Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11721 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

fst200 írta: 2021. május 16., vasárnap 14:37
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 13:50 2015 óta 11 döntőből 8-at veszített el a Chelsea.

2015 League Cup ✅
2015 Community Shield ❌
2017 FA Cup ❌
2017 Community Shield ❌
2018 FA Cup final ✅
2018 Community Shield ❌
2019 League Cup ❌
2019 Europa League ✅
2019 UEFA Super Cup ❌
2020 FA Cup ❌
2021 FA Cup❌

Azért ez a stat botrányos és egyben rémisztő is... Valamint fejben nagyon nem tudunk a döntőkben.
2013 óta még botrányosabb..
Harry Kanenek ezt meg ne mutassak, mert egybol alair a Cityhez :lol:

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11722 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 13:50 2015 óta 11 döntőből 8-at veszített el a Chelsea.

2015 League Cup ✅
2015 Community Shield ❌
2017 FA Cup ❌
2017 Community Shield ❌
2018 FA Cup final ✅
2018 Community Shield ❌
2019 League Cup ❌
2019 Europa League ✅
2019 UEFA Super Cup ❌
2020 FA Cup ❌
2021 FA Cup❌

Azért ez a stat botrányos és egyben rémisztő is... Valamint fejben nagyon nem tudunk a döntőkben.
2013 óta még botrányosabb..

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11723 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 14:00 Egyébként a Leszter játékosok úgy ünnepelték a kupa győzelmüket, hogy faszán alázták a csapatunk emblémájával ellátott zászlót. Szimpi kis csapat, toljuk még ezt a BLM-et orrba szájba mellé.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/328444728678734
Undorito. Ugy unnepelnek, mintha BL-t nyertek volna. Szivesen irnam, hogy kedden megszivatjuk oket, de ugysem. Lesz megint 3 "szabalytalan" golunk, 6 kapufank, 10 ziccerunk, ahogy az lenni szokott. :D

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11724 Hozzászólás Szerző: Cappy »

James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 14:12
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 14:00 Egyébként a Leszter játékosok úgy ünnepelték a kupa győzelmüket, hogy faszán alázták a csapatunk emblémájával ellátott zászlót. Szimpi kis csapat, toljuk még ezt a BLM-et orrba szájba mellé.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/328444728678734
Hányás. Az a legbotrányosabb az egészben, hogy (figyeljétek meg) ha emiatt támadják ezt a szarházit, ki lehet megint játszani a rasszista aduászt. Remélem, megbüntetik a klubot.
Bajnokin oda kell b*szni nekik. Ilyenkor kellene ugy menni nekik mint egy vadallat, és megalazo kulonbseggel megverni oket. De sajnos ez meg nincs benne a csapatunkban.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11725 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 14:00 Egyébként a Leszter játékosok úgy ünnepelték a kupa győzelmüket, hogy faszán alázták a csapatunk emblémájával ellátott zászlót. Szimpi kis csapat, toljuk még ezt a BLM-et orrba szájba mellé.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/328444728678734
Hányás. Az a legbotrányosabb az egészben, hogy (figyeljétek meg) ha emiatt támadják ezt a szarházit, ki lehet megint játszani a rasszista aduászt. Remélem, megbüntetik a klubot.
Cappy írta: 2021. május 16., vasárnap 13:55 Azert egy dontoben a 90.percben egyenliteni, úgyhogy még soha nem nyert semmit.. Szerintem ertheto, hogy orult..
Jogos.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11726 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként a Leszter játékosok úgy ünnepelték a kupa győzelmüket, hogy faszán alázták a csapatunk emblémájával ellátott zászlót. Szimpi kis csapat, toljuk még ezt a BLM-et orrba szájba mellé.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/328444728678734
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11727 Hozzászólás Szerző: Cappy »

James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 13:40
Pilgrim írta: 2021. május 16., vasárnap 10:31
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25

Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy minden a legnagyobb rendben van, és nem bizonygatom, hogy a kő márpedig felfelé esik.
Én csak azt nem értem, hogy két rosszabb meccs után miért kell azt hinni, hogy juj elfogyott a lendület, vége a Tuchel mágiának, óriási probléma van fejben, vége mindennek. Mintha egy második Csernobiltól tartanánk, úgy van beállítva a legutóbbi két meccs.
Igen, aggasztó, amit láttunk. Nem, nem helyrehozhatatlan. Tuchel a nyilatkozatai alapján pedig nagyon reálisan áll hozzá a dolgokhoz. Elképesztő az a tempó, amit a lenyomtak a srácok az edzőváltás óta és ez az év olyan, hogy a legtöbb top csapatnak bőven van félnivalója.
A Villa véleményem szerint nem lesz nagy falat, a Leicester húzósabb lesz. Ennek ellenére nem látom úgy, hogy ne lenne meg a két meccs. A City már más tészta lesz, ott nem mi vagyunk az esélyesek, de Pep is bőven baszott már el dolgokat.
Ha meg egyik sem jön össze, na bumm. A klub vonzóságát már Lampard menesztésekor amúgy is elvesztettük. Ez az év amúgy is az építkezésről szólt (ugye), ahhoz képest, hol álltunk, gyönyörű hajrát nyomott le a csapat. Így nem szégyen veszíteni egyáltalán. Más kérdés, hogy az okok és a körülmények sokszor dühítők.
Aki pedig egy EL miatt távozni akar, menjen. Aki emiatt nem akar idejönni, ne jöjjön.

Más: Szerintem nem szép gesztus, hogy Chilli ünnepelt a gól után, egyébként emiatt kapja is az ívet a közösségi médián.
Azert egy dontoben a 90.percben egyenliteni, úgyhogy még soha nem nyert semmit.. Szerintem ertheto, hogy orult..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11728 Hozzászólás Szerző: Pityee »

2015 óta 11 döntőből 8-at veszített el a Chelsea.

2015 League Cup ✅
2015 Community Shield ❌
2017 FA Cup ❌
2017 Community Shield ❌
2018 FA Cup final ✅
2018 Community Shield ❌
2019 League Cup ❌
2019 Europa League ✅
2019 UEFA Super Cup ❌
2020 FA Cup ❌
2021 FA Cup❌

Azért ez a stat botrányos és egyben rémisztő is... Valamint fejben nagyon nem tudunk a döntőkben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 1037
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#11729 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem kell ebbe túl sokat bele gondolni. Az eddigi meccseinket is 1 góllal nyertük kb. Most még az ellenfél be is állhatott védekezni, volt extra kapusuk stb.
A védekezés / letamadas viszont szerencsére továbbra is beton és ha ezt a nyomorék Kepat nem kell játszattni, hogy valahova legalább kölcsönbe kelljen, nem kaptunk volna gólt egyik meccsen se.
Persze jó lövés, meg jorghi rosszul ad hátra stb. Ezek a viták mentek anno mikor zsinórban 10 meccsen kaptuk róla a gólokat, aztán 20.-nál már kapizsgálta mindenki, hogy eltűnt minden reflexe plusz olyan lassan dől el mint egy zsák. Ehhez még hozzá jön az a mínusz 15 centi amivel rövidebb mint Mendy és már mind a kettő gólt röhögve ki lehetett volna tolni. Remélem az utolsó meccse volt Chelsea mezben.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11730 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pilgrim írta: 2021. május 16., vasárnap 10:31
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25
James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy minden a legnagyobb rendben van, és nem bizonygatom, hogy a kő márpedig felfelé esik.
Én csak azt nem értem, hogy két rosszabb meccs után miért kell azt hinni, hogy juj elfogyott a lendület, vége a Tuchel mágiának, óriási probléma van fejben, vége mindennek. Mintha egy második Csernobiltól tartanánk, úgy van beállítva a legutóbbi két meccs.
Igen, aggasztó, amit láttunk. Nem, nem helyrehozhatatlan. Tuchel a nyilatkozatai alapján pedig nagyon reálisan áll hozzá a dolgokhoz. Elképesztő az a tempó, amit a lenyomtak a srácok az edzőváltás óta és ez az év olyan, hogy a legtöbb top csapatnak bőven van félnivalója.
A Villa véleményem szerint nem lesz nagy falat, a Leicester húzósabb lesz. Ennek ellenére nem látom úgy, hogy ne lenne meg a két meccs. A City már más tészta lesz, ott nem mi vagyunk az esélyesek, de Pep is bőven baszott már el dolgokat.
Ha meg egyik sem jön össze, na bumm. A klub vonzóságát már Lampard menesztésekor amúgy is elvesztettük. Ez az év amúgy is az építkezésről szólt (ugye), ahhoz képest, hol álltunk, gyönyörű hajrát nyomott le a csapat. Így nem szégyen veszíteni egyáltalán. Más kérdés, hogy az okok és a körülmények sokszor dühítők.
Aki pedig egy EL miatt távozni akar, menjen. Aki emiatt nem akar idejönni, ne jöjjön.

