Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#11421 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Barcelona are weighing up another bid for Chelsea winger Willian, The Telegraph reports.

The Catalan side saw a bid rejected by the Premier League side last summer but the Brazil international will be available for a lower price with his contract expiring in 2020.

Chelsea may want to hold on to the 30-year-old, however, after FIFA hit them with a transfer ban.

Jó lenne lehúzni kicsit a Barcát, de ha Hazard távozik és élni fog a transfer ban akkor nem valószínű hogy elengedjük.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11422 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Mateo Kovacic will be included in the deal to take Eden Hazard to Real Madrid If Chelsea are successful in appealing their transfer ban. (Marca) #CFC

Jol indult nalunk a horvat, de en nem tartanam meg. Inkabb kapjunk 100 milliot Hazard-ert, vagy ha ilyen nagyvonaluak, akkor adjanak erte mast.
nekem Kovacic nagyon nagy csalódás, sokkal többet vártam volna tőle.
lehet egy másik játékrendszerben jó lenne, de összességében nézve ezzel megint csak a real járna jól.
Ha kell nekik Hazard akkor fizessék ki azt a 100m fontot ami egy olyan játékosért mint a belga rohadt kedvező vagy adjanak értelmes játékost érte mondjuk James-t vagy Isco-t meg pénzt.
de az is lehet Hazard meglep mindenkit és aláírja az új szerződését és innen vonul majd vissza (de szép álom).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#11423 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
mikel12 írta:Mateo Kovacic will be included in the deal to take Eden Hazard to Real Madrid If Chelsea are successful in appealing their transfer ban. (Marca) #CFC

Jol indult nalunk a horvat, de en nem tartanam meg. Inkabb kapjunk 100 milliot Hazard-ert, vagy ha ilyen nagyvonaluak, akkor adjanak erte mast.
Masszív no a részemről. Többfunkciós játékosokra van szükségünk Jorginho mellé.
Bizony NO!
Ennek elég kihasználás és átbaszás szaga van. Persze csak azt lehet átbaszni aki haggya magát: board.
Vagy adják oda a 100misit, vagy ne szórakozzanak. Majd mi azt elköltjük olyanra akire érdemes, de most odaadjuk hazardot és kapunk 50 misit meg marad Kova? Ez hol éri meg? Kit veszük 50misiért? Vicc az egész.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11424 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Állítolag Kovát Jorginho cseréjének szánná Sarri, ő maga mondta. Úgy talán maradhat értelmes áron (ha igazolhatunk). Amúgy tényleg semmi haszna azon kivül hogy odapasszolja a mellette állónak. Épp elég Jorginho erre a kezdőben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11425 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Mateo Kovacic will be included in the deal to take Eden Hazard to Real Madrid If Chelsea are successful in appealing their transfer ban. (Marca) #CFC

Jol indult nalunk a horvat, de en nem tartanam meg. Inkabb kapjunk 100 milliot Hazard-ert, vagy ha ilyen nagyvonaluak, akkor adjanak erte mast.
Ugyan a mezőnymunkáját kiemeltem tegnap is, meg nem rossz kis játékos, tehát elfér a keretben, de ilyen áron részemről is határozott nem. Ha Sarri marad, akkor Jorginho és Kanté helye fix a középpályán (feltéve, hogy a kis franciát Hazard elvesztése után már nem engedjük el), ide Kova harmadik kp.-nak nem jó fit, mert még Hazard-ral is nullák vagyunk ezzel a sorral a támadóoldalon, mert nincs aki gólt, gólpasszt jegyezzen, hát még nélküle... Ha meg remélhetőleg Ruben kapja meg a kezdőben a pozíciót, cserének luxus, mivel 50 millióra simán taksálja a Real a horvátot, de 40-re egész biztosan. A maradék 50 m pont arra lenne elég, hogy igazoljunk valami felső középszert, amivel szépen el is vernénk a semmire az Eden-ért kapott pénzt. Sajnos látok rá simán esélyt, hogy ez vagy valami hasonló lesz a forgatókönyv.

