Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14481 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Ez a Timsó nagyon közeledik Transfermarkt szerint. Látta valaki játszani? Remélem gyors a gyerek. arra is szükség volna. Nem teljesen értem, hogy arra a posztra minek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14482 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Én viszont abban nem értek egyet, hogy az alapján, hogy valaki egy Swanseaba nem fért be, akkor már itt meg se próbálja. Én azok után küldeném el így a játékosokat, hogy nálunk, tétmeccseken is bizonyítja, hogy neki bizony nincs helye. A Swansea egy tök más játékrendszert használ, ahogy egy Stoke is, nincs két egyforma csapat. 20 éves korig szerintem bőven elég kölcsönadni vagy a Championshipbe [mert ott is nagy az iram, és ott nem egy Stoke van, hanem 10], ott van a Vitesse is mint fiókcsapat. 20 éves kora után adni neki itt egy szezont, mert olyan nincs, hogy ne kapna szerepet, és ha tíz meccséből mind a tízen borzalmas volt, akkor meg lehet válni tőle.
Amúgy amit írsz,annak tökéletes példája Bertrand. Ő is alacsonyabb osztályba volt évekig kölcsönadva,aztán most mégis itt van. Meki jövőre már a PL-ben kell,hogy játsszon,reméljük feljut a Boro,és akkor ott megmutathatja,hogy már rég PL-szintű.( már két és fél éve...Amikor először játszott a BL-ben,már akkor is nagyszerű volt)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14483 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én viszont abban nem értek egyet, hogy az alapján, hogy valaki egy Swanseaba nem fért be, akkor már itt meg se próbálja. Én azok után küldeném el így a játékosokat, hogy nálunk, tétmeccseken is bizonyítja, hogy neki bizony nincs helye. A Swansea egy tök más játékrendszert használ, ahogy egy Stoke is, nincs két egyforma csapat. 20 éves korig szerintem bőven elég kölcsönadni vagy a Championshipbe [mert ott is nagy az iram, és ott nem egy Stoke van, hanem 10], ott van a Vitesse is mint fiókcsapat. 20 éves kora után adni neki itt egy szezont, mert olyan nincs, hogy ne kapna szerepet, és ha tíz meccséből mind a tízen borzalmas volt, akkor meg lehet válni tőle.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14484 Hozzászólás Szerző: béla »

Daniel írta:
dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Jogos, bár azt hozzáteszem, hogy eddig bármelyik nagy csodagyerekről, akit leigazoltunk vagy a tarcsik között ápoltunk és neveltünk, egyikőjükből sem lett semmi. Mancienne, Borini, Sinclair, Stoch, Di Santo (hogy csak pár igazán nagy reménységet írjak) középszintű csapatok, középszintű játékosai... És akkor még nem beszéltünk Ben Sharról, Woods-ról, Jimmy Smith-ről... Hová tűntek? Woods az új Scholes... Összefostam a bokám az örömtől, amikor Mou adott neki vagy 45 percet a felnőtt csapatban... és a lista koránt sem itt ér véget... :roll:

Imádom az ifijeinket és nagyon bízom bennük, hogy bárkiből is lesz valami, Bertrand az egyetlen, aki képes volt felkerülni a nagy csapatba; nagyon nagy tisztelet neki, de még így se biztos, hogy elérhet bármi komolyabbat, de már ez is eredmény. Terry szintű játékost pedig 20-30 évente nevel ki egy NAGY klub.

Ennek ellenére most tényleg érzem az erőt jó pár srácban, Aké, Meki, Chalobah... Mondjuk ők olyan poszton játszanak, ahol esélyük is van. Valljuk be Mata-tól előre kb. esélytelen Angliában klasszist kinevelni, de egy jó védőt, középpályást még talán. :)
Azért a mostani fiatal generációnknak nagyobb esélye van bekerülni. Mennek kölcsönbe,nem rohadnak a tartalékban. Ez pl nagyon sokat számít. Ott van pl Kalas. Rengeteget fejlődött Hollandiában,ha nem ment volna kölcsönbe,akkor már valszeg semmi nem lenne belőle. Ezért kell szórni elfelé kölcsönbe a játékosokat ( akár egészen fiatalon is,csak játsszanak ) Aké,Feruz,esetleg Swift,Baker már mehetnének vhova,az se baj,ha az Istenhátamögötti ötödosztályba vagy nem tudom... Még az is erősebb,mint az U21... Igen,kár,hogy nincs egy B csapatunk vhol a 2-3-4. osztályban...

Jelenleg szvsz néhány játékosunknak nagy esélye van,hogy igen jó focista legyen(Piazon,Feruz,Kalas,Aké,Meki,Chalobah,Boga mindenképp,esetleg Swift,Baker)... De mind el fognak tűnni a süllyesztőben...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14485 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Jogos, bár azt hozzáteszem, hogy eddig bármelyik nagy csodagyerekről, akit leigazoltunk vagy a tarcsik között ápoltunk és neveltünk, egyikőjükből sem lett semmi. Mancienne, Borini, Sinclair, Stoch, Di Santo (hogy csak pár igazán nagy reménységet írjak) középszintű csapatok, középszintű játékosai... És akkor még nem beszéltünk Ben Sharról, Woods-ról, Jimmy Smith-ről... Hová tűntek? Woods az új Scholes... Összefostam a bokám az örömtől, amikor Mou adott neki vagy 45 percet a felnőtt csapatban... és a lista koránt sem itt ér véget... :roll:

Imádom az ifijeinket és nagyon bízom bennük, hogy bárkiből is lesz valami, Bertrand az egyetlen, aki képes volt felkerülni a nagy csapatba; nagyon nagy tisztelet neki, de még így se biztos, hogy elérhet bármi komolyabbat, de már ez is eredmény. Terry szintű játékost pedig 20-30 évente nevel ki egy NAGY klub.

Ennek ellenére most tényleg érzem az erőt jó pár srácban, Aké, Meki, Chalobah... Mondjuk ők olyan poszton játszanak, ahol esélyük is van. Valljuk be Mata-tól előre kb. esélytelen Angliában klasszist kinevelni, de egy jó védőt, középpályást még talán. :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14486 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta:
dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Nem. Ezt próbálom a tudtukra adni... Bár Meki és Piazon nagy kedvenc, remélem azért őket majd egy nap sikerül beépíteni. :)
Igen,de nem azért,mert ne lennének elég jók és elég tehetségesek...
Egy olyan csapatnál nem is lehetnek sosem elég jók, ahol állandóan eredménykényszer van.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14487 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Nem. Ezt próbálom a tudtukra adni... Bár Meki és Piazon nagy kedvenc, remélem azért őket majd egy nap sikerül beépíteni. :)
Igen,de nem azért,mert ne lennének elég jók és elég tehetségesek...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14488 Hozzászólás Szerző: Mister »

dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Amíg Abra itt van ez képtelenség.....Addig meg minden fiatal aki idejön elbassza a karriere egy részét....
One Life,One Love,One Club

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14489 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta:Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
Nem. Ezt próbálom a tudtukra adni... Bár Meki és Piazon nagy kedvenc, remélem azért őket majd egy nap sikerül beépíteni. :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14490 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Wehehe, kis naivak, bármelyikőtök is hisz abban, hogy a jelenlegi fiatalok közül BÁRKIT be fogunk építeni...?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14491 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta: Nyáron jön vissza, akkor sokat tud most lendíteni a játékunkon.
Marin és Piazon... Te a kettő közül melyiket dobnád be a MU ellen akár csereként is? Engem még egyik se győzött meg annyira, bár van idejük még bőven. Te láttad már egyáltalán játszani Isco-t? Aki látta már, annak világos, hogy miről beszéltem...
Piazont. Most idehozunk még egy brazilt jó drágán,és Piazon mehet a kukába. Aztán hozunk egy cm-et is,és Josh is mehet a kukába. Meg Chalobah is. Idehozunk még 2 csatárt,és Feruz is mehet a kukába...
Annyi értelmét látom Taisonnak,hogy kevés emberünk van aki képes megverni az ellenfél akár több védőjét is,mer cselezni...
Piazon-t én kölcsönadnám vmelyik Premier League-es csapatnak. Josh-nak meg majd ott lesz a Lampard után maradt űr pótlása, ha távozik. Feruz-ban én nem látok akkora potenciált, hogy itt legyen belőle valaha egy nagy csatár, de remélem, hogy rám cáfol. Ez nem a Barca a lalalalala ligájával együtt, ahol az utolsó 15 csapat a szánalom kategóriába tartozik, itt még egy QPR ellen sem lehet B csapattal kiállni, sőt még 1-2 ifi kezdetése is komoly kockázatot jelent, és akkor még nem is beszéltünk az olyan csapatokról, akik otthon szinte verhetetlenek. Sok pontot bukhatnánk, ha átmennék Arsenal style-ba...

Fejlődjenek csak kölcsönben és, ha majd elég jók lesznek, akkor lesz is esélyük bekerülni a kezdőbe. Egyelőre Chalobah, McEachran, Piazon és Feruz sem Chelsea szint. Ha meg adunk a fiataloknak lehetőséget, könnyen lehet, hogy nem nyerünk semmit se idén. Aztán meg ki tudja, nyáron hányan távoznak még... Bőven lehet esélyük jövőre a fiataloknak, egyik sincs még elkésve, azt hiszem.

Egyébként nekem nagyon szembetűnő, hogy a komplett középpályánk már a seggén veszi a levegőt. Egyszerűen muszáj igazolnunk a középpályára legalább 2 embert.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#14492 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: Nyáron jön vissza, akkor sokat tud most lendíteni a játékunkon.
Marin és Piazon... Te a kettő közül melyiket dobnád be a MU ellen akár csereként is? Engem még egyik se győzött meg annyira, bár van idejük még bőven. Te láttad már egyáltalán játszani Isco-t? Aki látta már, annak világos, hogy miről beszéltem...
Piazont. Most idehozunk még egy brazilt jó drágán,és Piazon mehet a kukába. Aztán hozunk egy cm-et is,és Josh is mehet a kukába. Meg Chalobah is. Idehozunk még 2 csatárt,és Feruz is mehet a kukába...
Annyi értelmét látom Taisonnak,hogy kevés emberünk van aki képes megverni az ellenfél akár több védőjét is,mer cselezni...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14493 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bolnud írta:
Hawaii írta:
mikel12 írta:Nem kérdés hogy ügyes a srác..de hova????
Nagyon kicsi a keretünk, így szükséges pár igazolás a csapatba, nem lehet 15 játékossal bajnokságot nyerni, talán kupát igen...

