Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1681 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Hawaii írta:
ChesterB írta:
galferenc írta:Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!
Nyáron én dolgozom, lehet amúgy sem érnék rá. :) Inkább megnézném Londonban a csapatot drágábban, még ha ehhez éveket kell spórolnom, mint sem egy edzőmeccsre kiadjak 10+ ezer forintot, ha BL csoportkör lenne az teljesen más. A Chelsea nem fog eltűnni, úgyhogy ráérek még. :)
Pont így vagyok ezzel én is. Elvileg a második felkészülési meccsünk lesz, így valószínűleg, akik a VB-n sokáig eljutnak, azok még csak el sem fognak utazni. Terry és Ivanovic biztosan játszani fognak, de más nagy névben nem igazán bízhatunk, és így nekem sem ér meg 10ezret (vagy még többet). Inkább gyűjtögetek én is, és akkor már elmegyek egy BL nyolcad/negyed/elődöntőre, nekem az jobban megéri. Lehet, hogy 10x annyiba fog kerülni, de ott legalább lesz miért izgulnom, a Fradi ellen meg csak max azért, hogy ne álljunk be buszozni ellenük is. :D
állítólag augusztus 8-9-10re akarják tenni a meccset...16. indul a bajnokság...akkor tuti h nem a 2. felkészülési meccsünk lesz... és VB-n szereplők már itt lesznek

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#1682 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
galferenc írta:Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!
Nyáron én dolgozom, lehet amúgy sem érnék rá. :) Inkább megnézném Londonban a csapatot drágábban, még ha ehhez éveket kell spórolnom, mint sem egy edzőmeccsre kiadjak 10+ ezer forintot, ha BL csoportkör lenne az teljesen más. A Chelsea nem fog eltűnni, úgyhogy ráérek még. :)
Pont így vagyok ezzel én is. Elvileg a második felkészülési meccsünk lesz, így valószínűleg, akik a VB-n sokáig eljutnak, azok még csak el sem fognak utazni. Terry és Ivanovic biztosan játszani fognak, de más nagy névben nem igazán bízhatunk, és így nekem sem ér meg 10ezret (vagy még többet). Inkább gyűjtögetek én is, és akkor már elmegyek egy BL nyolcad/negyed/elődöntőre, nekem az jobban megéri. Lehet, hogy 10x annyiba fog kerülni, de ott legalább lesz miért izgulnom, a Fradi ellen meg csak max azért, hogy ne álljunk be buszozni ellenük is. :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1683 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ChesterB írta:A "szarul vagyokot" arra értette hogy ha nem kommentelhetem szét a napomat akkor már elvonóra kéne mennem. :wink: Nem azt mondtam hogy nem érdekel, de egyszerűen nekem nem érné meg árban és minőségben sem, a Fradi, és az új stadionja az engem nem hoz lázba.
aha értem...végülis elég vicces, hogy neked esik miért érdekli, hogy te mennyit írsz naponta?? tudtommal ez egy fórum...
am engem érdekel a Fradi is meg a stadion is, mert az első számú kedvenc csapatom :) de visszataszít a jegyár, a bioscan meg ehez hasonló szarságok

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1684 Hozzászólás Szerző: Chester »

A "szarul vagyokot" arra értette hogy ha nem kommentelhetem szét a napomat akkor már elvonóra kéne mennem. :wink: Nem azt mondtam hogy nem érdekel, de egyszerűen nekem nem érné meg árban és minőségben sem, a Fradi, és az új stadionja az engem nem hoz lázba.

De legalább ez az első hozzászólása amit teljesen értek és nem kell 10 percig olvasnom és értelmeznem, oltani ezek szerint érthetően tud. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chester 2014. május 30., péntek 21:35-kor.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1685 Hozzászólás Szerző: Traxver »

galferenc írta:Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!
engem se érdekel akkor én is szarul vagyok?? :roll:
egyeseket nem érdekli némi sör meccs, inkább fizet 10x annyit de legalább megnéz egy PL-t vagy egy BL-t
pedig a 2 kedvenc csapatom játszik...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1686 Hozzászólás Szerző: Chester »

galferenc írta:Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!
Nyáron én dolgozom, lehet amúgy sem érnék rá. :) Inkább megnézném Londonban a csapatot drágábban, még ha ehhez éveket kell spórolnom, mint sem egy edzőmeccsre kiadjak 10+ ezer forintot, ha BL csoportkör lenne az teljesen más. A Chelsea nem fog eltűnni, úgyhogy ráérek még. :)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Felkészülési meccsek

#1687 Hozzászólás Szerző: almos »

galferenc írta:Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!
Kép
LAMPARD#8

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Felkészülési meccsek

#1688 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Bass! CB! Ez a hsz öngól! Nem kicsi. Te, aki ha nem ir 10 napi hszt, szarul vagy? kijelenti:BPn lesz a CHELSEA, DE nem érdekel? Még szerencse: más-más gyurmábul v gyúrva!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1689 Hozzászólás Szerző: Chester »

Akkor sem éri meg nekem egy edzőmeccsért kifizetni ilyen összeget, BL meccsekre nem lenne ilyen drága a jegy ha bejutna valamelyik magyar csapat. Jóformán tényleg csak egy 40-et spórolsz hozzá és kimehetsz a Bridge-re ahol komolyan is veszik.

nferi90
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 15:46
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1690 Hozzászólás Szerző: nferi90 »

ChesterB írta:Engem nem hoz lázba, a jegyár az vélhetően bőven 10 ezer forint fölött lesz, amihez ha elmész melózni nyáron, az egy havi fizetésed hozzácsapva elmész Londonba egy olyan meccsre, amit komolyan is vesznek... Gondolom nem a legerősebb csapat jön ide, egy ifi/tarcsi meccsre Londonban olyan 2000 forint körül mozog a jegy. Ha ez BL csoportmeccs lenne az is más, de nekem egy edzőmeccs nem érne ennyit, ráadásul itt ez a kártya probléma is.

Azt előre lefixálják h ne tartalékkal álljanak ki, tavaly mikor a bayern volt győrbe akkor is játszottak a nagyok(götze, stb) szóval tuti lesznek nagy nevek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1691 Hozzászólás Szerző: Traxver »

morfium írta:Én bérletesként remélem be tudok jutni, már ha nem ilyen 10-20ezresek lesznek a belépők, akkor hülyeség az egész...
sztem 10 fölött lesz...max a B szektorokba ha a székek nem lesznek feltéve oda lesz talán-talán 10 alatt...

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Felkészülési meccsek

#1692 Hozzászólás Szerző: morfium »

Én bérletesként remélem be tudok jutni, már ha nem ilyen 10-20ezresek lesznek a belépők, akkor hülyeség az egész...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1693 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Wisey írta:Szerintem - tekintettel arra hogy ez egy galameccs lesz - nem fogjak kerni a tenyerleolvasast es meg talan a regisztraciot sem. A Fradi eves berlet sem lesz ervenyes a stadionavatora.

En biztos vagyok benne hogy a klubvezetes is kalkulal azzal, hogy mas összetetelü közönseg jön majd el a nyitomeccsre (akar Chelsea akar Real ellen), mint majd kesöbb a bajnokikra, ezert eltekintenek majd a nehezitö körülmenyektöl. Celebek, csaladok, szponzori jegyesek, stb...
pedig én azt olvastam, hogy szűrni akarják a nézőket pont azé, hogy Fradisták mehessenek be akik évek óta ki járnak és ne a fotelszurkolók
és tegyük hozzá, hogy regisztráció nélkül ez nem fog menni....
én se úgy gondoltam, hogy bérlettel ott lehetsz hanem arra gondoltam, hogy a bérlet miatt elővételi jogod lehetne rá

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Felkészülési meccsek

#1694 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szerintem - tekintettel arra hogy ez egy galameccs lesz - nem fogjak kerni a tenyerleolvasast es meg talan a regisztraciot sem. A Fradi eves berlet sem lesz ervenyes a stadionavatora.

En biztos vagyok benne hogy a klubvezetes is kalkulal azzal, hogy mas összetetelü közönseg jön majd el a nyitomeccsre (akar Chelsea akar Real ellen), mint majd kesöbb a bajnokikra, ezert eltekintenek majd a nehezitö körülmenyektöl. Celebek, csaladok, szponzori jegyesek, stb...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1695 Hozzászólás Szerző: Traxver »

galferenc írta:Na, én nem nézném, mennyi a zsuga! 2 KEDVENC csapatom egymás ellen? Maga a kánaán. Persze reménytelennek tartom a bejutást. Aki ott lesz, annak életre szóló élmény lesz.
ha kiváltod a bérletet+ a bioscan-es szarságot tuti h ott lehetsz...sztem a bérletesek kedvezményt fognak kapni erre a meccsre...vagyis ez lenne normális de hát Kubatov az Kubatov...

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Felkészülési meccsek

#1696 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Na, én nem nézném, mennyi a zsuga! 2 KEDVENC csapatom egymás ellen? Maga a kánaán. Persze reménytelennek tartom a bejutást. Aki ott lesz, annak életre szóló élmény lesz.

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1697 Hozzászólás Szerző: dacultras »

nyugi, úgy sem lesz 10 ezer alatt a jegy, azt meg szúrják fel maguknak

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1698 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Николаевич írta:
White írta:Aki nem szereti a Fradit az most maradjon otthon! Ez a meccs nem a Chelsea szurkolóknak szól,vagy ha lesz vendégszektor akkor oda. Van aki 50 éve fradinak szurkol és nem fog jegyhez jutni a hazai Chelsea-sek miatt.

Ha ez így lenne akkor nem hívták volna a Chelsea-t. Szerintem a komoly FTC szurkolókat pont hogy ez a meccs nem érdekli annyira.
azért hívták a Chelsea-t mert egy neves csapatot akartak és azt akarták, hogy tele legyen a stadion!!
igen a komoly FTC szurkerek 100% hogy nem lesznek kint köztük én se (gondolok itt csoport tagokra)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1699 Hozzászólás Szerző: Traxver »

White írta:Aki nem szereti a Fradit az most maradjon otthon! Ez a meccs nem a Chelsea szurkolóknak szól,vagy ha lesz vendégszektor akkor oda. Van aki 50 éve fradinak szurkol és nem fog jegyhez jutni a hazai Chelsea-sek miatt.
1 pont fordítva! a Chelsea-sek nem fognak tudni jegyhez jutni (max vendégbe de tuti hogy név, szem. igaz. KELL!)
2 a régi szurkolói kártyát felejtsétek el! vasárnap kell utoljára
3 100000% hogy a bioscan-es kártyával lehet bejutni csak azért, hogy elkerüljék a nem Fradi szurkolókat
4 horror jegyár lesz 10 felett ez tuti!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1700 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta:Aki nem szereti a Fradit az most maradjon otthon! Ez a meccs nem a Chelsea szurkolóknak szól,vagy ha lesz vendégszektor akkor oda. Van aki 50 éve fradinak szurkol és nem fog jegyhez jutni a hazai Chelsea-sek miatt.

Ha ez így lenne akkor nem hívták volna a Chelsea-t. Szerintem a komoly FTC szurkolókat pont hogy ez a meccs nem érdekli annyira.

Válasz küldése