Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13341 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. január 31., vasárnap 20:03
cech19960320 írta: 2021. január 31., vasárnap 19:37 Alapvetően az esélyt én is megadnám neki, de én is úgy látom, hogy a mostani teljesítményét pl Bamford is hozta volna eddig. Egyszerűen nem érzem azt a gyilkos szándékot ami a pozícióján ott kellene hogy legyen. Még javulhat ebben, de nagyon sok dologban kell. Fejelni nem tud, úgy mozog mint egy botsáska, és el is tudják nyomni...
Ami utcalány jót tenne neki, ha rápakolnának vagy 5-6 kilót, és meghívnánk Drogbát, hogy kezelésbe vegye :D
Pont ez a lényeg, hogy nálunk a név számít. Bamford neve és tehetsége még Abraham-énél is jelentéktelenebb, mégis benne van a PL szintű teljesítmény. Ezek az emberek elmenekülnek más csapathoz, ahol a bizalmat élvezve meg is hálálják.
Nálunk pedig kínlodnak a sok tízmilliós támadók. Ebben a közegben, beugróemberként, fiatalon hozta Tammy az eddigi teljesítményét.
Lehet szar az edzéseken, lehet egy kretén, de az biztos, hogy sokkal nagyobb ellenszélben kell dolgoznia, mint egy igazolt embernek és amióta itt van ő a legeredményesebb csatárunk.
Lehet, hogy Werner iszonyat formán kívül van, de őt és Tammyt összehasonlítani mint támadót, teljesen felesleges. Werner egy vagy két polccal feljebb van, ez tény. Oké, hogy jobban szeretjük a saját angol akadémistáinkat, de maradjunk a realitás talaján.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13342 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. január 31., vasárnap 20:03
cech19960320 írta: 2021. január 31., vasárnap 19:37 Alapvetően az esélyt én is megadnám neki, de én is úgy látom, hogy a mostani teljesítményét pl Bamford is hozta volna eddig. Egyszerűen nem érzem azt a gyilkos szándékot ami a pozícióján ott kellene hogy legyen. Még javulhat ebben, de nagyon sok dologban kell. Fejelni nem tud, úgy mozog mint egy botsáska, és el is tudják nyomni...
Ami utcalány jót tenne neki, ha rápakolnának vagy 5-6 kilót, és meghívnánk Drogbát, hogy kezelésbe vegye :D
Pont ez a lényeg, hogy nálunk a név számít. Bamford neve és tehetsége még Abraham-énél is jelentéktelenebb, mégis benne van a PL szintű teljesítmény. Ezek az emberek elmenekülnek más csapathoz, ahol a bizalmat élvezve meg is hálálják.
Nálunk pedig kínlodnak a sok tízmilliós támadók. Ebben a közegben, beugróemberként, fiatalon hozta Tammy az eddigi teljesítményét.
Lehet szar az edzéseken, lehet egy kretén, de az biztos, hogy sokkal nagyobb ellenszélben kell dolgoznia, mint egy igazolt embernek és amióta itt van ő a legeredményesebb csatárunk.
Ezzel a bizalomkérdéssel sem feltétlenül értek egyet. Kell annál nagyobb bizalom egy fiatal játékos irányába, hogy élete első kezdő PL-meccsét az MU ellen az Old Traffordon játssza? Arról már nem Lampard tehet, hogy három hónap után baromira visszaesett a formája és nem jöttek tőle a gólok. Giroud tavaszi-nyári erőltetését pedig lehet rossz néven is venni, de anélkül most lehet nem lennénk ott a BL 16 legjobb csapata között. Werner pedig egy "no brainer" igazolás volt minden szempontból.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13343 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. január 31., vasárnap 19:32
Szabi írta: 2021. január 31., vasárnap 15:37 Általában egyet szoktunk érteni, de most nagyon várom a kiemelt részre az ellenpéldáidat.
Olyanokat nem írtam bele, amin nem számított a gólja, mint a Bayern, Liverpool elleni szépítések, bár ezekből nincs is sok, plusz a vírus utáni időszakban Giroud volt az elsőszámú csatár tavaly, de idén sem volt egyértelmű kezdő Abraham.
idén
WBA 3-3 egyenlítő gól a 92 percben
Newcastle 0-2 masodik, de egyetlen Chelsea gól, meccs lezáró
West Ham 0-3 2-3. gól
Luton 1-3 mesterhármas
iden kevesebbint 1200 perc alatt 11 gól

tavaly
Norwich 2-3 két gól
Sheffield 2-2 két gól
Wolves 2-5 mesterhármas
Lille 1-2 első gól
Southampton 1-4 első gól
Watford 1-2 első gól
Palace 0-2 első gól
Aston Villa 1-2 első gól
Lille 1-2 első gól (oda-vissza lőtt)
Arsenal 1-2 második, győztes gól a 87. percben
Palace 2-3 harmadik gól (ezutan lőtte a CP a saját második gólját)
Nem baj ha neked nem szimpatikus, vagy bárki másnak. Azt is megértem, hogy a Chelsea-nek mindenki egy gólvágó csatárt szeretne a kezdőjében látni. Az az igazság, hogy talán Hasselbaink óta nem volt igazi gólgépünk. Drogba és Costa sokszor húzták a csapatot, de 15-20 gólos szezonokat produkáltak, a többi gól a középpályáról és a szélekről jött. Terry, Ivanovic, Alex, Alonso és még biztosan lehet sorolni a védők neveit, akik szintén marha sok gólt szereztek.

Az zavar engem, hogy Abraham ki lett - nem olyan fiatal - 23 évesen kevésnekHa, holott a Te eseted is mutatja, hogy a megítélése korántsem objektív. Szerintem marha sokat köszönhetünk neki az elmúlt két évben és egészen biztos vagyok benne, hogy ha megkapja a bizalmat, nem csak ilyen rotációs szerepben a játékidő egy részét, akkor Chelsea szintű csatár lesz. Drogba óta ő a második legjobb és elfogadható teljesítményt nyújtó 9-esünk. Ha Timo, vagy Havertz hasonló szezonokat produkálna, akkor a legtöbben bizakodva várná a következő szezont mondván, hogy "lassan beérik a bennük rejlő potenciál".

Az összegyűjtött gólok fontossága szubjektív. Szart sem értünk tavaly velük, de Giroud hasonló teljesítményért ki lett kiáltva a szezon megmentőjének.
Először is köszi, hogy vetted a fáradságot és kigyűjtötted! Tulajdonképpen rögtön bizonyítást is nyert a tézisem, mert az egyetlen úgymond "nagy" meccs, amelyen döntő faktornak bizonyult az elmúlt majdnem kettő szezon során, az az Arsenal elleni győztes találat volt. Szerintem ez roppant kevés és nagyon gyér mutató. A többi találat az mind közepes vagy alsó kategóriás csapatok ellen jött, ráadásul nagy százalékban nem az a bizonyos győztes gól volt, hanem vagy a nyitótalálat vagy pedig a kegyelemdöfést bevivő, meccset lezáró valahányadik (kinyílt, fellazuló védelmek ellen). A tavalyi szezonkezdetre mind emlékszünk, ott elkapott egy nagyon jó ritmust a többi fiatallal együtt, pár hét után viszont elakadt a gólcsap. Az idei statisztikájára pedig pont ezért írtam, hogy szépen mutat, mert a góljai megvannak, de tulajdonképpen szart se értünk vele. Az egyetlen a West Brom elleni egyenlítő gólja volt, ami említésre méltó és hozott a csapat konyhájára, az ilyen Luton féle mesterhármasok pont csak arra jók, hogy feljavítsák a mutatóit, érdemben a csapat nem nyer velük, előrébb nem vagyunk vele. Erre az egy érdemi momentumra kéne olyan nagyon meghajolnom a teljesítménye előtt? Nekem mezőnyben sem akkora ász, mint ahogy az elő lett itt adva. Az pedig szerintem vicc, hogy ilyen magassággal ennyire nincsen fejjátéka és ennyire súlytalan a párharcokban.

Egy szóval sem írtam, hogy ne lenne szimpatikus, én lennék a legboldogabb, ha a jövő nagy gólvágója és 9-ese az akadémiánkról kerülne ki, de - többekkel egyetemben - én sem látom benne azt a bizonyos klasszist. A nem olyan fiatal relatíve értendő, Hudson-Odoi-hoz, Gilmourhoz, James-hez képest nem az, idén lesz 24 éves Tammy, ebben a korban már joggal várhatja az ember, hogy elkezdjen mutatni valamit, tapasztalat is bőven van már a háta mögött. Nem most esett le a tojáshéj a seggéről, hogy ápolgatni kelljen a lelkét meg tapsikolni azért, hogy gólt lő a Newcastle vagy a Morecambe ellen. Ezt ne vedd sértésnek, de Te minden akadémistánkba többet látsz bele (pl. Aina, de az elesett sérültjeinket MvG-t (tudom, ő nem akadémista, de beleillik a sorba) vagy RLC-t is te fényezted a legvégsőkig, mikor már látható volt, hogy teljesen tönkrekúrták az embert a sérülések, akkor is), el kell fogadni, hogy hiába kapja meg az esélyt, nem mindenkiből lesz itt klublegenda, van aki kevés ehhez a szinthez. Nálam az elmúlt másfél idénye alapján Abraham egyelőre ebbe a kategóriába esik, de még van ideje, hogy bizonyítson. Viszont ha már mindenki más megkapja a kritikát, akkor úgy gondolom, ő se maradjon ki a sorból. Én vállalom, kritikusabb vagyok a kölykeinkkel, mert CHO vagy James se győzött meg maradéktalanul, de azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy Mount és James az a kettő, aki talán a legtehetségesebb ebből a magból. Nálam Abraham az eddig látottak alapján talán utolsó, mert CHO-t, Gilmourt és Tomorit is többre tartom a saját posztján.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13344 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Várhato volt hogy Alonso ma gólt lő, nem normális a pali. Tuchel tudja mikor és hol kell használni.

Lampsnak ez is egy faszsága volt. Berakta 4 védös játékba, fos volt majd kidobta végleg. Eladni nem lehet, nagy a fizetése. Nekem se a kedvencem de ha van akkor használni kéne.

Védelem ma is nagyon jo volt, 2 meccsen 1 db kapura lövésig jutottak az ellenek.

CHO a legnagyobb nyertese eddig az edzőváltásnak. Kihasználja a bizalmat es jo ez a poszt neki.

Istenem Conte időket idézett a mai kidobott labdák a wb-nek és oriási területek szabadon.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13345 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta: 2021. január 31., vasárnap 19:37 Alapvetően az esélyt én is megadnám neki, de én is úgy látom, hogy a mostani teljesítményét pl Bamford is hozta volna eddig. Egyszerűen nem érzem azt a gyilkos szándékot ami a pozícióján ott kellene hogy legyen. Még javulhat ebben, de nagyon sok dologban kell. Fejelni nem tud, úgy mozog mint egy botsáska, és el is tudják nyomni...
Ami utcalány jót tenne neki, ha rápakolnának vagy 5-6 kilót, és meghívnánk Drogbát, hogy kezelésbe vegye :D
Pont ez a lényeg, hogy nálunk a név számít. Bamford neve és tehetsége még Abraham-énél is jelentéktelenebb, mégis benne van a PL szintű teljesítmény. Ezek az emberek elmenekülnek más csapathoz, ahol a bizalmat élvezve meg is hálálják.
Nálunk pedig kínlodnak a sok tízmilliós támadók. Ebben a közegben, beugróemberként, fiatalon hozta Tammy az eddigi teljesítményét.
Lehet szar az edzéseken, lehet egy kretén, de az biztos, hogy sokkal nagyobb ellenszélben kell dolgoznia, mint egy igazolt embernek és amióta itt van ő a legeredményesebb csatárunk.

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13346 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. január 31., vasárnap 16:21
Bandi írta: 2021. január 31., vasárnap 16:17 Voltak jobb meccsi Lampard-nál is, csak az volt a baj hogy ha egy jobb teljesítmény után volt egy gyengébb meccse, akkor megint hetekre kikerült a csapatból. Nyilván nem tudom fejből, de szerintem nem volt zsinórban 3 meccs amikor kezdett volna Lampard alatt, így meg elég nehéz formába lendülni. Egyelőre úgy tűnik Tuchel bízik benne, meglátjuk hogy kijön-e belőle az a tehetség ami benne van.
Lampard az utolsó meccsein számított rá. Ott kezdett el megváltozni a stílusa. Meg is jelent egy cikk róla amibel elmondja, hogy Zijes játéka inspirálja.
Igen, mostanában tényleg kezdett formába lendülni, de 2 meccset így se nagyon kezdett egymás után. Persze lehet hogy ha marad Lampard akkor bekerült volna többször, ezt már sose tudjuk meg. De nekem mindig az volt az érzésem hogy nem nagyon bízik benne Lampard.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13347 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Alapvetően az esélyt én is megadnám neki, de én is úgy látom, hogy a mostani teljesítményét pl Bamford is hozta volna eddig. Egyszerűen nem érzem azt a gyilkos szándékot ami a pozícióján ott kellene hogy legyen. Még javulhat ebben, de nagyon sok dologban kell. Fejelni nem tud, úgy mozog mint egy botsáska, és el is tudják nyomni...
Ami utcalány jót tenne neki, ha rápakolnának vagy 5-6 kilót, és meghívnánk Drogbát, hogy kezelésbe vegye :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13348 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. január 31., vasárnap 15:37 Általában egyet szoktunk érteni, de most nagyon várom a kiemelt részre az ellenpéldáidat.
Olyanokat nem írtam bele, amin nem számított a gólja, mint a Bayern, Liverpool elleni szépítések, bár ezekből nincs is sok, plusz a vírus utáni időszakban Giroud volt az elsőszámú csatár tavaly, de idén sem volt egyértelmű kezdő Abraham.
idén
WBA 3-3 egyenlítő gól a 92 percben
Newcastle 0-2 masodik, de egyetlen Chelsea gól, meccs lezáró
West Ham 0-3 2-3. gól
Luton 1-3 mesterhármas
iden kevesebbint 1200 perc alatt 11 gól

tavaly
Norwich 2-3 két gól
Sheffield 2-2 két gól
Wolves 2-5 mesterhármas
Lille 1-2 első gól
Southampton 1-4 első gól
Watford 1-2 első gól
Palace 0-2 első gól
Aston Villa 1-2 első gól
Lille 1-2 első gól (oda-vissza lőtt)
Arsenal 1-2 második, győztes gól a 87. percben
Palace 2-3 harmadik gól (ezutan lőtte a CP a saját második gólját)
Nem baj ha neked nem szimpatikus, vagy bárki másnak. Azt is megértem, hogy a Chelsea-nek mindenki egy gólvágó csatárt szeretne a kezdőjében látni. Az az igazság, hogy talán Hasselbaink óta nem volt igazi gólgépünk. Drogba és Costa sokszor húzták a csapatot, de 15-20 gólos szezonokat produkáltak, a többi gól a középpályáról és a szélekről jött. Terry, Ivanovic, Alex, Alonso és még biztosan lehet sorolni a védők neveit, akik szintén marha sok gólt szereztek.

Az zavar engem, hogy Abraham ki lett kiáltva - nem olyan fiatal - 23 évesen kevésnek, holott a Te eseted is mutatja, hogy a megítélése korántsem objektív. Szerintem marha sokat köszönhetünk neki az elmúlt két évben és egészen biztos vagyok benne, hogy ha megkapja a bizalmat, nem csak ilyen rotációs szerepben a játékidő egy részét, akkor Chelsea szintű csatár lesz. Drogba óta ő a második legjobb és elfogadható teljesítményt nyújtó 9-esünk. Ha Timo, vagy Havertz hasonló szezonokat produkálna, akkor a legtöbben bizakodva várná a következő szezont mondván, hogy "lassan beérik a bennük rejlő potenciál".

Az összegyűjtött gólok fontossága szubjektív. Szart sem értünk tavaly velük, de Giroud hasonló teljesítményért a szezon megmentője lett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2021. január 31., vasárnap 20:10-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13349 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Chris22 írta: 2021. január 31., vasárnap 17:10
Pityee írta: 2021. január 31., vasárnap 15:54 Kapuralövések 17-0 :D
Ha Kepa véd, még ilyen statisztikával is 2-2 lett volna
pontosabban 19-1 a lövésszám :D

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13350 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2021. január 31., vasárnap 15:54 Kapuralövések 17-0 :D
Ha Kepa véd, még ilyen statisztikával is 2-2 lett volna