Más: Szerintem nem szép gesztus, hogy Chilli ünnepelt a gól után, egyébként emiatt kapja is az ívet a közösségi médián.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2021. május 16., vasárnap 13:45-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7045
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11731 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. május 16., vasárnap 12:46 Nekem is fura volt hogy egy nagy nudli volt a szurkolasunk.

Kedden is visszatérnek a Bridgere a drukkerek, remelem lesz valamennyi erejuk es hajtjak majd a csapatot.
Bezzeg a multkor tudtak tuntetni a stadion elott.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11732 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem is fura volt hogy egy nagy nudli volt a szurkolasunk.

Kedden is visszatérnek a Bridgere a drukkerek, remelem lesz valamennyi erejuk es hajtjak majd a csapatot.

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11733 Hozzászólás Szerző: White »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:58
White írta: 2021. május 16., vasárnap 10:56 Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
Pedig igaza van Bubinak. Bántóan simán leszurkolták a mi szurkolóinkat a leszter szurkolók. Remélem a BL döntőben keményebbek odateszik majd magukat mert joggal érezhették a játékosaink hogy nem kapták meg a támogatást a lelátóról. De szerintem leadni tuti nem adtuk le ezt a meccset.
Nem a szurkolókra gondoltam
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11734 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta: 2021. május 16., vasárnap 10:56 Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
Pedig igaza van Bubinak. Bántóan simán leszurkolták a mi szurkolóinkat a leszter szurkolók. Remélem a BL döntőben keményebbek odateszik majd magukat mert joggal érezhették a játékosaink hogy nem kapták meg a támogatást a lelátóról. De szerintem leadni tuti nem adtuk le ezt a meccset.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11735 Hozzászólás Szerző: White »

Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11736 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem az utóbbi idő eredményei, az atleti, city, reál verések és a sok jó egyéb eredmény kifacsarta a srácokat. Kovacic felépülése új lendületet adhat, talán a labdafelhozatalai kicsit megolajozzák a berozsdásodott támadóalakzatunkat.

Tegnap olyan volt, mintha idegenben játszottunk volna. Mi volt a drukkereinkkel? Nem volt hangjuk... Amúgy is lekiabálja őket a legtöbb topcsapat, nade ez a tegnapi... Egy hugyos cmon chelseat se hallottam.

Bennem is érik egy olyan összeesküvés elmélet, miszerint leadtuk ezt a meccset azért, hogy megtömjük a leszter lelkét elégedettséggel, hogy kevesebb legyen a motivációjuk, de a józan paraszti eszem ilyenkor odasúg: ez egy faszság.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Tölgyesi Tamás
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. március 12., szombat 16:51

Re: Aktuális meccsek

#11737 Hozzászólás Szerző: Tölgyesi Tamás »

Mit gondoltok arról, hogy talán Tuchel feláldozta ezt a döntőt, azért, hogy Guardiola ne tudjon elemezni a BL előtt? A szokottnál higgadtabb volt Tuchel, és nyílván nem akarta felfedni a kártyáit.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11738 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25
James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11739 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11740 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tovabbra is csalodott vagyok, egyreszt az elveszitett donto miatt, masreszt a mutatott jatekunk miatt. Mintha megtort volna a Tuchel magia, vagy nem is tudom. Ez a het katasztrofalis volt szamunkra. A BL dontot nagyon varom, bizok a csodaban, de oszinten szolva mar vannak ketelyeim. Nem hibaztatom Tuchel-t vagy a jatekosokat,hiszen kihoztak magukbol a legtobbet, eron felul teljesitettek az elmult honapokban. Januarban, ha azt mondja valaki, hogy a 4. helyert kuzdunk meg az utolso ket forduloban, akkor alairtam volna. Ennek ellennere megis oriasi csalodas lehet a szezonunk,ket elveszitett donto eseten. Bizom a csapatban, es bizom, hogy a kovetkezo harom merkozesunket megnyerjuk.

Válasz küldése