Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#11361 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

talán mert nem fogja a feszültséget csinálni, ha nem játszik.... top class, oké....de nem illik mou elképzeléseibe...és jelenleg jól megy nélküle...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11362 Hozzászólás Szerző: emsanya »

david368 írta:
AwayRoller írta:Inkább ne játsszon? (mert nem kap lehetőséget) Ne legyen boldog és rontsa az öltözőhangulatot?

Mindkét félnek jobb ha megy. Így ő is és mi is örömmel tudunk visszaemlékezni, és nem lesz egy újabb Malouda case...
Te meg mi a faszról beszélsz? Nekünk miért lenne jobb? Gyengülünk,egy top class player hagyja el a Bridget ráadásul a Manchesterhez megy. Kapizsgálod már?
Kapizsgálod már hogy az ember a padon ül és hozzuk a meccseket NÉLKÜLE???

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#11363 Hozzászólás Szerző: david368 »

AwayRoller írta:Inkább ne játsszon? (mert nem kap lehetőséget) Ne legyen boldog és rontsa az öltözőhangulatot?

Mindkét félnek jobb ha megy. Így ő is és mi is örömmel tudunk visszaemlékezni, és nem lesz egy újabb Malouda case...
Te meg mi a faszról beszélsz? Nekünk miért lenne jobb? Gyengülünk,egy top class player hagyja el a Bridget ráadásul a Manchesterhez megy. Kapizsgálod már?

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11364 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

ChesterB írta:
edeskeves írta:Remelem minden egyes meccsen szetszopatja majd a vedelmunket
Na pont ezért írtam és írtuk sokan, hogy a klubnak kell szurkolni, nem a játékosnak.
A klubtol meg kellene egy kis tiszteletet nyujtani egy olyan jatekos fele, aki nelkul elozo evekben szart se ertunk volna el kb, mellesleg 2evig ennek a bizonyos klubnak a legjobb jatekosa volt. Nem mellesleg szerette a klubot, az, hogy egy ilyen fonokoskodo fasz nem szamit ra, az kulon vicc kategoria.
Lehet jonni azzal, hogy Mata menekul, de egy profi jatekos nem a padon akar rohadni, mikozben tudja jol, hogy eselye sincs arra, hogy jatsszon. Vannak akik megkapta a lehetoseget szar meccsek utan is, van aki nem. De, hogy ez pont Mata lesz, azt szerintem senki nem gondolta volna.
Bezzeg akit o hoz ide pl Eto'o akarmilyen fos is lehet, rendszeresen szamit ra es jatszatja. Hazard szezon elejen? El volt hizva, egy szar volt, de mivel jatszatta formaba jott es latjuk hol tart most. Oscar? meccsek ota 0, megis eroltetve van ugyanugy, aki meg egy ikon lehetett volna, azt nyomjuk el a picsaba.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11365 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nyerjük zsinórban a meccseket nélküle, az senkit nem érdekel? És kit érdekel hogy a MU-t behozza-e a negyedik helyre, vagy mi az anyját csinál???

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4853
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#11366 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Inkább ne játsszon? (mert nem kap lehetőséget) Ne legyen boldog és rontsa az öltözőhangulatot?

Mindkét félnek jobb ha megy. Így ő is és mi is örömmel tudunk visszaemlékezni, és nem lesz egy újabb Malouda case...

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#11367 Hozzászólás Szerző: david368 »

Jólvan bazdmeg basszátok fel még jobban az agyam. Azt hittem Mounak van annyi esze, hogy nem hozza be ezeket a csicskát a top 4be, de nem. Oda kell adnunk a top játékosunkat ezeknek a fasszopóknak. Azzal nem lenne gondom ha eligazolna Mata egy Barcaba vagy Realba, de hogy pont ezeknek a csicskának adjuk oda, remélem szanaszét szopatja majd a védelmünket jövőre, mert kurvára megérdemelnénk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11368 Hozzászólás Szerző: Chester »

edeskeves írta:Remelem minden egyes meccsen szetszopatja majd a vedelmunket
Na pont ezért írtam és írtuk sokan, hogy a klubnak kell szurkolni, nem a játékosnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11369 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szarhaziak, legfokepp meg balfasz g*cik, Rooneyert hiaba szopkodta oket a nagy mester nem adtak, erre mi odaadjuk az egyik legjobbunkat..bravo. Remelem minden egyes meccsen szetszopatja majd a vedelmunket, meg le merem fogadni behozza majd RVP-vel meg Rooney-val az elso 4-be a MU-t..

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11370 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

almos írta:Hát akkor gyakorlatilag Mata a Unitedé.
[taps]
Azt mondja a megfelelő ajánlat esetén ha nem boldog és elégedett a játékos akkor el kell engedni és a klub így döntött amivel ő is egyezett. Amúgy az elég durva, hogy nyáron megszopattuk spurst Willian ügylettel most meg poolt akarjuk Salah igazolással ez tuti José akarata volt ami még nincs véglegesítve amíg nem ment át az orvosin!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#11371 Hozzászólás Szerző: almos »

Hát akkor gyakorlatilag Mata a Unitedé.
[taps]
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11372 Hozzászólás Szerző: Chester »

José hivatalosította, hogy Mata orvosin van a MU-nál.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11373 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Buluska írta:
pulci03 írta:
mikel12 írta:Én már elég régen írtam a fórumra, egyik dolog az, hogy rossz a gépem, másik pedig az, hogy nagyon időm sincs..Úgy gondolom, hogy a Mata-ügyben írok egy kis véleményt...

Nos:
Véleményem szerint Mourinho van annyira rafinált, hogy azért sem engedi el egy riválishoz Matát, mert tavaly nyáron sokszoros próbálkozásra sem adták nekünk oda Rooney-t. Másik az, hogy a vezetőség is van akkora rafkós, hogy csak akkor engedik a Mata üzletet, ha ők adják Rooneyt. Az elmúlt két napban sem Mourinho, sem Mata, sem Moyes nem nyilatkozott az ügyről semmit..Abra nincs rászorulva a pénzre. Másik az, hogy Mata mért menne az MU-hoz, mivel nagy eséllyel még a BL-helyet sem fogja elérni az MU. Juan szereti annyira a klubot, hogy nem megy el hozzájuk. Matát nem így ismertük meg, és a vezetőséget sem, hogy a riválist erősítjük egy olyan játékossal, akiről mindenki tudja, ha elmegy az MU-hoz a világ Istene lenne. Szerintem Mata vagy megküzd a helyéért, vagy elmegy az uccsó napon az Atleticohoz vagy egy Valenciához kölcsönbe, esetleg egy Interhez, hogy ott legyen a VB-n. Nekem ez az egész túl logikátlan...De a mai sajtótájékoztatón bízom benne, hogy ki fog derülni minden, hacsak nem jelentik be addig Matát.
Úgy volt, hogy már tegnap aláír sajnos de nem hagytuk amíg nem fixáltuk le Salah üzletet, legalábbis ezt írják egybehangzóan a lapok így ma kerülhet sor a megegyezésre ha csak nem történik valami óriási fordulat és José nem szopatja meg őket rendesen de az elég durva lenne :lol: A tájékoztatón ez lesz első számú téma tehát biztos lesz valami magyarázat...
Nem tudja valamelyikőtök, hogy hány órakor lesz?


A mi időzónánk szerint 13:30, itt lehet nézni élőben:

http://www.chelseafc.com/live-press-conferences" onclick="window.open(this.href);return false;

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11374 Hozzászólás Szerző: Buluska »

pulci03 írta:
mikel12 írta:Én már elég régen írtam a fórumra, egyik dolog az, hogy rossz a gépem, másik pedig az, hogy nagyon időm sincs..Úgy gondolom, hogy a Mata-ügyben írok egy kis véleményt...

