Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14421 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Aspas se jön. Valencia megvette 10 milkáért.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#14422 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta:Modric? Nem nagyon tudom, hogy jelenleg hova férne el. DL, Mikel, Lampard, Ramires, Mata, Oscar. Vagyunk 6-an 3 posztra és még Romeu is fel fog épülni. Kreatív belső kp-ból már van elég, amúgy is 28 éves, most már ne jöjjön, max ha 20 alatt kapjuk meg (de akkor is hova? minek?)

Inkább egy jó szélső kéne még, mert vagyunk 3-an oda, de abból az egyik szintén befele cselez, bővítve a középpálya sűrű részét (Hazard), a másik egyelőre nem volt meggyőző (Marin) a harmadiknak meg ugyan vannak jó meccsei (Moses) de messze van egy Ashley Youngtól pl.

És Hulk sem az a becenterezem középre típusú játékos, hanem megint a befele húzok, rálövöm. Ettől függetlenül örülnék neki, egy klasszikus szélső kéne mint Valencia/young a teheneknél. Hozzáteszem, nem tudok most ilyet mondani, de erre vannak a scoutok, szal hajrá!

Több értelme is lenne a szélsőjátéknak:

1: széthúznánk a pályát, ezzel utat nyitva Mataéknak középen
2: veszélyesek lennénk ezáltal a pálya minden területén
3: nem kéne minden támadásnál mind2 szélső védőnek feljönni--->kevesebb gólt kapnánk


Mert lássuk be, a létszámfölénnyel ami középen van nekünk a rengeteg belső kp miatt, eddig nem tudtunk mit kezdeni
Kik azok a Mataek? Csak mert ket vonalszelsovel (tokeletesen feleslegesnek talalom oket, meg ha Ba jol is fejel, nem illenek bele a jatekunkba) jelentosen megvaltozna a taktika es a felallas. Ha ket vonalszelsovel jatszanank akkor nagy valoszinuseggel a Mata, Hazard, Oscar harmasbol ketto padra kerulne. 4-2-3-1-es rendszerben jatszanank, vagy esetleg 4-4-2ben, kozepre pedig kell ket szuro, elorebb ugye az iranyito, ketoldalt a vonalszelsok, elol meg a csatar.

Szerintem tokeletes a felallasunk, a problema az zomeben, hogy nem helyezkednek megfeleloen a jatekosaink, hulyen probaljak szethuzni a vedelmet. Torres, Mata, Oscar, Hazard, Ramires.... 5 tamado szerepkorben jatszo jatekos, ennyi elegnek kell lennie egy vedelem feltoresehez, inkabb a kozeppalyat erositenem meg mert az jelenleg atjarohaz. Se a vedelmet, se a tamadoalakzatot nem segíti - > Fellaini
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14423 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ki az az Aspas ??? Egyszer se láttam még,de szerintem tök felesleges lenne az ő leigazolása.Utánanézve a srácnak meg még jobban megvagyok arról győződve,hogy egy igencsak rosszul elsülő transzfer lenne....

Modric-ot meg én szívesen látnám.Madridban senkit se tisztelnek,senkit se becsülnek meg.20-25 misiért szerintem jó fogás lenne.Bár nem tudom,Fellaini is célpont,nem tudom a két játékos közül kit látnék szívesebben itt.
One Life,One Love,One Club

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14424 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Modric? Nem nagyon tudom, hogy jelenleg hova férne el. DL, Mikel, Lampard, Ramires, Mata, Oscar. Vagyunk 6-an 3 posztra és még Romeu is fel fog épülni. Kreatív belső kp-ból már van elég, amúgy is 28 éves, most már ne jöjjön, max ha 20 alatt kapjuk meg (de akkor is hova? minek?)

Inkább egy jó szélső kéne még, mert vagyunk 3-an oda, de abból az egyik szintén befele cselez, bővítve a középpálya sűrű részét (Hazard), a másik egyelőre nem volt meggyőző (Marin) a harmadiknak meg ugyan vannak jó meccsei (Moses) de messze van egy Ashley Youngtól pl.

És Hulk sem az a becenterezem középre típusú játékos, hanem megint a befele húzok, rálövöm. Ettől függetlenül örülnék neki, egy klasszikus szélső kéne mint Valencia/young a teheneknél. Hozzáteszem, nem tudok most ilyet mondani, de erre vannak a scoutok, szal hajrá!

Több értelme is lenne a szélsőjátéknak:

1: széthúznánk a pályát, ezzel utat nyitva Mataéknak középen
2: veszélyesek lennénk ezáltal a pálya minden területén
3: nem kéne minden támadásnál mind2 szélső védőnek feljönni--->kevesebb gólt kapnánk


Mert lássuk be, a létszámfölénnyel ami középen van nekünk a rengeteg belső kp miatt, eddig nem tudtunk mit kezdeni

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14425 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amikor Modricot felhozták 1 éve úgy voltam vele h nekem mindegy. Amióta Realban van érthetetlen h a legrosszabb igazolásnak választják. Áll a gyerek mélységi irányítóként és egyből átemeli Benzemának a védők felett, tudja mi az a kiugratás, nem 2 gólpasszt adott ilyet. Nagyon bízom benne h idejön, majdnem méltó utódja lehetne Franknek. Tiszteletlenül bánnak vele pedig nagyon jó játékos. A helyében ezért lelépnék. Káprázatos dolgokra képes akkor is ha nem csinál semmit, váratlanokra képes. Levy remélem nem úgy adta el h nem adhatja el senki a CFC-nek mert kinézem a patkányból
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14426 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

gerawba írta:Nagyon bízom benne, hogy ez az Aspas sztori csak egy nagyon rossz vicc... Tavaly volt egy jó szezonja a másodosztályban, idén eddig nem rossz, de semmi több nincs ebben a gyerekben. 176 centi, 25 éves, érthetetlen, így is tele vagyunk törpékkel. Isco (bár teljesen más poszt) esetleges leigazolásában legalább van valami fantázia, de ebben semmi, ennél nagyobb baromságot elképzelni is nehéz.

Ahogy más topikban volt róla szó, tényleg inkább vérbeli szélső kellene ide, aki területet csinál Mataéknak középen (ezt Benítez is pontosan tudja, nem véletlen játszatja ennyit Mosest, az egyetlen talán igazi szélsőnek mondható embert a csapatban). Be kellene próbálkoznia Abrának az otthoniaknál, Hulknál jobb szélre nincs jobb opció jelenleg a földön (talán még Navas, de ő elvileg sosem jön el Spanyolországból), feleslegesen van ott, utálják őt, ő is rühell ott lenni, a teljesítménye is sz*r, érthetetlen, hogy miért nem ütjük a vasat, elég idegesítő.
Az nagyon brutális lenne, ha hozzánk kerülne Modric és Hulk (kikerülve a Spurst és a Portót) töredék áron, mint amennyiért közvetlenül nekünk akarták adni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14427 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagyon bízom benne, hogy ez az Aspas sztori csak egy nagyon rossz vicc... Tavaly volt egy jó szezonja a másodosztályban, idén eddig nem rossz, de semmi több nincs ebben a gyerekben. 176 centi, 25 éves, érthetetlen, így is tele vagyunk törpékkel. Isco (bár teljesen más poszt) esetleges leigazolásában legalább van valami fantázia, de ebben semmi, ennél nagyobb baromságot elképzelni is nehéz.

Ahogy más topikban volt róla szó, tényleg inkább vérbeli szélső kellene ide, aki területet csinál Mataéknak középen (ezt Benítez is pontosan tudja, nem véletlen játszatja ennyit Mosest, az egyetlen talán igazi szélsőnek mondható embert a csapatban). Be kellene próbálkoznia Abrának az otthoniaknál, Hulknál jobb szélre nincs jobb opció jelenleg a földön (talán még Navas, de ő elvileg sosem jön el Spanyolországból), feleslegesen van ott, utálják őt, ő is rühell ott lenni, a teljesítménye is sz*r, érthetetlen, hogy miért nem ütjük a vasat, elég idegesítő.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14428 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha ez volt az eredeti terv két évvel ezelőtt én magam alá szarok. :D :D Bár ez túl furmányos lenne a vezetőségtől, de röhögnék ha így tervezték volna, majd úgyis megveszi a Real, ahol úgyse játszik, és onnan elhozzuk olcsóbban.

Mindenesetre nekem már nem kell, én Josht akarom meg Lampardot mélységi irányítónak!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14429 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are being linked with a £25million move for Luka Modric to end the former Tottenham Hotspur player’s nightmare at Real Madrid.

Skysports

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14430 Hozzászólás Szerző: kiki »

langidave írta:
Én ennek örülök, nekem jobban bejön a Juventus kispénzből veszünk ígéreteket vagy kiégett öregeket hátha még van bennük két év üzletpolitikája, minthogy 50 milláért veszünk csatárt aztán, ha nem jön össze, akkor két évig esszük a kefét.
Egyetértek,csatár poszton már beégtünk egyszer-kétszer. Falcao helyett én is inkább elfogadnám jövőre a Ba-Lukaku-Aspas hármast. Lukaku jövőjét féltem Falcao miatt :roll:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14431 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

ChesterB írta:Még mindig az az aspas gyerek: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... hez_-70112" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem tudom mennyi valóságalapja van a cikkből annak, hogy "A menedzser Rafa Benítez kérésére igazolhatják le a londoniak, de visszaengednék kölcsönbe, így csak a nyártól lenne tagja a keretnek, hogy megnövelje a variációs lehetőségeket a támadó poszton."

Beniteznek nem szóltak, hogy ő csak nyárig marad a padunkon hahó?! Akkor minek akar idehozni az ÚJ menedzsernek egy koloncot?
Ebből a szar vezetőségből kinézem h meghosszabítsák a szerződését..mi lenne akkor itt a fórumon tejóég :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2013. január 14., hétfő 22:06-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14432 Hozzászólás Szerző: Chester »

Még mindig az az aspas gyerek: http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... hez_-70112" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem tudom mennyi valóságalapja van a cikkből annak, hogy "A menedzser Rafa Benítez kérésére igazolhatják le a londoniak, de visszaengednék kölcsönbe, így csak a nyártól lenne tagja a keretnek, hogy megnövelje a variációs lehetőségeket a támadó poszton."

Beniteznek nem szóltak, hogy ő csak nyárig marad a padunkon hahó?! Akkor minek akar idehozni az ÚJ menedzsernek egy koloncot?

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14433 Hozzászólás Szerző: langidave »

emsanya írta:Na a mai skysport hírek szeint úgy áll, hogy a PSG komolyan meg akarja venni Falcao-t, kiütve mondjuk minket a lehetséges vevők közül (az Ibra-Falcao duót akarják összehozni, elég jónak hangzik). Falcao dícsérgeti is franciaországot, a PSG-t és Ibrát is, tetszene neki.

Mi viszont kiütjük a nagy hírű READING-et és meg akarjuk venni Iago Aspas-t a vigo-ból, 8.5 millio fontos ajánlattal! Túl is licitáltuk őket! Ezaz, hatalmas üzlet lesz!

Angolul is:

"Yesterday's newspaper speculation saw Reading linked with a move for Iago Aspas, but today, the Daily Star claims that Chelsea have made an £8.5million bid for the Celta Vigo forward.

Atletico Madrid striker Falcao says it is 'not impossible' that he could join Paris Saint-Germain and form a lethal pairing with Zlatan Ibrahimovic."
Én ennek örülök, nekem jobban bejön a Juventus kispénzből veszünk ígéreteket vagy kiégett öregeket hátha még van bennük két év üzletpolitikája, minthogy 50 milláért veszünk csatárt aztán, ha nem jön össze, akkor két évig esszük a kefét.

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#14434 Hozzászólás Szerző: makraemil »

érdekes...

röviden: Kurtit boronálják össze a barcaval.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... rtois.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14435 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Na a mai skysport hírek szeint úgy áll, hogy a PSG komolyan meg akarja venni Falcao-t, kiütve mondjuk minket a lehetséges vevők közül (az Ibra-Falcao duót akarják összehozni, elég jónak hangzik). Falcao dícsérgeti is franciaországot, a PSG-t és Ibrát is, tetszene neki.

Mi viszont kiütjük a nagy hírű READING-et és meg akarjuk venni Iago Aspas-t a vigo-ból, 8.5 millio fontos ajánlattal! Túl is licitáltuk őket! Ezaz, hatalmas üzlet lesz!

Angolul is:

"Yesterday's newspaper speculation saw Reading linked with a move for Iago Aspas, but today, the Daily Star claims that Chelsea have made an £8.5million bid for the Celta Vigo forward.

Atletico Madrid striker Falcao says it is 'not impossible' that he could join Paris Saint-Germain and form a lethal pairing with Zlatan Ibrahimovic."
Az irány az jó, csak az emberrel van a gond.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14436 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Na a mai skysport hírek szeint úgy áll, hogy a PSG komolyan meg akarja venni Falcao-t, kiütve mondjuk minket a lehetséges vevők közül (az Ibra-Falcao duót akarják összehozni, elég jónak hangzik). Falcao dícsérgeti is franciaországot, a PSG-t és Ibrát is, tetszene neki.

Mi viszont kiütjük a nagy hírű READING-et és meg akarjuk venni Iago Aspas-t a vigo-ból, 8.5 millio fontos ajánlattal! Túl is licitáltuk őket! Ezaz, hatalmas üzlet lesz!

Angolul is:

"Yesterday's newspaper speculation saw Reading linked with a move for Iago Aspas, but today, the Daily Star claims that Chelsea have made an £8.5million bid for the Celta Vigo forward.

Atletico Madrid striker Falcao says it is 'not impossible' that he could join Paris Saint-Germain and form a lethal pairing with Zlatan Ibrahimovic."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14437 Hozzászólás Szerző: Chester »

Láttam már reggel twitteren, de nem akartam betenni, mert elég legalja pletyka. Egész ősszel Falcaoról meg Cavaniről hallani, nem hiszem, hogy Ba után egy ilyen kölyköt hozunk. Nem akarok több spanyolt látni, de az ötlet, hogy egy nem felkapott támadót vennénk az tetszik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14438 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Valami Iago Aspas-t akarunk leigazolni a Celta Vigo-ból. Egyébként csatár és a bajnokságban 18 meccsen 8 gólnál ill. 2 gólpassznál jár, az ára sem vészes, 10 millióért már elengednék:
http://www.marca.com/2013/01/12/futbol/ ... 21310.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://topliga.hu/hirek/chelsea-aspasra ... ki-halojat" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14439 Hozzászólás Szerző: becus2 »

emsanya írta:Lehet szidni ezt a gyereket a stílusa miatt, de jók a súgói és tudja hogy mit csinál, nem száll el európai szerződésktől, okosan felépíti magát...

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ni-2207175" onclick="window.open(this.href);return false;
Jó a dumája. Nem önző. Cseszett jó játékos. Nagyon jó volna ide.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14440 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lehet szidni ezt a gyereket a stílusa miatt, de jók a súgói és tudja hogy mit csinál, nem száll el európai szerződésktől, okosan felépíti magát...

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ni-2207175" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése