Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14141 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

nem tudom, én Willian-t làttam a legjobbunknak... meg Matic-ot, többi... Terry nagyon hiànyzik, vele sokkal biztosabb a védelmünk, remélem köv. meccsen màr lesz :) Torres meg... tény, h màr beàlltunk védekezni, de amit közbe lemüvel... Mou sztem meg föleg azzal hibàzott, h nem egy Salah-Schürrle kezdett, akik mindent beleadtak volna.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#14142 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Sajnos az egyenlítő gól után sem tudtunk felpörögni, a végén szinte már örültem, hogy 1 pontot elhoztunk. Szerintem ma Mou nagyon rosszul cserélt. Én a 65. perc környékén behoztam volna Salahot Willian helyére és úgy a 75. perc körül Schürrlét Oscar helyett. Ha így is csak 1-0 maradt volna, akkor még mindig le lehetett volna kapni Eto'o-t és jöhetett volna Mikel védekezni a 85. perc környékén.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#14143 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:Gyengén teljesítő Willian? Mivan?
Nekem sem oke annyira a gyerek. Tisztan latszik, hogy akar, és megkuzd minden labdaert, nem szarja telibe a meccset, de most a pontatlan passzai helyett a szar loveseivel remekelt. Az elso fel oraban viszont utcalány jo volt, de utana..

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#14144 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

morfium írta:Mou eltaktikázta? Mit? Azt hogy balfasz Cechnek 1 feladata lett volna de azt se tudta megcsinálni? el kellett volna ott tarolni mindenkit és lehúzni a labdát, a másik hogy 5v2be voltunk a 16osukon belül erre elbalfaszkodják....

Pulci te meg látom nézted a meccset, Cahill színészkedett, azért nem tudott a végén futni....
Nézd vissza amikor kinézett Evához ha valaki megsérül nem így néz ki hirtelen a pad felé hanem a lábával foglalkozik ez ugyanaz volt mint Luiz anno csak a mosoly hiányzott...
A gólt meg nehogy már Cech-re kend, Luiz késett le egy feladata volt jól mondod, hogy megelőzze ellenfelét nagyon hiányzott JT onnan!

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#14145 Hozzászólás Szerző: California Max »

chiedis írta:Allitom 3 honapja nem irtam le Torres nevet igy nem szidhattam. Semmi se az o hibaja ma, de h hatranyban miert az ellenfel terrorizalasa es kiugras helyett fetrenges (nem is emlitem, h azert nem tudta a hosszabbitas elejen adni a kpalyas a labdat mert 3 meteres lesen allt) a megoldas, az rejtely. Mou cserelj okosan kerlek !
Ezen kínomban én is felröhögtem, hogy Torres többet volt a földön mint lábon. Én nagyon szerettem régen, de mostanra egy vicc.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#14146 Hozzászólás Szerző: California Max »

Ezt eltaktikáztuk. :( Nem kellett volna védelemre beállni 1:0-nál egy WBA ellen. Annyira érezni lehetett ezt. Reméltem hogy Torres Eto'o mellé jön be, de amikor csatár-csatár csere volt, és visszaálltunk védekezni, érezni lehetett hogy ebben erősen benne van az egyenlítés.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#14147 Hozzászólás Szerző: béla »

Az komoly :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14148 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Allitom 3 honapja nem irtam le Torres nevet igy nem szidhattam. Semmi se az o hibaja ma, de h hatranyban miert az ellenfel terrorizalasa es kiugras helyett fetrenges (nem is emlitem, h azert nem tudta a hosszabbitas elejen adni a kpalyas a labdat mert 3 meteres lesen allt) a megoldas, az rejtely. Mou cserelj okosan kerlek !
Nyugodj bekeben Mister !

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#14149 Hozzászólás Szerző: morfium »

Mou eltaktikázta? Mit? Azt hogy balfasz Cechnek 1 feladata lett volna de azt se tudta megcsinálni? el kellett volna ott tarolni mindenkit és lehúzni a labdát, a másik hogy 5v2be voltunk a 16osukon belül erre elbalfaszkodják....

Pulci te meg látom nézted a meccset, Cahill színészkedett, azért nem tudott a végén futni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morfium 2014. február 12., szerda 0:01-kor.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#14150 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hisztizésből jeles... Sajnos nagyon jól védekezett a WBA, de még így is nyerhettünk volna, ha nincs totális fejetlenség. Terry, épülj fel!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#14151 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Csak magunknak köszönhetjük ráfizettünk a nagy arcunkra cahill színjátéka is teljesen felesleges volt nem tudom miért kell ilyenekbe belemenni ahelyett, hogy megtartottuk volna a labdát még több helyzetük is volt a végén a gólra...
Cserékkel meg nagyon elszámolta magát José, Torres és Mikel becserélésével teljesen kiadtuk kezünkből a meccset!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#14152 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem hiszem el ezt a balfasz bandát, hihetetlen...
Ez a szájbabaszott wba meg remélem mostmár kiesik idén, elég volt belőlük.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#14153 Hozzászólás Szerző: almos »

Sokkal bosszantóbb, mint a WHU elleni 0-0. Ezt Mourinho eltaktikázta...
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#14154 Hozzászólás Szerző: Chester »

Gyengén teljesítő Willian? Mivan?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14155 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chiedis írta:K*rvara nem ertem minek kellett magunkra huzni oket 10 perce... Na ezert nem nyerunk Pl-t iden. Pontok elszarasa a fos csapatok ellen

Már nem először szívjuk meg a felállásváltást(most Mikel jött Oscar helyett), nem értem miért kell megbolygatni a gépezetet amikor nyerésre állunk. A gyengén teljesítő Willian és Oscar kellett volna becserélni a Salahot és Schürrle-t, akik már hétvégén is megszakadtak abban a tíz percben amit kaptak.

Eto'o lecserélése sem volt túl jó húzás. A kameruni nagyon jól játszott össze Hazarddal, próbálkozott lövésekkel.. Torres egyszer sem lőtt kapura és elszórt egy csomó labdát.

A City valószínűleg behúzza a holnapi meccsét, úgyhogy megint azonos pontszámmal állhatunk. Az Arsenal - MU meccset nehéz lenne megtippelni, de nagyon rosszul nem állhatunk semmiképpen. Meglehet még a bajnoki cím, hajrá!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#14156 Hozzászólás Szerző: chiedis »

K*rvara nem ertem minek kellett magunkra huzni oket 10 perce... Na ezert nem nyerunk Pl-t iden. Pontok elszarasa a fos csapatok ellen
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#14157 Hozzászólás Szerző: Dante »

http://www.youtube.com/watch?v=rVkYWKzG6sY
Miért lepődtök meg?
A toure-testvérek a liga legaljasabbjai közé tartoznak, jar-jar-t is egy csomó CFC - citeh meccsen le kellett volna küldeni, mert mindig csinált valamit.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#14158 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

persze Hazard-ot, mikor a buzi labdaszedö gyerek alol kirugta a labdàt, eltiltottàk...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#14159 Hozzászólás Szerző: béla »

Jó játékos,de hogy egy büdös paraszt,az biztos. Még akkor is,ha az ilyen rúgásai nem túl erősek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#14160 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hivatalos, hogy Yaya Touré-t nem tiltják el a hétvégi rugdosás után. Az "áldozat" Ricky van Wolfswinkel nagyon sportszerűen reagált:

RickyvanWolfswinkel ‏@RvWolfswinkel9 21h
Good to see Touré not getting suspended. Players like him belong on the pitch! What happens at Carrow Road stays at Carrow Road.

RickyvanWolfswinkel ‏@RvWolfswinkel9 21h
Things happen on the pitch
But we all enjoy watching him play
So get on with it and enjoy the football
That's what it's all about

Válasz küldése