Kövezzetek meg, de szvsz min. 2 támadó középpályás kell még és egy box-to-box is.
Nyáron jön vissza De Bruyne az ifiknél meg ott van Piazon.
(Ja és nem tudom mivel tudnának többet lendíteni a csapaton Iscoék, mint Marin, valószínűleg semmivel.)
Nyáron jön vissza, akkor sokat tud most lendíteni a játékunkon.
Marin és Piazon... Te a kettő közül melyiket dobnád be a MU ellen akár csereként is? Engem még egyik se győzött meg annyira, bár van idejük még bőven. Te láttad már egyáltalán játszani Isco-t? Aki látta már, annak világos, hogy miről beszéltem...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#14494 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Hawaii írta:
mikel12 írta:Nem kérdés hogy ügyes a srác..de hova????
Nagyon kicsi a keretünk, így szükséges pár igazolás a csapatba, nem lehet 15 játékossal bajnokságot nyerni, talán kupát igen...

Kövezzetek meg, de szvsz min. 2 támadó középpályás kell még és egy box-to-box is.
Nyáron jön vissza De Bruyne az ifiknél meg ott van Piazon.
(Ja és nem tudom mivel tudnának többet lendíteni a csapaton Iscoék, mint Marin, valószínűleg semmivel.)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14495 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ja, állandó erőnléti problémákkal küzdünk mert mindegyik gyp-s. Nincs bajom a hármassal, de Hazard sarkalásában és Oscarral való vertikális passzaikon túl lehet fejlődni.
Faszom ránézek a Chelsea-re és már nem h angol nem lesz benne, de mindenki brazil meg spanyol
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14496 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Mineiro :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#14497 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:Kell is ... Gondolom Abra igazolása ő is, mert brazil és alakítja a Barca focit játszó csapatát.
Értem, mit akarsz mondani, de ne mondd, hogy a braziljaink eddig nem váltak be egytől egyig.
mikel12 írta:Nem kérdés hogy ügyes a srác..de hova????
Nagyon kicsi a keretünk, így szükséges pár igazolás a csapatba, nem lehet 15 játékossal bajnokságot nyerni, talán kupát igen...

Kövezzetek meg, de szvsz min. 2 támadó középpályás kell még és egy box-to-box is. Isco és Taison is nagyon ígéretesek, kiválóan beleillenének a rendszerünkbe. Azt mondjátok, hogy telített a középpályánk támadó szekciója, de én ezt mégsem értem...
Vegyük azt, hogy ANK van. Elől az Oscar-Mata-Hazard-Ba négyes rohamoz majd 3-4 naponta állandóan? Így, hogy Moses nem lesz, kb csak ez a 4 játékos bevethető ott. Torres-szel én már komolyabban nem is számolok, jó lesz majd ő a gyengébb meccsekre. Van még ugye egy Marin-unk is, aki eddig sokat ugyan nem mutatott, de csereként mindenképp számolnék vele. A probléma ott kezdődik, hogy nincs a keretben perpill olyan játékos, aki a padról beszállva sokat tudna lendíteni a játékunkon. Ezzel nincs is baj, hogyha előnyben vagyunk, na de hátránynál bizony már elkezdődnek a problémák.

Isco stílusa nagyon hasonlít Mata-éra. Sokat nem veszíthetünk vele, ráadásul most a Malaga - anyagi helyzete miatt - potom pénzekért szabadul a játékosaitól. 15 millát egy ekkora tehetségért? Egyszerűen hülyék volnánk, ha elszalasztanánk. Taison sem kerül sokba, ergó bukni nem bukhatunk sokat rajta, viszont cserébe kaphatunk egy nagyon jó embert a középpályára. Vele már inkább csereként számolnék, viszont szerintem tűrné a padozást és sokat dobna a játékunkon.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#14498 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Kell is ... Gondolom Abra igazolása ő is, mert brazil és alakítja a Barca focit játszó csapatát.
Egyre jobban kezdek undorodni a csapattól. :( :( Egy év alatt mindent gyökeresen megváltoztatnak, mindent...
Helyesbítek, én nem a csapattól, hanem a vezetőségtől, de valóban én is undorodom már tőlük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14499 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Kell is ... Gondolom Abra igazolása ő is, mert brazil és alakítja a Barca focit játszó csapatát.
Egyre jobban kezdek undorodni a csapattól. :( :( Egy év alatt mindent gyökeresen megváltoztatnak, mindent...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14500 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem kérdés hogy ügyes a srác..de hova????
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése