Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#16421 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:Én bírom a jugoszláv focistákat, főként a mentalitásuk miatt, elég ha Ivát megnézed. Ezért hangoztatom, hogy nekem Marin a tökéletes focista, mivel van benne német, szerb és bosnyák vér is. :)
A jó Isten mentsen meg minket Dzeko-tól, abszolút nulla, én soha nem láttam benne semmit, tipikus középszerű játékos... Semmi szükségünk rá szerintem. Lukaku szempontjából az ideális igazolás Ibra lenne, Cavani nem biztos, hogy jót tenne neki, bár én imádom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2013. június 28., péntek 15:39-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#16422 Hozzászólás Szerző: focimark »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-o ... vezt-75172" onclick="window.open(this.href);return false;
Hát ha őt megvenné a City, a Real meg elvileg Suárezt veszi meg, akkor Cavani vagy maradna, vagy idejönne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#16423 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Én bírom a jugoszláv focistákat, főként a mentalitásuk miatt, elég ha Ivát megnézed. Ezért hangoztatom, hogy nekem Marin a tökéletes focista, mivel van benne német, szerb és bosnyák vér is. :)
Sokra megyünk Marin vérével, ha a pályán nem ér lószerszámnyit se. Mellesleg szerintem Torres>Dzeko.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16424 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én bírom a jugoszláv focistákat, főként a mentalitásuk miatt, elég ha Ivát megnézed. Ezért hangoztatom, hogy nekem Marin a tökéletes focista, mivel van benne német, szerb és bosnyák vér is. :)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#16425 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:- A MU-ba nem feltétlenül csatár kell idén. Ezt azok a hírek bizonyítják, hogy most Baines-t próbálják leszerződtetni, de a legtöbb pletyka is arról szól, hogy védő(k) és középpályás(ok) érkezik/nek, ami tényleg rájuk fér. Angliába még elég ez a keret [nem tudom hogyan, ez Fergie zsenialitása], de ez Európában kevés. Moyes jó edző, viszont ő nem tudná azt véghez vinni, amit tavaly Fergie: szvsz az utóbbi idők leggyengébb MU keretéből csinált bajnokcsapatot, mert hiába vannak ott jó játékosok, tele van közép kategóriás emberekkel. Minden bizonnyal lesznek erősítések, egy Ronaldo vagy Cavani szintű játékos leigazolása viszont meglepne.

- A City-nek lehet hogy most nincs fizetési kerete Cavanira, viszont biztos lesz még ott több távozó is, az ő keretük is tele van középcsapat szintű játékosokkal. Szerintem is oda fog majd igazolni, ráadásul még rajta kívül is lesz sztár igazolás, szvsz a védelembe. Az átigazolási összegre meg simán megegyeznek, egy csere üzlet sem kizárható. [Minden esetre ha Dzekot eladnák nekünk azt tudnám díjazni, nálam nagy favorit Wolfsburg óta, nem mellesleg bosnyák]
Miért jó nekünk az ha bosnyák?
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16426 Hozzászólás Szerző: Chester »

- A MU-ba nem feltétlenül csatár kell idén. Ezt azok a hírek bizonyítják, hogy most Baines-t próbálják leszerződtetni, de a legtöbb pletyka is arról szól, hogy védő(k) és középpályás(ok) érkezik/nek, ami tényleg rájuk fér. Angliába még elég ez a keret [nem tudom hogyan, ez Fergie zsenialitása], de ez Európában kevés. Moyes jó edző, viszont ő nem tudná azt véghez vinni, amit tavaly Fergie: szvsz az utóbbi idők leggyengébb MU keretéből csinált bajnokcsapatot, mert hiába vannak ott jó játékosok, tele van közép kategóriás emberekkel. Minden bizonnyal lesznek erősítések, egy Ronaldo vagy Cavani szintű játékos leigazolása viszont meglepne.

- A City-nek lehet hogy most nincs fizetési kerete Cavanira, viszont biztos lesz még ott több távozó is, az ő keretük is tele van középcsapat szintű játékosokkal. Szerintem is oda fog majd igazolni, ráadásul még rajta kívül is lesz sztár igazolás, szvsz a védelembe. Az átigazolási összegre meg simán megegyeznek, egy csere üzlet sem kizárható. [Minden esetre ha Dzekot eladnák nekünk azt tudnám díjazni, nálam nagy favorit Wolfsburg óta, nem mellesleg bosnyák]

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#16427 Hozzászólás Szerző: Daniel »

daw3 írta:http://www.givemesport.com/355632-cavan ... er-chelsea
Ha neadjisten a MU-ba menne, akkor nagyon bika lenne a RVP-Cavani trió.
Belegondolni is rossz.
Nem tudnának és nem is akarnának ennyit fizetni egy játékosért sem. Amúgy RvP szerintem gyengébb volt, mint Torres, a szezon második felére szinte teljesen impotens lett. Én jövőre nem várok tőle semmi nagy dolgot, ezért bízom benne, hogy Rooney elmegy, és nem lesz majd aki gólt lő. Amúgy ez a givemesport a Sun szintjén van valahol, de lehet hogy alatta...
*knock, and it shall be opened unto you*

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#16428 Hozzászólás Szerző: Buluska »

GereZsolt írta:
Николаевич írta:
daw3 írta:http://www.givemesport.com/355632-cavan ... er-chelsea
Ha neadjisten a MU-ba menne, akkor nagyon bika lenne a RVP-Cavani trió.
Belegondolni is rossz.

Szerintem City lesz belőle.. Elhúzott Tevez és Balotelli, úgyhogy 100% hogy igazolnak egy klasszis csatárt(mert gondolom nem Dzeko-val akarják végignyomni az idényt). Falcao már elkelt, rajtuk kívül meg túl sok megszerezhető igazán jó csatár nincs.
Elvileg azt nyilatkozták valahol, hogy ekkora fizetésű és összegű játékost már nem tudnak benyomni az ffp miatt. Nemhinném, hogy odamenne, szerintem vagy real vagy mi.
De Laurentis, a Napoli elnoke nyilatkozta kb. 1 hete, hogy a cityt nem erdekli ennyi penzert Cavani.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#16429 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Николаевич írta:
daw3 írta:http://www.givemesport.com/355632-cavan ... er-chelsea
Ha neadjisten a MU-ba menne, akkor nagyon bika lenne a RVP-Cavani trió.
Belegondolni is rossz.

Szerintem City lesz belőle.. Elhúzott Tevez és Balotelli, úgyhogy 100% hogy igazolnak egy klasszis csatárt(mert gondolom nem Dzeko-val akarják végignyomni az idényt). Falcao már elkelt, rajtuk kívül meg túl sok megszerezhető igazán jó csatár nincs.
Elvileg azt nyilatkozták valahol, hogy ekkora fizetésű és összegű játékost már nem tudnak benyomni az ffp miatt. Nemhinném, hogy odamenne, szerintem vagy real vagy mi.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#16430 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Nem is baj ha nem idejön klasszis csatár de jobban örülnék Hulk-nak aki ugyan nem villog most,de tudjuk mire képes
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#16431 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

daw3 írta:http://www.givemesport.com/355632-cavan ... er-chelsea
Ha neadjisten a MU-ba menne, akkor nagyon bika lenne a RVP-Cavani trió.
Belegondolni is rossz.

Szerintem City lesz belőle.. Elhúzott Tevez és Balotelli, úgyhogy 100% hogy igazolnak egy klasszis csatárt(mert gondolom nem Dzeko-val akarják végignyomni az idényt). Falcao már elkelt, rajtuk kívül meg túl sok megszerezhető igazán jó csatár nincs.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#16432 Hozzászólás Szerző: daw3 »

http://www.givemesport.com/355632-cavan ... er-chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha neadjisten a MU-ba menne, akkor nagyon bika lenne a RVP-Cavani trió.
Belegondolni is rossz.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16433 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bony közben a Swanseba tart, vélhetően 12 millió euróért. Nekem nagy kedvencem, kíváncsi vagyok mire viszi. Vélhetően hatalmas haszna lesz majd belőle a walesieknek, mivel szerintem nagyon jó csatárrá fog válni éveken belül.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#16434 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Anti írta:
GereZsolt írta: Szerintem meg ha eladják Suarezt, akkor végképp reszeltek nekik és még az EL helyek se lesznek meg.
Nem tudom, ahogy a patkányt eltiltották, egyből sokgólos meccseket hoztak, nekem úgy rémlik, szóval mivel nem lesznek terhelve se EL-el se BL-el akár a 4. helyre kis szerencsével odaérhetnek.
Pár hónap múlva minden kiderül :) De én továbbra sem hiszem, hogy a mérlegnyelv szerepénél többet betölthetnek a következő években, köztünk a city és a united között.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#16435 Hozzászólás Szerző: Anti »

GereZsolt írta: Szerintem meg ha eladják Suarezt, akkor végképp reszeltek nekik és még az EL helyek se lesznek meg.
Nem tudom, ahogy a patkányt eltiltották, egyből sokgólos meccseket hoztak, nekem úgy rémlik, szóval mivel nem lesznek terhelve se EL-el se BL-el akár a 4. helyre kis szerencsével odaérhetnek.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#16436 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Szerintem meg egy egyszemélyes csapat lettek. Régen sokkal jellemzőbb volt, hogy tele volt a csapat vízhordókkal és egy két kiugró teljesítménnyel. Mostanra Suareztől függenek a nagyobb meccseken. Nem emlékszem már mikor és pontosan, hogy is volt, de volt valami olyasmi, hogy Suarez góljai nélkül kiesőzóna felett lett volna épp a pool a bajnokság viszonylag előrehaladott szakaszában. Ezért mondom, hogy ha eladják, akkor 100%, hogy nem tudják pótolni. Aspas meg Studge, meg az ilyen Borini félék egyenlőre csak pucolhatják a szamárfejű cipőjét, mert bármennyire is undorító emberi lény, zseniális focista. Ilyen kaliberű játékossal meg nem tudják pótolni, mert a kutya nem szerződik ebbe a poolba, aki komoly játékerőt képvisel.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#16437 Hozzászólás Szerző: langidave »

Szerintem jó lesz a pool, persze nem a 4. helyre, de jók lesznek. Megkapta a stabilitást az edző és az idő fogja igazolni ebben biztos vagyok. Szerintem idén ők lesznek az Everton.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#16438 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

marknagy írta:
Николаевич írta:
Chris22 írta:http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ool-switch

Mignolet a Poolhoz igazolt. Szvsz a liga egyik legjobb kapusa, úgyhogy nem sokáig bízhatunk Reina potyáiban.

Tényleg nagyon jó kapus, de gyenge védelem mögött nem fog tudni csodát tenni, ahogy a Sunderland-del is majdnem kiestek. Ennek ellenére sokat erősödik a Pool Reina távozásával(?).

(zárójeles gonoszkodásként megjegyzem hogy Mignolet a kölcsönkapusunk cseréje a válogatottban :) )
A Liverpoolnak ez már a 4. igazolása és még július sincs... :shock: Ha még megveszik Mkhitaryan (Miki Ryan) és Alderweireld-et (rájuk hajtanak még) akkor akár harcban lehetnek jövőre a 4. helyért, de ha el is adják Suarezt akkor is erősödnek szerintem.
Szerintem meg ha eladják Suarezt, akkor végképp reszeltek nekik és még az EL helyek se lesznek meg.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#16439 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:
Chris22 írta:http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ool-switch

Mignolet a Poolhoz igazolt. Szvsz a liga egyik legjobb kapusa, úgyhogy nem sokáig bízhatunk Reina potyáiban.

Tényleg nagyon jó kapus, de gyenge védelem mögött nem fog tudni csodát tenni, ahogy a Sunderland-del is majdnem kiestek. Ennek ellenére sokat erősödik a Pool Reina távozásával(?).

(zárójeles gonoszkodásként megjegyzem hogy Mignolet a kölcsönkapusunk cseréje a válogatottban :) )
A Liverpoolnak ez már a 4. igazolása és még július sincs... :shock: Ha még megveszik Mkhitaryan (Miki Ryan) és Alderweireld-et (rájuk hajtanak még) akkor akár harcban lehetnek jövőre a 4. helyért, de ha el is adják Suarezt akkor is erősödnek szerintem.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#16440 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:
Chris22 írta:http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... ool-switch

Mignolet a Poolhoz igazolt. Szvsz a liga egyik legjobb kapusa, úgyhogy nem sokáig bízhatunk Reina potyáiban.

Tényleg nagyon jó kapus, de gyenge védelem mögött nem fog tudni csodát tenni, ahogy a Sunderland-del is majdnem kiestek. Ennek ellenére sokat erősödik a Pool Reina távozásával(?).

(zárójeles gonoszkodásként megjegyzem hogy Mignolet a kölcsönkapusunk cseréje a válogatottban :) )
Ez mindent elárul a lehetőségeinkről, hogy a kölcsönkapusunk cseréje, de attól még jó kapus és nyilván Reina utódjának szánják aki vagy idén vagy jövőre távozik a saját lehetőségeiknek megfelelően próbálnak erősíteni talán EL-re elég lesz...

Válasz küldése