Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1501 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:Baker gólt lőtt(11. gólja volt a szezonban),aztán kiállították ma.
Ezért:
https://twitter.com/speldenaar/status/8 ... 8867041281" onclick="window.open(this.href);return false;

Enyhén szólva erős a piros
Atyaég, ez egy sima taktikai szabálytalanság volt, sárga lapos. Barom bíró.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1502 Hozzászólás Szerző: béla »

Baker gólt lőtt(11. gólja volt a szezonban),aztán kiállították ma.
Ezért:
https://twitter.com/speldenaar/status/8 ... 8867041281" onclick="window.open(this.href);return false;

Enyhén szólva erős a piros

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1503 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta:
kazomester írta:
Ha így lesz, legalább nem kúrjuk el a pályafutását azzal, hogy mumifikáltatjuk a padon. Szóval jöjjön csak Llorente, ő nyugodtan fetrenghet a padon idén, Misi meg hátha játszik majd a Swansea-ben, vagy bárhol máshol.
Én csak azt nem értem miért kellett 40 millát kicsengetni érte,ha a Don nem számol vele.
Costa-nak elég rossz szezonja volt, senki nem tudta előre, hogy ennyire összeszedi magát. Plusz a felkészülés elején 4-2-4-et játszottunk, nem tudta előre Conte se hogy mi lesz a megfelelő hadrend.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1504 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
adrian1989 írta:és az a félő ha Batshuayi kölcsönbe megy akkor ennyi volt a Chelsea-s pályafutása, mert elég kevés játékos van akivel az állandó kölcsönadások után számolt a klub.
Ha így lesz, legalább nem kúrjuk el a pályafutását azzal, hogy mumifikáltatjuk a padon. Szóval jöjjön csak Llorente, ő nyugodtan fetrenghet a padon idén, Misi meg hátha játszik majd a Swansea-ben, vagy bárhol máshol.
Ez így igaz :( Megvannak az adottságai hogy top csatár legyen,ilyen korban nem szabad a padon rohadnia...Llorente arra a pár meccsre tökéletes.Én csak azt nem értem miért kellett 40 millát kicsengetni érte,ha a Don nem számol vele.Év elején is vehettünk volna egy Llorente-t a padra 10-15 milláért.Látom Michy sorsát,fillérekért el fogjuk passzolni, és 2-3 év múlva megveszi egy City...akkor megint csak szívhatjuk a fogunkat. :( :( :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#1505 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:és az a félő ha Batshuayi kölcsönbe megy akkor ennyi volt a Chelsea-s pályafutása, mert elég kevés játékos van akivel az állandó kölcsönadások után számolt a klub.
Ha így lesz, legalább nem kúrjuk el a pályafutását azzal, hogy mumifikáltatjuk a padon. Szóval jöjjön csak Llorente, ő nyugodtan fetrenghet a padon idén, Misi meg hátha játszik majd a Swansea-ben, vagy bárhol máshol.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1506 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
adrian1989 írta: ha Costa lesérül vagy eltiltják akkor Llorente lesz a kezdő csatár amibe még belegondolni is szörnyű.
Pedro lesz, te is tudod
1 fokkal jobb, most már nyugodtan alszom :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1507 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: ha Costa lesérül vagy eltiltják akkor Llorente lesz a kezdő csatár amibe még belegondolni is szörnyű.
Pedro lesz, te is tudod

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1508 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Megyó írta:
Николаевич írta:Egy csomó újságíró lehozta Twitteren hogy visszahívhatjuk Aké-t. Ma nincs keretben a Bournemouth-ban, meglátjuk. Amúgy ma 5 éve mutatkozott be a felnőttek között, ez se akármi.
Az biztos, hogy így nem drága "új" játékost igazolni.
Aké es Llorrente lesz sztem a két ember, ami reális is igy télen.
Aké még oké, de én ezzel a Llorrente-vel nem tudok kibékülni, ha Costa lesérül vagy eltiltják akkor Llorente lesz a kezdő csatár amibe még belegondolni is szörnyű.
és az a félő ha Batshuayi kölcsönbe megy akkor ennyi volt a Chelsea-s pályafutása, mert elég kevés játékos van akivel az állandó kölcsönadások után számolt a klub.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1509 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:
Николаевич írta:Egy csomó újságíró lehozta Twitteren hogy visszahívhatjuk Aké-t. Ma nincs keretben a Bournemouth-ban, meglátjuk. Amúgy ma 5 éve mutatkozott be a felnőttek között, ez se akármi.
Az biztos, hogy így nem drága "új" játékost igazolni.
Aké es Llorrente lesz sztem a két ember, ami reális is igy télen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1510 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:Egy csomó újságíró lehozta Twitteren hogy visszahívhatjuk Aké-t. Ma nincs keretben a Bournemouth-ban, meglátjuk. Amúgy ma 5 éve mutatkozott be a felnőttek között, ez se akármi.
Az biztos, hogy így nem drága "új" játékost igazolni.

edeskeves
Hozzászólások: 3142
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1511 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

IsteniDiego írta:
Bandi írta:
IsteniDiego írta:"Ake is a really good player and now in the last five games he's started to play with Bournemouth and is playing every game," Conte said at a news conference on Friday. "Honestly, I'm evaluating his situation, because Ake could be an interesting opportunity in this window, yes, for us."
Végre bejátszotta magát a kezdőbe, erre visszahívnánk a padunkra? Jó nagy hülyeség lenne...
Alonso helyén akár kezdhetne is párszor(vagy mindig), de Cahillnek sem beton biztos a helye szerintem.
Cahill helyere sokkal inkabb ott van (legyen) Zouma

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1512 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Bandi írta:
IsteniDiego írta:"Ake is a really good player and now in the last five games he's started to play with Bournemouth and is playing every game," Conte said at a news conference on Friday. "Honestly, I'm evaluating his situation, because Ake could be an interesting opportunity in this window, yes, for us."
Végre bejátszotta magát a kezdőbe, erre visszahívnánk a padunkra? Jó nagy hülyeség lenne...
Alonso helyén akár kezdhetne is párszor(vagy mindig), de Cahillnek sem beton biztos a helye szerintem.

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1513 Hozzászólás Szerző: Bandi »

IsteniDiego írta:"Ake is a really good player and now in the last five games he's started to play with Bournemouth and is playing every game," Conte said at a news conference on Friday. "Honestly, I'm evaluating his situation, because Ake could be an interesting opportunity in this window, yes, for us."
Végre bejátszotta magát a kezdőbe, erre visszahívnánk a padunkra? Jó nagy hülyeség lenne...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1514 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy csomó újságíró lehozta Twitteren hogy visszahívhatjuk Aké-t. Ma nincs keretben a Bournemouth-ban, meglátjuk. Amúgy ma 5 éve mutatkozott be a felnőttek között, ez se akármi.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1515 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

"Ake is a really good player and now in the last five games he's started to play with Bournemouth and is playing every game," Conte said at a news conference on Friday. "Honestly, I'm evaluating his situation, because Ake could be an interesting opportunity in this window, yes, for us."

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1516 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

béla írta:
adrian1989 írta:
Amúgy Musonda egészséges?
csak azért mert akár ő is kaphatna lehetőséget vasárnap, ha minden rendben van vele.
Volt több kisebb sérülése ősszel,de teljes edzésmunkát végez már egy ideje.
akkor reménykedem, hogy ő is játszik és valahol lehet majd nézni.
Zouma-ra és Batshuayi-ra nagyon kíváncsi leszek.
gondolom ha Batshuayi gyenge lesz akkor Conte biztos hoz egy új csatárt és még az indoka is meglesz, de én remélem, hogy rúg pár gólt és Conte számolni fog vele.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#1517 Hozzászólás Szerző: béla »

adrian1989 írta:
Amúgy Musonda egészséges?
csak azért mert akár ő is kaphatna lehetőséget vasárnap, ha minden rendben van vele.
Volt több kisebb sérülése ősszel,de teljes edzésmunkát végez már egy ideje.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1518 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
Dante írta:
Szabi írta:Izzy Brown közben a ligautolsó Rotherhamet a jelenleg playoff helyen (4.) álló Huddersfield Townra cserélte, ott szerepel a mai naptól szezon végéig kölcsönben.
Vitesseben ő is szopóágon volt, érdekes mód, idén megkapta a lehetőséget és jól is ment neki. Ilyenkor úgy felb.sz hogy ennyire telibefossa a vezetőség ezeket a srácokat
A Vitesse-ben is játszott a szezon elején ha jól emlékszem, aztán sérült volt elég sokáig és kikerült a kezdőből. Nem értem hogy mi a probléma vezetőséggel, sztem elég jól szoktunk kölcsönadni. Nyilván olyan sok játékos van, hogy mindig lesz néhány, aki nem kap elég lehetőséget, de a tehetségesebbek szinte mindig bejátsszák magukat a kezdőbe (Musonda és Kenedy voltak most a kivételek, de előbbinél nem nagyon okolható a vezetőség, mert tavaly játszott a Betis-ben, idén Poyet valamiért gyökér volt és lehetőséget sem adott neki)
Amúgy Musonda egészséges?
csak azért mert akár ő is kaphatna lehetőséget vasárnap, ha minden rendben van vele.

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#1519 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:
Szabi írta:Izzy Brown közben a ligautolsó Rotherhamet a jelenleg playoff helyen (4.) álló Huddersfield Townra cserélte, ott szerepel a mai naptól szezon végéig kölcsönben.
Vitesseben ő is szopóágon volt, érdekes mód, idén megkapta a lehetőséget és jól is ment neki. Ilyenkor úgy felb.sz hogy ennyire telibefossa a vezetőség ezeket a srácokat
A Vitesse-ben is játszott a szezon elején ha jól emlékszem, aztán sérült volt elég sokáig és kikerült a kezdőből. Nem értem hogy mi a probléma vezetőséggel, sztem elég jól szoktunk kölcsönadni. Nyilván olyan sok játékos van, hogy mindig lesz néhány, aki nem kap elég lehetőséget, de a tehetségesebbek szinte mindig bejátsszák magukat a kezdőbe (Musonda és Kenedy voltak most a kivételek, de előbbinél nem nagyon okolható a vezetőség, mert tavaly játszott a Betis-ben, idén Poyet valamiért gyökér volt és lehetőséget sem adott neki)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1520 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
Szabi írta:Izzy Brown közben a ligautolsó Rotherhamet a jelenleg playoff helyen (4.) álló Huddersfield Townra cserélte, ott szerepel a mai naptól szezon végéig kölcsönben.
Vitesseben ő is szopóágon volt, érdekes mód, idén megkapta a lehetőséget és jól is ment neki. Ilyenkor úgy felb.sz hogy ennyire telibefossa a vezetőség ezeket a srácokat

Ez szerintem nem rossz húzás. Pont akartam írni múltkor hogy kéne neki talàlni egy jobb csapatot, mert szép dolgokat csinàl a Roterhamben de az a csapat egy vicc.

Válasz küldése