szórakozás, mint korábban. Mindenesetre engem nem igazán érintett meg a dolog.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18006 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:
Megyó írta:Harmadjára nézem meg... fú gyerekek, a sírás kerülget, hogy lehet ennyire méltatlan valami. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben.
Én is kb 5x néztem meg. Ahogy gyűlöltem Sarrit most annyira megsajnáltam.
Komolyan ez mi? Ha Kepa a keretbe lesz a kövi meccsen és Sarri nem mondott fel akkor Ő is megérdemli a sorsát.
De jelenleg olyan mélyre süllyedtünk amilyenre még soha.
#mindigvanlejjebb
Szerintem akiben van emberseg ilyenkor felre tudja tenni azt, hogy Sarrit nem kedveli szakmai szempontbol. Viszont itt emberileg nezve a dolgot, mint ember es vezetoedzo nagyon nem lehet jobban megalazni, a legszomorubb mikor majd letepte magarol a felsot es elindult befele..
Ez a paraszt meg mutogat meg a kezevel elkuldi a halal fszara, ahelyett hogy lemenne vagy legalabb odamenne az oldalvonalhoz, hogy jol vagyok nem kell a csere ha ez miatt akarsz. Erdemes egyebkent Caballerot is megnezni, szerintem rola is vannak felvetelek, igazi jofej kollega, tars. Holnap meg egyutt edzhet vele.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18007 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:Harmadjára nézem meg... fú gyerekek, a sírás kerülget, hogy lehet ennyire méltatlan valami. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben.
Én is kb 5x néztem meg. Ahogy gyűlöltem Sarrit most annyira megsajnáltam.
Komolyan ez mi? Ha Kepa a keretbe lesz a kövi meccsen és Sarri nem mondott fel akkor Ő is megérdemli a sorsát.
De jelenleg olyan mélyre süllyedtünk amilyenre még soha.
#mindigvanlejjebb
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18008 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Harmadjára nézem meg... fú gyerekek, a sírás kerülget, hogy lehet ennyire méltatlan valami. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben.
Minél többet nézed, annál rosszabb, sztem hagyd abba. Én is 3x néztem végig, de túl sok. Ami még elképesztő, hogy sokan mennyire nem érzik ennek az egésznek a súlyát. "Csak kommunikációs hiba, mit kell ezt így felfújni". Nem értik... Nagyon sajnálom Sarri-t, hogy ezt át kellett élnie.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18009 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:
edeskeves írta:
Megyó írta:Nem láttam a meccset és látom volt valami, 2 mondatban valaki összefoglalná mi történt?
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... eo-2685915
Méltatlan...
Kik ezek? Te jó ég... Szegény Sarri. Lehet nem ő a legjobb edző a világon, dehogy top szinten ezt kell átélnie. Mutatja a kamera ország-világ előtt, hogy egy takony gyerek kiint neki, "nem-nem edzőbá".
Kíváncsi vagyok hova tudunk még lecsúszni, mi van még a tarsolyban, amivel el lehet azt érni, hogy kultúrember rá se nézzen erre a sportértékeket már nyomokban is alig tartalmazó egyesületre.

Lehet elragadtattam most magam, de ez csak egy újabb kibárndító momentum volt. Cech, ha kiintett volna így Mourinhonak anno, az év hátralévő részében a padon ült volna.

szerk.:
https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... KRBQ7b-Psc" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt is van, röhögni fog rajtunk az egész világ. Ha az index megírja, akkor megírja majd minden angol lap is, ahol még foci rovat sincs.
A Blikktol kezdve minden ezzel van tele meg itt is, a kozossegi oldalakrol nem is beszelve. Az ev luzer csapata lettunk.
Bar ugy tunik szepen eltusoljak majd az egeszet, felreertes volt. Ja.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18010 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Harmadjára nézem meg... fú gyerekek, a sírás kerülget, hogy lehet ennyire méltatlan valami. Szeretnék elsüllyedni szégyenemben.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18011 Hozzászólás Szerző: Megyó »

edeskeves írta:
Megyó írta:Nem láttam a meccset és látom volt valami, 2 mondatban valaki összefoglalná mi történt?
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... eo-2685915
Méltatlan...
Kik ezek? Te jó ég... Szegény Sarri. Lehet nem ő a legjobb edző a világon, dehogy top szinten ezt kell átélnie. Mutatja a kamera ország-világ előtt, hogy egy takony gyerek kiint neki, "nem-nem edzőbá".
Kíváncsi vagyok hova tudunk még lecsúszni, mi van még a tarsolyban, amivel el lehet azt érni, hogy kultúrember rá se nézzen erre a sportértékeket már nyomokban is alig tartalmazó egyesületre.

Lehet elragadtattam most magam, de ez csak egy újabb kibárndító momentum volt. Cech, ha kiintett volna így Mourinhonak anno, az év hátralévő részében a padon ült volna.

szerk.:
https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... KRBQ7b-Psc" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt is van, röhögni fog rajtunk az egész világ. Ha az index megírja, akkor megírja majd minden angol lap is, ahol még foci rovat sincs.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18012 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Nem láttam a meccset és látom volt valami, 2 mondatban valaki összefoglalná mi történt?
Miről maradtál le :)

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18013 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:Nem láttam a meccset és látom volt valami, 2 mondatban valaki összefoglalná mi történt?
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... eo-2685915

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18014 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem láttam a meccset és látom volt valami, 2 mondatban valaki összefoglalná mi történt?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18015 Hozzászólás Szerző: laczze »

Kepa egy semmirekellő, a cikk hogy félreértés csak duma akkor vonszolta volna le a fejét és mondta volna meg Sarrinak hogy edzőbá" jóvagyok érzem megyez haggy fenn..".
Ehelyett egy full kretén módot választott.
Csóró Sarri meg mit tehetett hát kevesebbet mint Azpi aki a csk szallagot adja le rohadt gyorsan mert vicc a pali, legalább Hazard vagy valaki mondhatta volna a takonynak hogy hallod le kell menned... vicc...
Sajnos itt derült ki nyilvánosan az edzőbuktatások sokasága.

Amúgy most ilyenkor mivan, mert a tábla fel volt mutatva, Kepa nem ment le ilyenkor nem sárga majd piros van? Vagy Sarri inkább visszavonta a cserét ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18016 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:Szerintem kazomester ez igaz, Azpi nem jo kapitany. Rudiger szerintem a palyan mutatott viselkedese alapjan jobb valasztas lenne, ha mar Hazard nem vezeto tipus. Annyi, hogy o nincs itt olyan regota, de latni rajta ahogy sokszor tuzeli, letolja a tobbieket, kemenyebbnek tunik, mint Azpi. Egyebkent most is Rudiger ment oda a tizik elott nyugtatni meg lefogni Sarrit.
Lássuk be, a jelenlegi keretből senki sem olyan kapitány material, mint Terry. Hazard-nak adnám leginkább, de ő sem közelíti meg azt, amit egy kapitánynak képviselnie kellene.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18017 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem kazomester ez igaz, Azpi nem jo kapitany. Rudiger szerintem a palyan mutatott viselkedese alapjan jobb valasztas lenne, ha mar Hazard nem vezeto tipus. Annyi, hogy o nincs itt olyan regota, de latni rajta ahogy sokszor tuzeli, letolja a tobbieket, kemenyebbnek tunik, mint Azpi. Egyebkent most is Rudiger ment oda a tizik elott nyugtatni meg lefogni Sarrit.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18018 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:
kazomester írta:
Traxver írta:vajon Luiz mit mondhatott Kepának?
Most visszanézve az egész esetet, még jobban felbasz Luiz... Ha hibázna ka társak bezzeg nagy a pofája, ugat mindnekinek, ilyenkor meg eltakarja a száját azt ki tudjua miket mondott. Mert bizotsan ne mazt, hogy "na menjél már, mire vársz?"
mondjuk érdekes, hogy Azpi nem szólt bele..állt mint rozi a moziban
Nem való kapitánynak...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#18019 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta:
Traxver írta:vajon Luiz mit mondhatott Kepának?
Most visszanézve az egész esetet, még jobban felbasz Luiz... Ha hibázna ka társak bezzeg nagy a pofája, ugat mindnekinek, ilyenkor meg eltakarja a száját azt ki tudjua miket mondott. Mert bizotsan ne mazt, hogy "na menjél már, mire vársz?"
mondjuk érdekes, hogy Azpi nem szólt bele..állt mint rozi a moziban

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18020 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:vajon Luiz mit mondhatott Kepának?
Most visszanézve az egész esetet, még jobban felbasz Luiz... Ha hibázna ka társak bezzeg nagy a pofája, ugat mindnekinek, ilyenkor meg eltakarja a száját azt ki tudjua miket mondott. Mert bizotsan ne mazt, hogy "na menjél már, mire vársz?"

Válasz küldése