Nos:
Véleményem szerint Mourinho van annyira rafinált, hogy azért sem engedi el egy riválishoz Matát, mert tavaly nyáron sokszoros próbálkozásra sem adták nekünk oda Rooney-t. Másik az, hogy a vezetőség is van akkora rafkós, hogy csak akkor engedik a Mata üzletet, ha ők adják Rooneyt. Az elmúlt két napban sem Mourinho, sem Mata, sem Moyes nem nyilatkozott az ügyről semmit..Abra nincs rászorulva a pénzre. Másik az, hogy Mata mért menne az MU-hoz, mivel nagy eséllyel még a BL-helyet sem fogja elérni az MU. Juan szereti annyira a klubot, hogy nem megy el hozzájuk. Matát nem így ismertük meg, és a vezetőséget sem, hogy a riválist erősítjük egy olyan játékossal, akiről mindenki tudja, ha elmegy az MU-hoz a világ Istene lenne. Szerintem Mata vagy megküzd a helyéért, vagy elmegy az uccsó napon az Atleticohoz vagy egy Valenciához kölcsönbe, esetleg egy Interhez, hogy ott legyen a VB-n. Nekem ez az egész túl logikátlan...De a mai sajtótájékoztatón bízom benne, hogy ki fog derülni minden, hacsak nem jelentik be addig Matát.
Úgy volt, hogy már tegnap aláír sajnos de nem hagytuk amíg nem fixáltuk le Salah üzletet, legalábbis ezt írják egybehangzóan a lapok így ma kerülhet sor a megegyezésre ha csak nem történik valami óriási fordulat és José nem szopatja meg őket rendesen de az elég durva lenne :lol: A tájékoztatón ez lesz első számú téma tehát biztos lesz valami magyarázat...
Nem tudja valamelyikőtök, hogy hány órakor lesz?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11375 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

mikel12 írta:Én már elég régen írtam a fórumra, egyik dolog az, hogy rossz a gépem, másik pedig az, hogy nagyon időm sincs..Úgy gondolom, hogy a Mata-ügyben írok egy kis véleményt...

Nos:
Véleményem szerint Mourinho van annyira rafinált, hogy azért sem engedi el egy riválishoz Matát, mert tavaly nyáron sokszoros próbálkozásra sem adták nekünk oda Rooney-t. Másik az, hogy a vezetőség is van akkora rafkós, hogy csak akkor engedik a Mata üzletet, ha ők adják Rooneyt. Az elmúlt két napban sem Mourinho, sem Mata, sem Moyes nem nyilatkozott az ügyről semmit..Abra nincs rászorulva a pénzre. Másik az, hogy Mata mért menne az MU-hoz, mivel nagy eséllyel még a BL-helyet sem fogja elérni az MU. Juan szereti annyira a klubot, hogy nem megy el hozzájuk. Matát nem így ismertük meg, és a vezetőséget sem, hogy a riválist erősítjük egy olyan játékossal, akiről mindenki tudja, ha elmegy az MU-hoz a világ Istene lenne. Szerintem Mata vagy megküzd a helyéért, vagy elmegy az uccsó napon az Atleticohoz vagy egy Valenciához kölcsönbe, esetleg egy Interhez, hogy ott legyen a VB-n. Nekem ez az egész túl logikátlan...De a mai sajtótájékoztatón bízom benne, hogy ki fog derülni minden, hacsak nem jelentik be addig Matát.
Úgy volt, hogy már tegnap aláír sajnos de nem hagytuk amíg nem fixáltuk le Salah üzletet, legalábbis ezt írják egybehangzóan a lapok így ma kerülhet sor a megegyezésre ha csak nem történik valami óriási fordulat és José nem szopatja meg őket rendesen de az elég durva lenne :lol: A tájékoztatón ez lesz első számú téma tehát biztos lesz valami magyarázat...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11376 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én már elég régen írtam a fórumra, egyik dolog az, hogy rossz a gépem, másik pedig az, hogy nagyon időm sincs..Úgy gondolom, hogy a Mata-ügyben írok egy kis véleményt...

Nos:
Véleményem szerint Mourinho van annyira rafinált, hogy azért sem engedi el egy riválishoz Matát, mert tavaly nyáron sokszoros próbálkozásra sem adták nekünk oda Rooney-t. Másik az, hogy a vezetőség is van akkora rafkós, hogy csak akkor engedik a Mata üzletet, ha ők adják Rooneyt. Az elmúlt két napban sem Mourinho, sem Mata, sem Moyes nem nyilatkozott az ügyről semmit..Abra nincs rászorulva a pénzre. Másik az, hogy Mata mért menne az MU-hoz, mivel nagy eséllyel még a BL-helyet sem fogja elérni az MU. Juan szereti annyira a klubot, hogy nem megy el hozzájuk. Matát nem így ismertük meg, és a vezetőséget sem, hogy a riválist erősítjük egy olyan játékossal, akiről mindenki tudja, ha elmegy az MU-hoz a világ Istene lenne. Szerintem Mata vagy megküzd a helyéért, vagy elmegy az uccsó napon az Atleticohoz vagy egy Valenciához kölcsönbe, esetleg egy Interhez, hogy ott legyen a VB-n. Nekem ez az egész túl logikátlan...De a mai sajtótájékoztatón bízom benne, hogy ki fog derülni minden, hacsak nem jelentik be addig Matát.
Ohh Chelsea we love you..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11377 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

redrum írta:http://www1.skysports.com/football/news ... -fair-play
Ebben is van igazság, 50 milliós mínuszban zártunk tavaly ha jól tudom.
Ha el is kéne vkit adnunk a FFP miatt, akkor már olyat adnánk el, akinek magas a fizetése, de amúgy se hiszem, hogy minket úgy komolyabban fenyeget ez az egész. Most adtuk el KDB-t 25-ért (mondjuk érkezett is Salah kb 20-ért), plusz hozzávehetjük azt is, hogy nyáron valszeg felszabadul rengeteg fizetés, többek közt Essien, Lampard és Cole is távozhat/visszavonulhat. Ők 3-an pedig közel fél millát elvisznek hetente, és az FFP-nél pedig főleg a fizetés, ami igazán lényeges.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11378 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igen, de az az 50 millió hamar visszakerülhet eladás nélkül is, minden hónapban van szinte új szponzorunk, és ne felejtsk el hogy mostmár ott vagyunk a BL legjobb 16 csapata között, tavaly ez kimaradt, nem is volt annyi bevétel, és a kiadás megint bőven meghaladta a bevételt. Mata eladása abszolút nem az FFP miatt történik szerintem, KDB eladására inkább mondanám azt.

Ha meg az FFP miatt adjuk el Mata-t akkor inkább ne vettük volna meg se Maticot se Salah-t a télen, hanem inkább nyáron... :roll:

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11379 Hozzászólás Szerző: redrum »

http://www1.skysports.com/football/news ... -fair-play" onclick="window.open(this.href);return false;
Ebben is van igazság, 50 milliós mínuszban zártunk tavaly ha jól tudom.
I'm goin' down down down down

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11380 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

White írta:Lampard mindig jegelve lesz szerintem BL meccsek elott,mellé meg ott lesz Ramires,Mikel és Luiz,nem rossz ez így,de akkor lenne teljes a boldogság ha maradna Mata.
Sztem ChesterB a támadó trió miatt aggódik inkább, hozzáteszem, hogy jogosan. A középpálya védekező részével nincs semmi gond, oda elég lesz majd nyáron is erősítgetni. Mikel, Lamps, Ramires és Luiz, szóval itt megvagyunk, ellenben a 3 tkp posztra csak Hazard, Oscar, Willian és Schürrle lesz, amennyiben Mata eligazol, ami azért szvsz elég gyér. Persze lehet ott játszatni Lampard-ot, vagy Ramires-t is, de közel sem olyan jók ott, mint amit az a pozíció megkövetelne, szóval csak azt akarom kihozni, hogy ha Mata eligazolna, akkor nem igazán lesz támadó cserénk (jelen állás szerint csak Schürrle, Ba és Torres), így meg elég veszélyes lenne egy tavaszi BL menetelésnek nekiindulni, nagyon remélem, hogy ezt Mou is látja.

Válasz küldése