Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#14641 Hozzászólás Szerző: AryanH »

mourinho írta:nem tudom, de alex kozelsincs itt nalunk :lol: :lol: :lol: ezt honnan vetted? :D
Általában az ujjamból szopom ki.
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... daten.html
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 519489.stm
http://forum.index.hu/Search/showArticl ... %20Chelsea
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#14642 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Bubi írta:
Hát Drogba, a HSZ-ed 90%ával nem értek egyet...Ja nem, 99!
Abban egyetértek, hogy Ballack egy nagy 0...

Az amit felvázóltál elméletben jó, de a pályán, lószart sem ér!
Robben rossz formában van, tény....Akkor ültessük le Carvalhot, Lampardot, PF-t Boula-t, Make-t és még sorolhatnám.

Robben a világ legjobb balszélsője, nekem ez a véleményem!Most formán kívül van, nem vitatkozom, de azon a bizonyos meccsen még így is ő volt a meccs embere nálam...A 2 évvel ezelőtti Robbent is leültetnéd?

Egyébbként a tények engem igazolnak, hisz, ahogy leülteted Lampardot, utána szar lesz a csapat, hiába nem csinál szinte semmit mostanság, ugyan úgy tré a csapat Robben és Joey nélkül.
egy szóval nem írtam, h Ballack egy nagy 0!
Carvalho azért annyira nem rossz!!!van egy két dúrva szabálytalansága...de jól játszik! nem kell neki pad, Lampard is jó!!!nem játszik szarul, ne a tavalyi JÓ formáját vedd alapul!!! PF-t igen pad kell neki, mert Bola is, meg Geremi is sokkal jobb nála!!! Makelenél csak rossz napja volt, bakker, nagy átlagot nézz, ne egy meccsre vetíts!!!
"A 2 évvel ezelőtti Robbent is leültetnéd?!<---na ez vicc! 2évvel ezelőtti Sevara nem építenél csapatot??? nem tőle várnád a gólok 90%át! Ne a multat nézd! Robben perpill nagyon nincs formában, az előző meccsen hiába játszott jól! ÖNZŐ!!! NEm segíti a csapatot! COleról ne nyilatkozzunk, ő sérült, nem padon van, keverd a szezont a ... Ő tényleg HIÁNYZIK!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14643 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nem tudom, de alex kozelsincs itt nalunk :lol: :lol: :lol: ezt honnan vetted? :D

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#14644 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Pontosítás! G. Johnsont nem elengedni. Na most Alex ügyben én úgy tudom, hogy kölcsön van adva. Persze tudtommal nem játszott itt egy percet sem. A játékjoggával viszont rendelkezünk. Valaki erősítsen már meg, hogy Angliában hány eu-n kívüli játékos lehet a keretben? Egyáltalán van ez a szabály?
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14645 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mourinho írta:hogy lenne mar a mienk? :lol:
kár :D már kezdtem örülni :P aszittem a srác tud vmit amit mi nem xD