Egy Isco + pénz deal már jobban nézne ki, de egyébként részemről Kovacic is jöhet ha lesz pénz lóvéra a nyáron, csak ne a Hazard-üzlet keretében.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11426 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Mateo Kovacic will be included in the deal to take Eden Hazard to Real Madrid If Chelsea are successful in appealing their transfer ban. (Marca) #CFC

Jol indult nalunk a horvat, de en nem tartanam meg. Inkabb kapjunk 100 milliot Hazard-ert, vagy ha ilyen nagyvonaluak, akkor adjanak erte mast.
Masszív no a részemről. Többfunkciós játékosokra van szükségünk Jorginho mellé.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11427 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mateo Kovacic will be included in the deal to take Eden Hazard to Real Madrid If Chelsea are successful in appealing their transfer ban. (Marca) #CFC

Jol indult nalunk a horvat, de en nem tartanam meg. Inkabb kapjunk 100 milliot Hazard-ert, vagy ha ilyen nagyvonaluak, akkor adjanak erte mast.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#11428 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:“I found her on Instagram and sent a private message: I am David Neres, come to me. That was enough for a date,” Neres told Het Parool when discussing his courtship of Winona :D
Na ne :D Nagyon tudnak udvarolni ezek a legények.

Thorgan Hazard szóba került a napokban, állítólag a Liverpool is vinné őt. Jobban örülnék ha a Dortmundba menne, nem hiányzik még egy korábbi játékosunk aki szivathat minket.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11429 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
Szabi írta:A legújabb kiszemeltünk állítólag David Neres, a PL-ből vinné őt az Arsenal, MU, Everton hármas is. (Telegraph)
Mintha az rémlene, hogy most írt alá új szerződést. Jó a srác, nagyon jók a statjai, bár nem vagyok tőle hanyattesve. De ha már Ajax, anno ugyan ezt írtam Suarezről, azt gondoltam hogy Kezsman féle hollandiai lufi.
Szeptemberben írt alá új szerződést, azóta azért kicsit változott az ő és csapata megítélése is. Kellően nagyarcú és magabiztos gyereknek tűnik (nem csak a pályán mutatott testbeszédéből gondolom ezt, hanem ebből is: “I found her on Instagram and sent a private message: I am David Neres, come to me. That was enough for a date,” Neres told Het Parool when discussing his courtship of Winona :D ) , szerintem ha bejelentkezik érte konkrét ajánlattal valamelyik topklub, nem nagyon fog hezitálni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11430 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:A legújabb kiszemeltünk állítólag David Neres, a PL-ből vinné őt az Arsenal, MU, Everton hármas is. (Telegraph)
Mintha az rémlene, hogy most írt alá új szerződést. Jó a srác, nagyon jók a statjai, bár nem vagyok tőle hanyattesve. De ha már Ajax, anno ugyan ezt írtam Suarezről, azt gondoltam hogy Kezsman féle hollandiai lufi.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11431 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A legújabb kiszemeltünk állítólag David Neres, a PL-ből vinné őt az Arsenal, MU, Everton hármas is. (Telegraph)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#11432 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kezdem én is azt hinni erről a Joao Felixről, hogy megéri érte 100 millákat fizetni. Nagy fogás lesz annak aki elviszi, baromi penge az a gyerek. Remélem nem a City, Barca, Reál, PSG négyes egyikébe igazol, fontos lenne neki, hogy stabil lehetőséget kapjon jövőre is egy topcsapatnál.

Nálunk nagyon el tudnám képzelni a srácot Hazard pótlásaként vagy second striker poszton.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11433 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A jövőhéten várható döntés a FIFA részéről, ma a felek megosztották egymással az álláspontjukat. Ahogyan azt korábban is leírtuk, ha megtagadják, akkor fordulhatunk a Döntőbírósághoz, viszont a kérdés az az, hogy az átigazolási piac nyitásáig lezárul-e az ügy.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#11434 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:Köszönöm a válaszokat, azt hittem azért utaznak 1. sorban amerikába májusba lejátszani 1 meccset,hogy ott mutassák be Pulisicet.
Remélem ha a barca real kettősnek engedtek akkor nekünk is fognak, gondolom csak valamikor késő délután derül ki milyen döntés született.
Engedni nekik se engedtek szerintem csak mivel a CAS-nál is fellebbeztek, így elhalasztották a döntést és azon a nyáron még igazolhattak. Szerintem mi is csak ebben bízhatunk maximum.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11435 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Köszönöm a válaszokat, azt hittem azért utaznak 1. sorban amerikába májusba lejátszani 1 meccset,hogy ott mutassák be Pulisicet.
Remélem ha a barca real kettősnek engedtek akkor nekünk is fognak, gondolom csak valamikor késő délután derül ki milyen döntés született.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#11436 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:ha jól tudom akkor ma tárgyal a Chelsea a Fifa-val, hogy nyáron még igazolhassunk, remélem nagyon jó ügyvédeket alkalmaz a klub.
ha nyáron lehet igazolni akkor remélem hamar belecsapunk a lecsóba és a hiányposztokat gyorsan betömjük.
egy nem teljesen idetartozó kérdés, május 16-án barátságos meccset játszunk a New England Revolution-el, ott szerintetek már játszik Pulisic ha egészséges lesz?
Így van! Reggel 8-kor kezdődött a meghallgatás..Arról nincs hír hogy mikor lesz meg az eredménye.Állítólag ha el is utasítják,akkor a CAS-hoz fogunk fordulni..Pulisic biztosan fel fog épülni addigra,mert 2-3 hetet jósoltak neki,de én úgy tudom hogy jelenése van a válogatottnál,ha vége a szezonnak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#11437 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:ha jól tudom akkor ma tárgyal a Chelsea a Fifa-val, hogy nyáron még igazolhassunk, remélem nagyon jó ügyvédeket alkalmaz a klub.
ha nyáron lehet igazolni akkor remélem hamar belecsapunk a lecsóba és a hiányposztokat gyorsan betömjük.
egy nem teljesen idetartozó kérdés, május 16-án barátságos meccset játszunk a New England Revolution-el, ott szerintetek már játszik Pulisic ha egészséges lesz?
Az attól függ, hogy meddig szól a kölcsönszerződése, ha június 30ig, akkor nem. Esetleg ha megegyeznek, hogy idő előtt visszatérhet a csapathoz (mármint elméletben, technikailag a szünet alatt is edzhet nálunk sztem). Tmarkt szerint 06.30. bár lehet csak a default dátumot írták be, mert általában eddig szoktak szóni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#11438 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

ha jól tudom akkor ma tárgyal a Chelsea a Fifa-val, hogy nyáron még igazolhassunk, remélem nagyon jó ügyvédeket alkalmaz a klub.
ha nyáron lehet igazolni akkor remélem hamar belecsapunk a lecsóba és a hiányposztokat gyorsan betömjük.
egy nem teljesen idetartozó kérdés, május 16-án barátságos meccset játszunk a New England Revolution-el, ott szerintetek már játszik Pulisic ha egészséges lesz?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#11439 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem akartam írni, de valóban azt hallani, hogy a Dortmund érdeklődik iránta és Pulisic potenciális pótlása lehet. Más típusú játékosok, nem lehet összehasonlítani őket - meg az amerikai már a miénk - de én örültem volna Thorgan-nek is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#11440 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2019/04/10/hazar ... -a-nyaron/
Lehet visszakéne hozni.
Dortmund vinné is. A gladbachban a legjobb évek óta, a dortmund még jobb lehet neki hogy szintet lépjen, szeretni fogják.

Válasz küldése