Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1221 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Baromi egyszerű lesz a képlet nyáron. Június 1.én a legelső géppel Monaco-ba repül Emenalo és az egész pereputty, kibérelnek egy szállodát, és addig nem jönnek haza amíg minimum 2-3 játékosukat el nem hozzák. :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1222 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dízel írta:Ez az... Lehet úgy gondolkodik, hogy győztes csapaton hiba lenne változtatni. Persze tudjuk, hogy kell a friss vér, akik motiváltabbak, mint azok akik tavaly már megnyerték a bajnokságot. Lehet úgy van vele Conte, hogy pedro fossa a gólokat, ha mégse akkor beáll willian. Ha nem megy maticnak beáll fabre... ilyen cseréi se minden csapatnak vannak. Attól függ ki unja meg a banánt és ki az akit esetleg Conte gyengének lát. Igazság szerint ha szinte állandóan ugyan azt a kezdő 11-et küldi pályára a mester, akkor velük nyilván meglehet elégedve, pedrostol maticostól együtt. Ki tudja, lehet igazolunk 1 kapust meg 1-2 olyan embert akik azok helyére jönnek akik esetleg most nyaron elmennek. Mert, hogy oscar és mikel hiányát nem érezzük meg, az tuti biztos...
Erre a szezonra tökéletes ez a keret. Viszont jövőre nagy valószínűséggel ott lesz a BL is, azaz mindenképpen meg kell erősíteni a keretet.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#1223 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez az... Lehet úgy gondolkodik, hogy győztes csapaton hiba lenne változtatni. Persze tudjuk, hogy kell a friss vér, akik motiváltabbak, mint azok akik tavaly már megnyerték a bajnokságot. Lehet úgy van vele Conte, hogy pedro fossa a gólokat, ha mégse akkor beáll willian. Ha nem megy maticnak beáll fabre... ilyen cseréi se minden csapatnak vannak. Attól függ ki unja meg a banánt és ki az akit esetleg Conte gyengének lát. Igazság szerint ha szinte állandóan ugyan azt a kezdő 11-et küldi pályára a mester, akkor velük nyilván meglehet elégedve, pedrostol maticostól együtt. Ki tudja, lehet igazolunk 1 kapust meg 1-2 olyan embert akik azok helyére jönnek akik esetleg most nyaron elmennek. Mert, hogy oscar és mikel hiányát nem érezzük meg, az tuti biztos...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1224 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Azért az is kérdés Conte mit akar valójában majd nyáron. Úgy értem, ha pl bajnokok leszünk, nem hinném, hogy nagyon megbontaná a csapatot. Nem tudom ő mennyire látja egyénenként a teljesítményünket, vagy úgy áll hozzá, hogy csapatként nyerünk és csapatként vesztünk. Valamiért nem érzem azt, hogy nyáron lecserélné egyszerre a kezdőből Maticot, Pedrot és esetleg egy 3. játékost...
Csak vegyék meg az alternatívájukat, onnantól már csak idő kérdése lesz mikor szorulnak ki a kezdőből :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1225 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azért az is kérdés Conte mit akar valójában majd nyáron. Úgy értem, ha pl bajnokok leszünk, nem hinném, hogy nagyon megbontaná a csapatot. Nem tudom ő mennyire látja egyénenként a teljesítményünket, vagy úgy áll hozzá, hogy csapatként nyerünk és csapatként vesztünk. Valamiért nem érzem azt, hogy nyáron lecserélné egyszerre a kezdőből Maticot, Pedrot és esetleg egy 3. játékost...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1226 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
Николаевич írta:
cech19960320 írta:hát a gyerek világ életében középhátvédet játszott. Néhány meccsen játszott csak középpályán, akkor is kényszerből, de nem volt túl jó ott.. Nem tudom hányszor láttad meccseken, de középpályára nem elég jó a gyerek támadásban, neki valami Luiz szerű szerep feküdhetne.

Nagyon úgy néz ki hogy ebbe a csapatba két romboló középpályás kell Conténak. Matic egy falábú, ügyetlen játékos, Fábregas meg zseniálisan építkezik, mégis egyértelműen a szerbet favorizálja a mester. Alonso és Moses elég támadó felfogásban játszanak, az első három ember meg alig védekezik, érthető ha a két belső középpályásnál az a szempont hogy a rombolás legyen minél hatékonyabb.
nekem ezt nem kell mondanod, tudom hogy ezért játszik Matic. Ellenben ettől még középpályán nem elég jó a srác, kár lenne ott leépíteni, mikor védőként klasszis lehetne..
Matic helyett aki szerintem nagyon jó lenne az szintén a Monaco-s Bakayoko akiről azt írták, hogy 30-40 millió euróért el lehetne hozni.
szerintem annyiért nagyon hamar elfog kelni.
Nainggolan lenne a csúcs igazolás, de ő biztos nem fogja elhagyni Roma-t.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#1227 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:
cech19960320 írta:hát a gyerek világ életében középhátvédet játszott. Néhány meccsen játszott csak középpályán, akkor is kényszerből, de nem volt túl jó ott.. Nem tudom hányszor láttad meccseken, de középpályára nem elég jó a gyerek támadásban, neki valami Luiz szerű szerep feküdhetne.

Nagyon úgy néz ki hogy ebbe a csapatba két romboló középpályás kell Conténak. Matic egy falábú, ügyetlen játékos, Fábregas meg zseniálisan építkezik, mégis egyértelműen a szerbet favorizálja a mester. Alonso és Moses elég támadó felfogásban játszanak, az első három ember meg alig védekezik, érthető ha a két belső középpályásnál az a szempont hogy a rombolás legyen minél hatékonyabb.
nekem ezt nem kell mondanod, tudom hogy ezért játszik Matic. Ellenben ettől még középpályán nem elég jó a srác, kár lenne ott leépíteni, mikor védőként klasszis lehetne..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1228 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:hát a gyerek világ életében középhátvédet játszott. Néhány meccsen játszott csak középpályán, akkor is kényszerből, de nem volt túl jó ott.. Nem tudom hányszor láttad meccseken, de középpályára nem elég jó a gyerek támadásban, neki valami Luiz szerű szerep feküdhetne.

Nagyon úgy néz ki hogy ebbe a csapatba két romboló középpályás kell Conténak. Matic egy falábú, ügyetlen játékos, Fábregas meg zseniálisan építkezik, mégis egyértelműen a szerbet favorizálja a mester. Alonso és Moses elég támadó felfogásban játszanak, az első három ember meg alig védekezik, érthető ha a két belső középpályásnál az a szempont hogy a rombolás legyen minél hatékonyabb.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#1229 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát a gyerek világ életében középhátvédet játszott. Néhány meccsen játszott csak középpályán, akkor is kényszerből, de nem volt túl jó ott.. Nem tudom hányszor láttad meccseken, de középpályára nem elég jó a gyerek támadásban, neki valami Luiz szerű szerep feküdhetne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1230 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én azt is el tudnám képzelni hogy Christensen legyen Kanté párja. Magas, baromi jól fejel, jól lát a pályán, jó mélységi passzai vannak, egy az egyben tud labdákat szerezni. Így Azpilicueta is maradhatna a kezdőben és Andy is végre a csapatban lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1231 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jogos, azpit elfelejtettem. Bár nem biztos hogy bérelt helye lesz ha mindenki formába kerülne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#1232 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Bubi írta:Szerintem Costa marad, Willian lepattan.

Érkezők:

Lacazette: szerintem az elérhető játékosok közül ő lenne a legnagyobb fogás, de egy független listán is benne lenne a top10ben nálam. - 65 m kb

Fabinho: magas, jól védekezik és ügyesen játszik előre, ráadásul fiatal. - 40 m kb / nainggolan

Gaya / Grimaldo: balszélső bekkek, mindkettő gyors, labdaügyes, jó védők és hatékonyan segítik a támadásokat. - 40m

Kölcsönadnám: Ruben, Kenedy, Musonda

Kezdő 11 | 3-4-3

Courtois
Christensen - Luiz - Aké
Moses - Kanté - Fabinho - Gaya
Lacazette - Costa - Hazard

3 ilyen igazolással biztos hogy BL esélyesek lehetnénk, de reálisabbnak tartom azt a forgatókönyvet hogy érkezik egy nagyobb név a középpályára és 2-3 kevésbé felhypeolt játékos összességében.

Dybala most hosszabbít, Griezmann pedig benyalt a manunak. Samchezre lehet sansszunk ha ingyen eltudnánk hozni.
Kétlem, hogy Azpi kikerülne a kezdőből, Contenal is a legbiztosabb pont Kantéval kb, legalábbis szerintem. Jobbszélre egyébként nekem Yarmolenko lenne a favoritom. Kevésbé ismert, de nagyon jó játékos, gyors, jól cselez, jól lő távoltról és ballábas, ami talán ellene szól, hogy eddig csak az ukrán bajnokságban játszott és 28 éves lesz már, de szerintem már rég egy top csapatban lenne a helye.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1233 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Costa marad, Willian lepattan.

Érkezők:

Lacazette: szerintem az elérhető játékosok közül ő lenne a legnagyobb fogás, de egy független listán is benne lenne a top10ben nálam. - 65 m kb

Fabinho: magas, jól védekezik és ügyesen játszik előre, ráadásul fiatal. - 40 m kb / nainggolan

Gaya / Grimaldo: balszélső bekkek, mindkettő gyors, labdaügyes, jó védők és hatékonyan segítik a támadásokat. - 40m

Kölcsönadnám: Ruben, Kenedy, Musonda

Kezdő 11 | 3-4-3

Courtois
Christensen - Luiz - Aké
Moses - Kanté - Fabinho - Gaya
Lacazette - Costa - Hazard

3 ilyen igazolással biztos hogy BL esélyesek lehetnénk, de reálisabbnak tartom azt a forgatókönyvet hogy érkezik egy nagyobb név a középpályára és 2-3 kevésbé felhypeolt játékos összességében.

Dybala most hosszabbít, Griezmann pedig benyalt a manunak. Samchezre lehet sansszunk ha ingyen eltudnánk hozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#1234 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Földön maradván, racionálisan végiggondolva, (ki érhető el számunkra, ki lehet mozdítható) kiket igazolnátok a nyáron, milyen kezdővel vágnátok neki a 17/18 szezonnak? Számoljatok szerintem kb 110 millió fonttal, indok: kassza 50 m, Oscar 60 m plusz willian vagy Costa szerintem lepattan a nyáron, aki ezzel egyetért az plusz mondjuk 40 millióval számoljon. Ez egy kicsit túl optimista látván az elmúlt évek aktivitását a piacon, de bízok benne hogy Conténak tényleg kritériuma volt az ideigazolásakor, hogy megvehesse akit akar és elérhető és hogy látja azt hogy van pár poszt ahova elférne az erősítés.
Ha Costa pattan akkor Lukaku vagy Lacazette lenne az akivel potolnám.
Di Maria,Reus,Dybala vagy Sanchez lenne az akik közűl szívesen látnék még valakit a támadósorba.
Középpályára Nainggolan jöhetne.
Hátvéd szerintem nem kell mert ha onnan nem megy el senki csak Terry vonul vissza akkor ott lesz Zouma,Cahill,Luiz,Azpi,Ake és Christensen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#1235 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Földön maradván, racionálisan végiggondolva, (ki érhető el számunkra, ki lehet mozdítható) kiket igazolnátok a nyáron, milyen kezdővel vágnátok neki a 17/18 szezonnak? Számoljatok szerintem kb 110 millió fonttal, indok: kassza 50 m, Oscar 60 m plusz willian vagy Costa szerintem lepattan a nyáron, aki ezzel egyetért az plusz mondjuk 40 millióval számoljon. Ez egy kicsit túl optimista látván az elmúlt évek aktivitását a piacon, de bízok benne hogy Conténak tényleg kritériuma volt az ideigazolásakor, hogy megvehesse akit akar és elérhető és hogy látja azt hogy van pár poszt ahova elférne az erősítés.
Nevekbe most nem megyek bele, de sztem ha megnyerjük a bajnokságot, akkor szinte akárkit el tudunk majd hozni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#1236 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:Brutális igazolás lennne Silva.. Ő és Hazard a két szélen szétkapnának bármilyen védelmet.
Mármint, ha hazardnak van kedve játszani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#1237 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Földön maradván, racionálisan végiggondolva, (ki érhető el számunkra, ki lehet mozdítható) kiket igazolnátok a nyáron, milyen kezdővel vágnátok neki a 17/18 szezonnak? Számoljatok szerintem kb 110 millió fonttal, indok: kassza 50 m, Oscar 60 m plusz willian vagy Costa szerintem lepattan a nyáron, aki ezzel egyetért az plusz mondjuk 40 millióval számoljon. Ez egy kicsit túl optimista látván az elmúlt évek aktivitását a piacon, de bízok benne hogy Conténak tényleg kritériuma volt az ideigazolásakor, hogy megvehesse akit akar és elérhető és hogy látja azt hogy van pár poszt ahova elférne az erősítés.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#1238 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rt-2553471" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#1239 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Brutális igazolás lennne Silva.. Ő és Hazard a két szélen szétkapnának bármilyen védelmet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#1240 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon jo játékos, bal lábas, befele cselez általában, technikás. Ebben a mostani monacoban nagyon él. Az akarattal sincs baj nála, pl. most a hétközi meccsen is ugy ment minden labdáért mint az állat(Ő fejelte az egyenlítő golt is). De amugy sok csapattal szoba hozták már ilyen pletyka szinten...

De ez a monaco egy kincses bánya lesz, van már most 6-7 jo korú játékos, aki nagy csapatokhoz beférne és el is viszik majd őket.

Válasz küldése