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13351 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. január 31., vasárnap 16:17
Bubi írta: 2021. január 31., vasárnap 16:06 James és Havertz jól szálltak be, Pulisic is adott egy gólpasszt, szóval jók voltak a cserék. Odoi nálam az MOTM, hihetetlen, hogy milyen érett lett a játéka. Valaki írta, hogy "milyen sokat számít neki az edző bizalma", ez nyilván egy bújtatott Lampard vs Tuchel kritika volt - Odoi Lampard alatt kezdett el ezen a szinten játszani.
Voltak jobb meccsi Lampard-nál is, csak az volt a baj hogy ha egy jobb teljesítmény után volt egy gyengébb meccse, akkor megint hetekre kikerült a csapatból. Nyilván nem tudom fejből, de szerintem nem volt zsinórban 3 meccs amikor kezdett volna Lampard alatt, így meg elég nehéz formába lendülni. Egyelőre úgy tűnik Tuchel bízik benne, meglátjuk hogy kijön-e belőle az a tehetség ami benne van.
Lampard az utolsó meccsein számított rá. Ott kezdett el megváltozni a stílusa. Meg is jelent egy cikk róla amibel elmondja, hogy Zijes játéka inspirálja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13352 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. január 31., vasárnap 16:06 James és Havertz jól szálltak be, Pulisic is adott egy gólpasszt, szóval jók voltak a cserék. Odoi nálam az MOTM, hihetetlen, hogy milyen érett lett a játéka. Valaki írta, hogy "milyen sokat számít neki az edző bizalma", ez nyilván egy bújtatott Lampard vs Tuchel kritika volt - Odoi Lampard alatt kezdett el ezen a szinten játszani.
Voltak jobb meccsi Lampard-nál is, csak az volt a baj hogy ha egy jobb teljesítmény után volt egy gyengébb meccse, akkor megint hetekre kikerült a csapatból. Nyilván nem tudom fejből, de szerintem nem volt zsinórban 3 meccs amikor kezdett volna Lampard alatt, így meg elég nehéz formába lendülni. Egyelőre úgy tűnik Tuchel bízik benne, meglátjuk hogy kijön-e belőle az a tehetség ami benne van.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9440
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13353 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyertünk, megérdemelten, gyakorlatilag az ellenfélnek sansza sem volt. Nagyon stabil ebben a rendszerben a védelem, mindenképp így állnék ki a Sp*rs ellen.
A gond csak az ezzel a rendszerrel, ami Lampardnál is jellemző volt, hogy nehézkesebben építjük a támadásainkat, lassabbak vagyunk. Sok a szélről bejátszott labda amiben sosem voltunk igazán jók. Ha már 3 védő, akkor inkább a 2. félidei 3-4-3, a két csatáros játék nagyon halovány volt, több játékosunk feljavúlt a 2. félidőre.

James és Havertz jól szálltak be, Pulisic is adott egy gólpasszt, szóval jók voltak a cserék. Odoi nálam az MOTM, hihetetlen, hogy milyen érett lett a játéka. Valaki írta, hogy "milyen sokat számít neki az edző bizalma", ez nyilván egy bújtatott Lampard vs Tuchel kritika volt - Odoi Lampard alatt kezdett el ezen a szinten játszani.

Nincs bajom azzal ha Marcos visszakerül a PADRA, mert a kezdőbe nem szeretném látni. A mai meccsen belefért az, hogy gyakorlatilag nem tud futni és védekezni, kisebb csapatok ellen nagyon hasznos lehet - bár a jövőben, rövidesen szerintem 4 védővel fogunk kiállni - ellenben egy Pool, City vagy Manu a gyors csatáraival, szélsőivel bolondot csinál belőle.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13354 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Amugy James is remekul szalt be, nem lesz egyszeru dontes, hogy ki kezdjen csutortokon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13355 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kapuralövések 17-0 :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13356 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A kutyaütő Emerson legalább ezzel vlszeg kivéreztetik itt... Mehet vissza nyáron az olaszokhoz. Én egyébként is bírom Alonso-t, szóval dupla öröm számomra ez a forgatókönyv.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13357 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként egyszerűen hihetetlen hogy Thiago Silva hétről hétre milyen teljesítményt tesz le az asztalra. Konkrétan egy fal a pali. Nálam ma is ő a MOTM.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#13358 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta: 2021. január 31., vasárnap 15:41 Na ez legalább kettőt ért.... Ezzel be is lőtte magát a csapatba.
Marcosnak az egyik legjobb lába van az egész keret közül. Nála az a legnagyobb baj, hogy a Rashfordhoz hasonló gyors technikás szélsők agyon szivatják, bal szélre meg támadónak túl lassú szerintem. Tavaly sem a kevés gólja miatt basztatták a fórumon, hanem mert rengeteg gólt kaptunk róla a szélen. Számomra Chilly még mindig jobb megoldás, majdnem ugyanilyen értékű lövőtechnikával.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13359 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyszerűen 3 védős rendszerben az egyik legjobb a gólérzékenysége miatt. Lehet őt utálni meg minden, de ebben a taktikàban valszeg ő fog kezdeni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13360 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Marcos-t fel kell tolni centerbe a sok önbizalomhiányos meg gólképtelen helyett. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése