Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16621 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Tancredi Palmeri @tancredipalmeri

BOOM! Chelsea in talks for Aguero!
Engem nem lep meg a dolog, sőt simán igaz lehet ha belegondolok, hogy Sanchez valszeg megy a citybe és az sem kizárt, hogy Agüero helyén tolná. Arról nem is beszélve, hogy a kopasz még Gabriel Jesust is Agüero elé helyezi, szóval szerintem abszolút nem ragaszkodik Agüero megtartásához. Viszont eléggé érdekes lenne a csapattal a kapcsolata, azok után, ahogy kétszer is megpróbálta ledarálni Luizt és ezáltal összekapott a fél csapattal kb. :D Ha lehet választani, akkor én még mindig Auba mellett voksolok.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16622 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Agüero ezerszer nagyobb klasszis, mint a legfőbb erényét a sebességében lelő Aubameyang, ha a két játékos hasonló áron vihető, számomra egyértelmű melyikük a jobb választás, pláne hogy a (talán) legfőbb rivális (egyik) legjobbját happolnánk el. Az argentin csak egy évvel idősebb nála, azt pedig hogy melyikük a sokoldalúbb és nagyobb zseni, szerintem fölösleges magyarázni. Sérülékeny, nem erőcsatár, de cserébe piszkosan nagy klasszis. Azért pedig kár rá haragudni, amit Luizzal csinált, a PSG elleni BL-meccsen ha emlékeztek, a mi brazilunk sem viselkedett éppen túl szimpatikusan ellenünk. Gólérzékeny sprintert lehet igazolni szélre is adott esetben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16623 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta:A csapbol is aguero folyik. Konyorgom ne hozzuk ide. Annyira ellenszeves, hogy nem tudnam nezni a meccseinket. Van 3-4 jatekos akit nagyon ruhellek, ebbe benne van az argentin patkany is.
Mi a bajod vele? Azt leszámítva hogy felrúgta aljas módon Luizt. Az csúnya volt, de nem lett komoly következménye és még így is megkapta ami jár. Ő a city egyik nagy vezére, szenvedélyes játékos. Gondolom hogy magát is okolta az eredmény miatt. Elpattant az agya és ezt tette... Tudtommal nem jellemző rá.

Nem értek egyet azokkal akik erőcsatárért imádkoznak. Persze az csak előny ha erős, de mivel a mi taktikánkban mindössze 3 echte csatár poszt van a pályán amiből 2 ember echte csatár, így nem gondolnám hogy olyan ember kell aki csak odaér és beveri. Kulcs szerepe volt Costának is a támadások szervezésében, de ő nem volt jó ebben, sok labdát el is kúrt. Agüero ebben kiváló lenne, gyilkos párost alkotna Hazarddal. 3 év még lehet benne topszinten. Nála csak Morata lehet jobb adottságai alapján, de ő zsákbamacska.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16624 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:A csapbol is aguero folyik. Konyorgom ne hozzuk ide. Annyira ellenszeves, hogy nem tudnam nezni a meccseinket. Van 3-4 jatekos akit nagyon ruhellek, ebbe benne van az argentin patkany is.
nekem sem szimpatikus ugyanis mikor az Atletibe ment neki nagyon akkor jöhetett volna a Chelsea-be is de ő a pénzt és a City-t választotta aztán az a tavalyi szabálytalanság Luiz-zal szemben is gusztustalan volt, akármennyire is jó csatár én sem örülnék ha itt kötne ki.
amúgy nem hiszem, hogy a City eladná egyik legjobbját rivális csapatnak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16625 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amazing24 írta:A csapbol is aguero folyik. Konyorgom ne hozzuk ide. Annyira ellenszeves, hogy nem tudnam nezni a meccseinket. Van 3-4 jatekos akit nagyon ruhellek, ebbe benne van az argentin patkany is.
Costanal nem nagyobb patkány, majd megszereti mindneki ha szarja a gólokat. 10 éve még voltak értékek a labdarúgásban, mostmár kevésbé. Brutál üzlet, innentől kezdve én azt nézem, hogy illeszkedjen a keretbe és ha jó felőlem maga az ördög is játszhat a csapatban. Lukaku, Shaw nagy Chelsea drukkerek, mindkettő a nyomorék MU-ba kötött ki, szóval fölösleges szimpátia alapján dönteni szerintem. Max hab a tortán ha épp valaki olyan érkezik.
*knock, and it shall be opened unto you*

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16626 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A csapbol is aguero folyik. Konyorgom ne hozzuk ide. Annyira ellenszeves, hogy nem tudnam nezni a meccseinket. Van 3-4 jatekos akit nagyon ruhellek, ebbe benne van az argentin patkany is.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16627 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Igazából Belottival, Aubaval és Agueroval is jól járnánk szerintem. Aubaval kapcs van némi fenntartásom, de szerintem beválna. Moratat nem bánom ha nem jön, bár szerintem ő is illene a rendszerünkbe.

Bízom benne, hogy mielőbb sikerül Maticot és Costat elpasszolni és egy-két héten belül véglegezzük a csatárkérdést.

Jó lenne még egy TKP (Carrasco nagyon ütne), meg egy wingback
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16628 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AC Milan are close to agreeing a €70m fee with Real Madrid for striker Álvaro Morata. (Source: La Gazzetta dello Sport)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16629 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tancredi Palmeri @tancredipalmeri

BOOM! Chelsea in talks for Aguero!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16630 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Alapvetően mindkettővel jól járunk, mert egyik sem egy két lábon járó here. Én Moratától tartottam a legjobban, így nekem mindegy ki jön, HA Conte akarja (nyilván tudja ki illik bele a csapatába). Szóval bármelyik jöhet, csak jöjjön minél hamarabb.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16631 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Látva Costa kulturált viselkedését (még Chelsea játékos, de már Atleti mezben fotózkodik), biztosnak mondható, hogy elmegy.
A mostani állás alapján Aubameyang az, akit egyáltalán említés szintjén összeboronálnak a csapattal. Eddig én nem véleményeztem Őt semmilyen formában, az tuti, hogy nem lenne gyengébb a csapat vele, de csak nekem van az az érzésem, hogy egyáltalán nem rá lenne szükség? Olyan fura stílusa van. Leginkább Henryhoz tudnám hasonlítani a mozgását, csak persze nem akkora klasszis.

Nekem az Ő szerződtetése nem a vágyálmom, vagy legalábbis messze nem a legjobb opció.

Vélemény?
Ennyire telik neki a 2 iq-jából...

Nem hiszem, hogy okos dolog lenne már válogatni, Morata-ról most épp azt írják, hogy elfogadja a Milan ajánlatát, mondjuk ha igaz lesz, akkor Belotti maradhat még szabadon... De én is azt gondolom, hogy ő tök más stílust képvisel, mint Costa. Ha Conte tovább akarja vinni a taktikát, akkor egyértelmű, hogy Belotti a választás, az ő játéka hasonlít legjobban hozzá. Vszinű, hogy annak függvényében alakítja majd a taktikát, hogy ki érkezik.

Amit sajnálok, hogy ezt a Carrasco-s hírt semelyik komolyabban vehető hírportál nem hozta le (még). Pont egy ilyen meglepi igazolást várnék még a jobbszélre :roll:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16632 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Megyó írta:Látva Costa kulturált viselkedését (még Chelsea játékos, de már Atleti mezben fotózkodik), biztosnak mondható, hogy elmegy.
A mostani állás alapján Aubameyang az, akit egyáltalán említés szintjén összeboronálnak a csapattal. Eddig én nem véleményeztem Őt semmilyen formában, az tuti, hogy nem lenne gyengébb a csapat vele, de csak nekem van az az érzésem, hogy egyáltalán nem rá lenne szükség? Olyan fura stílusa van. Leginkább Henryhoz tudnám hasonlítani a mozgását, csak persze nem akkora klasszis.

Nekem az Ő szerződtetése nem a vágyálmom, vagy legalábbis messze nem a legjobb opció.

Vélemény?
Szerintem se. Ő egy teljesen más típusú játékos, mint akikhez szokhattunk. Az elmult években elől mindig egy erősebb, jobb felépłtésű, annyire nem gyors játékos volt. Torres ebből talán kilóg egy kicsit de még ő is erősebb, mint Auba. Rajtuk kívül, Drogba, Crespo, de szerintem még Sheva is más játékos volt ha rá mondhatjuk, hogy csatár volt.
Ettől függetlenül beválhat és minden annak afüggvénye, hogy mit játszunk jövőre.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16633 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Látva Costa kulturált viselkedését (még Chelsea játékos, de már Atleti mezben fotózkodik), biztosnak mondható, hogy elmegy.
A mostani állás alapján Aubameyang az, akit egyáltalán említés szintjén összeboronálnak a csapattal. Eddig én nem véleményeztem Őt semmilyen formában, az tuti, hogy nem lenne gyengébb a csapat vele, de csak nekem van az az érzésem, hogy egyáltalán nem rá lenne szükség? Olyan fura stílusa van. Leginkább Henryhoz tudnám hasonlítani a mozgását, csak persze nem akkora klasszis.

Nekem az Ő szerződtetése nem a vágyálmom, vagy legalábbis messze nem a legjobb opció.

Vélemény?
szerintem ő a legmegfelelőbb az Auba Belotti Morata 3-as közül.

Morata szerintem rohadtul nem klasszis persze még az lehetne, de ekkora árcédulával a homlokán nem fogja elvinni senki és a Madrid padján fog megrohadni!

Belotti nem rossz, de még csak 1 szezonja volt amikor kijött neki a lépés, lehet megérné azt a 100m-ot de nem 1 év után, és nagy kérdés lenne, hogy hogy menne neki Angliába mert volt már a Torinónak nagyon penge csatára aki megbukott a spanyol majd a német bajnokságba is majd az olaszba megint veri a gólokat (Immobile).

Aubameyang meg gólkirály volt a német bajnokságban és van BL tapasztalata emellett nagyon gyors úgyhogy akár szélsőt is tud játszani a BVB-be volt idő amikor ő volt a jobbszélső csak később lett csatár, talán miután Lewa eligazolt.ami tetszik benne az, hogy ha kell magának is megtudja csinálni a helyzetet, nem önző ha kell leteszi a zsugát és kontráknál eszméletlenül hasznos tudna lenni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16634 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Látva Costa kulturált viselkedését (még Chelsea játékos, de már Atleti mezben fotózkodik), biztosnak mondható, hogy elmegy.
A mostani állás alapján Aubameyang az, akit egyáltalán említés szintjén összeboronálnak a csapattal. Eddig én nem véleményeztem Őt semmilyen formában, az tuti, hogy nem lenne gyengébb a csapat vele, de csak nekem van az az érzésem, hogy egyáltalán nem rá lenne szükség? Olyan fura stílusa van. Leginkább Henryhoz tudnám hasonlítani a mozgását, csak persze nem akkora klasszis.

Nekem az Ő szerződtetése nem a vágyálmom, vagy legalábbis messze nem a legjobb opció.

Vélemény?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16635 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Chelsea make transfer offer to Atletico Madrid star Yannick Carrasco - report

CHELSEA have offered Atletico Madrid star Yannick Carrasco a five-year contract, according to reports in Spain.

By JACK OTWAY
Jobb szélre tökéletes lesz :wink:

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16636 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea make transfer offer to Atletico Madrid star Yannick Carrasco - report

CHELSEA have offered Atletico Madrid star Yannick Carrasco a five-year contract, according to reports in Spain.

By JACK OTWAY

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16637 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:A kínai piac ha jol tudom már bezárult, a milan meg igazolt már egy 40 millios centert, Silvát (gondolom nem padra). A PSG és mi lehetünk a reális kérők. És a PSG-be meg ott van még Cavani is.

Amugy Aguero amekkora patkány, annyira beválhatna, biztos termelné a gólokat. Csak ebbe a rendszerbe még mindig inkább egy nagyobb termetű ember a legjobb (Auba se igazán ez, de egy fokkal jobb).
Ha jól tudom a PSG kiszállt Aubameyang-ért folyó harcból, ahogy a Milan is, mert ők most Belotti-ért tettek ajánlatot amit a Torino visszadobott.
Aubameyang amúgy szerintem tökéletes lenne ebben a rendszerben mert megvan a gyorsasága, magassága és jó testfelépítésű odaér a kipattanókra, de ha kell akkor magasra ugrik és befejeli vagy csak szimplán beveri.
jó lenne, de ha igaz, hogy csak 8 napig tartják akkor felejtős, mert itt 8 nap alatt nem tudja megoldani a vezetőség, csak ha nagyon nagyon összekapják magukat és Conte vagy Abra seggbe rúgja őket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16638 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A kínai piac ha jol tudom már bezárult, a milan meg igazolt már egy 40 millios centert, Silvát (gondolom nem padra). A PSG és mi lehetünk a reális kérők. És a PSG-be meg ott van még Cavani is.

Amugy Aguero amekkora patkány, annyira beválhatna, biztos termelné a gólokat. Csak ebbe a rendszerbe még mindig inkább egy nagyobb termetű ember a legjobb (Auba se igazán ez, de egy fokkal jobb).

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16639 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Teny hogy ellenunk csinalt 1-2 undorito dolgot, de szerintem Aguero bombaigazolas lenne, evek ota lovi a golokat ebben a bajnoksagban es szuper jatekos.
Serulekenysegerol annyit, hogy nalunk azert eleg jo az orvosi stab, figyelnenek ra. A koraval kapcsolatban pedig nem sokkal idosebb, mint Aubameyang de szerintem Kun jobb jatekos.
A nevekkel kapcsolatban akiket felhoztak velunk kapcsolatban, nalam magasan o a legjobb, kar hogy olyan erosen nem volt rola szo azert.
Mindegy Costa helyett tuti jon valaki, varjuk ki a veget.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16640 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:CHELSEA WANT AUBAMEYANG

Chelsea want to sign Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang after missing out on Romelu Lukaku, Sky sources understand.

Antonio Conte likes Aubameyang and the 28-year-old is on his shortlist with Alvaro Morata (Real Madrid), Andrea Belotti (Torino) and a Premier League striker.

Dortmund will let Aubameyang go this summer for about £70m and he has told the club he wants to leave. AC Milan and PSG have been in talks to sign him and a move to Tianjin Quanjian collapsed last week.
Szintén a Sky Sports szerint 8napot adott a Dortmund a kérőknek hogy ajánlatot tegyenek...örülnék Aubanak, úgyhogy remélem teszünk is érte.

Válasz küldése