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14646 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bilhacica írta:
AryanH írta:Nem tudom, hogy ki nézzte a tegnapi meccs szünetében Várhidi elemzését a csapatról. A véleményem hasonló bár csak én egy foci barát laikus vagyok és szakember. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a 4-3-3-mas játékunkat kellett volna folytattni. Persze ellenérvek számtalanok. Amit a legtöbbször lehet hallani, hogy kiismerték. Egy meccsen a taktika 2-3 sémából áll, akkor az persze, hogy kiismerhető. José az egyik legjobb edző, hihetetlen számomra, hogy nem tud új dolgokat beletenni a meglévő mellé. A taktika változtattása nem feltétlenül jár együtt a felállás megváltoztatásával. Fellehet hozzni a Lyon példáját, aki legalább 3-4 éve úgyanabban a 4-3-3-ban játszik. Eddig is láttunk elég apró trükköt, a két szélső cseréli a poziciót, a center és a szélső cseréli a posztot és stb. Persze az új játékosok érkezése megbontotta ezt. Nincs olyan ember, aki azt mondta volna, hogy egy aranylabdás nem fér be a csapatba. Várhidi is rámutatott hiába játszott most baloldalon Sheva jobbon meg Kalou nem igazi szélső játékosok így nem tudták hozzá tenni sokat a játékhoz. Utólag már könnyű okosna lenni persze.
Így képzeltem volna el az igazolásokat: Sheva, Ballack nem jönn, Guddy marad, SWP elmegy, hozzni egy jó szélső játékost pl.: Malouda, Ribéry Correira vagy Andersont, visszahozzni kölcsönből G. Johnsont, Ferreira elmehet és Alexet visszakérni a PSV-től. A többi poszton a tartalékból hozzni fel játékost.
Persze lehet vitatkoni ezzel.
EZT MOST NEM IRONIÁBOL IROM TÉNYLEG NEM TOM DE ALEX A MIENK????????????????????????
amugy én sokkal inkább a amilant hoznám példának aki ugyan ebben a felálásban játszik mint most mi.
Azelmult 3-4 év legjobb csapata számomra egyértelmüen a milan. minden évbe amikor kiestek a blből oriási antimákjuk volt! 2* vezettek 3 gollal egyszer meg ( a barca ellen most tavasszal) oda- vissza jobbak voltak mégis kiestek egy nyomorék kapus kifutás miadt...
persze voltak meccsek amikor nekik is mákjuk volt de azért a Bl be, háát... anélkül nehéz nyerni.. lásd porto sztárok nélkül vagy l.pool 0-3 rol...
ha megvizsgáljuk a Milant mi volt a forgato könyv mindig?: elöl volt két életveszélyes csatár volt egy támado középpályás előbb rui costa majd kaká akik ugye a védekezést kivéve mindenhez profi mondon értettek paszolás lövés cselezés FUTÁS stb..
a másik 3 középályásuk nagy teherbirásuak és mind3 an jol tudnak szervezni (bár gattuso elitt gondolkodása néha nehezen kivehető a tekintetéből..:P)
és a kulcs a védelem volt! mivel ha rombuszba játszunk azaz nincsenek szélsőink akkor a szélső hátvédeknek kellene őket potolni, ami azota hogy van Ashley és Geremi (jobb hátvédként) müködik is az más kéréds hogy Maldini és CAfu személyében ez valahogy magasabb szinvonalon mutatkozott meg...
ezt összegezve azt mondom ha Drogba mellett egy nem lelki bajos, kissé "megfáradt" játékos állna és persze Cech és Terry vissza állna akkor nem lenne itt gáz! még 4 közép pályásra visszatérve csak annyit szeretnék hogy ugy kellene (SZTEM...) hogy Lamps játszana Sedorf helyén tehát a mostani Ballack poszton Essien a jobb oldalon tökéletes Make sajnos nem tud olyan agytröszt lenni mint Pirlo de ez nem nagy baj ami viszont baj hogy Lamps nem tud elöl igazán kibontakozni.. Ő nem egy Kaká vagy Ronaldinho... bár utálom az ilyen bohocokat de ha előre tolt közép pályás posztrol beszélünk akkor ilyen kell... mindig felrugják őket mert egy az egybe megállithatatlanok (ebből ugy sok veszélyes szabadd rugás és esetleges lapok az ellenfélnek) ha meg nem rugják fel akkor meg átbasz vagy 2-3 at és már tálal is a csatároknak:)
ez csak szubjektiv már megint és persze nem vagyok Jm szal nyilván a meglátásaimba sok hiba van szakértő szemmel nézve...
hogy lenne mar a mienk? :lol:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14647 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bilhacica írta:
AryanH írta:Nem tudom, hogy ki nézzte a tegnapi meccs szünetében Várhidi elemzését a csapatról. A véleményem hasonló bár csak én egy foci barát laikus vagyok és szakember. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a 4-3-3-mas játékunkat kellett volna folytattni. Persze ellenérvek számtalanok. Amit a legtöbbször lehet hallani, hogy kiismerték. Egy meccsen a taktika 2-3 sémából áll, akkor az persze, hogy kiismerhető. José az egyik legjobb edző, hihetetlen számomra, hogy nem tud új dolgokat beletenni a meglévő mellé. A taktika változtattása nem feltétlenül jár együtt a felállás megváltoztatásával. Fellehet hozzni a Lyon példáját, aki legalább 3-4 éve úgyanabban a 4-3-3-ban játszik. Eddig is láttunk elég apró trükköt, a két szélső cseréli a poziciót, a center és a szélső cseréli a posztot és stb. Persze az új játékosok érkezése megbontotta ezt. Nincs olyan ember, aki azt mondta volna, hogy egy aranylabdás nem fér be a csapatba. Várhidi is rámutatott hiába játszott most baloldalon Sheva jobbon meg Kalou nem igazi szélső játékosok így nem tudták hozzá tenni sokat a játékhoz. Utólag már könnyű okosna lenni persze.
Így képzeltem volna el az igazolásokat: Sheva, Ballack nem jönn, Guddy marad, SWP elmegy, hozzni egy jó szélső játékost pl.: Malouda, Ribéry Correira vagy Andersont, visszahozzni kölcsönből G. Johnsont, Ferreira elmehet és Alexet visszakérni a PSV-től. A többi poszton a tartalékból hozzni fel játékost.
Persze lehet vitatkoni ezzel.
EZT MOST NEM IRONIÁBOL IROM TÉNYLEG NEM TOM DE ALEX A MIENK????????????????????????
amugy én sokkal inkább a amilant hoznám példának aki ugyan ebben a felálásban játszik mint most mi.
Azelmult 3-4 év legjobb csapata számomra egyértelmüen a milan. minden évbe amikor kiestek a blből oriási antimákjuk volt! 2* vezettek 3 gollal egyszer meg ( a barca ellen most tavasszal) oda- vissza jobbak voltak mégis kiestek egy nyomorék kapus kifutás miadt...
persze voltak meccsek amikor nekik is mákjuk volt de azért a Bl be, háát... anélkül nehéz nyerni.. lásd porto sztárok nélkül vagy l.pool 0-3 rol...
ha megvizsgáljuk a Milant mi volt a forgato könyv mindig?: elöl volt két életveszélyes csatár volt egy támado középpályás előbb rui costa majd kaká akik ugye a védekezést kivéve mindenhez profi mondon értettek paszolás lövés cselezés FUTÁS stb..
a másik 3 középályásuk nagy teherbirásuak és mind3 an jol tudnak szervezni (bár gattuso elitt gondolkodása néha nehezen kivehető a tekintetéből..:P)
és a kulcs a védelem volt! mivel ha rombuszba játszunk azaz nincsenek szélsőink akkor a szélső hátvédeknek kellene őket potolni, ami azota hogy van Ashley és Geremi (jobb hátvédként) müködik is az más kéréds hogy Maldini és CAfu személyében ez valahogy magasabb szinvonalon mutatkozott meg...
ezt összegezve azt mondom ha Drogba mellett egy nem lelki bajos, kissé "megfáradt" játékos állna és persze Cech és Terry vissza állna akkor nem lenne itt gáz! még 4 közép pályásra visszatérve csak annyit szeretnék hogy ugy kellene (SZTEM...) hogy Lamps játszana Sedorf helyén tehát a mostani Ballack poszton Essien a jobb oldalon tökéletes Make sajnos nem tud olyan agytröszt lenni mint Pirlo de ez nem nagy baj ami viszont baj hogy Lamps nem tud elöl igazán kibontakozni.. Ő nem egy Kaká vagy Ronaldinho... bár utálom az ilyen bohocokat de ha előre tolt közép pályás posztrol beszélünk akkor ilyen kell... mindig felrugják őket mert egy az egybe megállithatatlanok (ebből ugy sok veszélyes szabadd rugás és esetleges lapok az ellenfélnek) ha meg nem rugják fel akkor meg átbasz vagy 2-3 at és már tálal is a csatároknak:)
ez csak szubjektiv már megint és persze nem vagyok Jm szal nyilván a meglátásaimba sok hiba van szakértő szemmel nézve...
hogy lenne mar a mienk? :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14648 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:Egyébbként szerintem a BL trófeát a Lyon érdemli!

Minden évben visznek el onnan sztárt/sztárokat, minden évben fantasztikusak a BLben, jobbnál jobb csapatokat aláznak porig, de mégsem jön össze nekik, ezzel szemben, mi az olajfolyónkkal a stadion körül, ló****t sem nyújtunk nemzetközi porondon, legalábbis nem annyit, amennyi elvárható lenne....Itt pedig már az alapkövetelmény a BL trófea!
A Bl trófeát nagyon sokszor nem az nyeri, aki megérdemli. A Bl-ben ez a szép: az nyer a végén, aki épp a legjobb passzban van a bl meccseken.
Másrészt: az utóbbi három évben ha valakinek nem volt szerencséje a bl-ben, azok többek közt mi vagyunk. A későbbi győztestől kikapni meg sosem szégyen. Az utóbbi három évben mindig a mi csoportunkban volt a korábbi bl győztes, sőt, mindháromszor a későbbi győztes ejtett ki minket. Az utóbbi két évben mindig összekerültünk a Barcával is, sőt, idén is, csak nem a kieséses szakaszban. És nagyon sokáig lehetne folytatni a sort. De remélem idén meg tudjuk mutatni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14649 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AryanH írta:Nem tudom, hogy ki nézzte a tegnapi meccs szünetében Várhidi elemzését a csapatról. A véleményem hasonló bár csak én egy foci barát laikus vagyok és szakember. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a 4-3-3-mas játékunkat kellett volna folytattni. Persze ellenérvek számtalanok. Amit a legtöbbször lehet hallani, hogy kiismerték. Egy meccsen a taktika 2-3 sémából áll, akkor az persze, hogy kiismerhető. José az egyik legjobb edző, hihetetlen számomra, hogy nem tud új dolgokat beletenni a meglévő mellé. A taktika változtattása nem feltétlenül jár együtt a felállás megváltoztatásával. Fellehet hozzni a Lyon példáját, aki legalább 3-4 éve úgyanabban a 4-3-3-ban játszik. Eddig is láttunk elég apró trükköt, a két szélső cseréli a poziciót, a center és a szélső cseréli a posztot és stb. Persze az új játékosok érkezése megbontotta ezt. Nincs olyan ember, aki azt mondta volna, hogy egy aranylabdás nem fér be a csapatba. Várhidi is rámutatott hiába játszott most baloldalon Sheva jobbon meg Kalou nem igazi szélső játékosok így nem tudták hozzá tenni sokat a játékhoz. Utólag már könnyű okosna lenni persze.
Így képzeltem volna el az igazolásokat: Sheva, Ballack nem jönn, Guddy marad, SWP elmegy, hozzni egy jó szélső játékost pl.: Malouda, Ribéry Correira vagy Andersont, visszahozzni kölcsönből G. Johnsont, Ferreira elmehet és Alexet visszakérni a PSV-től. A többi poszton a tartalékból hozzni fel játékost.
Persze lehet vitatkoni ezzel.
EZT MOST NEM IRONIÁBOL IROM TÉNYLEG NEM TOM DE ALEX A MIENK????????????????????????
amugy én sokkal inkább a amilant hoznám példának aki ugyan ebben a felálásban játszik mint most mi.
Azelmult 3-4 év legjobb csapata számomra egyértelmüen a milan. minden évbe amikor kiestek a blből oriási antimákjuk volt! 2* vezettek 3 gollal egyszer meg ( a barca ellen most tavasszal) oda- vissza jobbak voltak mégis kiestek egy nyomorék kapus kifutás miadt...
persze voltak meccsek amikor nekik is mákjuk volt de azért a Bl be, háát... anélkül nehéz nyerni.. lásd porto sztárok nélkül vagy l.pool 0-3 rol...
ha megvizsgáljuk a Milant mi volt a forgato könyv mindig?: elöl volt két életveszélyes csatár volt egy támado középpályás előbb rui costa majd kaká akik ugye a védekezést kivéve mindenhez profi mondon értettek paszolás lövés cselezés FUTÁS stb..
a másik 3 középályásuk nagy teherbirásuak és mind3 an jol tudnak szervezni (bár gattuso elitt gondolkodása néha nehezen kivehető a tekintetéből..:P)
és a kulcs a védelem volt! mivel ha rombuszba játszunk azaz nincsenek szélsőink akkor a szélső hátvédeknek kellene őket potolni, ami azota hogy van Ashley és Geremi (jobb hátvédként) müködik is az más kéréds hogy Maldini és CAfu személyében ez valahogy magasabb szinvonalon mutatkozott meg...
ezt összegezve azt mondom ha Drogba mellett egy nem lelki bajos, kissé "megfáradt" játékos állna és persze Cech és Terry vissza állna akkor nem lenne itt gáz! még 4 közép pályásra visszatérve csak annyit szeretnék hogy ugy kellene (SZTEM...) hogy Lamps játszana Sedorf helyén tehát a mostani Ballack poszton Essien a jobb oldalon tökéletes Make sajnos nem tud olyan agytröszt lenni mint Pirlo de ez nem nagy baj ami viszont baj hogy Lamps nem tud elöl igazán kibontakozni.. Ő nem egy Kaká vagy Ronaldinho... bár utálom az ilyen bohocokat de ha előre tolt közép pályás posztrol beszélünk akkor ilyen kell... mindig felrugják őket mert egy az egybe megállithatatlanok (ebből ugy sok veszélyes szabadd rugás és esetleges lapok az ellenfélnek) ha meg nem rugják fel akkor meg átbasz vagy 2-3 at és már tálal is a csatároknak:)
ez csak szubjektiv már megint és persze nem vagyok Jm szal nyilván a meglátásaimba sok hiba van szakértő szemmel nézve...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14650 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:Tökéletes lett volna AryanH!!
De miért kértük vissza Alex-et??:) Sose volt a mienk.
Glen Johnson-t se kérhettük volna vissza kölcsönből a nyáron, mert akkor ment el!:)
lol :lol: :lol: :lol: miota is chelsea szurkolo??? :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14651 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tökéletes lett volna AryanH!!
De miért kértük vissza Alex-et??:) Sose volt a mienk.
Glen Johnson-t se kérhettük volna vissza kölcsönből a nyáron, mert akkor ment el!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#14652 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Nem tudom, hogy ki nézzte a tegnapi meccs szünetében Várhidi elemzését a csapatról. A véleményem hasonló bár csak én egy foci barát laikus vagyok és szakember. Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a 4-3-3-mas játékunkat kellett volna folytattni. Persze ellenérvek számtalanok. Amit a legtöbbször lehet hallani, hogy kiismerték. Egy meccsen a taktika 2-3 sémából áll, akkor az persze, hogy kiismerhető. José az egyik legjobb edző, hihetetlen számomra, hogy nem tud új dolgokat beletenni a meglévő mellé. A taktika változtattása nem feltétlenül jár együtt a felállás megváltoztatásával. Fellehet hozzni a Lyon példáját, aki legalább 3-4 éve úgyanabban a 4-3-3-ban játszik. Eddig is láttunk elég apró trükköt, a két szélső cseréli a poziciót, a center és a szélső cseréli a posztot és stb. Persze az új játékosok érkezése megbontotta ezt. Nincs olyan ember, aki azt mondta volna, hogy egy aranylabdás nem fér be a csapatba. Várhidi is rámutatott hiába játszott most baloldalon Sheva jobbon meg Kalou nem igazi szélső játékosok így nem tudták hozzá tenni sokat a játékhoz. Utólag már könnyű okosna lenni persze.
Így képzeltem volna el az igazolásokat: Sheva, Ballack nem jönn, Guddy marad, SWP elmegy, hozzni egy jó szélső játékost pl.: Malouda, Ribéry Correira vagy Andersont, visszahozzni kölcsönből G. Johnsont, Ferreira elmehet és Alexet visszakérni a PSV-től. A többi poszton a tartalékból hozzni fel játékost.
Persze lehet vitatkoni ezzel.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14653 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébbként szerintem a BL trófeát a Lyon érdemli!

Minden évben visznek el onnan sztárt/sztárokat, minden évben fantasztikusak a BLben, jobbnál jobb csapatokat aláznak porig, de mégsem jön össze nekik, ezzel szemben, mi az olajfolyónkkal a stadion körül, ló****t sem nyújtunk nemzetközi porondon, legalábbis nem annyit, amennyi elvárható lenne....Itt pedig már az alapkövetelmény a BL trófea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14654 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba írta:Én rövid leszek!
Annyiban egyetértek Toreval, h Guddy ill Gallas hiányzik!
Gallast világos volt, h nem lehetett megtartani, de Guddy jó lett volna 3ik számú csatárnak...igen, igen Kalou is jó, vagyis jó volt a mostani meccsen, azonkívül meg nem.... nem játszott sokat, de ő is össze-vissza cselez, gyakran annyit mint amennyit Robben szokott(mindig), amíg el nem veszíti!
Joe Cole hiányzik, kreatív szélső!
De Robben nem pótolhatatlan, szerintem padon a helye!
Önző, reklamálós, önfejű...és nem is kulcsjátékos, rengeteg a rossz beadás, kb 10ből 2 jó... szögletek, szabadok is szarok... mákja is volt a gólnál (szerintem).
Ballack azt nyújtja amit várhatunk tőle, az utóbbi meccsen is szerintem inkább irányított ő, mint Lamps!
Seva nem mozog rosszul, csak NAGYON LASSÚ! talán egy lassú védőt tudna lefutni...
Mikel na ő egy ... nem kell, abszolút felesleges igazolás
A Cole szerintem a legnagyobb igazolás, ha Gallason túl 10millat kellett volna fizetni akkor is megérte volna!
kiváló védő, rengeteget fut, gyakorlatilag ő hajt talán a legjobban(az újak közül bizti, max Essien hajt jobban a "régiek" közül)Ezzel, h Cole, ill Geremi felfut a széleken felesleges szélsőkkel játszani, legalábbis Robben felesleges!
Lampard BAllack Essien a középpályáról pótolhatatlan, sőt ha Essiennek nem kell hátul maradnia, akkor nagyon jól segíti a támadást, ismét egy OK, h Robbent padra!
Seva Drogba előre, s talán Makele még kpályára, Jose megtalálta a legjobb kezdő11et! tétmeccseken mindig ezt nyomta! a 4 védőt nem mondom, mert az még a tétmeccseken is variálta rendesen!
Kalounak jó ha csak fél órát játszik!
vagy kis csapatok ellen kezdő!
Ja és még Hilario, na igen, szerintem nem nagy szám!
Cudicini, meg Cech sokkal jobb!
Anno a Deco-Robben cserét már megléptem volna!
ha nem jött volna Ballack, mi jártunk volna jobban! de már mind1
ja és tom most sokan jönnek, h rohadt Barca meg minden, de Deco azért elég jó játékos, sokkal jobb, mint Robben!
Ui:mégsem voltam rövid:)
Hát Drogba, a HSZ-ed 90%ával nem értek egyet...Ja nem, 99!
Abban egyetértek, hogy Ballack egy nagy 0...

Az amit felvázóltál elméletben jó, de a pályán, lószart sem ér!
Robben rossz formában van, tény....Akkor ültessük le Carvalhot, Lampardot, PF-t Boula-t, Make-t és még sorolhatnám.

Robben a világ legjobb balszélsője, nekem ez a véleményem!Most formán kívül van, nem vitatkozom, de azon a bizonyos meccsen még így is ő volt a meccs embere nálam...A 2 évvel ezelőtti Robbent is leültetnéd?

Egyébbként a tények engem igazolnak, hisz, ahogy leülteted Lampardot, utána szar lesz a csapat, hiába nem csinál szinte semmit mostanság, ugyan úgy tré a csapat Robben és Joey nélkül.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14655 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba írta:az általam említett 4esbe a 4ik az Arsenal !vagy! az Inter!
Érzésem szerint bármelyik kiverné a Lyont, de majd meglátjuk! :lol: :wink:
En Chelsea-Lyon dontot szeretnek.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14656 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Dandeer: nekünk nem a Mu-t kell megelőzni. A papírforma meccseket kell(ene) hozni.
Javíts ki, ha tévedek, de papírforma meccseket (vagyis mindet) hozni annyit tesz, mint a Mu-t megelőzni. :)

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#14657 Hozzászólás Szerző: Drogba »

az általam említett 4esbe a 4ik az Arsenal !vagy! az Inter!
Érzésem szerint bármelyik kiverné a Lyont, de majd meglátjuk! :lol: :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14658 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:Lehet, hogy szentségtörés, de én az idei PL-t odaadnám a BL-ért...
Szentségtörésnek nem szentségtörés, de először inkább a "saját portánkon legyen rend" (kvázi nyerjük meg harmadjára a PL-t) aztán jöhet a Bl is. Mármint mondom én.
Dandeer: nekünk nem a Mu-t kell megelőzni. A papírforma meccseket kell(ene) hozni. Idén másodjára játszottunk döntetlent itthon. Drogbán kívül az egész csapat heti bérét megvonnám :D (mást nem tudok kitalálni)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14659 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

s-h-i-n-e.com írta:Lehet, hogy szentségtörés, de én az idei PL-t odaadnám a BL-ért...
Már miért lenne szentségtörés? :) Ezt a MU-t megelőzni szinte nagyobb dolog, mint Európa csúcsán lenni.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#14660 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Lehet, hogy szentségtörés, de én az idei PL-t odaadnám a BL-ért...

Válasz küldése