Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17681 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
jkopfner írta:Az miért is kisebb hibája, hogy 29 éves?
Nagyobb befektetéseknél nem rossz ha 2-3 évnél hosszabb távú megoldást jelent a játékos, legalábbis ez az én gondolatom.
Manapság sajnos nem sok játékos marad 3 évnél többet egy-egy klubnál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17682 Hozzászólás Szerző: Dante »

jkopfner írta:Az miért is kisebb hibája, hogy 29 éves?
Nagyobb befektetéseknél nem rossz ha 2-3 évnél hosszabb távú megoldást jelent a játékos, legalábbis ez az én gondolatom.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17683 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dante írta:
Dízel írta:Nainggolan-nak csak van annyi esze, hogy hozzánk jön... Nemzeti csapatban és klub csapatban is csapattársa lenne Courtois, hazard, és lehet lukaku-nak is. Pénzt mi sem sajnálnánk tőle, jövőre tuti a Bl indulás. El nem hiszem hogy ha neki kéne választania akkor ne minket választana...
Több mint valószínű, hogyha neki kellene választania akkor maradna Rómában, vagy Olaszországban. Legalábbis ő ezt mondja, és nem körülírva, hanem kerek perec.
Egyébként brutális a csávó, tényleg csak az a két kisebb hibája van, hogy 29 éves, meg hogy nem akar eligazolni.
Az miért is kisebb hibája, hogy 29 éves?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17684 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Nainggolan-nak csak van annyi esze, hogy hozzánk jön... Nemzeti csapatban és klub csapatban is csapattársa lenne Courtois, hazard, és lehet lukaku-nak is. Pénzt mi sem sajnálnánk tőle, jövőre tuti a Bl indulás. El nem hiszem hogy ha neki kéne választania akkor ne minket választana...
Több mint valószínű, hogyha neki kellene választania akkor maradna Rómában, vagy Olaszországban. Legalábbis ő ezt mondja, és nem körülírva, hanem kerek perec.
Egyébként brutális a csávó, tényleg csak az a két kisebb hibája van, hogy 29 éves, meg hogy nem akar eligazolni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#17685 Hozzászólás Szerző: Dízel »

„Elismerem, beszéltem Contéval. Valóban érdeklődött irántam, most csak ennyit mondhatok. Sokat nézem a Premier League-et, több válogatottbeli csapattársam játszik ott, amely a világ legjobb bajnoksága. Az életben meg kell hozni bizonyos döntéseket, de erre majd akkor térjünk vissza, amikor elkezdődik az átigazolási időszak” – mondta Nainggolan még márciusban a Sky Sports-nak.
Nainggolan-nak csak van annyi esze, hogy hozzánk jön... Nemzeti csapatban és klub csapatban is csapattársa lenne Courtois, hazard, és lehet lukaku-nak is. Pénzt mi sem sajnálnánk tőle, jövőre tuti a Bl indulás. El nem hiszem hogy ha neki kéne választania akkor ne minket választana...

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17686 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:
GereZsolt írta:
nemtudom írta:nem idióta ő hanem egy pénzéhes fasz, tipikus dél-amerikai. ha igaz állítólag még a marseille-ről is nyilatkozott év közben, hogy szívesen lenne az ottani projekt részese és kína szintén nem titkolt céljuk a menedzserével a fasszopó mendesel. egyáltalán nem élvez prioritást a hírek szerint spanyolország már, csak a minél több pénz.
és már csak 2 év van a szerződéséből tudják hogy náluk van az előny könnyen kiharcolhatnak itt is egy nagy gázsit nyáron, ha nem akarunk szopni év közben mint az arsenal özillel és sanchezzel aztán 1 éves szerződéssel bukunk rajta egy csomót ha akkor dobbant...
Ez mind lehetséges, de nem véletlenül a dél-amerikaiak a célpontok Kínánál. Egy holland tehetség se nő fel az utcán, drogbárók közelében, nyomornegyedekben, míg ezek a brazilok általában nem a telenovállákban látott kastélyokban meg a kurvaanyjatudja miben nőnek fel. Focizik ott 2 évet és 10 generációra meg van oldva minden anyagi problémájuk. Abszolút érthető a dolog.
Igen érthető de akkor levezetni menjen oda, ne élete egyik legjobb formájában.
Ki tudja 2 év múlva adnak e neki ennyi lét érted... Én nem pártolom a kínába szerződést de abszolút érthető döntés mindegyik játékos részéről.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17687 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bakayoko engem egyébként annyira nem győzött meg, hogy ő kell nekünk, ráadásul ennyiért. Jó játékosnak tartom, de ha marad ez a rendszer, akkor Kanté mellé egy olyan játékos kéne (egyértelműen Nainggolan), aki támadásban többet hozzá tud tenni, emellett fizikálisan is rendben van és a védőfeladatokat is ellátja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17688 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea manager Antonio Conte has been given a £200million transfer budget ahead of this summer and is hoping to spend roughly £43million of it on Monaco midfielder Tiemoue Bakayoko, as per a report in the Telegraph.

Telegraph Sport understands that Chelsea will open negotiations for the 22 year-old as part of a significant recruitment drive with funds of at least £200m being made available to strength the Premier League title-winning squad and prepare them to challenge for the Champions League next season.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17689 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
nemtudom írta:nem idióta ő hanem egy pénzéhes fasz, tipikus dél-amerikai. ha igaz állítólag még a marseille-ről is nyilatkozott év közben, hogy szívesen lenne az ottani projekt részese és kína szintén nem titkolt céljuk a menedzserével a fasszopó mendesel. egyáltalán nem élvez prioritást a hírek szerint spanyolország már, csak a minél több pénz.
és már csak 2 év van a szerződéséből tudják hogy náluk van az előny könnyen kiharcolhatnak itt is egy nagy gázsit nyáron, ha nem akarunk szopni év közben mint az arsenal özillel és sanchezzel aztán 1 éves szerződéssel bukunk rajta egy csomót ha akkor dobbant...
Ez mind lehetséges, de nem véletlenül a dél-amerikaiak a célpontok Kínánál. Egy holland tehetség se nő fel az utcán, drogbárók közelében, nyomornegyedekben, míg ezek a brazilok általában nem a telenovállákban látott kastélyokban meg a kurvaanyjatudja miben nőnek fel. Focizik ott 2 évet és 10 generációra meg van oldva minden anyagi problémájuk. Abszolút érthető a dolog.
Igen érthető de akkor levezetni menjen oda, ne élete egyik legjobb formájában.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17690 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

nemtudom írta:nem idióta ő hanem egy pénzéhes fasz, tipikus dél-amerikai. ha igaz állítólag még a marseille-ről is nyilatkozott év közben, hogy szívesen lenne az ottani projekt részese és kína szintén nem titkolt céljuk a menedzserével a fasszopó mendesel. egyáltalán nem élvez prioritást a hírek szerint spanyolország már, csak a minél több pénz.
és már csak 2 év van a szerződéséből tudják hogy náluk van az előny könnyen kiharcolhatnak itt is egy nagy gázsit nyáron, ha nem akarunk szopni év közben mint az arsenal özillel és sanchezzel aztán 1 éves szerződéssel bukunk rajta egy csomót ha akkor dobbant...
Ez mind lehetséges, de nem véletlenül a dél-amerikaiak a célpontok Kínánál. Egy holland tehetség se nő fel az utcán, drogbárók közelében, nyomornegyedekben, míg ezek a brazilok általában nem a telenovállákban látott kastélyokban meg a kurvaanyjatudja miben nőnek fel. Focizik ott 2 évet és 10 generációra meg van oldva minden anyagi problémájuk. Abszolút érthető a dolog.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17691 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

nem idióta ő hanem egy pénzéhes fasz, tipikus dél-amerikai. ha igaz állítólag még a marseille-ről is nyilatkozott év közben, hogy szívesen lenne az ottani projekt részese és kína szintén nem titkolt céljuk a menedzserével a fasszopó mendesel. egyáltalán nem élvez prioritást a hírek szerint spanyolország már, csak a minél több pénz.
és már csak 2 év van a szerződéséből tudják hogy náluk van az előny könnyen kiharcolhatnak itt is egy nagy gázsit nyáron, ha nem akarunk szopni év közben mint az arsenal özillel és sanchezzel aztán 1 éves szerződéssel bukunk rajta egy csomót ha akkor dobbant...

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#17692 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Megyó írta:
Pityee írta:
emsanya írta:Chelsea want Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang to replace Diego Costa, according to The Sun.

Costa has been linked with the Chinese Super League and should he depart, Antonio Conte will turn to Aubameyang to fill the gap.

Forrás: Sun
Na azt hiszem vele mindenki elégedett lenne :D
Én meg azzal lettem volna elégedett, hogyha Costa nem ilyen rohadt lelkű szar ember lenne. Én tudom, hogy ő nem olyan buta, mint amilyennek mutatja magát, csak nincs megnevelve. A menedzserét sem értem, miért nem beszél vele. Nyilván most nem pótapaságra gondolok, de egész egyszerűen ez tarthatatlan és minősíthetetlen, amit csinál. Itt van egy fullos csatár a keretben, évekre meg lenne oldva a poszt, most meg rá leszünk kényszerülve erre a rém gyenge generáció egy-egy elérhető emberére. Nyilván ez az Aubameyang nem egy rossz opció, de van már csatárunk -.- fasz ki van az ilyen emberekkel...
Pont a menedzsere az aki szorgalmazhatja a kínai váltást, rohadt pénzéhes féreg az összes.
A másik részével sem értek egyet, szerintem ő sajnos ilyen buta, látszik rajta, hogy félig meddig utcagyerek, gondolom nem kapott egetverő oktatást. Igaza van aki állathoz hasonlítja, ő ösztönlény, a játékán se az intelligencia látszik, inkább hogy zsigerből játszik.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17693 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:
emsanya írta:Chelsea want Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang to replace Diego Costa, according to The Sun.

Costa has been linked with the Chinese Super League and should he depart, Antonio Conte will turn to Aubameyang to fill the gap.

Forrás: Sun
Na azt hiszem vele mindenki elégedett lenne :D
Én meg azzal lettem volna elégedett, hogyha Costa nem ilyen rohadt lelkű szar ember lenne. Én tudom, hogy ő nem olyan buta, mint amilyennek mutatja magát, csak nincs megnevelve. A menedzserét sem értem, miért nem beszél vele. Nyilván most nem pótapaságra gondolok, de egész egyszerűen ez tarthatatlan és minősíthetetlen, amit csinál. Itt van egy fullos csatár a keretben, évekre meg lenne oldva a poszt, most meg rá leszünk kényszerülve erre a rém gyenge generáció egy-egy elérhető emberére. Nyilván ez az Aubameyang nem egy rossz opció, de van már csatárunk -.- fasz ki van az ilyen emberekkel...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17694 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Chelsea want Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang to replace Diego Costa, according to The Sun.

Costa has been linked with the Chinese Super League and should he depart, Antonio Conte will turn to Aubameyang to fill the gap.

Forrás: Sun
Na azt hiszem vele mindenki elégedett lenne :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#17695 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea want Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang to replace Diego Costa, according to The Sun.

Costa has been linked with the Chinese Super League and should he depart, Antonio Conte will turn to Aubameyang to fill the gap.

Forrás: Sun

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17696 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
nemtudom írta:https://www.theguardian.com/football/20 ... govic-bids

opcióval a hollandra érdemes lenne elfogadni(egy 40 millióval). bego ér kb 5 milliót ezt a teljesítményt turnbull hozta, 10 millióból vehetünk másik cserekapust és van +20 milliónk egy rutintalan játékosért. valószínű hogy maradni fog a jelenlegi védelem és felesleges 2 fiatalt is itt tartani, inkább christensent próbáljuk beépíteni ha lehet. ha kiemelkedőt nyújt a holland akkor meg megéri pár milliót fizetni a neveléséért.
Szerintem Ake nagyon jól teljesített mikor játszott én nem engedném el.
az szerintem világos hogy aké és christensen együtt felesleges ide a jelenlegi 3 védő mellett, csak egymástól vennék el a lehetőséget. van bennük potenciál viszont rendszeres játéklehetőségre lenne szükségük, na az nem lesz ha mind2 marad. akkor inkább el kell küldeni valami úton-módon az egyiket és kalast itt tartani mint 5-6. számú védőt.

és akkor még nem beszéltünk arról hogy lehet új érkező is lesz oda...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17697 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:https://www.theguardian.com/football/20 ... govic-bids

opcióval a hollandra érdemes lenne elfogadni(egy 40 millióval). bego ér kb 5 milliót ezt a teljesítményt turnbull hozta, 10 millióból vehetünk másik cserekapust és van +20 milliónk egy rutintalan játékosért. valószínű hogy maradni fog a jelenlegi védelem és felesleges 2 fiatalt is itt tartani, inkább christensent próbáljuk beépíteni ha lehet. ha kiemelkedőt nyújt a holland akkor meg megéri pár milliót fizetni a neveléséért.
Szerintem Ake nagyon jól teljesített mikor játszott én nem engedném el.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17698 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

https://www.theguardian.com/football/20 ... govic-bids" onclick="window.open(this.href);return false;

opcióval a hollandra érdemes lenne elfogadni(egy 40 millióval). bego ér kb 5 milliót ezt a teljesítményt turnbull hozta, 10 millióból vehetünk másik cserekapust és van +20 milliónk egy rutintalan játékosért. valószínű hogy maradni fog a jelenlegi védelem és felesleges 2 fiatalt is itt tartani, inkább christensent próbáljuk beépíteni ha lehet. ha kiemelkedőt nyújt a holland akkor meg megéri pár milliót fizetni a neveléséért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17699 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GereZsolt írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... fer-window
Ez a cikk megmosolyogtatott engem is. 10 egyenként 70-100 millás játékos és mindenhol csak az Mu-t olvasni :D Teljesen reális cirka 700 milla elköltése egy nyáron.
Az biztos, hogy amióta elment tőlük a vén alkesz, azóta jól szétesett az átigazolási politikájuk. Lassan egy A4-es lapra nem férnének rá a félresikerült igazolásaik névsora.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17700 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
becus07 írta:
emsanya írta:A MU is beszállt Nainggolanért.

http://www.skysports.com/football/news/ ... his-summer" onclick="window.open(this.href);return false;

Forrás: skysports
Nem tudom, hogy van e olyan értékelhető játékos, akiért nem szállt versenybe?!. MOu. tuti kisír magának jó pár játékost, de ezért ennyit már ő is képtelen.
http://www.skysports.com/football/news/ ... fer-window
Ez a cikk megmosolyogtatott engem is. 10 egyenként 70-100 millás játékos és mindenhol csak az Mu-t olvasni :D Teljesen reális cirka 700 milla elköltése egy nyáron.
nevetséges amit a mu csinál minden játékosra rárepülnek főleg olyanokra akiket mi is akarunk/akartunk (Nainggolan, James, Michael Keane,Lukaku), nem lepődnék meg ha lassan bejelentkeznének Morata, Virgil van Dijk,Bakayoko és Vidal-ért. :D
Remélem Nainggolan ha eligazol akkor a Chelsea-t választja és nem a mu-t.

Válasz küldése